Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 11 з 22 [ 211 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 03 липня 2012, 10:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Yury написав:
Запад усиленно штудирует учебники русского, шахтеры после смены засели за учебники украинского, усиленно учатся произносить "паляниця".
:D не можу собі уявити


Догори 
 Повідомлення Додано: 03 липня 2012, 11:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
exp написав:
Yury написав:
Запад усиленно штудирует учебники русского, шахтеры после смены засели за учебники украинского, усиленно учатся произносить "паляниця".
:D не можу собі уявити


теж не уявляю. от коли італійського або англійського - уявляю. російська тут не виглядає перспективною.


Догори 
 Повідомлення Додано: 03 липня 2012, 12:05 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
VohaBit написав:
exp написав:
Yury написав:
Запад усиленно штудирует учебники русского, шахтеры после смены засели за учебники украинского, усиленно учатся произносить "паляниця".
:D не можу собі уявити


теж не уявляю. от коли італійського або англійського - уявляю. російська тут не виглядає перспективною.

е-е-е-е, а поїдьте в східні села, старше покоління говорить виключно українською, з діалектизмами, архаїзмами, але українською, а тепер масова політика і пропаганда сприяють зміні ситуації. Когось здивує ситуація, коли люди в Києві запитують інших "Ти пачіму разгаваріваєш на украінском?" Це норм? Робляться кроки, які пускаючи ми з віками будуть важкі процеси... Але байдуже нам то не грозить, наша хата скраю...

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 03 липня 2012, 18:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Зображення

Зображення

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 03 липня 2012, 20:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Ну що? Опозицію ніби знов намахали?
Соавтор законопроекта о языках Сергей Кивалов убежден, что оппозиция получила «подарок в виде принятия языкового закона». Теперь у оппозиции есть новый повод «для критики, для политических спекуляций и их любимого дела — митингов». Кивалов уверен, что большинство приняло закон «красиво» — с соблюдением необходимых норм
Оппозиция получила подарок в виде принятия языкового закона. Об этом заявил депутат от Партии регионов Сергей Кивалов, который является соавтором языкового законопроекта.
«Мы приняли закон красиво. Я имею в виду, с соблюдением необходимых норм. То, что для оппозиции это было неожиданно — их проблема», — сказал он.
«Если они не могут быть активными и работоспособными — пусть подтянутся. Наверное, они удивятся, но депутат обязан выполнять свои прямые обязанности — принимать законы. Им не нравится наш законопроект, пусть предложат свой. Но у меня нет сомнений, что ничего они не предложат», — уточнил регионал.
«Отмечу, что оппозиция получила от нас подарок в виде принятия языкового закона: ведь теперь у них есть новый повод для критики, для политических спекуляций и их любимого дела — митингов», — отметил Кивалов.
«Наши соотечественники, которые и избрали нас в Верховную Раду, хотят говорить, например, по-русски. И наша задача, как депутатов, не запрещать им это, а сделать все возможное для реализации их конституционного права. Что мы собственно и сделали», — считает депутат.


Догори 
 Повідомлення Додано: 03 липня 2012, 22:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
ну що ж. схоже ці 3.14 дари догралися...


Догори 
 Повідомлення Додано: 03 липня 2012, 22:56 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
VohaBit написав:
ну що ж. схоже ці 3.14 дари догралися...

я вас прошу - стаду пофіг, ніхто навіть пальцем не порушить, щоб боротись за мову... пора виїжджати... :(

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 04 липня 2012, 13:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
VohaBit написав:
ну що ж. схоже ці 3.14 дари догралися...

шось у нас не дуже видно аби народ бунтував... :?:


Догори 
 Повідомлення Додано: 04 липня 2012, 15:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1426
Звідки: Санкт-Петербург/RU
Прізвище, Ім’я: Yury
Я теж не бачу, аби хтось тут бунтував. :-D
Та й сам не дуже розумію, чому треба бунтувати. :roll:
1. Закон ще не прийнято.
2. Як російска мова може загрожувавати україньскій теж не уявляю. Можу зрозуміти, що люди проти російскої. Але як це співвідноситься до захисту україньскої нє.
:?:


Догори 
 Повідомлення Додано: 04 липня 2012, 18:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Yury написав:
1. Закон ще не прийнято.
2. Як російска мова може загрожувавати україньскій теж не уявляю. Можу зрозуміти, що люди проти російскої. Але як це співвідноситься до захисту україньскої нє.
:?:

1.Закон прийнято!
2.Люди не проти російської. Тепер бидло може ЗАКОННО не вивчати українську мову, навіть якщо вона єдина державна.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 11 з 22 [ 211 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB