Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 2 з 37 [ 365 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 січня 2008, 20:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Без різниці.

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 січня 2008, 22:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
(не знаю, чи ця тема "піде в рух" і викличе, бодай, якийсь резонанс)

Традиційно (починаючи з шкільної історії СРСР) прийнято вважати, що війна почалася 22 червня 1941 р. Хто ж це спростує?
Можна на вулиці спитати любого: "Коли почалсь війна з Німеччиною"?
А потім, раптом, спитайте: "Коли почалась війна в Коломиї?"
(не буду давати ймовірні відподі - спробуйте самі поекспериментувати в Коломиї, Ів-Франківську...)
Радянська пропагандистсько-ідеологічна машина зробила все що могла, аби створити такий-от цікавий логічний казус.
Написано сотні тисяч книг, знято масу художніх і документальних фільмів, створено купу музичних композцій і пісень, написано тисячі художніх полотен. Придумані цифірки і дати: 1941-1945, 1418 дней и ночей войны, 22 июня 1941 (в пісні: "двадцать второго июня, ровно в четыре часа...") І от, на тобі - все це не ліпиться до купи!
Виявляється - не все так просто! Відповісти відразу на обидва запитання просто неможливо (не тільки коломиянам). А чому б це?

От невеличка хронологія т.зв. "довоенного времени" (всі знають і впевнені, що СРСР до 22 червня 1941 р. "мирно строил новую счастливую жизнь"). Спробуйте порівняти ліву і праву частини таблиці:
http://www.sendspace.com/file/75okow

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 січня 2008, 01:14 
 
Цитата:
yanychar пише:
Традиційно (починаючи з шкільної історії СРСР) прийнято вважати, що війна почалася 22 червня 1941 р. Хто ж це спростує?

Радянська влада зробила багато, щоб світ сприймав ті події як сприймають зараз. А що було насправді, це, мабуть, вже і не дізнаємось, а коли людство дізнається, то це вже буде не актуально.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 січня 2008, 02:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
yanychar пише:
не знаю, чи ця тема "піде в рух" і викличе, бодай, якийсь резонанс
так викличе нові суперечки... :cl:
Цитата:
emerald пише:
А що було насправді, це, мабуть, вже і не дізнаємось
це точно, але пересваритися встигнемо :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 січня 2008, 04:15 
 
Цитата:
exp пише:
це точно, але пересваритися встигнемо
:arrow:
Це напевно єдине, що у всіх нормально получається :D . Хоча?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 січня 2008, 14:45 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Цитата:
yanychar пише:
всі знають і впевнені, що СРСР до 22 червня 1941 р. "мирно строил новую счастливую жизнь"
Так. Наприклад, в будинку на теперішньому бульварі Лесі Українки, в яблунівських ямах, в надвірнянських долинах закопував в підвалах та криницях трупи простих людей, вивозив в Сибір інтеліґенцію та "куркулів" тощо...

В мене особисто термін "Велика Вітчизняна" - під сумнівом з дитинства. Бо моя бабця (1921 р.нар.) такої війни не знала, а казала, шо вОйна почалася в 1939 році, коли москалі прийшли. А от моя мама народилася, коли вже та война закінчувалася. Було це в 1951 році...

Отаке.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 січня 2008, 19:26 
Офлайн

З нами з: 29 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 1160
Звідки: Йа в Колпiно!
Цитата:
pent@gon пише:
В мене особисто термін "Велика Вітчизняна" - під сумнівом з дитинства. Бо моя бабця (1921 р.нар.) такої війни не знала, а казала, шо вОйна почалася в 1939 році, коли москалі прийшли. А от моя мама народилася, коли вже та война закінчувалася. Було це в 1951 році...

А моя пробабця 1903р.н. казала що війна почалася, як скрізь написано, в 1941 році. Як прийшли німці, як зайшли в хату і зжерли вареники, знущалися і жартували, іржали як коні. Хотіли бабусі моєї очі виколоти, за те що дивиться на них голодними очима. Як йшла картоплю підгортати на город під лісом Шипоровським, і бачила розстріл євреїв. Коротше я суперечностей не бачу, пан Яничар створює його знов іськуственно. Друга світова почалася 01.09.1939г., Велика Вітчизняна 22.06.1941. Питання в тому як її сприймають українці. Ті хто жив на західній сприймають що в 1939(і те далеко не все), ті що східніше упевнені що 1941. Суперечностей немає, є сприйняття і інтерпрітация фактів.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 січня 2008, 21:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
emerald пише:Радянська влада зробила багато, щоб світ сприймав ті події як сприймають зараз. А що було насправді, це, мабуть, вже і не дізнаємось, а коли людство дізнається, то це вже буде не актуально.

17-го, 39-го, 41-го р.р. світ міг всього і не знати...
Але з 20 листопада 1945 р. світ практично все прекрасно знав! Одна біда - на лаву підсудних в Нюрнберзі можна посадити побитих, а як посадиш "победителей"?!
«Победитель — всегда судья, а побеждённый — обвиняемый!» (Г.В.Геринг)
«Обвинение предъявлено не тем людям» (шоахим фон Риббентроп)
«Я вообще не понимаю, почему мне предъявлено обвинение» (Я.Шахт)
«Вызывает сожаление смесь справедливых обвинений и политической пропаганды» (А.Йодль)
«Я всегда был против обвинений без возможной защиты» (К.Нейрат)
«Хочется надеяться, что это — последний акт трагедии Второй мировой войны» (А.Зейсс-шнкварт) (підказка: тут годилося б "приліпити" мені сповідання націонал-соціалізму, а також пару-трійку ярликів - "фашист", "гитлерюгенд", тощо).
Оскільки "побєдітєлєй" на нюрнберзьку лаву ніяк не посадиш, то: ще до процесу, країни "антигитлеровской коалиции" домовились в ході процесу не заторкувати свою власну діяльність (договори, акти, пакти, політичні кроки, анексії і т.п.) до 1945 р. "На нет - и суда нет..."

Цитата:
exp пише:
це точно, але пересваритися встигнемо

То може зразу, той-во... тему - на замок?

Цитата:
pent@gon пише:
В мене особисто термін "Велика Вітчизняна" - під сумнівом з дитинства. Бо моя бабця (1921 р.нар.) такої війни не знала, а казала, шо вОйна почалася в 1939 році, коли москалі прийшли. А от моя мама народилася, коли вже та война закінчувалася. Було це в 1951 році...

Взагалі, ні одна держава в світі не знає ніякої ВОВ. Загальноприйнята назва (як і загальноприйняте відношшення до тих подій): Друга світова війна.
Тому 50-літній "юбілей" початку війни відзначався в Лондоні (у нас передавали по ТВ), там же правили літургію по загиблих у Другій світовій війні. Світ добре все знає і розуміє!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 січня 2008, 15:47 
Офлайн

З нами з: 15 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 13
А як на мене то війна для "Вєлікого Совєтского Союза" почалась ще в 39, і поділена вона на 2 періоди: до 41 завоювання, а після, то було вже відстоювання того що встигли нахапати.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 січня 2008, 05:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
Popel'ka пише:
А як на мене то війна для "Вєлікого Совєтского Союза" почалась ще в 39, і поділена вона на 2 періоди: до 41 завоювання, а після, то було вже відстоювання того що встигли нахапати.

Якщо брати "Вєлікий Совєтский Союз", то відрахунок буде не з 1939 р. а з моменту утворення - 1922 р.
Після закінчення так званої "гражданской войны" до 1939 р. історія "нерушимого" - то історія суцільної і безперервної експансії.
Сам принцип формування федеративності нової держави "на большей части территории бывшей Российской империи" викликає масу запитань. По цей день ніхто не може чітко відповісти: хто і коли визначив, що Естонія (1940), Вірменія (1920), Молдова (1940) (невеликі по чисельності населення і території) - являються федеративними республіками. А от Башкирія, Удмуртія, Якутія і т.п. - всього лиш автономії РСФСР? І, основне, на якій підставі?
Громадянська війна могла відбуватись в Москві, Петрограді, але, аж ніяк - в Азербайджані, Узбекистані, чи Україні.
Загалом "нерушимий" (з моменту народження) постійно експансував у всі сторони, намагаючись, то "омыть копыта красных коней в водах Вислы" ("Даешь Варшаву - дай Берлин!"), то "омыть копыта красных коней в водах шндийского океана" (через Іран). Можна без кінця перечисляти чудні "военно-политические", або "освободительные акты" на Далекому Сході, Півночі (з Карело-фінської АССР населення просто потихеньку дало драпа у Фінляндію). В Росії все це традиційно називається "ласково и непринужденно - приобретения".
Ця тема значно ширша, аніж обрана, тому обмежимось саме 1939-1941 р.р.

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 37 [ 365 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB