Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 4 з 22 [ 211 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 18 березня 2011, 23:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Капітан написав:
таким тра давати Дибілівську премію..

для цего є шнобелевська премія :D

Цитата:
Шно́белевские премии, Игнобелевские премии, Антинобелевские премии (англ. Ig Nobel Prize) — пародия на престижную международную награду — Нобелевскую премию. Десять Шнобелевских премий вручаются в начале октября, то есть в то время, когда называются лауреаты настоящей Нобелевской премии, — за достижения, которые заставляют сначала засмеяться, а потом — задуматься (first make people laugh, and then make them think). Премия учреждена Марком Абрахамсом и юмористическим журналом «Анналы невероятных исследований».


http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0% ... 0%B8%D1%8F

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Повідомлення Додано: 19 березня 2011, 18:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Та-а-а... Зображення то таке собі "местное чмо"!..
І з того дзявкотіння має кавалок хліба і до хліба.

Та же й в Раді такого лайна - і вилами не згребеш!
Дрібна кацапейка...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 травня 2011, 18:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
"Луганська обласна рада надала російській мові статус регіональної на території області.
Як повідомляє “5 канал”, депутати облради одностайно ухвалили рішення про "Реалізацію конституційних прав громадян на вільне використання російської мови і мов інших нацменшин".
За повідомленням, тепер держслужбовці можуть вести документацію і спілкуватися у роботі російською.
Як нагадує “5 канал”, 2006 року низка східних і південних регіонів України вже надавали статус регіональної російській мові, пізніше рішення були скасовані в судах за поданням прокурорів. Цього разу в документі використані інші юридичні формулювання."
Луганська облрада надала російській мові статус регіональної

Отак поціхо-о-оньку, не спішачи-и-и-и... тут красний флаг, там - дводзьобу курку, а отам - телячий "язик"...
"прірастаєт зємлямі держава масковская!"...
Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 07 липня 2011, 00:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Чи безпечно в Донецьку говорити українською?

Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео новини!
 Повідомлення Додано: 17 липня 2011, 13:22 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
не зовсім новина, проте для себе відкрив багато нового про українську мову ХД
Дізнався, що російська мова терпіла репресій на території західної малоросії, західним малоросам насаджувалась українська мова і вбивалось в голову що "ані нє рускіє, а украінци", украинский народ бил создан із паляков, венгров, словаков путьом навязиванія православним людям католічества і іскуствєнного язика, а сам язик був придуманий Кулішом, який зрозумівши, якого монстра створив проти Велікай Расії, вирішив відректись від нього, при цьому згадується лист:
Цитата:
В письме Якову Головацкому из Варшавы 16 октября 1866 года Кулиш писал:
Вам известно, что правописание, прозванное у нас в Галиции «кулишивкою», изобретено мною в то время, когда все в России были заняты распространением грамотности в простом народе. С целью облегчить науку грамоты для людей, которым некогда долго учиться, я придумал упрощенное правописание. Но из него теперь делают политическое знамя. Полякам приятно, что не все русские пишут одинаково по-русски; они в последнее время особенно принялись хвалить мою выдумку: они основывают на ней свои вздорные планы и потому готовы льстить даже такому своему противнику, как я... Теперь берет меня охота написать новое заявление в том же роде по поводу превозносимой ими «кулишивки». Видя это знамя в неприятельских руках, я первый на него ударю и отрекусь от своего правописания во имя русского единства.


Багато говориться про геноцид рускаго народа і про розділення ватиканом, австріяками і поляками велікого рускаго народа

Украиньска мова исторические факты появления. Отрывок из многосерийного цикла "История Россия. ХХ век" 15 серия
http://www.youtube.com/watch?v=LPz0Kpx5xAM&feature=player_embedded

(c) ось така х...я малята :D

//прим. мод. SPY: Переніс з теми Відео новини!

_________________
Зображення :D


Востаннє редагувалось SPY в 20 липня 2011, 14:19, всього редагувалось 1 раз.
перенесення


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 липня 2011, 20:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
SPY написав:
не зовсім новина, проте для себе відкрив багато нового про українську мову ХД
Дізнався, що російська мова...
...
(c) ось така х...я малята


Класна "х...я"... Зображення

Зображення

Загалом ця "новина" пішла в хід не більше 1,5-2 роки тому.
Розуміється, і раніше, 2008, -7, -6, -5 років тематика українського етногенезу добре "муляла" Москві, однак, основний наголос ставився на інші "даказатєльства". Наприклад, стверджувалось, що українська мова - то трохи видозмінена польська, угорська, німецька. Якийсь йолоп упевнено стверджував, що українці то є асимільовані турки, бо так само "носили штаны-шаровары и брились налысо" (я тут колись виставляв лінк).

А от приблизно з кінця 2009 - початку 2010 р. кацапська пропаганда розвернулась буквально на 180° і попхала т.зв. теорію "австро-польского проекта "Украина".
Тут понеслось...
"Украина в качестве государственного проекта и украинство как мифологема этого проекта начали интенсивно создаваться во второй половине XIX века по инициативе Австро-Венгерской Империи и населявших территории правобережья поляков (по глупости режима не лишённых в Российской Империи ни привилегированного положения, ни властных постов и собственности). Именно в имперской канцелярии Франца-Иосифа во второй половине XIX в. был разработан проект по созданию Украины как нерусского государства с целью закрепить ее в составе габсбургской монархии."
"Польша обязана всячески поддерживать идею раздела Украины и делать все, чтобы он наступил скорее.."
"Ещё в 19 столетии русско-украинского двуязычия в Малороссии не было, литературная речь и народные говоры мирно сосуществовали, их ещё не политизировали. Шла борьба между русской и польской культурами, языками. Польская интеллигенция мечтала о восстановлении Речи Посполитой, в которую бы вошла Правобережная, а в идеале и Левобережная Украина, Белоруссия. Для этого надо было создать «местное сопротивление», которое бы содействовало этим планам, «пятую колонну».
Запад против Руси: проект "Украина"
"Единого украинского языка, даже разговорного, не существовало до XX в. — диалекты различались между собой настолько, что жители разных частей Украины не понимали друг друга."
УКРАИНСКИЙ ЯЗЫК
"Понятно, что украинцы - чисто умственное усилие, они и сами этого не скрывают, говорят, что на первом плане - сознательность ("свiдомiсть"). Подумал, что ты украинец, хорошо подумал, - вот ты уже и украинец (как приятно!), совсем другая национальность, чем был до того.
Но когда проявился проект впервые? Кто за ним стоит? На эту тему существует много лжи. Известно, что в печатных источниках упоминаний об "украинцах" как отдельном от русских народе вплоть до начала XX века нет, до этого момента об "украинцах" никто не знал, и сами жители территории в северу от Чёрного моря не подозревали, что когда-то в будущем население этой территории станет украинцами."

Кто придумал украинцев? Россия или Австрия?
"Поэтому в конце 19 – начале 20 столетий даже жители западнорусских земель Галиции, Буковины, Закарпатья не отличали себя от русских и признавали родным русский язык. Вена в тот период конфликтовала с Россией на Балканском полуострове и опасалась, что в Российской империи примут на вооружение панславянские идеи. Тогда «лоскутная империя» оказалась бы перед угрозой развала /* ги! ниньки «лоскутная империя» теж "оказалась перед угрозой развала"/. Австрийские власти всячески старались прервать нити русского единства: еще 1822 году был запрещён ввоз русских книг, шла целенаправленная работа по уничтожению самосознания русских Галицкой, Буковинской, Угорской Руси."
Запад против Руси: история появления проекта "Украина"
Так ніби хтось за кулісами клацнув пальцями і подав команду... :?:

То й не дивно, що нині на любому форумі (блозі, дискусійній статті) де є політика - завжди знайдеш Україну. А разом з українською темою обов"язково крутиться... "австро-польский /чи польско-австрийский/ проект"... Зображення
Достатньо клацнути в Гуглі: проект "Украина"...




/до речі, І.П.Котляревський написав і видав "Енеїду" 1789 р., за 20 років до того як родився Панько Куліш і придумав свою "кулишивку"/

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео новини!
 Повідомлення Додано: 17 липня 2011, 20:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
SPY написав:
не зовсім новина...
...
(c) ось така х...я малята :D


:ok: :ok: :ok:
Аби пан ехр фист не умлівали коменти тутка

//прим. мод. SPY: Переніс з теми Відео новини!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Востаннє редагувалось SPY в 20 липня 2011, 14:20, всього редагувалось 1 раз.
перенесення


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 липня 2011, 21:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
галіматья... певно газу надихалися , тіво , що це все видумують... я на них кладу ... з прибором... :pardon:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 липня 2011, 21:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Капітан написав:
галіматья... певно газу надихалися , тіво , що це все видумують... я на них кладу ... з прибором... :pardon:


Та само собою що то все вигадані дурниці!
Але вони роблять все правильно. Достатньо лиш почитати коменти в тих лінках, котрі я дав.
То пишуть українці (чи хохли, каклы, украинчеги, салоеды, свидомиты)... Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 20 липня 2011, 14:35 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Соррі, сам винуватий, що забув за цю тему - тому переніс сюди пости. Згоден із яничаром про явно штучну історію, але проблема в тому, що частина стада, мається на увазі москвофільного то сприймає як істину в останній інстанції і важливіше за будь-які документи чи факти, для них відео з ютуба - то правда-матка, за яку вони забодають. Я нещодавно бачив ще одне відео - зокрема як створена україна - її нема, є київська русь, потім зявляється на карті росія, потім монголи, потім росія, аж потім імперія, потім на секунду україна, вже союз і аж в кінці - україна - глядачі того відео так і сприймають - що ми єдині і ніякі ми не українці, ми рускіє, бо ми були завжди рускіми, то тільки тепер після чорнобиля нам щось встрілило...

Ось у підтвердження моїх слів:
Цитата:
Основная беда многих украинских историков в том, что они для обоснования независимости украины начинают фальсифицировать историю. Эта лживая история попадает в головы детей, и вот, вырастают целые поколения малороссов, которые считают, что они "нерусские", "совсем другие люди", а потом европейцы и американцы эту идею о "нерусских украинцах" как маленькую агитку вставляют в массово распространяемый фильм.

ги... ну що я зроблю, що мені вбили в голову ту фальшиву історію і вона мені дорожча істинной руской, а коли мене називають братом я бішусь, ібо знаю що вроді мама з татом були чемними і з москалями організмями не дружили...))

щодо цього мені подобається позиція сценаристів Перевізника 3 і байдуже, навіть якщо європейці знімали цілий фільм, щоб підсилити ворожнечу між українцями і росіянами:
Зображення

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 22 [ 211 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB