Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 2 з 5 [ 50 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 16 квітня 2015, 23:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
SPY написав:
Mustafa Nayyem написав:
Мне не нравятся убийства. Даже самых неприятных, нелюбимых или ненавистных мне людей. Но еще большее презрение вызывают те, кто этим убийствам и смертям радуются. По умолчанию. Я бы предпочел, чтобы их судили или чтобы они оказались у обочины истории и жизни по естественным причинам, вследствие адекватного и объективного отношения здорового общества.


Мустафі й з/плата депутата теж "нє нравіцца"...
Я би теж "предпочел, чтобы их судили или чтобы они оказались..."!
І-і-і-і! І що далі?!
Чи багато вже "их судили"?.. Скільки вже їх "оказались..."?!..
А головне - коли-то вже бесіда буде стосуватись "адекватного и объективного отношения здорового общества"? Коли воно настане?!..


SPY написав:
Так по-християнськи... Як завжди християни у всій своїй красі :roll:


О-о-о-о!
Як то не дивно, і християни загалом, і християни-українці зокрема, убивають своїх ворогів!
Просто аби ті не пхались на чужу землю.
Звичайно, можна й зачекати аби їх (ворогів) "их судили"!..
Скілько ждати?!..


Зображення
... а найбільше веселисть, коли оце лайно називають "видающімся журналістом і мастєром публіцистікі!".
О! Зображення Аж ніяк не менче!!!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2015, 00:14 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
yanychar написав:
Мустафі й з/плата депутата теж "нє нравіцца"...
Я би теж "предпочел, чтобы их судили или чтобы они оказались..."!


З усією моєю нелюбов'ю до депутатів, однак народний депутат із з/п в $300 це навіть не смішно. Ми всі знаємо, що там люди не бідні, однак чим ви керуєтесь, коли радієте, що в депутата $300?
І-і-і-і! І що далі?!

yanychar написав:
О-о-о-о!
Як то не дивно, і християни загалом, і християни-українці зокрема, убивають своїх ворогів!
Просто аби ті не пхались на чужу землю.
Звичайно, можна й зачекати аби їх (ворогів) "их судили"!..
Скілько ждати?!..

Думаю знаєте анекдот: Рабінович, або хрестик зніми, або труси надінь.
Християнство в першу чергу - це любов до ближнього, найвеличніший ідол християн Ісус - любив свого зрадника. То або перестаньте згадувати Бога та називати себе християнином, або не дозволяйте собі такі фрази навіть до ворогів, які заслуговують смерті. Я сам не мав прихильності до Бузини, Чечетова та решти не найкращих представників людей та й припускаю, що швидко змінять ментально наших людей - тільки масові розстріли, однак я собі не дозволю такі висловлювання - це нижче мене, але видно не нижче Вас та цілком прийнятно для людини, яка в одному реченні згадує свого Бога, а в іншому сипле прокляттями та зловтішанням. Якщо Ви вірите в Бога - то в Біблії щось пишуть про Суд Божий, який вище земних судів - значить там йому буде по заслугах... Що може бути гіршим за покарання на Суді Божому? Нічого, тоді нащо бажати смерті? Але така Ваша віра - такі й Ваші слова-прокляття, і скажіть, що я не правий.

Одна справа - візьміть паламьот та їдьте пристреліть ворога - не матиму ніяких до Вас претензій, навіть називатиму героєм, коль в душі такий агонь за Батьківщину, а зловтішання та радіння за загибель, згадування в контексті Бога - не розумєм :(

Це дуже нагадує ментальність росіян, яких ви так яро критикуєте та які в одному реченні кричать про православ'я та духовні скрепи, а з іншого боку сиплять прокляття сусідам та один одному...

Капітан написав:
а по християнськи обсирати свою країну , народ , історію ?!

Їм все воздасться - ось і йому воздалось... Значить кара за провини таки існує, але чи виправдана ця жовч та радість загибелі? Якщо в тебе все всередині розриває від радості, що твій ворог загинув - тримай то в собі, не показуй хоч на люди, не опускайся до рівня мавпи чи того ж ворога. Чи має майбутнє країна, в якій населення бризкає жовчу та зловтішанням та чим тоді вона відрізняється від сусідів, для яких це врослі до кісток методи? Коли бачу, що українці так бризкають слиною та радіють - маю великий сумнів, що ми як нація - справді інакші від них. Вони теж раділи загибелі Нємцова. Ми казали, що вони нелюди, тепер наші радіють... Ми інакші? Совпадениє? Не думаув...

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2015, 02:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
SPY написав:
З усією моєю нелюбов'ю до депутатів, однак народний депутат із з/п в $300 це навіть не смішно. Ми всі знаємо, що там люди не бідні, однак чим ви керуєтесь, коли радієте, що в депутата $300?
І-і-і-і! І що далі?!


А далі все просто!
Можна себе рівняти навіть до підданих Саудівської Аравії, чи Норвегії!..
Лишилось знайти добрих 60% отих коломиян (стриян, заліщан, очаківчан...), котрі мають в місяць... бодай, 200$!..
Хіба то проблема?!..

SPY написав:
Думаю знаєте анекдот: Рабінович, або хрестик зніми, або труси надінь.
Християнство в першу чергу - це любов до ближнього, найвеличніший ідол християн Ісус - любив свого зрадника. То або перестаньте згадувати Бога та називати себе християнином...


Ні хрестик, ні відсутність трусів мені не шкодять.
Ісус хрестиків не носив. А, попри те, обрізання Господнє Йому теж якось не зашкодило...
Тим часом, парити торгашів теж Йому не заважало!..
Зображення

SPY написав:
Їм все воздасться - ось і йому воздалось... Значить кара за провини таки існує...


Ги! :?
"Воздалось", чи "воздали"?..
Бігме, "кара за провини таки існує"!!!
Може гівнюку межи роги влупив "грім з ясного неба"?!.. Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2015, 05:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
або SPY стібаєсі, або його свідки єгови до себе затягнули , вся історія християнства на войнах побудована , взяти Старий Заповіт , то просто блокбастер ...боротися з ворогами треба , всіма методами , час підкладання щоки не прийшов... тай навряд чи колись він прийде...у всякому разі не у нашому вимірі... :coffe:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2015, 10:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2015, 10:24 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Капітан, Спай не стібється, моє відношення до релігії не змінилось. І як бачу, яничар-пісатєль, а не читатєль, бо що я написав він так і не зрозумів. Я не по боротьбу з ворогом говорив, не про захист Батьківщини чи інші високоморальні речі, а про доречність уживання.

yanychar написав:
Певно, недобре так казати, однак, дай Боже здоров'я і всіляких благ тому праведному чоловіку, котрий пристрелив цю бактерію!

Я написав вище, що не проти визвольної боротьби, най йде та мочить всіх недругів голими руками, якщо в нього така ненависть до них, я проти цієї жовчі за монітором та не бачу різниці між жовчу людей, які радіють смерті ворога та людьми які в Росії радіють смерті Нємцова. А ще все це поливають прикриттям "Слава Богу"...

Я про цю бісову, хай їй ґрець, двохличність християн та тотожність наших плювачів та російських. Фальшива віра тієї людини, якій та ж віра дозволяє вжити спогад про свого Бога та прокляття недругу, але вона це не визнає. Росіян за таку віру - нічого не чекає хорошого, але мені соромно, що й українці так низько падають та вподобаються москалям. До поки ця нація не навчиться бути вищим цього. Мовчки знищувати ворога і не кричати "аябувнамайдані", позерськи носити форму по місту та кічитись, замість того, щоб радіти смертям, до яких ти непричетний та радість не додає лиця тобі самому. Допоки нація того не розуміє - до того часу, їй нема на що сподіватись, вона вічно буде і бідна, і дурна.

Основна моя теза:
Росіяни - Ми православниє, нівротіпісь, у нас, су..а, духовниє скрєпи
Українці - Ми християни, нівротіпісь, щеневмерлаукраїниніславаніволя
Росіяни - Єсть Бог, что убілі ету падаль на мосту в Москве
Українці - дай Боже здоров'я і всіляких благ тому праведному чоловіку, котрий пристрелив цю бактерію!

Один я не бачу різниці та якщо ми кажемо, що вони бидло раз дозволяють собі розграбовувати трупи малайзійського боінга, насміхатись з смерті ворога - то може й визнаємо, що самі нічим не кращі - бо діємо тими ж методами??!!

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2015, 15:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
все-все.. я зрозумів , коли наступного рига зажмурять , я буду радіти на ничку.... :?: :mail: :coffe:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2015, 15:58 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
ех... після багатосписанного, мені кинули посилання на цю з коментарем: "не ти писав?"... Не я і прочитав тільки після мого обурення тут, але спробуйте осилити, може дійде про що я...

Убивство Бузини: іспит для України
Якщо ви приймаєте державу як «свою», якщо хочете вберегти її від зникнення, потрібно прийняти як даність: тільки держава може мати монополію на насильство

Вбивство українського журналіста Олеся Бузини стало для українського сегменту Фейсбук тестом на «мудаків». Ті, хто радіють його загибелі, мало чим відрізняються від колективного «захарченка» або «плотницького». Якщо вони приходять у захват від подібних речей – нехай їдуть жити в «ДЛНР».

Я не читав книг Бузини, мені не подобалися його колонки і ми навряд чи б знайшли спільні теми для розмови. Але це нічого не змінює. Якби я хотів жити в стерильному суспільстві з тотальною одностайністю, то на земній кулі знайдеться чимало відповідних для цього місць. Але найменше я б хотів, щоб Україна поповнила їхній список.

Держава – це, в першу чергу, монополія на насильство. Україна Януковича зазнала краху саме в той момент, коли виявилося, що офіційний Київ цю монополію втратив. Власне, фундаментальний злам відбувся не в той момент, коли боєць «Беркута» вистрілив у мітингувальника, а коли у відповідь прилетів коктейль Молотова. У той момент Україна Януковича закінчилася, історія завмерла в точці біфуркації, а через кілька тижнів архітектура влади, яка здавалася непорушною, розсипалася як картковий будиночок.

Зображення

Точно так само було і на Донбасі. Українська держава пішла звідти в той момент, коли в Донецьку захопили будівлю облдержадміністрації, і загарбникам за це нічого не було. У сусідньому Харкові, до речі, в той же самий день точно так само захопили ОДА, але приїхала міліція і вибила мітингувальників. У підсумку Харків сьогодні належить Україні, а Донецьк – ні.

І це зараз не розмова про «хороших» і «поганих» мітингувальників. Це розмова про принцип існування держави. Якщо ви приймаєте державу як «свою», якщо ви хочете вберегти її від зникнення, то вам необхідно прийняти як даність той факт, що тільки держава може мати монополію на насильство. Якщо ж вам держава не подобається, якщо ви хочете її обнулити або перезавантажити, то тоді вас має гріти думка, що «ліцензію на вбивство» може самому собі виписати хто завгодно.

Вбивство мирної людини мало викликати тільки одну реакцію – вимогу до держави знайти винних. Це елементарний гігієнізм – приблизно того ж роду, який не дозволяє бити слабких або зраджувати близьких. Якщо комусь не хочеться реагувати на вбивство в подібному ключі, то краще ніяк не реагувати.

Нормальна держава і здорове суспільство не ділить своїх громадян на перший і другий сорт. Вона просто встановлює правила гри, чітко визначаючи в Кримінальному кодексі ті червоні лінії, які не можна перетинати. Якщо людина залишається в межах цих кордонів, то вона має повне право солідаризуватися з державною політикою або опонувати їй. Держмашина може бути єдиним модератором суперечок і конфліктів і саме їй належить виняткове право на те, щоб ізолювати людину від суспільства.

Але радіти тому, що посеред дня в місті вбивають людину, і зводити при цьому пафос до якоїсь «вселенської справедливості», яка нібито платить за рахунками – це ідіотизм. Тому що вбивство Олеся Бузини, хто б за цим не стояв, є доказом того, що існування української держави хтось намагається оспорити. Що у неї прагнуть забрати монополію на насильство на підконтрольній владі території. Що вона мало чим відрізняється від території «невизнаних республік», з їх диктатом зброї, а не законів.

Кожен, хто бачить у трагедії, що трапилася, нагоду зітхнути з полегшенням, мають підстави задуматися про переїзд туди.

Павло Казарін, оглядач «​Крим.Реалії»​

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 19 квітня 2015, 01:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Давайте розбиратись

SPY написав:
Я написав вище, що не проти визвольної боротьби, най йде та мочить всіх недругів голими руками, якщо в нього така ненависть до них, я проти цієї жовчі за монітором та не бачу різниці між жовчу людей, які радіють смерті ворога та людьми які в Росії радіють смерті Нємцова. А ще все це поливають прикриттям "Слава Богу"...
Я про цю бісову, хай їй ґрець, двохличність християн та тотожність наших плювачів та російських. Фальшива віра тієї людини, якій та ж віра дозволяє вжити спогад про свого Бога та прокляття недругу, але вона це не визнає.
...


Бігме, і раніше так було!
Одні раділи смерті Христа, а другі раділи смерті Ірода.
Нема смислу проводити паралелі, але радості бувають всякі... :?:


SPY написав:
Основна моя теза:
Росіяни - Ми православниє, нівротіпісь, у нас, су..а, духовниє скрєпи
Українці - Ми християни, нівротіпісь, щеневмерлаукраїниніславаніволя
Росіяни - Єсть Бог, что убілі ету падаль на мосту в Москве
Українці - дай Боже здоров'я і всіляких благ тому праведному чоловіку, котрий пристрелив цю бактерію!

Один я не бачу різниці та якщо ми кажемо, що вони бидло раз дозволяють собі розграбовувати трупи малайзійського боінга, насміхатись з смерті ворога - то може й визнаємо, що самі нічим не кращі - бо діємо тими ж методами??!!


Ні! Бігме, не один.
Сьогодні на різних пабліках можна уздріти те ж саме:
- і чєм ви лучше?! развє ваше ТВ нє так же врьот?!!
- хатітє унічтожить расію?! і чєм ви атлічАєтєсь ат нас?!!
- а развє ви нє так же убіваєтє неуґодних?!


"Росіяни - Ми православниє, нівротіпісь...
Українці - Ми християни, нівротіпісь...
Росіяни - Єсть Бог, что убілі ету падаль...
Українці - дай Боже здоров'я і всіляких благ..."

То в чім же різниця?!..
Та же і одні, і другі щодня моляться одному і тому ж(?!) Господу аби покарав "врага і супостата"...
Ну, бігме, "двохличність християн та тотожність наших плювачів та російських". До речі, сюди варто додати і фінів, і словаків, і чехів, і мадяр, і грузинів... І, навіть, зовсім не християнських узбеків, чи японців...
Ну, не може бути аби усі сторони були "істинно праві"!..
Та же явно хтось бреше!
ХТО?!!

Цитата:
Храми, каплиці, і ікони,
І ставники, і мирри дим,
І перед образом твоїм
Неутомленниє поклони.
За кражу, за войну, за кров,
Щоб братню кров пролити, просять
І потім в дар тобі приносять
З пожару вкрадений покров!!!
Т.Шевченко. Кавказ



/Агій! та ця братія, відей, уже не один вік таким "бізнесом" займається!../

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 19 квітня 2015, 08:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Шевченкові слова у саму десятку , всі дві сторінки можна замінити цим віршем... а радіти , чи не радіти , особиста справа ...у мене корова здохла сусід радий , у него , я... і ще , притча про підкладену щоку дуже файна , але вона ніколи не діяла , ні у минулому , ні тепер , і навряд чи набере великого застосування у близькому майбутньому ..хоча сама по собі хороша,але коли не мене по морді товчуть , а когось , десь , далеко ... :coffe:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 5 [ 50 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB