Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 13 з 22 [ 211 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 04 липня 2012, 23:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1426
Звідки: Санкт-Петербург/RU
Прізвище, Ім’я: Yury
Старший_брат написав:
1.Закон прийнято!
2.Люди не проти російської. Тепер бидло може ЗАКОННО не вивчати українську мову, навіть якщо вона єдина державна.

1. Перепрошую, я невдало висловився, мав на увазі не вступив у силу.
2. Україньску не вивчати законно на Україні було неможливо навідь за часів Радяньского Союзу, а не вивчати державну взагалі не можливо ні де. Не розводь бурю у стакані. Так що загрози я так і не побачив.
Не треба ображати людей, за те що погляди не співпадають з твоїми. Це шлях у нікуди.


Догори 
 Повідомлення Додано: 04 липня 2012, 23:31 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Yury написав:
Не розводь бурю у стакані. Так що загрози я так і не побачив.

Тоді я так і не розумію, чому мову забороняли століттями? Це така російська народна забава, а зараз перегоріло і ніхто в цю забаву вже не хоче грати? Може прийшла псевдодермократія і відкрито не заборониш її, але тихі кроки робляться, чи ні?!

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 липня 2012, 09:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Про що сперечатися? Ввімкніть ТБ і порахуйте в, даний момент, кількість україномовних каналів! Я раз попробував-вийшло 12%...


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 липня 2012, 11:33 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Кримським татарам "мовний" закон теж не подобається

Лідер меджлісу кримськотатарського народу, депутат НУНС Мустафа Джемільов вважає "мовний" закон неприйнятним для кримських татар.

Про це він заявив в коментарі УНІАН.

"Для нас цей закон неприйнятний. Ми розглядаємо себе як корінний народ України, і ситуація з кримськотатарською мовою не повинна залежати від чисельності (його носіїв)", - сказав Джемільов.

Глава меджлісу заявив також, що в законі мало бути передбачено закріплення підсумків "злочинної мовної політики, яка була у Радянському Союзі щодо української мови, в результаті якої в багатьох регіонах переважає російська".

За його словами, якщо російська одержить особливий статус у регіонах України, то у етнічних українців не буде стимулу вивчати рідну мову.

"Не буде цього стимулу і у кримських татар, оскільки вони володіють російською мовою не гірше за самих росіян", - сказав Джемільов.

Він заявив також, що посилання на Європейську хартію про мови національних меншин не обґрунтовані, оскільки вона спрямована на захист мов, які перебувають під загрозою.

"Російській мові нічого не загрожує", - сказав Джемільов.
Джерело: Українська Правда

Ще далі не бачите загрози?! Або її і справді нема, або пропаганда вже зробила своє діло... Я теж хочу не бачити загрози, що мені покурити для цього?

Одинадцять депутатів відкликали свої голоси за "мовний" закон

Одинадцять депутатів Верховної Ради відкликали свої голоси за "мовний" законопроект, який було скандально проголосовано у вівторок.

Так, на сайті Верховної Ради під таблицею з результатами поіменного голосування за цей законопроект з'явилися відповідні позначення.

З фракції Народної Партії свої голоси відкликали Катерина Ващук, Сергій Терещук, Микола Шершун, Василь Черній і Василь Шпак.

Четверо депутатів з Партії регіонів також відкликали свої голоси. Такі заяви написали Орест Муц, Петро Писарчук, Василь Чуднов та Юрій Полунєєв. Так замість голосу "за", вони просять вважати, що вони не голосували.

З фракції "Наша Україна" єдиною, що проголосувала, була картка Ігоря Палиці, який також відкликав свій голос та просить вважати, що він "не голосував".

Микола Томенко, який також заявив, що не голосував за цей законопроект, відкликав голос.

Між тим є один регіонал Анатолій Коржев та двоє представників групи Реформи заради майбутнього Юрій Крук і Микола Трайдук, які написали заяви і попросили зарахувати їхні голоси.

Таким чином, свої голоси відкликали 11 осіб і додали 2. Навіть ці заяви не змінюють долі закону, оскільки для підтримки потрібно 226 голосів, а у вівторок за закон проголосували 248 карток.

Джерело: Українська правда

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 липня 2012, 11:34 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
У Януковича впевнені, що Литвин знав про сценарії голосування за "язык"

Спікер Верховної Ради Володимир Литвин знав про сценарії голосування за мовний закон у вівторок.

Про це пише Комерсант-Україна з посиланням на джерело в адміністрації президента.

"Литвин, звичайно ж, знав про сценарії голосування у вівторок, і те, що він робить сьогодні (заява про відставку), для нас не зрозуміло", - сказав співрозмовник.

"Він хоче піти? Так прошу, нехай іде! Але ми не будемо проти, якщо він переспить із цією думкою й завтра повернеться до роботи",- додав він.

У той же час у фракції Народної Партії не очікували такого вчинку від Литвина.

"Володимир Михайлович не зустрічався із фракцією ні до, ні після заяви. Він зустрівся із президентом, тому, думаю, що відставки не буде",— сказав депутат із фракції Народної партії.

Як відомо, у середу Литвин написав заяву про відставку з посади спікера, у знак протесту проти того, як у вівторок був проголосований "мовний" закон.

Джерело: Українська Правда

Мовний протест вистояв другу ніч

Акція протесту під Українським домом проти "мовного" закону Колесніченка пережила другу ніч.

Як пише у своєму Твіттер Олеся Оробець, "ДАІшники на підходах перевіряють всі крупні машини, навіть "Укрхліб".
Зображення
Фото з Твіттера @VadimLesko

Як відомо, акція протесту розпочалась у вівторок з того, що декілька депутатів від опозиції оголосили голодування після скандального ухвалення більшістю "мовного" закону Колесніченка-Ківалова.

Пізніше до депутатів під Українським домом долучилися протестувальники.

За цей час було кілька спроб Беркуту розігнати акцію, однак люди вистояли.

Джерело: Українська правда

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 липня 2012, 11:47 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Станіслав Груздєв, «Главком»

Вчорашнє скандальне голосування за Закон про мови спровокувало протести по всій країні. Епіцентром громадського невдоволення став Український дім в Києві. Там з учорашнього дня голодують декілька депутатів і протестують захисники української мови.

Сьогодні в Українському домі була запланована велика прес-конференція Віктора Януковича. Та вчорашнє несподіване голосування його соратників в парламенті поставило Януковича в скрутне становище.

Спочатку президента планували захистити від натовпу з допомогою Беркуту, а потім від гріха подалі Віктора Федоровича заховали на Банковій: глава держави відмінив свою прес-конференцію і взагалі не з’явився в Український дім.

Як розвивались події під Українським домом в фоторепортажі «Главкому»:

Зображення

Більше фото із сутички. або Як президента в Український дім не пускали (ФОТО) Главком

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 липня 2012, 12:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Старший_брат написав:
Про що сперечатися? Ввімкніть ТБ і порахуйте в, даний момент, кількість україномовних каналів! Я раз попробував-вийшло 12%...
і чомусь якість тих україновомних передач дуже сумна :eek:


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 липня 2012, 15:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1426
Звідки: Санкт-Петербург/RU
Прізвище, Ім’я: Yury
SPY написав:
Тоді я так і не розумію, чому мову забороняли століттями? Це така російська народна забава, а зараз перегоріло і ніхто в цю забаву вже не хоче грати? Може прийшла псевдодермократія і відкрито не заборониш її, але тихі кроки робляться, чи ні?!

Да никаких шагов нет и никто ничего не запрещал. Если исходить из твоих идей то и русский запрещали, так как знать говорила на французском.
Демократия - это власть большинства, а не митингов и майданов - кто сильнее кричит тот и прав.
Большинство захочет сделать государственным языком русский быть ему таким, захочет английский, значит и такому быть. Да любой в принципе по желанию большинства.


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 липня 2012, 16:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
До речі, 12 липня у Ялту має приїхати Путін.
Очевидно, провладна більшість гадає що т.зв. "мовний закон" поможе добитись знижки ціни на газ. Пам"ятається Яник колись-то обіцяв Москві "сделать русский вторым государственным"...


Yury написав:
...
Большинство захочет сделать государственным языком русский быть ему таким, захочет английский, значит и такому быть. Да любой в принципе по желанию большинства.


Правда,,, для цього, як мінімум, потрібен референдум...
Інакше "Большинство" - калєснікави-ківалави-чєчєтави - зробить нам державною яку небудь фарсі, пушту чи хінді!..
Зображення
Вони ж "бальшинство", що з дурнів питати?!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 липня 2012, 20:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
у мене одні матюки ... :twisted: :ireful:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 13 з 22 [ 211 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB