Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 10 з 22 [ 211 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 30 червня 2012, 08:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
На днях підійшов купити ґазету, передімною старенький пан, учасник хору ветеранів УПА, купив "Факты"! НУ що тут скажеш?


Догори 
 Повідомлення Додано: 01 липня 2012, 19:36 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
Илья Викарчук:

Вчера отец позвонил мне и рассказал то что случилось у него на работе ( Донецкая область , шахта Краснолиманская ) :
- захожу в нарядную ( помещение где дают задание на смену ) и вижу что все походят к столу и расписываются в каком-то листочке ... подхожу и читаю -" кто хочет чтобы русский язык был государственным поставьте роспись напротив фамилии" ... и дописано - "расписавшимся 100 ГРИВЕН ! " ... я прочитал , сел на лавочку , получил наряд и ушел ...

Вот такие методы использует " партия районов "
Думаю не имеет смысла говорить о количестве подписей ...

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 02 липня 2012, 13:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1426
Звідки: Санкт-Петербург/RU
Прізвище, Ім’я: Yury
Ничего необычного в этом нет(я по крайней мере не вижу). Такие методы используют все без исключения независимо от цвета. Кто деньги предлагает, кто продуктовые наборы, а у кого нет ни того ни другого, тот предлагает пустые обещания. :-D
А подписывать или нет дело каждого индивидуума. Кто то подпишет по идее, кто то за деньги, а кто то и за деньги не подпишет.
То что в русскоговорящих областях такая инициатива найдёт поддержку думаю не удивительно. Странно было бы наоборот. :?


Догори 
 Повідомлення Додано: 02 липня 2012, 14:01 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Yury написав:
Ничего необычного в этом нет(я по крайней мере не вижу). Такие методы используют все без исключения независимо от цвета. Кто деньги предлагает, кто продуктовые наборы, а у кого нет ни того ни другого, тот предлагает пустые обещания. :-D
А подписывать или нет дело каждого индивидуума. Кто то подпишет по идее, кто то за деньги, а кто то и за деньги не подпишет.
То что в русскоговорящих областях такая инициатива найдёт поддержку думаю не удивительно. Странно было бы наоборот. :?

Але якщо проводити референдум - ці ж самі люди будуть брати в ньому участь і 100 гривень змінить картину... Та й ще залежить як поставити запитання: на запитання чи не проти ви російської як другої державної - більший буде відсоток, ніж на чи заради другої державної російської ви вивчите першу державну українську... :(

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 02 липня 2012, 14:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
А тим часом, голосування по даному... закону відкладене до осені.

Нахрапом ніц не вийшло, значить "солонини-солонські-солоніни" будуть намагатись "прокрутити" його поступово, як шуруп-саморіз... :eek:

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 02 липня 2012, 16:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1426
Звідки: Санкт-Петербург/RU
Прізвище, Ім’я: Yury
SPY написав:
Але якщо проводити референдум - ці ж самі люди будуть брати в ньому участь і 100 гривень змінить картину... Та й ще залежить як поставити запитання: на запитання чи не проти ви російської як другої державної - більший буде відсоток, ніж на чи заради другої державної російської ви вивчите першу державну українську... :(

Ничего они не поменяют. Механизма контроля за кого проголосует человек нет. Возьмет хоть сто, хоть миллион гривен, а в кабинке будет один и проголосует как считает нужным. Ну а обещания выучить, это как то не серьёзно. Как здесь говорят:"Обещать жениться, не означает - жениться". :-D
Насчёт учёбы - попробуй шахтёра после забоя уговорить учить какой либо язык против его воли, думаю придётся идти очень далеко.


Догори 
 Повідомлення Додано: 02 липня 2012, 16:36 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
не зовсім це мав на увазі, але ладно :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 02 липня 2012, 17:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
Yury написав:
опробуй шахтёра после забоя уговорить учить какой либо язык против его воли, думаю придётся идти очень далеко.


так спробуй мене уговорить щось учить після роботи. я ж теж нахрєн можу послать. і де вихід? мені нахрен не треба той другий государствєнний а тілівізар я вже давно не дивлюсь бо там лише другий гасударствєнний і є , а перший вже якось і забули.

взагалі нафіга мені така держава ?
якщо другий гасударствєнний це повод не знати першого то мені взагалі нема ніякого рєзона вчити ( чи то знати) другий, оскільки я володію першим. ну і як тут дальше жить?
8-)


Догори 
 Повідомлення Додано: 02 липня 2012, 20:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Нікого і нічого не заставиш учити! Це все дурниці! Зображення

Кому нині в Західній Україні потрібна польська?! А мадярська?
Отак і це само зійде на ніц! "За ненадобностью и нецелесообразностью"...

Однак, це довга процедура і затягнеться на багато десятиліть /а може й більше віку!/. Та же не вчора білоруси, молдовани, кавказці і естонці стали гандалябкати по московськи! На те також пішов не рік і не два!..

Учіть китайську, читайте Ши Бо, Лао-цзи, Кун Фу-Цзи і всьо буде люкс!
/це стосується абсолютно всіх!!!/
Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 02 липня 2012, 21:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1426
Звідки: Санкт-Петербург/RU
Прізвище, Ім’я: Yury
VohaBit написав:
так спробуй мене уговорить щось учить після роботи. я ж теж нахрєн можу послать. і де вихід? мені нахрен не треба той другий государствєнний а тілівізар я вже давно не дивлюсь бо там лише другий гасударствєнний і є , а перший вже якось і забули.

взагалі нафіга мені така держава ?
якщо другий гасударствєнний це повод не знати першого то мені взагалі нема ніякого рєзона вчити ( чи то знати) другий, оскільки я володію першим. ну і як тут дальше жить?
8-)

В странах с двумя и более языками для рядовых граждан совсем не обязательно знать все языки, достаточно одного, а вот для чиновников обязательно знание всех государственных языков. Т.е. мало мальски значимую должность не займешь пока не овладеешь всеми языками. В Канаде примьер министр каждую речь произносит на двух языках, вроде половину на одном, а вторую на другом. Был в Квебеке, все говорят на французском, на улице трудно найти англоговорящего. Даже в магазине бывало, что не было англоговорящего продавца.
Если вернуться к нашей теме, то с моей точки зрения подвижек на Украине в этом плане не будет. Языковой вопрос возникает каждый раз аккурат перед выборами. Одним очень удобно горячё его отстаивать, а другим не менее горячё быть против. Представь на секунду - приняли в государстве два языка, русский и украинский. Нет больше проблемы языка. Запад усиленно штудирует учебники русского, шахтеры после смены засели за учебники украинского, усиленно учатся произносить "паляниця". Полная любовь и взаимопонимание. Чем будут кормить электорат?
Термин "разделяй и властвуй" придуман давно и наверное не потеряет своей актуальности никогда.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 10 з 22 [ 211 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB