Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 8 з 42 [ 417 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 42  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 12 квітня 2014, 23:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 13 квітня 2014, 02:10 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
yanychar написав:
А тим часом, і справді хрінові справи...

Чим більше я дивлюсь на Яроша - тим більше починає муляти думка, що він один із ґвинтиків розкручування маховика "схід vs захід" :(
А ситуація і справді хренова, хоча є шанс, що чим більше РФ буде відкушувати - тим скоріше подавиться, як говорять у них: жадность фраера погубит. Одного в 1945 погубила (хоча є версії, що не зовсім), а чи думав він про такий кінець на початку своїх подій? Ось і Путін ще не знає куди це може його завести

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 13 квітня 2014, 07:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
зливають Схід , було то засідання РНБО, чи нє...?! де інфа.... замахав той бабтист , з тим арою.....блін , хто прийшов до влади :dash: :twisted: ці 3.14дори за місяць більше шкоди принесли як анали за 4 роки - Крим просрали , флот просрали , військо і майно у Криму просрали ... тепер Схід....

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 13 квітня 2014, 09:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
"Журналісти сфотографували снайпера біля будівля захопленого райвідділу міліції і випадково знайшли цього ж людини під час спецоперації російських військових у Криму. На верхній фотографії бойовик сфотографований в Криму, внизу - фотографія зі Слов'янська.
Зображення
Фотограф з Москви Василь Максимов згадав цього бойовика.
Озброєні люди, що захопили райвідділ міліції в Слов'янську, добре озброєні й одягнені у форму російського спецназу.
Зображення
Експерти побоюються, що починається друга фаза збройного вторгнення Росії, на цей раз - східні регіони України."

Опознаны "зеленые человечки" на востоке Украины

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 14 квітня 2014, 00:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Мустафа Найєм (зліва) - кримський татарин, кипчак (насправді - пуштун). Цьому чоловікові довіряю майже як собі.
Треба дивитись цілком.

Формат відео : youtube.com

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 14 квітня 2014, 12:25 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Формат відео : youtube.com


Легенда спецподразделения «Альфа» Василий Крутов обратился к российским спецназовцам. К военнослужащим российского спецназа обратился первый руководитель спецподразделения Службы безопасности Украины «Альфа», генерал - лейтенант СБУ в запасе Василий Крутов.

«Как бывший командир подразделения украинского спецназа я обращаюсь к моим коллегам из России, к которым я испытываю теплые чувства и среди которых у меня много друзей и боевых товарищей. Мои боевые друзья, я призываю Вас не допустить роковой исторической ошибки и сделать все, чтобы не перейти последнюю черту.

Кто, как не вы, понимает пагубность этого шага, кто, как не вы, понимаете, что ожидает всех нас в результате именно такого кровавого сценария. Кто, как не вы, способны придать новый смысл словам известной песни «Хотят ли русские войны?» Поэтому прошу вас, мои дорогие друзья, приложить все усилия для предотвращения катастрофы, чтобы всем нам потом не пришлось горько страдать от ужасных последствий, в случае, если все-таки катастрофа случится.

Я не являюсь членом ни одной политической партии и обращаюсь к Вам как патриот своего Отечества и человек, который любит Россию. Уверен, что те проблемы, которые возникли, возможно не так быстро как хотелось бы, но все же могут быть решены путем политического диалога и переговоров. Поэтому призываю обе стороны противостояния к сдержанности и максимальной выдержке».

Василий Васильевич Крутов - Почётный президент Международного антитеррористического единства, доктор юридических наук, профессор, генерал-лейтенант СБУ в запасе.В органах государственной безопасности — с 1977-го. В 1990 г. был назначен заместителем руководителя одного из подразделений спецназа КГБ СССР - группы «Альфа», а в 1994 г. — первым руководителем спецназа СБУ — Управления «А», которое пришлось создавать на основе существовавших ранее спецподразделений. В начале 90-х годов — также советник главы СБУ по вопросам борьбы с терроризмом, впоследствии — руководитель Аппарата Председателя Службы безопасности Украины. Принимал непосредственное участие в проведении ряда оперативно-боевых операций и специальных мероприятий в Украине и за рубежом.

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 14 квітня 2014, 14:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
все бла-бла-бла..... то 48 годин , то антитерористична операція, то хто не складе зброю до сьогоднішнього ранку , то як ми зачнемо ви не вмиєтисі.... я 3.14здіти таки вмію .... де справи , де результати ?! вояки хрєнові.... вбралисі за кєровників - кєруйте .... а нє , на курву маму... вивезти їх у Донецьк і подарувати сепаратистам....оден хрен толку від них нема... :ireful:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 14 квітня 2014, 15:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Питаєте де "кєровники"?
Ади, тільки що "падпалковнік расійскай арміі" взяв і назначив начальника УВД Горлівки. Без усяких проблєм!..
Формат відео : youtube.com

Штурмом міліції в Горлівці керував російський підполковник


А це Слов'янськ.
Зображення
Зображення
Ті ж самі "зелені чоловічки"...
Зображення
І на тих же машинах без номерів...
У Слов'янськ на вантажівках привезли "зелених чоловічків" із Криму


Тим часом, Тимошенко закликала "лідерів всіх демократичних держав невідкладно застосувати третій рівень санкцій до Російської держави".
"Також я прошу лідерів світу про пряму військову допомогу українському народу, який бореться за свою свободу, який гине за цю свободу. Я прошу лідерів світу діяти".

Тимошенко просить світ зброєю захистити Україну від Путіна
А крім того й
Турчинов просить миротворців ООН допомогти боротися з терористами

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Востаннє редагувалось yanychar в 14 квітня 2014, 16:42, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 14 квітня 2014, 16:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
київські дибіли не розуміють, що це пряма військова інтервенція, тут два виходи , або забратисі нафіґ з донбасу , або військова операція.... тут вже не про тероризм мова йде..це такий собі , м'який варіянт війни...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 14 квітня 2014, 16:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
"Алевтина Тюшина: Ребята! Пишу из Харькова! Здесь в россию хотят разве что полоумные бабки и гопники. У нас было достаточно маршей за Единую Украину, последний 12.04, где было много тысяч людей, которые не побоялись в это смутное время за свою жизнь и пришли поддержать нацию. В то же время у меня четкое ощущение, что власть просто сливает Юго-Восток. Все менты в Харькове и области куплены, они братаются с колорадами, саботируют все действия, пинают х*, когда сотни гопников месят 10 безоружных мальчишек. Мы хотим сопротивляться, в Харькове создается самооборона, но я понимаю, что это будет мясо. Мы не в состоянии силами местного ополчения, сидя в подполье, перебороть местных и завозных титушек, местную власть и власть в Киеве! Не дайте развалить Украину, потому что следом за Харьковом уйдут Днепропетровск, Запорожье, Николаев..и так до Львова! Я люблю Украину, я хочу жить в Украине, но у меня чувство, что нас, как скотину тащат на заклание и выдирают родную землю из-под ног. Власть не в состоянии быть Властью! Спасайте Украину, пока не поздно!"
http://u.to/ZAD6Bg

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 8 з 42 [ 417 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 42  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB