Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 4 з 37 [ 365 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 37  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 січня 2008, 14:05 
 
Цитата:
Yo)!( пише:
Вы про голодомор? Пройденый этап, Юнеско не признало, ООН не признает, шзраиль тоже не признает(сказать почему?).


Яка різниця хто признав хто не признав. :evil: Чи ви хочете сказати, що голодомору не було? як мільйони людей пухли з голоду. А про те, що було не 1, а 3 голодомори ви ( я впевнений) взагалі не знаєте.

Цитата:
Yo)!( пише:
Учи историю! СССР не был гото к войне, не было законченно перевооружение и модернизация, Германия была сильней, а сильным лучше дружить до поры. Кроме того Польское довоенное правительство занимало антисоветские позиции, с ними не было смысла договариваться, короче Сталин строил хорошую мину при плохой игре, что отчасти себя оправдало.


Самі вчіть історії. Такі факти, які ви не знаєте( або не хочете знати). На початок війни в Союза було приблизно 90 тис. танків, в той час як Гітлер не мав і 30тис. Підводних лодок 57, а союз мав 165 ( в червні 41р. вже 215 + 91 ще будувалася). А те , що в 41р. чисельність ЧА була 5,5 млн., а за війну було мобілізовано 30млн. людей? А літаків у Гітлера було 3200, а Сталін тільки по навчальних школах мав близько 7000, і я вже не кажу про МіГ, Пе, Іл,І, Су-2, яких планувалось випустити 100тис. І ви кажете, що СССР не був готовий до війни? Мати в свому розпорядженні 300 дивізій, і не бути готовим до війни?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 січня 2008, 14:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
emerald пише:
На початок війни в Союза було приблизно 90 тис. танків...
я вчив історію, але такого ніколи не чув, чи то я вчив іншу історію... :?: Союз війну починав ше на конях...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 січня 2008, 14:27 
 
Цитата:
exp пише:
я вчив історію, але такого ніколи не чув, чи то я вчив іншу історію... Союз війну починав ше на конях...

Не прийміть за образу :D , але з особистих ваших даних, я бачу, що ви вчили ще "ту" історію. А там, як ви розумієте, не могли вас такого вчити. З того і виходить, що Союз вступив у війну з 5 танками, які були запряжені кіньми. :D Тоді історія викладалася така, щоб ні в кого не виникало ніяких запитань. Якщо зараз уважно почитати різні факти, то з них видно, що Союз ще за років 10 починав підготовку до війни, оскіль майже вся промисловість працювала на армію. Навіть тепер в школах на ДПЮ вчать, що для наступу у війні співвідношення танків має бути 3:1 (тобто 90тис :30тис - якраз :D).


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 січня 2008, 19:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
emerald пише:
що ви вчили ще "ту" історію.
а ви вчили вже "цю", ага... чомусь молодь завжди себе вважає розумнішою... :wink:
Цитата:
emerald пише:
Тоді історія викладалася така, щоб ні в кого не виникало ніяких запитань.
ви пам'ятаєте, правда?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 січня 2008, 22:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Цитата:
Тоді історія викладалася така, щоб ні в кого не виникало ніяких запитань.

Ну в принципі праві обидві сторони, а істина як відомо лежить десь по середині. Радянський союз (буду говорити узагальнено) знав, що війна невідворотна, і пакт Молотова -Рібентропа зовсім не означав що совіт і німець - брати на вік, він просто віддаляв час початку інтервенції. Згідно напрацювань совітів війна мала би початися найближче в 43-му, і хто її почне перший теж було питанням. Може ви чули пісню "Если завтра война, если завтра в поход", так от вся совіцька військова доктрина була побудована на тому, чтобы бить врага на его же территории. І тому до західних кордонів було стягнуто неймовірна кількість техніки та озброєння, котра потім благополучно попала німцям у руки. Навіть залізничні вагони, повні топографічними картами Західної Європи, які за словами самих німців були надруковані набагато якісніше аніж німецькі гроші, російсько-німецькі розмовники для солдатів, тощо. З цього видно, що німці просто напросто перехитрили совітів і почали війну першими. А як її називати, ВВ чи Друга світова, не думаю що це вже так суттєво. Вже нічого не зміниться... ://:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 січня 2008, 23:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Kapitano, молодь зараз знає історію краще за нас :wink: :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 січня 2008, 23:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Цитата:
Не сходиться. І що вони мали до 43 року там чекати в польових умовах? Мабуть все таки розходження в термінах мало бути меншим. Максимум місяць. Це ж скільки народу треба було кормити до 43 року!!!

Так в тому то і справа, що Сталін думав перехитрити Гітлера.
Це зовсім не мої дані, бо я в той час не жив, я опираюся на дані лекцій академії тилу і транспорту, слухачем якої я мав честь бути.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 37 [ 365 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 37  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB