Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 1 з 1 [ 7 повідомлень ] 



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 20 лютого 2015, 13:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 лютого 2013, 10:50
Повідомлення: 314
Прізвище, Ім’я: Олександр Вахній
Регресивна суть аморального (оскільки сприяє розбещенню душі) й злочинного за формою рабовласницького устрою, не обмежується силовим позбавленням одиниці, або й цілої спільноти волі, й змушенням до дармового виконання непосильної праці. З'ява науки філософія, дала не лише вичерпне визначення суспільним явищам і подіям. Завдячуючи роздумам та аналізу, людство навчилось знаходити шляхи удосконалення та поліпшення.


Знищуючи непримиренних волелюбців, тирани-поневолювачі паралельно витворювали касту вдоволених ситістю (проте в суті морально розкладених й духовно здеградованих) істот. Ситий й водночас покірний раб, возвеличує свого володаря, показово й запопадливо виконує його вказівки, й не обтяжується роздумами над мораллю.

Історія зберегла ганебні приклади війни вдоволених рабством проти незгідних з ходою несправедливості. Серед збройних загонів котрі брали участь в придушенні повстання Спартака, були й створені рабовласниками з завойованих Римом народів. Невільні придушували змаг повсталих проти неволі. Повсталий проти утисків рідного народу американцями й мексиканцями (навіть не спадковий, а ситуативний) провідник (вождь) Гоятлай, в часі бойових зіткнень, чи не найбільше клопоту мав від співплемінників, котрі за оплату, одяг, й право жити поза резервацією, служили тим, хто зганяв їх з рідних пустельних кочовищ. Філософи й дослідники можливо і знайшли пояснення явищу чисельної зради й згоди на рабське скніння серед співплемінників Гоятлая апачів, але наслідки його дійсно трагічні. Існування апачів як народу - вже навіть не питання часу.

Чи не найтрагічнішим наслідком бездержавності українців, є постання не закоханого в притаманні і природні ритми буття, ігноруючого чесноти честі і гідності, зденаціоналізованого в суті (щоправда нерідко україномовного в родині) несвідомого власного призначення натовпу духовних кріпаків. Силоміць рекрутований до царської армії (нащадок запоріжського козака-рубаки) Петро Кішка, з рук царя-поневолювача отримав нагороду за участь у Кримській війні. Чи розумів він, що "милість" москвинського імператора не рятувала його рідних від скніння і панщини? Чи розуміли українці, котрі в часі Другої Світової нерідко першими підіймались під німецькими кулями в атаку, що чинять зраду рідного народу і злочин проти людства? Здобутками їхнього (насправді не просто не потрібного, а й шкідливого) героїзму, стала кількадесятлітня хода Сходом Європи нівелюючого національну ідентичність та людські життя і гідність тоталітарного режиму.

Зникнення комуністичної "імперії зла", постання формально незалежної України, перемога загальнонародних зривів (Помаранчевої Революції і Майдану) не спричинили відходу до небуття рабсько-кріпацького світосприймання. Впродовж кількох місяців, стосовно мене здійснювалось політично мотивоване переслідування за фактом нібито безпосередньої участі в люстраційних заходах прокурора Брянцева. Останній, в часи свавілля режимів Кучми і Януковича, брав безпосередню участь в репресіях патріотів. До справи участі конвоювання мене з слідчого ізолятору до будівлі суду залучались близько двох десятків озброєних парубків конвійного полку. Приблизно стільки ж задіювались й для охорони самої будівлі суду й нібито "підтримки порядку в судовій залі". Наглядачі-охоронці чули виправдальну ухвалу в справі звинувачення мене в знищенні зали ігрових автоматів, знали що "потерпілий"-прокурор Брянцев й суддя Васільєва котра санкціонувала мій арешт, є кацапами-окупантами, а прокурором м. Києва, челядники якої власне і звинувачували мене в силовій люстрації - зумисне оселений в Україні бусурманин Юлдашев.

Нехай і не з власної волі і бажання, але присутні в судовій залі наглядачі-конвоїри чули про відсутність в прокурора обвинувачення доказів моєї вини. Логіка й нормуючий поведінку статут зобов'язують їх до виваженої поведінки. Дійсність була інакшою. Кріпацька натура українців-наглядачів змушувала їх до спроб засвідчити власну вагомість. Окрики на присутніх в залі, принижуючі гідність накази (доречі, нерідко чомусь озвучені мовою вчорашнього окупанта), надмірна стараність в часі обшуку. Журюсь, що Україна донині не очистилась від несвідомого й безвольного намулу. Але ця журба є великим стимулом до боротьби і праці.

Олесь Вахній


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 лютого 2015, 02:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
А я би сказав, що подібні приклади колаборації (зради, хрунівства - називайте як хочете!), котрі Ви наводите, частенько працюють також в інший бік. Сиріч, в історії надибуємо немало подій (осіб, фактів), котрі свідчать і про своєрідну "зворотню зраду". При тому, часто-густо історичні довідки і хронологія настільки заплутані, що тепер вже й важко й сказати "ХТО ж воно ТАКЕ було?"...
Спартак, до того як опинився в школі гладіаторів, не один рік був доблесним римським воїном. Впевнений, саме тому він розбив на голову трьох римських консулів підряд (він мав добре розбиратись у римській воєнній справі).
Про його службу Риму описують відразу кілька римських історичних джерел. Залишається питання: що міг робити фракієць в римських легіонах в І ст. до Р.Х.?!!
/фільм "гладіатор" всі дивились?! от цим і Спартак займався - воював за Рим з германцями, кельтами-іберійцями, парфянами і, скорше всього, з рідними фракійцями, іллірійцями і даками!/
Олександр Невський відомий не тільки перемогами в Невській і Льодовій битвах, а й не менш славними каральними операціями проти своїх на стороні Орди.
Менш відома особа одного із європейців, котрий став жити серед північно-американських індіян. Фактично став індіянином, користувався незаперечним авторитетом серед кількох племен. Його звали "Білий учитель".
Не хочу добавляти сюди Рамзана Кадирова - колись-то вельми хоробро бив маскальню!
Це можна довго перечисляти!..

Висновок тільки один.
Розуміється, завойовники кровно зацікавлені в максимальному розділенні тих, хто їм протистоїть. Тисячолітнє правило "розділяй і володарюй" було відоме ще задовго до Великого Риму.
Однак, подибуємо масу прикладів "зворотнього ефекту". Очевидно, що Всевишній, все ж таки, влаштував цей світ інакше. Люди тисячоліттями ламали собі над цим голови.
А тим часом, світ так і не став ні єгипетським, ні вавілонським, ні персидським, ні римським, ні ромейським, ні турецьким, ні монгольським, ні іспанським, ні британським, ні французьким, ні німецьким... довго перечисляти...
Може, врешті, аж тепер світ стане поспіль московським?!..
Гадаєте такі вже "новітні" оті "кріпаки"?!.. Та вони древніші за проституцію!.. :D

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 лютого 2015, 02:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 лютого 2013, 10:50
Повідомлення: 314
Прізвище, Ім’я: Олександр Вахній
Можливо Ви мене не зрозуміли, або я не зовсім зрозуміло виклав свої думки.
Явище не нове. Ганебне і неприємне. Я згадував про осіб котрі мали можливість дати своїм діям оцінку. Але не вчинили цього. Тому й нарік їх новітніми.


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 лютого 2015, 03:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Та чому ж?! Я все добре зрозумів!
Ви й справді думаєте, що вся ота судейсько-прокурорсько-міліцейська братія повинна давати "своїм діям оцінку"?!..
Чого б це, раптом?! Хіба їм зле живеться?!

"Оцінку" може їм дати тільки громадськість! Вони зовсім не збираються (і ніколи не зберуться!) самі себе ні оцінювати, ні судити, ні каятись!
Їм ітак добре!
Щось ніяк не пригадаю випадків аби чиновник чи "народний обранець", звинувачений у правопорушеннях, написав заяву і гордо грюкнув дверима!
Або вперед ногами, або "в растОв, на радниє балОта"...
А більше ніяк!

До речі, про оте кацапське опудало Гужву: ще тієї весни В редакції «Вестей» Ігоря Гужви знайшли близько 2 мільйонів
І що далі?!..

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 лютого 2015, 21:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 лютого 2013, 10:50
Повідомлення: 314
Прізвище, Ім’я: Олександр Вахній
Гужва і далі Україну паплюжить. Не здатні уроди з СБУ та МВС їх вгамувати.

А щодо новітніх кріпаків... Я згадував про рядових міліціонерів, а не рпо суддів і прокурорів. Їх в судову залу наганяли по півтора-два десятки. Ще більше навулиці. Стоять, бачать, чують все, і всеодно по-скотському себе поводили. Щоправда, підля того як я одного через клітку пошарпав, а потім вже в машині з їхнім старшим побалакав, їх трохи попустило


Догори 
 Повідомлення Додано: 23 лютого 2015, 15:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
А я впевнений на 100 Зображення, що першраз необхідно зробити порядок з судами і суддями!
Бо судді ХТО?!..
Можна без кінця люструвати, виганяти, звільняти і т.п., а воно потім біжить до свойого судді і той знову поновлює таке лайно на посаді через судовий процес...
Це є дурна і нікому не потрібна робота! Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 25 лютого 2015, 15:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 лютого 2013, 10:50
Повідомлення: 314
Прізвище, Ім’я: Олександр Вахній
І судді теж


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 1 [ 7 повідомлень ] 




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB