Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 2 з 2 [ 20 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: БАЛАЧКИ ПРО ЖИТТЯ
 Повідомлення Додано: 21 травня 2012, 07:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
SPY написав:
Ви вже з Вашим телебаченням відов зовсім з глузду з'їхали... Повідомлення було перенесено: сюди про що я Вам в скайп написав... Замість того щоб ґвавтувати - подивились би уважно... :oftop:


Та же доста було ТУТ написати: "перенесено ТУДИ"!..
А цилок на ТБ я ніяких не давав.

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: БАЛАЧКИ ПРО ЖИТТЯ
 Повідомлення Додано: 21 травня 2012, 12:46 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
yanychar написав:
SPY написав:
Ви вже з Вашим телебаченням відов зовсім з глузду з'їхали... Повідомлення було перенесено: сюди про що я Вам в скайп написав... Замість того щоб ґвавтувати - подивились би уважно... :oftop:


Та же доста було ТУТ написати: "перенесено ТУДИ"!..
А цилок на ТБ я ніяких не давав.

Пошук
Ваші повідомлення
Нові повідомлення
Цими посиланнями користуватись дуже зручно - нічого не потіряється ;)
Цитата:
Та же доста було ТУТ написати: "перенесено ТУДИ"!

Щоб не флудити якраз так і зробив - написав на скайп, так нє, скайп є, а в нього не заходять і я ще й винен із-а неуважності :roll:
Аґій :-D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: БАЛАЧКИ ПРО ЖИТТЯ
 Повідомлення Додано: 10 серпня 2012, 00:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Мадонна переплутала російський прапор з українським
Формат відео : youtube.com

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: БАЛАЧКИ ПРО ЖИТТЯ
 Повідомлення Додано: 19 квітня 2013, 01:11 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Британське видання описало секс-тури в Україну: "ринок скота" тут процвітає. Фото

Британське видання The Daily Mаil звернуло увагу на "шлюбну промисловість" у містах колишнього Радянського Союзу, розраховану на британських та американських чоловіків, які не "змогли знайти кохання у себе вдома".

За словами одного 47-річного британця, коли дивишся на фото "показово одягнених" молодих жінок, то здається, що "ти помер і потрапив на небо".


Зазвичай, чоловіки сплачують від 1500 до 3000 фунтів стерлінгів, аби потрапити на спеціальний тур до одного із колишніх радянських міст, який облаштований так, що "все, за що ви маєте турбуватися - аби вам зустрілося якомога більше жінок".

І якщо Україна відома своєю зношеною економікою, ринок побачень, який критики вважають за краще називати "ринком скота", навпаки процвітає. На думку кмітливих журналістів видання, цьому посприяв легший візовий режим, ніж в Росії та інших колишніх держав СРСР.

Між тим, у мережі з'явилися фото, на яких зображено цих самих "туристів" поряд із "радянськими дівчатами". Користувачі одразу ж почали обурюватися, залишаючи такі коментарі: "Що можна сказати про нашу країну, якщо наші жінки пропонують себе таким чоловікам, деякі з них схожі на дегенеруючих дідусів", або "Чому наші жінки так себе принижують?".

Чоловікам, які придбають тур, обіцяють, що вони будуть в компанії "щирих, молодих, вродливих жінок, які вірять у сімейні цінності". Організатори також обіцяють, що тут, протягом 11-ти днів можна зустріти більше гарних жінок, ніж за 5 років".

Зазвичай, в ході подібних заходів 15-25 клієнтів знайомляться зі 150-250 жінками, які часто не знають англійську, так що спілкуватися допомагають перекладачі.

Для полегшення завдання, кожному на одяг прикріплюють папірець з ім'ям, а то й з номером, що в очах критиків асоціюється з работоргівлею. За день один чоловік знайомиться в середньому з п'ятьма жінками.

На одному із сайтів, що організовує такі тури до України і Росії, є підпис: "Наші клієнти на сьогоднішній день знайомляться із 5-ма дамами на день".

"Наш Kiev Romance Tours (романтичний Київський тур) пропонує Вам унікальну можливість відвідати одне з історичних міст на всій території колишнього Радянського Союзу, і в той же час зустріти тисячі красивих українських жінок".

Київ, підкреслюють вони, "абсолютно чарівне місто. Його чарівність може зрівнятися лише із жінками, що мешкають тут".

Часто такі тури включають в себе ще пару візитів до інших міст Східної Європи. Це можуть бути провінційні міста, де стандарти життя знаходяться на нижчому рівні.

Так, мова у статті йде і про Полтаву. Про неї сказано: "І місто, і жінки приємні. Вродливі жінки Полтави, з їхньою розслабленістю та легкістю, допомагають зробити вашу 2-денну подорож сюди найприємнішою, у порівнянні із іншими містами".

За словами одного державного службовця, який зберігає свою анонімність, в нього за плечима невдалий шлюб та невдалі стосунки. "Я хочу традиційну дружину. Багато чоловіків тут погодяться зі мною", - каже він.

"Вдома, наші жінки виховані, аби бути незалежними, жити своїм власним життям і не дбати про своїх чоловіків. Це прекрасно, але я хочу традиційну домогосподарку. Якщо є діти - вона залишається, аби бути з ними вдома. Що в цьому поганого?", - запитує шукач сімейного щастя.

Він готовий був платити за своє турне, бо почув що "українські та російські жінки "не забруднені" фемінізмом".

Ще один американець на ім`я Джим Ді Грегоріо з Арізони, каже, що він хоче знайти жінку, яка була б старомодна та вихована у суворій родин. "Вона має походити з родини, де батько був головним. Я волію бути капітаном свого корабля", - каже він.

Його мета у підписанні контракту з однією із агенцій: знайти жінку, втричі молодшу від нього. Він долав тисячі кілометрів у пошуках "традиційної та сексуальної" дівчини.

Утім, він не один у своїх побажаннях.

В той самий час, коли один російський блогер виклав світлини із таких "dating sessions" у мережу, одразу ж "посипалися" гнівні коментарі.

"Вона продалася за пляшку Коли", - пише один.

"Це парад геріатрії. Що жінки роблять поруч із цими старими", - питає інший.

"Наскільки Вам мають подобатися гроші, щоб піти із цим", - пишуть коментатори.


"Так сумно, що вони повії. Це саме так називається", - бідкається користувач. В свою чергу, 23-річна Галина, яка брала участь в одній із таки сесій у Києві, відповіла: "Так, але коли ми маємо обирати між побиттями та алкоголіками, які не бажають навіть власних дітей, не бажають працювати... ці дівчата краще поїдуть із старими іноземцями".

Формат зустрічей дуже принизливий, пише видання: забезпечені чоловіки із Заходу і бідні дівчата з Росії та України. Навантаження тут більше на жінок, а не на чоловіків.

На деяких сесіях жінки одягнуті у бікіні.

Однак, як попереджають експерти з організації міжнародних шлюбів, жінки можуть опинитися в ще гіршому становищі. Агенції і служби знайомств обіцяють їм заможних чоловіків, тоді як насправді майже ніхто не перевіряє ні їх матеріального становища, ні психічного стану.

Цілком можливо, що людина, що видає себе за багатого іноземного бізнесмена, виявиться людиною з кримінальним минулим або ще чим смішніші.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Джерело: Українська Правда: Життя

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: БАЛАЧКИ ПРО ЖИТТЯ
 Повідомлення Додано: 19 квітня 2013, 08:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
не буває диму без вогню.... тут наші женщини таки прославилися , далі нікуди....

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: БАЛАЧКИ ПРО ЖИТТЯ
 Повідомлення Додано: 11 червня 2013, 10:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 грудня 2011, 17:38
Повідомлення: 80
Звідки: Варшава
Прізвище, Ім’я: B. K.
Капітан написав:
не буває диму без вогню.... тут наші женщини таки прославилися , далі нікуди....

Як завжди!!! :twisted: І через таких "щирих, молодих, вродливих жінок, які вірять у сімейні цінності" падає чорна тінь практично на всіх жінок, які десь за кордоном декларують себе українками.
Мені, наприклад, треба було багато працювати, щоби довести полякам, що не всі українки це к****ви. Але коли потрапляю в нове середовище, знову треба з нуля все починати аби заробити авторитет і добре ставлення до себе. :cry:

_________________
Daj Boże, bym mogła umierać z rękami zniszczonymi przez Miłosierdzie... (św. Kamil de Lellis)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: БАЛАЧКИ ПРО ЖИТТЯ
 Повідомлення Додано: 11 червня 2013, 21:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Ще на початку 2000-их мені в руки потрапив автореферат дисера однієї мадам, котра писала тему про становище жінок із пострадянського простору за кордоном.
Помимо всього там в таблицях була приведена статистика по жінках, котрі на той час рахувались в розшуку як пропавші без вісті за кордоном. На першому місці, розуміється, РФ. Є дані по Білорусі, республіках Прибалтики, Білорусі, Казахстану, Молдові.
З українських регіонів лідирують області: Київська, Дніпропетровська, Харківська і Одеська (від 80 до 200 чол.). Знайшов і рідну Франківщину: "1 — Отыня"...
Дані взяті із статистики по лінії Інтерполу і то тільки на осіб, котрі офіційно числяться в розшуку. Само собою, ці цифри треба, як мінімум, множити на 4!

Як бачите, панове, наші справи не такі вже й погані! Буває багато гірше...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: БАЛАЧКИ ПРО ЖИТТЯ
 Повідомлення Додано: 12 червня 2013, 17:18 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Agnes написав:
Мені, наприклад, треба було багато працювати, щоби довести полякам, що не всі українки це к****ви. Але коли потрапляю в нове середовище, знову треба з нуля все починати аби заробити авторитет і добре ставлення до себе. :cry:

згоден не всі чоловіки к..ли, не всі українки закордоном к..ви, але люди живуть стереотипами - чому дивуватись, а наші стереотипи недають радуватись

yanychar написав:
Як бачите, панове, наші справи не такі вже й погані! Буває багато гірше...

Ух, заспокоїли, як же добре коли у сусіда гірше... *сарказм* Мдя... :(

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: БАЛАЧКИ ПРО ЖИТТЯ
 Повідомлення Додано: 08 березня 2016, 15:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Формат відео : youtu.be


а я гадаю, що найкращою альтернативою цьому "мєждународнаму женскаму дню" була би друга неділя травня: День матері

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: БАЛАЧКИ ПРО ЖИТТЯ
 Повідомлення Додано: 27 липня 2016, 01:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
якоїсь такої... :pardon:


Мама Савченко требует у Кличко выделить ей земельный участок в центре Киева...

Наташа Карпенко: Скажіть мамаші Надєньки, що з 1999 по 2016 рік звання Героя України отримали 33 жінки, і тільки одна, її дочка, отримала це звання за те що в тюрьмі сиділа! Тому як бачите Надєнька не одна Герой України жінка, ще 32 є!

І жодна з цих 32 -х не вимагала участок в центрі Києва біля озера на Голосіівці!
І як там її Надєнька говорила, перефразую, повернулася з тюрьми з двома ногами і руками, не інвалідом, "суха голодовка" допомогла набрати кіл 10, з призами і подарунками на півляма по офіційним даним, то невже не може мамці своїй купити участочок? Україна не потягне таких попрошайок, які будуть виходити з тюрем і вимагати участки біля озера в центрі Києва!


Формат відео : youtu.be


До речі - народний депутат Надія Савченко закликала учасників АТО відмовитися від статусу учасника бойових дій і усіх пільг!

Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 2 [ 20 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB