Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 18 з 22 [ 211 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 23 грудня 2012, 13:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Депутат-самовисуванець Лев Миримський: "Я знаю українську, але говоритиму принципово російською, бо цього хоче мій виборець".
А ще пересічний виборець хоче ,щоб депутат -
А) повісився
б)застрілився
в)втопився

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 23 грудня 2012, 20:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 25 грудня 2012, 21:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1426
Звідки: Санкт-Петербург/RU
Прізвище, Ім’я: Yury
Капітан, прикро, що ще можна на це сказати. Але це наслідки боротьби з російскою мовою. Так що за що боролись на те і напоролись.
Сьгодні у магазині розмовляв з продавщицею україньскою - отакі справи. Якщо так піде і далі, то лишаться лише російскомовні, та й будуть собі розмовляти російскою, а україньскою можна буде розмовляти лише у Італіях, Угорщинах та Росіях.


Догори 
 Повідомлення Додано: 26 грудня 2012, 12:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Yury написав:
Капітан, прикро, що ще можна на це сказати. Але це наслідки боротьби з російскою мовою. Так що за що боролись на те і напоролись.
Сьгодні у магазині розмовляв з продавщицею україньскою - отакі справи.
в Пітері? :?


Догори 
 Повідомлення Додано: 26 грудня 2012, 21:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1426
Звідки: Санкт-Петербург/RU
Прізвище, Ім’я: Yury
Так. А що тут дивного?


Догори 
 Повідомлення Додано: 26 грудня 2012, 21:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Yury написав:
Так. А що тут дивного?

та нічо... буденна річ... :D

у вас так само кажуть:
- понаехали
- нет, это просто вы все еще не выехали


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 грудня 2012, 16:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1426
Звідки: Санкт-Петербург/RU
Прізвище, Ім’я: Yury
Такої кінцевкі ще не чув, буду знати. :-D Як казав мені один заробітчанин, нашого брата тут значно більше ніж з Азії, лише писком :georgian1: від москалів не відрізняємся, тому цього не помітно.


Догори 
 Повідомлення Додано: 11 березня 2013, 12:17 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Американська дівчина вивчила українську та вільно спілкується нею. Відео

Американка Алі Кінсела вивчила українську мову та вільно спілкується нею.

Цікаво, що проживаючи в Америці, вона не має українського походження та жодних контактів із українською діаспорою.

Мову дівчина вивчила, коли працювала волонтеркою у Корпусі Миру. Пізніше вона жила у Бродах. "Я там постійно вчилася і говорила з людьми", - розповідає Алі.

Дівчина каже, що її пращури були із Ірландії та Німеччини, та тих мов вона не знає.

Формат відео : youtube.com


Джерело: Українська Правда

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 08 квітня 2013, 13:19 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Азарівка (азірівка, рос.: азаровка) — діалект, поширений, головним чином, у прикордонних з Росією регіонах нашої країни. Вірогідно, має бути віднесений до степових говорів південно-східного наріччя української мови.

На думку деяких донецьких учених, первинний ареал поширення азірівки охоплював село Азарівка (що на Луганщині) та його найближчі околиці. Нині діалект набув поширення скрізь на теренах України та в близькому зарубіжжі.

Найвиразнішим носієм цього діалекту є скандально відомий прем'єр-міністр України Микола Азаров.

http://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Азірівка (мова) :-D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 23 серпня 2013, 12:31 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
У кав’ярні нагрубіянили українцю: інструкція вимагає говорити російською

У мережі кав’ярень "Кофе Хауз" діє інструкція для персоналу, яка вимагає спілкуватись у кафе російською мовою.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав бізнесмен Іван Філіпович, з яким неввічливо поводились у одній з кав’ярень цієї російської мережі у Києві.

"Офіціантка вперто зі мною спілкувалася російською мовою. Наче б то і нічого страшного, та я не втримався, коли вона кожне моє прохання перекладала на російську мову і просила підтвердити, чи саме це я мав на увазі", - написав Іван Філіпович.

"Тоді я попросив все ж спілкуватися українською зі мною, а не заставляти мене підтверджувати її російський варіант мого замовлення. Вона категорично відмовилася, ба більше того, коли я подякувавши виходив із кафе, працівники навіть собі дозволили посміятися мені вслід. Це заставило мене повернутися і попрохати книгу скарг. І тут я відкрив для себе щось неймовірне", - написав він.

"До мене підійшов молодий хлопчина, працівник кафе і порадив не витрачати час на скаргу щодо української мови, оскільки керівництво практично не реагує на такі скарги, а також насміхається з них", - розповідає Філіпович.

Після цього співробітник мережі показав брошуру, у якій вказано, що згідно стандартів "Кофе Хауз" вони зобов'язані розмовляти російською.

Зображення

"Коли він на одному із тренінгів запитав, чи можна спілкуватися українською і що ця брошюра надрукова для Росії, йому тренер і один із керівників відповіли :"ТОЛЬКО ПО-РУССКИ"! "Здесь (в Україні) всє прєкрасно понімают русскій язик і для 1% "повьорнутих" нікто стандарти мєнять нє будєт!", - зацитував співрозмовника Іван Філіпович.

Інцидент трапився у четвер у кав’ярні, що у "Дрім Таун-2". Як розповів нам Філіпович, він таки залишив відгук у книзі скарг.

Зображення

Зображення

"Українська правда. Життя" намагалась взяти коментар у "Кофе Хауз", але номер центрального офісу після довгих гудків обривається.

Редакція готова опублікувати їхню відповідь, як тільки вона буде надана.

Зображення

Джерело: Українська Правда

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 18 з 22 [ 211 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: google [bot] і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB