Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 8 з 38 [ 378 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 38  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: За наш український Крим!
 Повідомлення Додано: 19 березня 2014, 17:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
yanychar написав:
Ще раз наголошую, - це офіційний документ МИД РФ за № 594-19-03-2014!!!


нормальна відповідь... як для кацапів повністю адекватна , зважаючи на їх неадекватність ... :pardon:

чи ти хотів аби вони асазналі всю висату ширіни їх атветствіннасті... вони нині одне пишут , завтра инче гавкнут ... Бісмарк був правий "Все договора, подписанные Россией, не стоят той бумаги на которой они написаны"

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: За наш український Крим!
 Повідомлення Додано: 21 березня 2014, 07:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Це говорить Лариса Мамчур - дружина командира Севастопольської бригади тактичної авіації Повітряного командування «Південь»

Формат відео : youtu.be

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: За наш український Крим!
 Повідомлення Додано: 21 березня 2014, 16:56 
Офлайн

З нами з: 20 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 101
Звідки: Новосибірськ
yanychar написав:
Це говорить Лариса Мамчур - дружина командира Севастопольської бригади тактичної авіації Повітряного командування «Південь»



Меня начинает интересовать вопрос, и даже два:

1. Чей бы сейчас был Крым, если бы соблюдались условия соглашения подписанных 21 февраля?

2. Зачем оппозиция брала власть, если не умеет "рулить" - эвакуировать военных, если не хочешь воевать - наиболее разумное решение? Или "кто такое скажет - политический труп"?

P.s. Боже, храни Массандру!
P.P.s. Надеюсь, наши не вломятся в Херсонес... Там весьма неплохой коньяк...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: За наш український Крим!
 Повідомлення Додано: 22 березня 2014, 20:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Erlik написав:
Меня начинает интересовать вопрос, и даже два:


Та хоч двадцять два!..


Erlik написав:
1. Чей бы сейчас был Крым, если бы соблюдались условия соглашения подписанных 21 февраля?


Любі "соглашенія" з Москвою не варті паперу, на котрому вони нашкрябані! Зображення


Erlik написав:
2. Зачем оппозиция брала власть, если не умеет "рулить" - эвакуировать военных, если не хочешь воевать - наиболее разумное решение? Или "кто такое скажет - политический труп"?


"политический труп" - то є Масква.
Зображення


Erlik написав:
P.s. Боже, храни Массандру!
P.P.s. Надеюсь, наши не вломятся в Херсонес... Там весьма неплохой коньяк...


Ага Масандру. І "Брагу" - вона якось ближче і рідніше!
Потерпіть трошки. Зовсім мало зосталось... ;)

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: За наш український Крим!
 Повідомлення Додано: 22 березня 2014, 21:20 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
Російські моряки захопили єдиний український підводний човен ВМС України "Запоріжжя".

Формат відео : youtube.com


У свою чергу глава медіа центру Міноборони у Криму Владислав Селезньов у коментарі "Дождю", коментуючи захоплення підводного човна, заявив: "Командир підводного човна Шагієв відмовився підіймати Андріївський прапор на борту".
"У бухті Стрілецька, де дислокувався раніше човен, у мене джерел немає, але за інформацією від третьої сторони мені відомо, що командир підводного човна Шагієв відмовився піднімати Андріївський прапор на борту підводного човна. Він спустився на берег, а човен буксиром відтягнули в невідомому напрямку", - зазначив Селезньов.


Джерело відео - 5 канал


А я не можу зрозуміти іншого... В нас, що до..уя підводок? Чому ми її здали? Чи нам хтось колись її віддасть? Як росіяни, чи німці відступали в Криму - все мінувалось, що аж гай шумів... Якщо ви вже такі пацифісти - то відженіть підводку в Одесу, якщо такі доблесні вояки - то замінуйте. І ще хтось скаже, що наші вояки будуть захищені, а влада протидіє? Беріть, що хочете. Вигнали Януковича пора виганяти всіх прибічників Тимошенко, Яценюка, Тягнибока та Кличка з країни. Більш ніж впевнений, що якщо народ й проти них підніметься - поселяться в підмосков'ї до Януковича та будуть жити десь через дорогу від нього...

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: За наш український Крим!
 Повідомлення Додано: 22 березня 2014, 21:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
SPY написав:
А я не можу зрозуміти іншого... В нас, що до..уя підводок? Чому ми її здали? Чи нам хтось колись її віддасть? Як росіяни, чи німці відступали в Криму - все мінувалось, що аж гай шумів... Якщо ви вже такі пацифісти - то відженіть підводку в Одесу, якщо такі доблесні вояки - то замінуйте. І ще хтось скаже, що наші вояки будуть захищені, а влада протидіє? Беріть, що хочете. Вигнали Януковича пора виганяти всіх прибічників Тимошенко, Яценюка, Тягнибока та Кличка з країни. Більш ніж впевнений, що якщо народ й проти них підніметься - поселяться в підмосков'ї до Януковича та будуть жити десь через дорогу від нього...


Тільки-но зібрався викласти це на форум, а то уже...



Трудно сказати, чи мож було відігнати тоту підводку... Чи могла вона взагалі звідти вийти?..
Та же знаєте, що москалі спеціально підірвали й затопили кілька своїх кораблів, аби загатити вихід нашим кораблям!..
Чорне море то велика калабаня, а прибережна смуга - там вбрід можна кілометрами ходити!.. :(


А на рахунок тимошенків-кличків-тягнибоків-яценюків - цілком згоден!
Що тут казати?..


Екс-українська "Горлівка" нападе на "Костянтин Ольшанський", "Черкаси" та "Генічеськ"
"Корабель "Горлівка", який раніше належав українським ВМС, але нещодавно підняв прапор ВМС Росії, готується штурмувати українські кораблі "Костянтин Ольшанський", "Черкаси" та "Генічеськ".

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: За наш український Крим!
 Повідомлення Додано: 22 березня 2014, 22:34 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Здається тільки Гриценко адекватно мислить, вчора звертався до тої дуринди з косою та двої її рабів:
Публічне звернення до Юлії Тимошенко
тепер її бездіяльність та тупе блеяння по ТВ, яке мало чим відрізнялось від блеєння ще одного главнокомандуючого з Ростова спонукало з'явитись:
Друге публічне звернення до Юлії Тимошенко
Я готовий заплющити очі на багато речей, які вона робила та людей, які в її партії, слухати, що моя риторика на владу ворогам України, а я тупий противсіх, але вона зараз віддає наше озброєння та кидає напризволяще наших патріотів війських. За що мають боротись наші військові, якщо їх так кидає держава? Якщо вона не прийме мір і не поверне все, то всі, хто скаже за неї чи її партію голосувати на наступних виборах - відверті довбограї та зрадники, які не бачать, яка Тимошенко насправді, а тільки рвуться до корита.

Зрадники не гірше Януковича: Яценюк, Турчинов, Тягнибок, Кличко і Ко :twisted:

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: За наш український Крим!
 Повідомлення Додано: 22 березня 2014, 22:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
На, маєш!..

"Командира української військової частини у Бельбеку Юлія Мамчура викрали російські військові.
Як повідомляє 5 канал, про затримання окупантами він особисто повідомив кореспонденту новинної агенції Reuters
Станом на тепер місцеперебування Мамчура невідоме.
Як повідомив глава медіацентру Міноборони у Криму Владислав Селезньов, останній раз Мамчура бачили після штурму авіабази, "він стояв і розмовляв з невідомою людиною у військовому одязі".
За словами Селезньова, дружина Мамчура повідомила, що вдома його немає, на території авіабази – теж."

Командира частини у Бельбеку викрали

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: За наш український Крим!
 Повідомлення Додано: 22 березня 2014, 22:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
yanychar написав:
На, маєш!..

"Командира української військової частини у Бельбеку Юлія Мамчура викрали російські військові.
Як повідомляє 5 канал, про затримання окупантами він особисто повідомив кореспонденту новинної агенції Reuters
Станом на тепер місцеперебування Мамчура невідоме.
Як повідомив глава медіацентру Міноборони у Криму Владислав Селезньов, останній раз Мамчура бачили після штурму авіабази, "він стояв і розмовляв з невідомою людиною у військовому одязі".
За словами Селезньова, дружина Мамчура повідомила, що вдома його немає, на території авіабази – теж."

Командира частини у Бельбеку викрали



А от іще
Российские оккупанты в Крыму взяли в плен полковника Мамчура

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: За наш український Крим!
 Повідомлення Додано: 23 березня 2014, 07:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Захоплення української військової частини в Бельбеку

Формат відео : youtu.be

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 8 з 38 [ 378 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 38  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB