Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 17 з 27 [ 266 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 27  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Європа <= Україна => Росія ?
 Повідомлення Додано: 29 січня 2014, 21:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 грудня 2013, 14:33
Повідомлення: 11
Прізвище, Ім’я: Анатолiй Нагайцев
http://rus.delfi.lv/news/daily/versions ... d=44077137


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Європа <= Україна => Росія ?
 Повідомлення Додано: 29 січня 2014, 23:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Анатолiй написав:
http://rus.delfi.lv/news/daily/versions ... d=44077137


Cтраница не найдена - DELFI!



А тим часом,
Нині в Тбілісі на пр. Руставелі.

Зображення

Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Європа <= Україна => Росія ?
 Повідомлення Додано: 30 січня 2014, 11:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Зображення


"Карикатурист з Коломиї Ігор Бежук працював цього разу у серйозному стилі – в чорно-білих тонах він зобразив профіль козака, котрий усміхається."
Зображення
«Нам випало жити у Велику Годину! Щодня у нас народжуються нові Герої! Козак Михайло Гаврилюк, це уособлення основних чеснот українського козацтва - сміливість, витривалість та простота», – каже сам художник."
Козак, над яким знущався «Беркут», надихнув художників

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Європа <= Україна => Росія ?
 Повідомлення Додано: 31 січня 2014, 00:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Зображення


ДО ВСІХ КОЛОМИЯН!

"28 січня обласній лікарні Івано-Франківська помер ще один активіст Евромайдану Богдан Калиняк, який під час зіткнень на вул.Грушевського в Києві захворів на пневмонію."
Помер активіст Майдану — коломиянин

«Наскільки я знаю, під час сутичок на Грушевського Богдан заробив пневмонію, після того, як там поливали мітингувальників крижаною водою. Ось він і захворів», - розповів Слюзар. За його словами, вчора Калиняку виповнилося б 53 роки.Слюзар повідомив, що Калиняк майже всі два місяці він провів на столичному Евромайдане, роблячи короткі паузи між поїздками і домашніми перепочинками. Останнім часом він майже без сну і відпочинку був на Майдані: допомагав пораненим, робив «чорну» роботу, залишався на нічні чергування.
«Коли приїхав сюди, (додому, - ред.), Йому стало зовсім погано, якщо я не помиляюся, через пневмонію на тлі серцевої недостатності», - сказав мер Коломиї."

Зображення
Похорони Богдана Калиняка сьогодні, 30 січня.
Народна Рада Коломиї виділила гроші на его поховання.


/вибачаюсь, сьогодні уже викладав це, тільки не в тій темі/

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Європа <= Україна => Росія ?
 Повідомлення Додано: 31 січня 2014, 00:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Зображення


"Депутат "Батьківщини" Юрій Стець повідомляє про те, що знайшовся лідер Автомайдану Дмитро Булатов, який зник 22 січня ввечері."
Депутат "Батьківщини" каже, що знайшовся зниклий лідер Автомайдану Дмитро Булатов

20::35 - Попередня інформація, БУЛАТОВ ЗНАЙШОВСЯ!!! НІБИ ЖИВИЙ!!! Поки все.... Буду інформувати...
20::40 – Мені, та на 5-ий канал, подзвонив працівник одного з міністерств. Та підтвердив цю інформацію…
20::45 – Цю інформацію я повідомив журналістам 5-ого та іншим колегам, з тих, кому міг повідомити подробиці не по телефону…
20::55 – Джерело вказало, що разом з журналістами вже їдуть на місце звідки був телефонний дзвінок, голос схожий на голос Дмитра... Поки все…
22:00 - Вже точно... БУЛАТОВ - ЖИВИЙ!!!

Юрій Стець

Дмитро Булатов фактично засновник і один з найбільш активних учасників руху "Автомайдан". Колони автомобілів під його керівництвом пікетували будинки українських чиновників і надавали посильну допомогу Майдану. Він же на останньому з Народних віче закликав опозицію визначитися з єдиним лідером протестного руху.

ДИВИТИСЬ ВСІМ! /МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!/
Нелюди довго знущались і катували Дмитра: переламані пальці на руках і ногах, обрізані вуха...
Зображення

Зображення

Його знайшли в лісі. Як він виглядав 8 днів тому - нині трудно сказати...
Зараз він розказав, що його розпинали, порізали лице. Катували люди, котрі говорили на російській.
Сьогодні він в київській клініці "Борис". Загалом, це той же ліс, де вбили Вербицького.

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Європа <= Україна => Росія ?
 Повідомлення Додано: 31 січня 2014, 01:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Зображення


Формат відео : youtu.be


Село Вишеньки, де його знайшли, знаходиться рядом з Гнідином (там де вбили Вербицького). Це Бориспільский р-н.

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Європа <= Україна => Росія ?
 Повідомлення Додано: 31 січня 2014, 12:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 березня 2013, 16:34
Повідомлення: 128
Прізвище, Ім’я: Айрін
Слава Богу, що живий.
Є версія, що це робили не "ескадрони смерті"( бо вони по собі би залишали трупи), а ті кому вигідно таки ввести надзвичайний стан...що думаєте?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Європа <= Україна => Росія ?
 Повідомлення Додано: 31 січня 2014, 16:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Айрін написав:
Слава Богу, що живий.
Є версія, що це робили не "ескадрони смерті"( бо вони по собі би залишали трупи), а ті кому вигідно таки ввести надзвичайний стан...що думаєте?


А в чім, власне, різниця?..
І чим таким одні ріжняться від других?!..


Так виглядав Чаушеску 25 грудня 1989 р.
Зображення
Якраз через 2 (!!!) дні після того як ввів "надзвичайний стан"...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Європа <= Україна => Росія ?
 Повідомлення Додано: 31 січня 2014, 20:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Формат відео : youtu.be

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Європа <= Україна => Росія ?
 Повідомлення Додано: 02 лютого 2014, 01:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Зображення

ЧИТАТИ ВСІМ! /макс.репост!!!/

"Близько 14-ої години 15 хвилин активна учасниця київського та калуського Євромайданів Наталія Мацьків вийшла з дому на вул. Пушкіна, щоб викинути сміття. Біля міні-маркету «Росинка» до неї під’їхав позашляховик чорного кольору, з якого вистрибнули двоє невідомих молодиків міцної статури і у чорних масках. За долі секунди вони заламали дівчині руки і затягли на заднє сидіння джипа. Один з них промовив російською: «Что птичка, долеталась?»
Зображення

За словами потерпілої, їй одягли маску, скрутили руки скотчем і кудись повезли.
— Ми їздили десь з півгодини, — згадує Наталя Мацьків. — Потім машина зупинилася, мене викинули у сніг. Трохи потягали по снігу, тримаючи мене за волосся, і знову затягли у салон. Вони спілкувалися російською без акценту. Увесь цей час я думала лише про одне: тільки б не вбили. Врешті, машина знову зупинилася. Мене знову викинули у сніг, потім підняли, скинули маску і випустили в обличчя струмінь чорної аерозольної фарби. Добре, що я встигла закрити очі. А далі один з нападників знову штовхнув мене в сніг і сказав: «Мы тебя предупредили, помни это..»
Поки Наталя спиналася на ноги зі снігової кучугури, джип розвернувся і поїхав геть. Ще кілька хвилин дівчина намагалася зрозуміти, де вона перебуває. Дуже пекло обличчя від фарби і від морозу. Врешті, вона впізнала місцевість – в’їзд до міського парку зі сторони вулиці Коцюбинського. Наталія Мацьків пішла на голоси людей, які долинали з парку. Їй треба було подзвонити за допомогою. Проте ніхто з кількох дорослих калушан, які каталися зі своїми дітьми на санках не захотів піти їй назустріч, незважаючи на те, що у дівчини були зв’язані руки(?!!!)
— Я тоді вирішила піти до приватних будинків, — каже Наталя. — Мною просто трусило: і від холоду, і від стресу. Проте у подвір’ях бігали собаки. Потім я підійшла до будинку, де не було видно пса і зважилася зайти на обійстя. З літньої кухні вийшла господиня, розпитала, що трапилося, запросила до хати. Мене відігріли, напоїли гарячим чаєм і подзвонили на моє прохання Наталії Кость. Це золоті люди і я їм надзвичайно вдячна.

Зображення
— Я побачила, як у фіртку зайшла якась дивна жіночка, — розповіла господиня 73-річна п. Єлизавета. — Вона була вся виваляна у снігу, як їжак, і дуже трусилася. Лице чорне, як у сажі. Я спочатку подумала, що вона обгоріла.
На вулицю Кобиляка разом з Наталією Кость приїхали однопартійці, які і повідомили про ситуацію газету «Вікна». Згодом приїхала оперативна група Калуського міськвідділу УМВС, а також голова комітету Опору Диктатурі Петро Цюпа та помічник народного депутата Ольги Сікори Ігор Очкур. Ще за кілька хвилин з потерпілою говорив сам начальник міськвідділу Василь Хомин. Опитавши Наталію і взявши шматок скотчу на експертизу, міліціонери поїхали оглядати місце події до маркету «Росинка».
Наталія Мацьків подала до міліції заяву про напад. Причину якого встановлюватиме слідство, проте активісти Євромайдану впевнені: це залякування активістки саме через її громадську позицію і боротьбу проти чинної влади.
Правоохоронці проводять перевірку за фактом звернення учасниці калуського Євромайдану.
До Калуського міського відділу міліції надійшло звернення від 30-річної жительки міста, яка розповіла про те, що її намагалися викрасти невідомі, повідомляє Сектор зв’язків із громадськістю УМВС України

Невідомі познущалися над активісткою калуського Євромайдану
В Калуше похитили активистку Евромайдана

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 17 з 27 [ 266 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 27  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB