Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ] 



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Слідами однієї публікації
 Повідомлення Додано: 04 вересня 2015, 16:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 лютого 2013, 10:50
Повідомлення: 314
Прізвище, Ім’я: Олександр Вахній
Прагнення донести до загалу власне бачення подій та процесів, котрі відбуваються в Україні під сучасну пору, зобов`язує до ретельного збору інформації та дослідження першоджерел. Що поробиш, такі вимоги журналістської етики. Жертвуючи кількома годинами особистого часу щодня, журналіст докладається до поступу суспільсва в бік вдосконалення.

Впродовж двох останніх тижнів, скориставшись наданими окремими інтернет-мережами майданчиками (блогами на сайтах газет і форумах), я оприлюднив власні зауваження з приводу гучного затримання працівниками МВС очільника ДСНС Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького. Нагадаю, що подія відбулась 25-го березня нинішнього року в часі засідання Кабінету Міністрів. З тих пір, внаслідок втрати фахового керівника, Державна Служба з Надзвичайних Ситуацій кілька разів ставала об`єктом уваги і критики не лише журналістів, а й всього загалу. Доречними будуть згадки про «рятівну місію» до Непалу Зоряна Шкіряка (мандрівка до цієї екзотичної країни обійшлась бюджету України в кілька мільйонів) й пожежу на нафтосховищі поблизу Василькова, внаслідок чого загинуло п`ятеро осіб.

Кілька днів тому один з читачів новинарних інтернет-сайтів надіслав мені посилання на статтю депутата ВР сьомого скликання Анатолія Вітіва, котрий суголосно з оприлюдненими мною висновками і думками ставив цілком логічне запитання про причини призначення головою обласних підрозділів ДСНС Волинської області пана Грушовінчука В.В.

http://vgolos.com.ua/news/avakov_mig_za ... 83946.html

http://visti-kamenia.com/blog/povernenn ... yuci-05086

Користуючись нагодою, а також наявною інформацією, ставлю перед собою за мету доповнити матеріал пана Анатолія відомими мені фактами. Право загалу на інформацію ніхто не скасовував, а її оприлюднення не криє в собі жодної ознаки злочину.

Як очільник Волинського осередку політичної партії «Свобода», Анатолій Вітів мусив би згадати той факт, що генерал ДСНС В. Грушовінчук підпадає під дію «Закону про люстрацію». Перебуваючи при посаді впродовж п`ятнадцяти років, він не уславився перейманням справою оновлення, а тим паче удосконаленням матеріально-технічної бази обласних підрозділів ДСНС. Жив, не тужив, ніколи не перечив і вчасно звітував. Системі такі вигідні.

Останні перевірки довели його невідповідність обійманій посаді. Як виявилось, лише кожна друга захисна споруда була проінвентеризованою, стільки ж не мали необхідної документації, і кожна третя не готова до використання за призначенням. В самих підрозділах ДСНС області стан значної частини службових приміщень не відповідав вимогам статутів. Наслідок невідповідності посаді Грушовінчука засвідчили й події в часі літніх пожеж на лісових торфовищах. Воду для гасіння підвозили кінним транспортом в невеликих за об`ємом діжках. Але кого, окрім селян, котрі вимушені нюхати продукти горіння, це турбує?

16.03.15. в часі засідання державної комісії прем`єр-міністр заявив про серйозні недоліки в роботі Волинської територіальної підсистеми, котра входить до Єдиної системи цивільного захисту. Реагуючи на акцентованому прем`єр-міністром недоліку, тогочасний очільник ДСНС Сергій Бочковський звернувся з листом-поданням до губернатора Волині з проханням дати оцінку діяльності Грушовінчука. Дев`ятьма днями пізніше на Бочковського показово одягнули кайдани, а двома днями згодом (27.03.15) звільнений з посади наказом Зоряна Шкіряка (останній в день затримання Бочковського був призначеним на посаду тимчасово виконуючого обов`язки голови ДСНС й відразу звільнив всих обласних голів з посад) Грушовінчук дав неправдиво обтяжуючі покази проти затриманих. Не тяжко здогадатись, що побрехеньки (перепрошую, покази) про події, які начебто відбулись в 2014-му році (за рік до порушення кримінальної справи) і про які (якщо вони насправді і мали місце) Грушовінчук впродовж року мовчав, якраз і стали причиною повернення його на посаду. Системі такі вигідні.

Щоправда, дозволю собі підтримати Анатолія Вітіва в підозрі існування і більш вагомого аргументу. Але Грушовінчук (та і Зорян Шкіряк також) в тім навряд чи признаються.

Олесь Вахній


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Слідами однієї публікації
 Повідомлення Додано: 05 вересня 2015, 23:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Та всі бачили тоту "процедуру затримання" Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького. Захід був всенародно оприлюднений, - хто ж його не бачив?!
Справа в тому, що більшість людей сприймають все показане як правдиву інформацію (а як же ще її сприймати?! :?: )!..
Можливо, більшість навіть розуміє, що це лиш всього-на-всього картинка викладена для загалу суспільства!
А що, хіба є якась інша?!..
А на що інше ще можна посилатись, не боячись бути висміяним як "полудІкій лох-западенєц"?!!
/як то кажуть: "вам там на києвах видніше!.." а ми тут - що годні?!!/ Зображення


Можна тішитись скільки завгодно, однак, достатньо переговорити з кількома людьми в ЗахіднЯнщині і почуєте одне й те ж саме!
/підозріваю, що й в Східній, Південній і Центральній "українах" та ж сама картинка!/
Скілько і з ким не балакайте, любе Вам скаже: "Та же вони там У КИЄВІ мають зробити так, аби усім було добре!!!" /шкіртеся, панове-вуйці, - та це ж ми і є!../.
Можна довго розпитувати хто є оті "вони", де воно оте "там, у Києві", і чому саме "вони там, у Києві мають зробити"?!!
А тим часом, хто в Україні не знає, що може бути лиш так і ніяк не інакше?!
Що саме ВОНИ, саме ТАМ, У КИЄВІ і саме МАЮТЬ ЗРОБИТИ!..
Хтось сумнівається?!
Ану, покажись сюди!
Дуже хочу тебе видіти!!!


Розуміється, все це і є супердикий патерналізм! Він складався не один рік і, навіть, не один вік!
А тому й зміниться все це не в один день!..


А все ж таки не утримаюсь і спитаю:
Пане Олесю, чому ж не докладете якихось зусиль, аби, все ж таки, зареєструвати партію "БУЛАВА"
Можливо, в рамках політичної сили, нехай, навіть, не дуже великої по чисельності було б легше ставити питання і давати відповіді?!..
Принаймні, я так собі думаю.

/якщо не бажаєте, - не треба відповідати; на те може бути маса причин/

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Слідами однієї публікації
 Повідомлення Додано: 11 вересня 2015, 11:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 лютого 2013, 10:50
Повідомлення: 314
Прізвище, Ім’я: Олександр Вахній
Ініціатором постання партії "Булава" є доктор історичних наук Павло Гай-Нижник.
Гарний він дядько, але мало що робить. Я ж не буду за нього його ідею пхати


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Слідами однієї публікації
 Повідомлення Додано: 28 березня 2016, 11:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Зверніть увагу на дату публікації - 2012 р.!!!

Формат відео : youtu.be

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Слідами однієї публікації
 Повідомлення Додано: 18 липня 2016, 21:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
На виконання Закону України № 317-VIII, а також керуючись тим фактом, що назва "Верховна Рада" є ідентичним із назвою вищого органу державної влади часів СРСР, просимо Вас перейменувати Верховну Раду у Державну Українську Парламентську Асамблею. Така назва є загальноприйнятною у Європі, та має підкреслити європейську ідентичність сучасної України та вектор її цивілізаційного вибору.
Перейменування Верховної Ради

а я думаю - нормально!
було ВРУ, а тепер буде ДУПА...

Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ] 




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB