Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 4 з 19 [ 187 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 26 липня 2014, 02:27 
Офлайн

З нами з: 20 січня 2009, 03:00
Повідомлення: 43
Російська влада та ЗМІ вважають росіян за ідіотів та безмежно тупе бидло.

Задайте в гуглі слова "целью украинской ракеты был самолет Путина ", і ви переконаєтесь, як підконтрольні путінській владі
російські ЗМІ зомбують росіян, вважаючи їх за ідіотів та безмежно тупе бидло.

Цей же самий ідіотизм повторюють центральні російські канали без будь-яких заперечень , сумнівів та застережень:

http://www.1tv.ru/news/world/263348

Якщо самі росіяни не протестують проти таких маразмів, то це означає, що вони погоджуються з такою оцінкою, що їхня влада та ЗМІ вважають їх за ідіотів та безмежно тупе бидло.

Я вже не говорю про те, що ніхто не міг знати, коли та в який час буде пролітати літак путіна, оскільки ця інформація нігде не розголошується, але ще, якщо подивитися на карту Європи ( http://euro-map.com/ , http://euro-map.com/evropa/politicheska ... evropy.gif ) , то від Варшави до Москви ( чи від Москви до Варшави ) літак путіна міг би летіти тільки через Білорусь, а не через Україну. Тим більше, літак путіна аж ніяк не міг летіти через небезпечну зону АТО в Україні.

Крім того, неможливо зрозуміти маразматичну логіку безмежно брехливої російської пропаганди, яка стверджує, що малазійський літак був біля Варшави в 15:44, а літак пукіна - був пізніше, в 16:21.Взагалі не можливо прокоментувати, на що саме натякає даним маразмом російська пропаганда.

_________________
Ivan Katchanovski is a falsifier of the Maidan massacre and contemporary history of Ukraine:
http://ivan-katchanovski.blogspot.com/


Догори 
 Повідомлення Додано: 26 липня 2014, 09:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Slav написав:
Російська влада та ЗМІ вважають росіян за ідіотів та безмежно тупе бидло.
...


Що ж тут дивуватись?!..
Потривожений восьминог випускає "чорнильну хмару" а потім... щезає...
Якщо проглянути по датах "целью украинской ракеты был самолет Путина", то не трудно помітити що це одна із "крапельок чорнила" восьминога і прожила вона 2 дні: 17 і 18 липня.
Як казав відомий персонаж відомого фільму:
Зображення
«КАРТУ КУПИ, ДЕРЕВНЯ!»





В сітці можна надибати вагон подібних дебільних заяв. Все це - чорнильна хмарка аби восьминог успів... щезнути...

"Моя личная версия, как журналиста, на основе того, что мне удалось найти в интернете.
Судя по всему, самолёт НЕ СОВСЕМ НАСТОЯЩИЙ, и вся трагедия — спектакль, как и снос башен в Нью-Йорке 11 сентября.
1. В марте был угнан самолёт Малайзийских авиалиний, который, якобы, абсолютно и бесследно пропал. На самом деле, он был перегнан на американскую военную базу, Диего-Гарсия.
2. Затем, он был переправлен в Голландию. В нужный день и час он вылетел в Малайзию. Внутри были не живые люди, а трупы. Самолет вели не настоящие пилоты, а автопилот. "

Евгения Сорокина
"Но профили этих, совершенно, казалось бы, независимых друг от друга людей, были зарегистрированы в одно время: 21-го апреля 2013-го года. Все эти профили схожи в том, что ничего, кроме фотографий, загруженных в день регистрации, на этих страницах нет."
Все люди, паспорта которых были найдены в Боинге, были зарегистрированы на Фэйсбуке 21 апреля 2013-го года

Всі ці публікатори такі ж "експерти", "журналісти", "оператори ЗРК", "психоаналітики", "очевидці", як я - "іспанський авіадиспетчер Карлос"...
Бігме! То саме я вів проводку рейсу МН17 по обіді 17-го липня. Та же я сам всьо видів!!!
Шо, не вірите?!!Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 26 липня 2014, 19:01 
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2009, 03:00
Повідомлення: 122
Звідки: Коломийський р-н
Прізвище, Ім’я: Володимир
ЗображенняЗображення

_________________
http://rybak.if.ua


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 липня 2014, 02:37 
Офлайн

З нами з: 20 січня 2009, 03:00
Повідомлення: 43
Я ще попрошу всіх допомогти мені розв'язати цей пазл:

Цитата:
"Борт номер один и малазийский Boeing 777 пересекались в одной и той же точке и на одном эшелоне. Это произошло близ Варшавы на 330-м эшелоне на высоте 10100 метров. Борт номер один был там в 16:21 по московскому времени, малазийский самолет – в 15:44", – пояснил источник."
http://www.dni.ru/polit/2014/7/17/275457.html


Що тим текстом хотіла сказати безмежно брехлива російська пропаганда? Що може, вони "думають", що українці запеленгували літак пукіна біля Варшави в 16:21, а пізніше поплутали його з малазійським літаком, який пролітав в тому ж самому місці біля Варшави раніше, в 15:44 ? Я не можу зрозуміти, як протікали в голові "думки" ідіотів, які написали цей текст.

_________________
Ivan Katchanovski is a falsifier of the Maidan massacre and contemporary history of Ukraine:
http://ivan-katchanovski.blogspot.com/


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 липня 2014, 08:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Slav написав:
...
Що тим текстом хотіла сказати безмежно брехлива російська пропаганда? Що може, вони "думають", що українці запеленгували літак пукіна біля Варшави в 16:21, а пізніше поплутали його з малазійським літаком, який пролітав в тому ж самому місці біля Варшави раніше, в 15:44 ? Я не можу зрозуміти, як протікали в голові "думки" ідіотів, які написали цей текст.




Дослівно:
"Источник в Росавиации на правах полной конфиденциальности сообщил "Интерфаксу", что существует вероятность того, что целью украинской ракеты – наземной или выпущенной с военного самолета – мог быть самолет президента России Владимира Путина"
там же
І виділено там же!

А щодо того "як протікали в голові "думки" ідіотів", - тут слово спеціалістам в області психіатрії і психодіагностики.

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 липня 2014, 10:58 
Офлайн

З нами з: 10 березня 2014, 18:26
Повідомлення: 73
Прізвище, Ім’я: Олександр
Лiтак Путiна збити однiею ракетою? Це навiть не смiшно. Лiтак збили, загинули люди якi не мають нiякого вiдношення до цих розбiрок дуже багатих людей(щирих украiнцiв?). Ясно що це провокацiя. Але хто стоiть за нею? Всiм (хто думае) видно що це не народ Украiни. Але напевне цей злочинний указ не вiдавав нi Порошенко, нi Путiн??? Тодi хто??? Якщо маете таку iнформацiю, скиньте.(з фактами). То що озвучуе Псакi i Маккейн нi в якi ворота не лiзе. А от переговори дiспедчерiв i пiлотiв це вже iнтересно. Зомбiящик надоiв. Заранi дякую. Олександр.


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 липня 2014, 13:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
А чому не "однiею"?!
Скільки взагалі ракет потрібно? Дві... три... тридцять три?..
Рейс МН17 збили однією ракетою!

І ніяких воріт вже не треба! Нині це просто НІКОМУ В СВІТІ НЕ ЦІКАВО.
Малайзійський латак збили саме військові РФ.
Саме Путін і росіяни несуть відповідальність за збитий "Боїнг"

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 липня 2014, 14:30 
Офлайн

З нами з: 10 березня 2014, 18:26
Повідомлення: 73
Прізвище, Ім’я: Олександр
Президенський литак декiлькох краiн (США,Изрiль,Россия.....) так збити неможливо.Дуже великi грошi на це потрачено. Декiлька рокiв про це спiлкувалися на форумi. Цеж не просто пасажирский лiтак. Просто не маючи пiдтвердження, так кричати на весь свiт що це зробила Россiя.. хм. Людям цiкаво. Тут ходить одна версiя що Порошенко пiдставили, i це не Россiя. До речi, амерiканцям задали 10 питань щоб вони вiдповiли ,або мовили що це брехня. А вони як дитячому саду:" Я знаю але не скажу". Стидоба. А де розмова диспедчерiв з пiлотами щоб вони помiняли висоту. Це ж можна опоблiкувати?


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 липня 2014, 17:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
літак пукіна не збиваємий , пукін безсмертний... а ти "шановний" всбешний троляка ...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 липня 2014, 17:57 
Офлайн

З нами з: 10 березня 2014, 18:26
Повідомлення: 73
Прізвище, Ім’я: Олександр
Чому троль? Якщо керiвники Россii виннi то керiвництво Украiни нехай дасть докази а не сарафанне радiо. Один iз аргументiв радiо переговорiв мiж пiлотами i дiспедчерами. А также записи спутника амерiканцiв. Россiя це представила. А де факти с другоi сторони? Дуже хочу побачити. Причему тут троль? Троль це зовсiм iнше.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 19 [ 187 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: google [bot] і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB