Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 1 з 1 [ 9 повідомлень ] 



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: продовження про ЕС
 Повідомлення Додано: 05 грудня 2013, 20:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 листопада 2013, 12:18
Повідомлення: 11
Прізвище, Ім’я: Коломиян
Мені самому деколи хочеться воювати.
Проте знаю що це не вихід. Війна руйнує і відкидає на багато років назад.
Одне діло захищати Батьківщину, друге громадянська війна. А як ту банду забрати?????.
Ми самі порядку тут не наведемо. Росії ми потрібні чисто як бампер між НАТО, та ще як колонія.
Мені один поляк під час розмови про історію сказав що західній Україні за Польщі люди від голоду не вмирали, під час коли східна частина так. Я тоді з ним спорив, тепер я б промовчав.
Кажуть що пенсій та зарплат не будуть давати. Щось ці методи дуже мені нагадують події що я дивився про голодомор в 33 х в документальному фільмі. . І ніби комуністів немає. Тоді виглядає, що спочатку якась раса створює відповідну установу людського існування у відповідності їхньої суті. Іншими словами система існування держави опреділється расовими відмінностями чи якостями, чи то продуктивними чи деструктивними.
Ті ж росіяни виходить будь то в формі комуністів чи фашистів, чи регіоналів, будуть мордувати той український люд , а якщо не покоряться то голодом заморять. Це вже було в історії.
Я в це більше тепер вірю.
Вступ України в ЕС-- це те саме для олігархів, як наприклад заставити п’яницю відвідувати уроки хореографії. Нащо їм перестроювати економіку під ЕС (де конкуренція для задоволення споживача) ми тут з Росією торгуємо і самі собі порахуємось. Чимось схоже на західний стандарт, а якщо комусь не подобається, то вибір який ??
То не наша економіка а їхні олігархічні набутки ( залишки розхватаного СССР) не витримають.
Чи хтось із тих олігархів схоче щоб йому хтось порахував правильно прибутки, і щось перестроювати ,,,,,,,,,,,???? Ніколи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ТЕ ЩО ЯНУКОВИЧ ПРОСТО ТУШКА ВІД ОЛІГАРХІВ---ЦЕ ЯСНО . ЧИ ЙОМУ В ГОЛОВІ ЩО ТАМ НА ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ. Та і по національним признакам всі ті олігархи : москалі з жидами.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: продовження про ЕС
 Повідомлення Додано: 06 грудня 2013, 12:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
grinzoli написав:
... Та і по національним признакам всі ті олігархи : москалі з жидами.


То, виявляється, Адольф правий???


Догори 
 Тема повідомлення: Re: продовження про ЕС
 Повідомлення Додано: 06 грудня 2013, 13:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Ну-у-у... я би ше сказав, що серед них трапляються татари (Ахметов, Байсаров), угорці (Фірташ, по пачпорту), вірмени (Мкртчан)...
Українські мільярдери

Слід завважити, що, в основному, то все вихідці з Донеччини, Чернігівщини, Харківщини, тощо.
Ну, хоч би тобі, бодай, одна наша рийка!..
Хіба що Бахматюк...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: продовження про ЕС
 Повідомлення Додано: 07 грудня 2013, 00:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 листопада 2013, 12:18
Повідомлення: 11
Прізвище, Ім’я: Коломиян
На рахунок Адольфа ----------------
В той час існували і домінували дві системи фашизм і комунізм.
Вони схожі , окрім що в одному краще існування будується за рахунок вищої раси, а в другому за рахунок робітничого класу. І там і там одна ідея і навколо обєднання людських ресурсів. До речі в даний час відбувається протилежне, те що тоді було зведено в одне -- роздроблюється. До речі не давно вчені всього світу розглядали наші перспективи в майбутньому і було згадано що будуть країни розпадатись і дальше.
Повертаюсь про Адольфа.
Комунізм переміг тобто СССР і теза що переможців не судять тут на 100% доречна.
Нейтральна статистика каже що втрати СССР були 7 до 1 і уявіть сім росіян і один німець.
Тому і тепер там в кацапіїї людина це ресурс, м'ясо та згадайте затоплений Курск, могли спасти та хоч спробувати.
Вони такі були і будуть – оправдувати можуть все це крайностями то За Сталіна то тепер За імперію - вроджена манія величі і домінування.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: продовження про ЕС
 Повідомлення Додано: 07 грудня 2013, 09:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
grinzoli написав:
На рахунок Адольфа ----------------

Комунізм переміг тобто СССР і теза що переможців не судять тут на 100% доречна.
Нейтральна статистика каже що втрати СССР були 7 до 1 і уявіть сім росіян і один німець.
Тому і тепер там в кацапіїї людина це ресурс, м'ясо та згадайте затоплений Курск, могли спасти та хоч спробувати.
Вони такі були і будуть – оправдувати можуть все це крайностями то За Сталіна то тепер За імперію -
вроджена манія величі і домінування.


Все вірно, але фріци після очищення живуть, дай Бог кожному! Отже..? :hunter:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: продовження про ЕС
 Повідомлення Додано: 22 грудня 2013, 16:39 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 грудня 2013, 14:33
Повідомлення: 11
Прізвище, Ім’я: Анатолiй Нагайцев
Як живуть нiмцi? може добре, але Ми так жити не будемо хоч 100 разiв вступимо в Євросоюз.
Будемо жити як Болгарiя, Латвiя, Румунiя, Литва - бiдненько. Тому що Євросоюзу не потрiбнi новi конкуренти I нiхто нам не допоможе ними стати, навпаки закриють усi конкурентнi пiдприемства, як це було в Латвii де закрили цукровi заводи, якi успiшно працювали бiльше 100 рокiв. А стати багатою державою можемо без усяких союзiв, тiльки працювати треба багато.
Халяви як у СРСР бiльше не буде.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: продовження про ЕС
 Повідомлення Додано: 22 грудня 2013, 18:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Анатолiй написав:
Як живуть нiмцi? може добре, але...


Ви АБСОЛЮТНО ПРАВІ, пане Анатолій!
Ви 100500 разів праві і маєте цілком слушну рацію!.
Можливо, Ви вельми здивуєтесь, але тут, "на коломиях", навряд чи знайдеться хоч один йолоп, котрий не розумів би таких простих речей.

Дійсно, так "як живуть нiмцi", ми навряд чи будемо жити не тільки через 100, а й через 500 років!..
Аби жити "як німці", треба впрягатись і бИчити "ні па дєцкі"! "Як німці"...
Я теж не дуже-то вірю, що наші стрийни-вуйці уже завтра-позавтра стануть, раптом, "як німці".
І Путін каже чисту правду:
Очень легко спекулировать на этих вопросах.
– Хотите жить как в Париже?
– Хотим!
– Давайте подписывать!.

Пресс-конференция В. Путина — 2013

Тим не менше, про т.зв. "халяву як у СРСР" тут теж нема смислу багато розводити. Просто тому, що більшість учасників цього форуму в ті часи була не тільки "піонєрами".
Ми виділи тоту сересерівську "халяву". А тому ці байки ліпше ліпити...
... комусь молодшому... Зображення

Очевидно, що, помимо названих Вами, "бiдненько" нині живуть також Ірландія, Португалія, Греція. І ще знайдеться ціла купа таких, що не дуже-то в жирують. Однак, не дивлячись на це, чомусь не знаходиться ні з колишніх "постсовєтських" країн, ні з колишнього т.зв. варшавського "братства по оружию" бажаючих знову пожувати отої "халяви як у СРСР"!..
Чого б це?!.. :?:
Та же так усьо файно було! Так "дружно ми всє жилі", "такіє красівиє пєсні пєлі", "такоє било інтернациональноє б̶л̶я̶...братство народов"!
А тепер ади, на тобі!

Поза контекстом
Геть від задрипанки Москви!
1925 р. М.Хвильовий

Певно ми, дурна гуцульнЯ, тупіші як литовці-болгари-румуни?.. Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: продовження про ЕС
 Повідомлення Додано: 22 грудня 2013, 23:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 грудня 2013, 14:33
Повідомлення: 11
Прізвище, Ім’я: Анатолiй Нагайцев
Нi ви не глупiше, я думаю. Тому не повторюйте чужi помилки. Нiхто вам не заважае жити по евростандартам не вступив в нiякi acоцiaцii. Хоч один раз подивитись своiми очами як живуть бiлоруси. У них дороги краще нiж в Польщi, хабарi не беруть, з роботою нема проблем. Олiгархiв нема. I не зважаючи на блокаду вони повнicтю забезпечували роботою порти Литви i Латвii Тепер нi бо вигiднiше чернз Усть Лугу, новий порт. Так байки про кривавий режим вам розказують. Тiльки не розказують, цо платня там в 1.5 раза бiльше нiж в незалежнiй, а пенсii в два. I з роботою нема проблем. I не пускають до себе нi росiйських олiгархiв нi еврокомiсарiв.
А ще можере поговорити з мадьярами, чому вони в бiльшостi проти Евросоюзу.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: продовження про ЕС
 Повідомлення Додано: 23 грудня 2013, 01:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Анатолiй написав:
А ще можере поговорити з мадьярами, чому вони в бiльшостi проти Евросоюзу.

Поговорити можемо, чого ж ні. Не знаю, шановний, може Вам там зі своїх латвій-америк, чи біда зна з яких кантор - видніше, але тут, в Угорщині, навіть в найрадикальніших ультраправих партій (по крайній мірі з тих, що зарегістровані) немає в програмах ні слова про вихід з Евросоюзу. Про яку "більшість" ви там говорите, не зрозуміло? :?:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 1 [ 9 повідомлень ] 




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB