Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 3 з 42 [ 417 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 42  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 08 березня 2014, 22:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Хотіли знати шо вони собі думают і шо говорять?!..
Допит полоненого російського найманця 8 березня 2014 р.

Формат відео : youtu.be

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 09 березня 2014, 06:39 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Формат відео : youtu.be

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 09 березня 2014, 22:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
24 ЗАЛІЗНА

Формат відео : youtu.be

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 09 березня 2014, 23:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
то все добре , всі залізні , всі гвардійські, всі геройські.... подивимося що далі буде ....

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 09 березня 2014, 23:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Капітан написав:
то все добре , всі залізні , всі гвардійські, всі геройські.... подивимося що далі буде ....


Цілком згоден!
Більше того, - ніяк не можу зрозуміти якого дідька не підвести би ці частини до Криму і решти східно-українських регіонів (львівські, житомирські "залізні , гвардійські, геройські"!). Я розумію, що маскальню цим не напудиш, АЛЕ!
Бодай лиш для того, аби українські військові ТАМ відчули хоч якусь моральну підтримку і знали, що ззаду за ними ще щось стоїть!!!
Я розумію, що нинішня влада дуже старається "не спровокувати" Москву, та "не викликати рішучих дій противника", та "не дати повід для агресії" і т.д. Але ж ніхто й не казав, що треба тут же кидатись і відкривати вогонь на поразку живої сили і техніки!..
Но, бодай, щось робити треба! Бодай концентрувати війська і техніку. Хоч би для того, щоб відтак мати з чим торгуватись з Москвою. З пустими руками багато не наторгуєш!


Тут трудно сказати: чи вони там, у Києві, мають якийсь дуже хитросрачий план, чи вони просто не знають, що робити далі?..
Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 10 березня 2014, 01:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Формат відео : youtu.be

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 10 березня 2014, 01:18 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
yanychar написав:
вони просто не знають, що робити далі?..

Саме так, як не прикро визнавати :( Скоріше за все сподіваються на дипломатів або що "запад нам поможет" і нам самим не прийдеться марудити руки :( Підозрюю, що дочекаються сусіди до 16.03, а потім керуючись "волевиявленням" людей введуть війська, почнуть примусово видавати російські паспорти. Оскільки сам Крим без південних та східних областей - незмістовний то по цьому сценарію і відтяпають решту регіонів, якщо влада нічого не буде робити - вся верхівка, що зараз при владі мусить скласти повноваження і я це прирівнюю до державної зради за бездію при загрозі суверенітету :(

Коротше поки все виглядає дуже сумно :(

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 10 березня 2014, 10:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
ясно , що такі ситуації , я про те шо маємо у Криму і на східних кодонах , бувають не кожен день , і влада не має практики дій у таких ситуаціях . Більше того , я маю великий сумнів , що у нас є план мобілізації , я про справжгий план , бо якась херня , на рівні бла-бла має бути , але то певно писала якась Люська з штабу , а не проробляли специ.... а якшо нема плану дій , то май ти хоть войсько повністю з зелених беретів, толку великого не буде . А ми маємо войсько , котре навіть для дефіляцій не дуже підходить , а не те що про воєнні дії ... і не дай Боже стрільби, втрати будуть колосальні , бо воювати будуть вчитися на практиці, тобто з нуля.... але безхребетність влади таки має бути розглянута судовими органами , бо можна було зіграти на упередження , як тільки почався рух у Криму, туди треба було ввести війська , під видом навчань, чи ще якоїсь фіґні... а так , путя і його генштаб увійдуть в підручники як великі стратеги, що без жодного пострілу і малим військом зайняли територію більше як 26 000 кв., км.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 10 березня 2014, 11:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 березня 2013, 16:34
Повідомлення: 128
Прізвище, Ім’я: Айрін
Ще от таке знайшла..

Як мобілізуються в Івано-Франківськ або якщо раптом війна…
Над Україною нависла загроза порушення територіальної цілісності. Про це свідчить скупчення військ сусідньої Росії у Криму. За даними ООН, Росія стягнула до Криму 15 тисяч своїх військовослужбовців. Тим часом Україна привела у бойову готовність свої війська.

«Про мобілізацію, згідно із законодавством, має оголосити президент із погодженням з Верховною Радою. Зараз мобілізація не проводиться. Це тільки підготовчі заходи, які відбуваються у військових комісаріатах, – каже військовий комісар Івано-Франківська підполковник Ігор Сорокопуд. – На випадок оголошення мобілізації військовозобов’язані відновлюють свою навченість, вивчають функціональні обов’язки, формуються підрозділи».

Аналогічна інформація надійшла і від регіонального медіа-центру Міністерства оборони України. У повідомленні, зокрема, йдеться: «Населення демонструє високий патріотизм. Ті, хто приходять сьогодні у військові комісаріати за місцем реєстрації виключно на добровільних засадах, повинні залишити черговому офіцеру контактні дані. Найближчим часом у визначених військових комісаріатах будуть проведені навчальні збори офіцерів запасу. Тим, хто буде задіяний у цих заходах, надійдуть повістки встановленого зразка. Також наголошуємо, що у деяких областях питання про початок призову військовослужбовців запасу не йдеться. Рішеннями голів місцевих та обласних рад здійснюється винятково запис та облік добровольців».

За словами військового комісара, лише за одну добу в місті до військового комісаріату в добровольці зголосилося 230 івано-франківців. «Після того, як було приведено Збройні сили України в бойову готовність за рішенням в.о. Президента України, люди почали звертатися до військового комісаріату, – наголошує Ігор Сорокопуд. – Тут їх називають добровольцями, котрі у випадку потреби будуть мобілізовані у ті військові частини, котрі потребують ресурсів».

У військових комісаріатах не мають нічого проти мобілізації активістів «Правого сектора» та воїнів-афганців. «Поки що ніяких питань щодо незаконних дій з їхнього боку не бачимо, навпаки, помітна згуртованість людей, це їхня ініціатива», – зауважує військовий комісар.

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» встановлено граничний вік перебування у запасі: для рядового складу до 40 років, сержанти і старшини – до 45, прапорщики і молодші офіцери – до 50, старші офіцери (майори і підполковники) – до 55, полковники – до 60 років. В першу чергу вони будуть залучатися до мобілізації. Але наголошують, що при можливості і необхідності вік не є завадою для виконання мобілізаційних заходів. Також у міському військкоматі наголошують, що поки в Україні не оголошено ані надзвичайного, ані воєнного стану, то призовників не призивають і не викликають.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 10 березня 2014, 13:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Ляшко затримав лідера сепаратистів Клінчаєва

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 42 [ 417 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 42  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB