Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 14 з 54 [ 531 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 54  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Подii в Украiнi
 Повідомлення Додано: 15 липня 2014, 21:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
історія продовжується...

Тим часом,
"Героїня пропагандистського відео Галина Пишняк насправді в соцмережах реєструвалася як Галина Астапенко. Саме це ім'я і прізвище числяться в її публічно доступній базі реєстрації - згідно з нею, жінка прописана в Києві в малосімейці на вулиці Вишгородській. При цьому не виключено, що Галина дійсно родом із Закарпаття - іноді вона вказує село Сойми Міжгірського району як рідне. Однак, останні місяці вона точно провела в Миколаївці під Слов'янськом, звідки родом її чоловік Костянтин Пишняк, - служив у "Беркуті", а потім у Гіркіна.
Цілком можливо, що в міліції Слов'янського району працювали й інші родичі Галини - в соцмережах на сторінці її старшої дочки досить фотографій хлопців і дівчат у формі зі зброєю в руках.
Зображення
ЇЇ чоловік - Костянтин Пишняк - 39-річний співробітник "Беркута" народився в селищі Миколаївка, служив в органах з 1995 року, але цієї весни примкнув до терористів полковника ГРУ Росії Ігоря Гиркин. На одному з фото він прозірует разом іншим терористом - Ігорем Павловим, відомим під кличкою "Моторола".
Зображення /крайній зправа/
Галина підтримувала таку позицію і охоче фотографувалася на блокпостах - з чоловіком і його автоматом. Таких фотографій на її сторінках у соцмережах - з десяток і вони мирно сусідять з безтурботними дітьми, які грають на дитячому майданчику.
Зображення
Зображення
Зображення
Легенда о казни ребенка в Славянске: как жена "беркутовца" придумала распятие



До речі, її сторінку ще вчора я видів
Зображення

А нині вже виглядає отак: Галя Астапенко

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Подii в Украiнi
 Повідомлення Додано: 15 липня 2014, 21:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
та висратися на неї.... а при нагоді їй просто поламають кости... :eek:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Подii в Украiнi
 Повідомлення Додано: 19 липня 2014, 23:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Свирид Опанасович на стражі мірового порядка

цікаво би знати хто цей Свирид Опанасович в реальнім життю. гарно все по поличках розкладає :)

ну і відразу лінк на решту творчості

Цитата:
Ну й деньок був учора, доложу я вам друзі. Та ви й самі все знаєте і дєдушка лише попробує розкласти всьо по порядку. Ітак... Ага, не забудьте про каву чи чай, можна также іще шото вкусніньке, вмощуйтеся і читайте. Начньом.

Шо би не відбувалося, сначала дєдушка уважно стежить за справою Наді Савченко. Вона почуває себе непогано і це вже харашо. Адвокати заявляють, шо вони оскаржили арешт Наді, требують заміни мери пресєченія на якуто подписку і ету заяву якийто там месний х@йлостанський суд має рассмотреть наступного тижня. А дальше адвокати планірують перевести дєло в Європейський суд з прав людини, шо по суті означатиме чудєсну екскурсію по Страсбургу, яку із задоволенням, я думаю, проведуть для Наді наші діпломати... Однако, стєпень нєзавісімості судів в Х@йлостанє всім ізвесна, випуск Наді возможен лише в случає якогото договорняка по обмену Наді на якогось там куйлостанського мажорика тіпа діпутатського синочка Сєлєзньова. Хай міняють, дєдушке начхать як, но Надя має бути вдома.

Нє смагла нє удержаться і нє папіарітся ізвесная Еллочка Памфілова, гордо іменуємая омбудсманшей Х@йлостана. Она вчера посєтіла Надю в тюрмі, а потом розказала яка хароша і комфортна у Воронєжі тюрма. Ну так сама там і сиди, плядь отака, як тобі та тюрма так нравицця, каже дєдушка. Потом Памфілова сірйозним і стурбованим тоном розказала, шо намерена предпрінять всє нєобходімиє мери і сдєлать всьо от нєйо завісящеє для виполнєнія лічних просьб Наді. Нє, ну они там рехнулися всі в тому Х@йлостані - дитина попросила шото тіпа молока і вівсяного печива, а Памфілова й тут ізобража бурну і трудойомку дєятєльность. Ублюдки вони там всі, от шо я вам скажу. Про Надю не забуваєм, держим за неї кулаки і ідьом дальше.

Малазійський боінг... Трагедія, шо й казать. Дєдушка вчора з'їздив до посольства спочатку Малайзії, потом Нідерландів, поклав квіти... Як і тисячі других небайдужих громадян. Весь світ шокований.

Но как заметалась криса, іменуємая Х@йлом, ви бачили? Сразу к тєлєфону звонить Обамі. Плядь, жалко дєдушка не міг чути тої розмови. Х@йло наверняка кричав у трубку шото тіпа "Ето нє я, Барак, бля буду, нє я!". Дєдушка охотно вірить - "Бук" Х@йло лічно не запускав. Но кров мертвих понівечених діток з Боїнга на його руках. І кажеться світ правильно всьо розуміє.

Нємало такому розумінню посприяли тут же оприлюднені СБУ запісі разговоров тірарістів з своїми х@йлостанськими начальниками, которі не оставляют сомнєній в прямой причасності Х@йлостана до собитій. Дід в етой связі акцентірує увагу на отрадном фактє - а разведка, оказуєцця, харашо работає. Всьо, шо тірарісти между собой пи-дять, слухається і пишеться.

Після катастрофи з Боїнгом дохтора всього світу окончатєльно должни убідиться, шо ракова опухоль, метастази від якої дотяглися вже до Нідерландів і даже до далекої Малайзії, локалізуєцця за кремльовськими стінами і звуть її Х@йло Владімір Владімірович. І шо на амбулаторне лєченіє надєжд всьо меньше. Нужни анестезіологи і хірурги з їх радікальними средствами.

Потому, кажеться, американці потєряли інтерес до нємедлєнного обвала цен на нєфть. Наївний расчот Ірана прямо щас получить од американців уступки по ядєрной програме таким образом не оправдався – американці беруть паузу і подписанія документа 20 липня не состоїцця. Переговори переносяться на осінь. Цена на нєфть третій день продолжає потроху рости і составляє щас 108,30 долл.за барель. В етом нєт нічого страшного, бо стратегія ценового удушенія Х@йлостана всьо равно може дать ефект не раньше, чем через 4-5 років. Так шо сію мінутні колєбанія на ринку не мають нікого вводить в заблуждєніє – автозаправка под названім Х@йлостан всьо равно прідьот к банкротству. Намного важніє, як поведуть себе мірові ігроки в бліжайші дні і тижні.

По ідєє, іменно січас, як світ шокіруван проізошедшим, Х@йла нада начинать лічить всірйоз. США своєю позицією по санкціям, по проявленній твьордості в принуждєнії к санкціям і ЄС, доказали, шо закусили уділа всірйоз і не успокояться пока, принаймні, не поставлять Х@йлостан у стойло. Америка, та і весь світ, каторим увесь той Х@йлостан всігда був до пизди і находився не периферії їхньої уваги, вдруг превратився в главний вопрос современності. Американці, каторі много лєт скучали без достойного врага, вдруг встрепенулісь. Заработала вся державна махіна Америки, всякі спецслужби, пентагони, разведки. Фондові аферісти начинають день з причитування сводок про температуру тєла больного Х@йла. Дєдушка не ісключає, шо кіномитці в Галівуді, давно скучающі без хароших годних сюжетів, вже готовляться строчить сценарії будущих блокбастерів, а Том Круз – приміряти форму українського спецназівця для будущей фінальной сцени запихування лома в сраку Х@йлу.

А єслі без шуток, Барак Хусейнович вчора внєзапно получив проти Х@йла дуже сильну козирну карту і од того, як він її розіграє, дуже много завісіт. Пока ми спали, в Америці був день. І наверняка самі умні американські аналітікі провели свої брейнстормінги для виработки наіболєє ефектівних ходов. Дєдушка надіється, шо тим аналітикам не зря платять великі гроші. Давай, Хусейнович, ходи. Не тяни резіну, пока сітуація гарача. Но не ошибись. Х@йло - то таке куйло, шо од нього всього, шо угодно ожидать можно. Вплоть до полномасштабной войни і ядєрного шантажа.

А тєм временєм, велика політика, потєряв надєжду на приятний лєтній отдих, начинає розкручуватися єщо мощнєє. Британія затребувала срочного созива Совбеза ООН. Цель – очередна припарка Х@йлостану. Но уже на болєє високом художественном уровнє. Представники стран-членів СБ ОН учать партітуру, готовлясь виступить дружним хором. Сергеєв в ці хвилини прокашлюється і готовиться к виходу на сцену. Ожидаєм появлєніє нових сочних вираженій і свежих фотожаб на Чуркіна.

Українські діпломати вообще дєдушку радують – такого азарта од етих чопорних людей ніхто особо не ожидав, но їх січас будто хто з цепу спустив. Работають як заведьонні і дєдушка таку актівность іскреннє віта. У всій цій кутєрьмі якто незаметно пройшла чрезвичайно знакова подія – в Києві з візітом побував міністр іностранних дєл Японії. Етот достойний самурай, нєзаметно як ніндзя пронікшій в нашу страну, зустрівся з усім руководством, здєлав много важних заявленій, каторі потонули в грохоті сообщеній про Боїнг. Но дєдушка зорко стежить за собитіями і сообщає, шо Японія однозначно заявила про поддєржку України. І словом, і дєлом. Дєло в саме бліжайше время буде состояти в потужной фінансовой поддєржке України. Но японєц не був би японцем, єслі би його візит не сопровождала тонка восточна інтріга. Дєло в том, шо намічався його візит в Москву і в Шереметьєво вже розстелили красну дорожку. Но Токіо заявив, шо в міністра нема часу на візит до Х@йлостана, потому дорожку скатали обратно. І тут, наш самурай появляєцця в Києві, пролєтєв мімо Москви без остановки. Дєдушка думає, шо міністр Лавров і отдєл Японії та стран Дальнего Востока в МІД Х@йлостана може дєлать себе харакірі в полном составе.

Тєм временєм, Ізраїль получив чудесний шанс разобраться з палєстінськими зомбі всірйоз. Началась наземна операція в секторі Газа і дєдушка держить кулаки за ізраїльську воєнщину. Єслі Х@йло потєрпіт пораженіє на етом фронтє, он нєізменно вскорості здується і на востоке України. Патаму, желаєм армії Ізраїля успехов. І учимся, як нада дєйствовать в насєльонном пунктє.

Дєдушка собі представляє ужас і паніку в окруженії Х@йла і у верхніх слоях х@йлостанського олігархата. Жили собі пріпеваючи, багаті і красіві, а щас із-за якогось дурного Крима, нікуда особо не рипнешся і січас они по суті на положенії заложників у опасного маньяка з ядєрним чемоданчиком. Інтєресно, чи найдьотся в Х@йлостані свой полковнік Штауфенберг? Єслі найдеться, то лібо Х@йла завалять свої же, лібо Х@йло устроїть таку м’ясорубку в бліжайшем окруженії, шо Сталін окуєє.

Главний утєшітєльний приз дєдушки в номінації «Накаркав» уходить в Москву і адресований кімнатній собачці Х@йла Дімці Медвєдєву, каторий вчора з утра ляпнув яку-то куйню про то, шо нам нікакіє санкції нє страшни, ми самі кого хоч санкціями обложим. При тому, Дімка неосторожно ляпнув буквально слєдующе: «…мы просто вернемся в 80-е годы в отношениях с государствами, которые такие санкции вводят". Через пару часов пророчество сбулося. 1983 год і тоже Боїнг. Тіки тагда був корейський. Дєдушка представляє собі подсрачник, який огребла ета комнатна собачка от охуєвшого Х@йла. Тепер она ще довго тявкати не буде.

Остаємся бодрими і сильними, любимо ближніх, занімаємся спортом, держим кулаки за Надю, помагаєм Армії і щодня читаєм Мурзікньюс. А также – мущщини вніматєльнєє і нєжнєє відносимся до жінок, помагаєм їм справиться із стресами. Женьщіни существа тонко чувствующі і глибоко переживающі, їм труднєє, чим нам. Наша задача – помогти жінкам пережити етот трудний період і зберегти їхні нєрви.

І стежим, шоб парядок був, накуй! А не те, шо січас.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Подii в Украiнi
 Повідомлення Додано: 20 липня 2014, 13:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
БорМан написав:
Цитата:
...
Но как заметалась криса, іменуємая Х@йлом, ви бачили? Сразу к тєлєфону звонить Обамі. Плядь, жалко дєдушка не міг чути тої розмови. Х@йло наверняка кричав у трубку шото тіпа "Ето нє я, Барак, бля буду, нє я!"...


Про дзвінок в Америку - тільки лінивий ще не шкірився...
Дрібоньке чмо мало не тільки всцятись, але й всратись, і не раз, коли бігло дзвонити Обамі!..
Зображення


Якраз в тему!
Формат відео : youtube.com

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Подii в Украiнi
 Повідомлення Додано: 21 липня 2014, 11:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Правильне рішення! Зображення

"Областные власти отказываются принимать мужчин беженцев из зоны проведения антитеррористической операции.
Об этом заявила советник губернатора Зоя Казанжи.
Зображення
Помогают власть имущие лишь пенсионерам и инвалидам, а вот мужчины призывного возраста получают отказ. По мнению областных властей, мужчины беженцы из зоны АТО должны вступить в ряды Национальной гвардии и отправиться защищать родину."

Одесса больше не принимает мужчин беженцев из зоны АТО


Тим більше що:
"Три недели назад я, как глава Одесской обл администрации, написал письмо Ренату Ахметову с просьбой профинансировать потребности донецких беженцев. Вчера пришло письмо-ответ с отказом. Его предприятия платят налоги, поэтому такие вопросы должно решать государство! Интересно, согласны ли одесситы, что б за деньги областного бюджета финансировать потребности приехавших к нам взрослых и работоспособных переселенцев с востока?! Лично я категорически против!!!"
Игорь Палица

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Подii в Украiнi
 Повідомлення Додано: 22 липня 2014, 22:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Четвероногие "сослуживцы" бойцов АТО. Фоторепортаж

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Подii в Украiнi
 Повідомлення Додано: 23 липня 2014, 12:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Учора "дєпутат Лєвчєнка" на копняках виходив з Ради.
Нині в Раді парили по вухах "Сіманєнку".

Формат відео : youtube.com


От, ще би Чєчєтаву з Єфрємавим вломити по пару ребер кождому!
І оту свиноморду, що там найбільше кувікає, добре вмастити чимось по рийці!.. :ok:

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Подii в Украiнi
 Повідомлення Додано: 27 липня 2014, 00:43 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
СБУ закликала українців забиратись з російських соцмереж
тиць


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Подii в Украiнi
 Повідомлення Додано: 27 липня 2014, 23:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Бодя написав:
СБУ закликала українців забиратись з російських соцмереж


Ага... Це просто люкс!..


А тим часом,

Формат відео : youtube.com

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Подii в Украiнi
 Повідомлення Додано: 29 липня 2014, 11:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Формат відео : youtube.com


Листочок на дверях магазину:
"МАГАЗИН ПУСТОЙ
БРАТЬ НЕЧЕГО"

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 14 з 54 [ 531 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 54  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB