Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 1 з 15 [ 147 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Правий сектор
 Повідомлення Додано: 26 квітня 2014, 01:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Відкрите звернення до в.о. Президента України Олександра Турчинова

"Судячи з заяв та ультиматумів офіційних речників Кремля, бачачи зухвале невиконання ним Женевських угод та враховуючи концентрацію на наших східних кордонах ударних угруповань путінської армії, до широкомасштабного військового вторгнення Росії в Україну можуть лишатися лічені дні.
В цій ситуації єдиною можливістю змусити агресора відмовитися від своїх намірів є загроза загальнонародної партизанської війни проти окупантів. Втім, не виключаю, що навіть це не зупинить кровожерного шизофреніка Путіна, отже ми маємо бути готові прийняти бій і виграти цю війну.
Звісно, наш народ на Майдані довів, що здатен з щитами і коктейлями Молотова героїчно протистояти снайперам і автоматникам, але зараз ми просто не вправі допустити ситуацію, коли українці, захищаючи своїх дітей і майбутнє, з голими руками йтимуть на російські танки.
Відтак українська влада має негайно розпочати масове озброєння наших громадян, зокрема добровольчих патріотичних формувань, до складу яких тільки в Дніпропетровській області вже записалося понад 10 тисяч українців.
У зв'язку з цим я звертаюся до верховного головнокомандувача: пане Турчинов, погоджуючись на виконання обов'язків президента обступленої ворогом України, Ви мали усвідомлювати всю ступінь відповідальності, яка лягає на Ваші плечі. І сьогодні виключно від Вашого рішення залежить, ціною якої крові буде оплачена наша боротьба та перемога українського народу.
Саме сьогодні, залишивши партійні амбіції та символіки і взявши до рук зброю, ми, патріоти України, всі її свідомі громадяни, маємо стати єдиним організмом, єдиною Українською народною армією, що буде діяти злагоджено та впевнено, покладаючись на Бога та спираючись на плече побратима.
Не забувайте, що, м’яко кажучи, помилки опозиції призвели до сотень жертв серед українських громадян, котрі повстали проти режиму Януковича. Не зробіть нової помилки, внаслідок якої можуть загинути десятки тисяч українців.

Лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош"

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Це наш «Правий сектор»
 Повідомлення Додано: 26 квітня 2014, 09:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
бапитст це просто не увидит.... або зробит вигляд, шо то писано по китайськи....

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Це наш «Правий сектор»
 Повідомлення Додано: 26 квітня 2014, 20:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
"Дорогі браття та сестри, велика багатонаціональна родино мешканців України, Білорусі та Росії!
Зображення
В цей трагічний для нас день хочу висловити глибоку шану та щиру подяку всім тим Героям, які 28 років тому рятували наші життя в Чорнобилі.
Від імені «Правого сектора», всіх своїх побратимів, друзів, родини та від себе особисто хочу низько вклонитися учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.
Весь Світ із захопленням героїзмом та жалем за загиблими сьогодні має віддати Вам шану, дорогі чорнобильці.
Я ніколи цього не забуду.
Віддаю наказ всім підрозділам «Правого сектора» сьогодні вшанувати ліквідаторів аварії на ЧАЕС.
Подвиг героїв Чорнобиля житиме в віках!
Лідер «Правого сетора» Дмитро Ярош"

Звернення лідера «Правого сектора» Дмитра Яроша

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Правий сектор
 Повідомлення Додано: 27 квітня 2014, 05:02 
Офлайн

З нами з: 12 березня 2013, 03:01
Повідомлення: 66
Прізвище, Ім’я: Галичина
Коломия на межі Громадянської війни...
https://www.youtube.com/watch?v=Yx1kcjT7IQw
Цікаво яке буде розблокування РДА в понеділок...Чим то все закінчиться,шинами під міськрадою,захопленням НТК,чи розгромом штабу Мамківщини?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Правий сектор
 Повідомлення Додано: 27 квітня 2014, 11:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Це уже серйозно...
Зображення

Надіюсь, що до газових гранат і БТРів не дійде?!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Правий сектор
 Повідомлення Додано: 27 квітня 2014, 12:52 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
yanychar написав:
Це уже серйозно...
Зображення

Надіюсь, що до газових гранат і БТРів не дійде?!

Не забуваємо, що на 28.04, 01.05 та 9.05 наші проросійські друзі обіцяли провокації вже на західній Україні?
І тут на тобі знайшли до чого доіпатись неузгодили політичні крісла.
А Расєя покаже по ТВ: на сході стрілянила - київська влада нічого не може зробити, на заході бунт проти назначенців київської влади. Дана влада взагалі не контролює ситуацію, алюди, що на сході, що на заході - проти назначенців Києва, а значить за федералізацію. Щось все занадто підозріло...

Чи часом не грає ПС комусь на руку...

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Правий сектор
 Повідомлення Додано: 27 квітня 2014, 14:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
SPY написав:
Не забуваємо, що на 28.04, 01.05 та 9.05 наші проросійські друзі обіцяли провокації вже на західній Україні?
І тут на тобі знайшли до чого доіпатись неузгодили політичні крісла.
А Расєя покаже по ТВ: на сході стрілянила - київська влада нічого не може зробити, на заході бунт проти назначенців київської влади. Дана влада взагалі не контролює ситуацію, алюди, що на сході, що на заході - проти назначенців Києва, а значить за федералізацію. Щось все занадто підозріло...

Чи часом не грає ПС комусь на руку...



А ніхто нині не зможе назвати НІ ОДНОГО в Україні, хто би "часом не грав комусь на руку..."!!!
Якщо хтось зможе назвати ТАКОГО, то, дуже прошу, відпишіть сюди, - мені теж цікаво знати... :-D
Навіть, якби не було "правого сектора", то "проросійські друзі" разом з Москвою все рівно знайдуть (відкопають, придумають) який-небудь "передній відрізок", "лівий кут", чи "нижній кавалок" - з любого боку і, само собою, "доіпуться"!
Чого переживати?!
Та же як не це, - то буде друге, третє,.. тридцять третє!
Не один дідько?!.. :eek:

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Правий сектор
 Повідомлення Додано: 27 квітня 2014, 15:13 
Офлайн

З нами з: 12 березня 2013, 03:01
Повідомлення: 66
Прізвище, Ім’я: Галичина
Скоріш за все,Батьківщина розставляє свої кадри для посилення адмінресурсу,який має намір максимально задіяти на виборах під амбіції жЮлі Тимошенниці.А ситуацію з зовнішньою *ніби*загрозою вдало використовує,аби закрити пельки незадоволеним.Ніякого зламу системи навіть не передбачається,це не в інтересах різношерсної,та різнопартійної номенклатури.Номенклатурі зміни не потрібні.Максимумум- зміни політичних фігур.
[url][URL=http://piccy.info/view3/6300484/e20ecddfcbf8c5f38610ad025461f45b/]Зображення[/url]Зображення[/url]


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Правий сектор
 Повідомлення Додано: 27 квітня 2014, 16:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
у юлі ідея фікс.... любою ціною , хоч на годинку , у президенти .... це на останніх виборах було видко .... і як видко ніц сі не змінило , час пройшов , амбіції нє... тай видно з того , як бабтист своїми діями спеціяльно , доводить то до якоїсь межі ... а там і друга сторона дійства, 100% вже грається , де тігрюля виступить об'єдєнітєльков і спасітельков .... і з путлєром вона на одній стороні.... як тоді пояснити його дії?... бо поодинці сенсу них нема... а разом , картина маслом малюється... :pardon: мені воно якось тако видисі...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Правий сектор
 Повідомлення Додано: 28 квітня 2014, 00:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Однак, ніхто не зможе заперечувати, що

Зображення
візитка Яроша - то найстрашніша у світі зброя!..

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 15 [ 147 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB