Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 33 з 37 [ 365 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 23 червня 2011, 17:49 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
yanychar написав:
SPY написав:
Цитата:
Розкрито архіви 1941 року: керівництво СРСР знало про плани Німеччини
...


Шановні панове, змушений вас троха розчарувати...

Приблизно 97-го р. поступив приказ Мінюсту РФ (подібні, розуміється мали місце в МВД, ГУБОП, ФСБ, ФТС, ФСО, ФПС і т.д.), котрий називався приблизно так: "О порядке и сроках засекречивания документов, содержащих государственную и служебную тайну в РФ".
Приказ дсп - для служеб. пользования.
До його виходу строки зберігання таких документів встановлювались у порядку: 10, 25, 50. А цей приказець (діє понині!) установив: 25, 50, 75.
А тепер, панове, простенька арифметична дія для дітлахів 1-ї кляси: 2011-75=?!! Зображення



Служба зовнішньої розвідки Росії розсекретила архіви за період з 1938 по 1941 рік з інформацією Зображення

/а на цім - шлюс Параню! побпалакаєм у "каві-чай" у Коломиї.../

Я вже казав, що з такими розчаровуваннями типу мусорники мною сфоткані і ПДР - розсекречення документів - розчаровуйте не мене, а МВС і ТСН... Новина є? є! Джерело вказано - теж є! скарги - тудо... Крім того 25, 50, 75 є - але так само як в кримінальному кодексі, так само і там фігурують сроки від... до - того чим керуючись ви взяли саме 75? а може 50? 2011-50 = кіко буде? лібо в мене з арифметикою проблеми, лібо у вас з аргументикою... того ні вєрю... може даний документ підпадає в клас на який срок 50 років, тому враховуючи те що ні ви, ні я, не є працівниками архіву в якому зберігався даний документ - не будемо ля-ля... якщо є сумніви щодо достовірності документа - думаю юридичний відділ Телевізійної Служби Новин буде радий поспілкуватись з Вами і вислухати Ваші аргументи по "жовтизні" їхньої статті :D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 23 червня 2011, 21:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
SPY написав:
Я вже казав, що з такими розчаровуваннями типу мусорники мною сфоткані і ПДР - розсекречення документів - розчаровуйте не мене, а МВС і ТСН... Новина є? є! Джерело вказано - теж є! скарги - тудо... Крім того 25, 50, 75 є - але так само як в кримінальному кодексі, так само і там фігурують сроки від... до - того чим керуючись ви взяли саме 75? а може 50? 2011-50 = кіко буде? лібо в мене з арифметикою проблеми, лібо у вас з аргументикою... того ні вєрю... може даний документ підпадає в клас на який срок 50 років, тому враховуючи те що ні ви, ні я, не є працівниками архіву в якому зберігався даний документ - не будемо ля-ля... якщо є сумніви щодо достовірності документа - думаю юридичний відділ Телевізійної Служби Новин буде радий поспілкуватись з Вами і вислухати Ваші аргументи по "жовтизні" їхньої статті :D


Пане SPY, якщо ненавмисно наступив Вам на ногу, то таки вже і без всяких підколів приношу свої вибачення. Зображення
Я готовий вибачитись і перед МВС з ТСН.
Мій допис мав абсолютно інші напрям і ціль! Бігме, ніхто в цім не винен. Навіть сфоткані "мусорники"!
І я зовсім не збирався усіх і зараз накопати ззаду!..
Взагалі наші тут ні при чім!!!

Біда в тім, що то вже не перший (не другий, не третій і, навіть сто тридцять третій!) раз.
Прсото це-е-е-е,.. таке собі "Заявление ТАСС от 14 июня 1941 г."...
Донині у всьому світі сперечаються нащо його тоді опублікували!.. :pardon:

Однак, в авторстві Сталіна ніхто й не сумнівається...

/коли має бути війна, бігме, не знаю!/



Не сердіться. Справді, про те ліпше балакати в "Каві-чай". :hi:
(у них там пиво є?!)

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 23 червня 2011, 21:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
yanychar написав:
(у них там пиво є?!)

нема. я знаю де є.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Повідомлення Додано: 23 червня 2011, 23:36 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
yanychar написав:
Не сердіться. Справді, про те ліпше балакати в "Каві-чай".

Та я не серджусь ібо просто публікую з бажанням "доведення до відома", "прочитав сам - дай іншому", а не для спонукання для обговорення, тому і кажу - що ні мусорка чи розсекречення - не може бути адресовано мені, ібо написано просто длоя ознайомлення, наврядче всі про то чули, а чи правда чи брехня - вирішувати людям... Це ж не та стаття Сталина, згадана в іншій темі, в якій написано Ідем на Ви... точніше на Львів... а стаття із відомого джерела)))
в каві-чай то не тема - там багато посуду)) треба кудась де менше посуду і пластикові бокали (шютка) :D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 червня 2011, 00:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
SPY написав:
...
в каві-чай то не тема - там багато посуду)) треба кудась де менше посуду і пластикові бокали (шютка) :D


А мені подобається шо на вулиці!
Там мож курити... :smoke:

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 червня 2011, 00:19 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
хіба, що може не в тему, але вже навіть в Катрін ніззя курити - радісна новина для ехра)))

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 червня 2011, 01:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
SPY написав:
хіба, що може не в тему, але вже навіть в Катрін ніззя курити - радісна новина для ехра)))


В дупу "Катрін"!
Підем до "Катерини", де курити можна! Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 серпня 2011, 20:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
якось так... проскочило мимо...


"15 мая 2009 года Дмитрий Медведев подписал указ “О Комиссии при Президенте Российской Федерации по противодействию попыткам фальсификации истории в ущерб интересам России”.
...
Президентская комиссия тут же ринулась в битву за правду истории. В работу комиссии немедленно включились министр иностранных дел гражданин Лавров С.В., Президент Академии военных наук генерал армии Гареев М.А. и прочия, и прочия.
...
Не прошло и года... И вот результат. В Москве издан шеститомник “65 лет Великой Победы”. Сию сияющую вершину научной мысли, сие творение человеческого разума тут же увенчали всевозможными эпитетами, нарекли всяческими красивыми именами, объявили уникальным достижением...
...
Однако достать означенный труд оказалось вовсе не просто. Казалось бы: Президентская комиссия по противодействию попыткам фальсификации истории в ущерб интересам России дала отлуп злобным очернителям нашего героического прошлого, вот и отправьте каждому фальсификатору подарочек: получи, прохвостина, и подавись!
...
Но купить продукт через Редакционный совет мне тоже не выгорело.
...
И тогда решил всеми правдами и неправдами запретный плод раздобыть. Дорогие друзья, все, кто принимал участие в добывании для меня продукта Медведевской комиссии, пользуясь случаем, благодарю за успешно проведенную операцию!
Итак, все шесть томов на моем столе.
...
На титульной странице вполне русским языком написано: “Издание рассчитано на широкий круг читателей".
А на последней странице: тираж — 1000 экз.
...
Вопрос гражданину Медведеву: а почему бы не отпечатать пробный тираж вашего шеститомника в десять миллионов? А убедившись, что товар идет, тут же не организовать по-настоящему массовый выпуск?".
Виктор Суворов: Медведев опубликовал клевету на Россию тиражом в 1000 экз.



До речі, у березні ц.р.
"Европейская Уния Искусств и общество "Круг Франца Кафки" (Прага) наградили всемирно известного историка и писателя Виктора Суворова "Золотой медалью Франца Кафки" за уникальные достижения в области литературы".
Писателя Виктора Суворова наградили "Золотой медалью Кафки"

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 серпня 2011, 21:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
yanychar написав:
А на последней странице: тираж — 1000 экз.

та і то багато.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 серпня 2011, 13:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
БорМан написав:
yanychar написав:
А на последней странице: тираж — 1000 экз.

та і то багато.


Ел. версії в НЕТі теж нема...

Якось то криво виглядає: видали супер працю в 6-ти томах, розгромили "фальсификаторов отечественной истории" і...
... сховали і мнєцкают в штанях, аби ніхто не видів...

То шо це за робота?! :?:

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 33 з 37 [ 365 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB