Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 3 з 25 [ 245 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Скільки коштує депутат?
 Повідомлення Додано: 25 травня 2011, 12:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Зображення
Бідні, бідні Добкін і Кернес оприлюднили декларації про доходи

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Скільки коштує депутат?
 Повідомлення Додано: 25 травня 2011, 14:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
нічого нового. так роблять всі , хто має хоч якесь відношення до корита, причім оберненопропорційно своїй відстані до корита.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Скільки коштує депутат?
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2011, 15:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Для перемоги на виборах у Верховну Раду по одномандатному виборчому округу необхідно витратити від 1 до 5 мільйонів доларів, повідомив голова Комітету виборців України Олександр Черненко.

"Такої точної "такси" немає, але, звичайно, складно буде виграти вибори людині з боку, не заплативши від 1 до 5 мільйонів доларів. Але тут є специфіка залежно від регіону, від кандидата і багатьох складових. Дешевше, якщо особа відома, авторитетна, проте і їй сильно ставитимуть "палиці в колеса", - сказав Черненко.

За його словами, багато що в даному випадку залежить від того, чи популярний політик балотується по округу, або "взагалі лівий парашутист, який тільки перед виборами з'явився на окрузі".

У свою чергу, за джерелами ТСН, у Партії регіонів вже затверджені списки кандидатів на наступні парламентські вибори. Ціна стовідсоткового потрапляння в список - 10 мільйонів доларів.

Нагадаємо, в підготовлюваний проект закону про вибори до парламенту передбачається включити норми про підвищення прохідного бар'єру для партій до 5% з чинних 3% і про вибори половини депутатів за партійними списками, а ще 50% - в одномандатних округах. З 2006 року в Україні діє пропорційна система і усі 450 депутатів обираються за партійними списками.

Як відомо, чергові парламентські вибори відбудуться у жовтні 2012 року, а президентські - у березні 2015 року. ТСН
:coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Скільки коштує депутат?
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2011, 16:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
а не послати їх усіх?

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Скільки коштує депутат?
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2011, 17:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
БорМан написав:
а не послати їх усіх?
подивимося, що народ скаже... :coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Скільки коштує депутат?
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2011, 17:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
exp написав:
БорМан написав:
а не послати їх усіх?
подивимося, що народ скаже... :coffe:

який народ?
є такса . від і до. а народ іде лісом.
заплати - і пофіг народ.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 жовтня 2011, 22:05 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
Верховная Рада поручила Кабинету Министров продать 50% автотранспорта, обслуживающего органы власти, для пополнения государственного бюджета на 2012 год.

За принятие постановления № 9000-П "О выводах и предложениях к проекту закона о госбюджете на 2012 год" проголосовали 248 депутатов при минимально необходимых 226.

Данная норма содержится в перечне поручений парламента Кабмину, направленных на реализацию бюджетной политики на 2012 год.

Рада поручила Кабмину продать часть автопарка, а полученные средства перечислить в общий фонд госбюджета.

Как сообщалось, Верховная Рада 20 октября приняла в первом чтении проект бюджета на 2012 год.

Напомним, в 2008 году Киевская городская государственная администрация провела аукцион по продаже служебных автомобилей чиновников, на котором продала 8 автомобилей общей стоимостью 2828000 гривен.
Джерело: Уніан


Ну чому мені здається, що всі ці автівки будуть продані за безцінь тим же депутатам? Така собі ще одна схема відмивання державного майна і висвітлення типу: "нічого собі, все - людям"
Чи може я помиляюсь? :?:

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Скільки коштує депутат?
 Повідомлення Додано: 29 жовтня 2011, 22:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
SPY написав:
Ну чому мені здається, що всі ці автівки будуть продані за безцінь тим же депутатам? Така собі ще одна схема відмивання державного майна і висвітлення типу: "нічого собі, все - людям"Чи може я помиляюсь?


та так і буде , не перший раз так роблє.. і мерія Кийовська таки таке робила... показуха одна :pardon:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Скільки коштує депутат?
 Повідомлення Додано: 27 листопада 2011, 21:33 
Офлайн

З нами з: 12 серпня 2010, 22:02
Повідомлення: 58
Прізвище, Ім’я: Віктор
ПР під виглядом незалежних кандидатів просуває СВОЇХ ЛЮДЕЙ!!!! так що уважно придивляйтесь до кандидатів, адже козачки то заслані!!!!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Скільки коштує депутат?
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2012, 13:36 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Як закалась ст... новий КПК :)

Парламентський тиждень, що минає, напевно, стане історичним. За двадцять років незалежності Верховній Раді нарешті вдалося ухвалити нову редакцію Кримінально-процесуального кодексу. Цей документ має стати епохальним і на роки визначатиме субординацію правоохоронних органів у процедурах встановлення злочину та застосування закону.

Зображення

Гарячі сауни та пікантні СМС


Передвиборчими справами займався й Петро Симоненко. Під час обговорення порядку денного лідер КПУ узгоджував вітальну листівку з нагоди Дня Перемоги.

Зображення

Тим часом регіонал Володимир Ярощук на пару з своїм колегою ретельно обшукували інтернет на предмет придбання… банних печей. Зрештою колеги зупинились і довго розглядали піч на дровах від компанії Intercom.

Зображення

Побачивши, що журналісти помітили їх не зовсім робочу активність, депутати одразу ж переключились на інші пошукові сервери. Втім вже за декілька хвилин пан Ярощук з цікавістю читав статтю за заголовком "Охлобыстин рассказал о гнилых уголках своей души".

Ще більш пікантними речами був зайнятий колега Ярощука – Олексій Кунченко.

Зображення
Олексію Кунченку незабаром стукне вже 60

Коли відбувався розгляд КПК, Кунченко проявляв турботу до своєї пасії у смс-переписці.

Зображення

Зображення

- Что делает котенок ;) ? Выспалась с Лизкой? Я на занятиях. Нудное и скучное это…, - скаржився народний обранець.

Що цікаво, телефон адресата, якому писав народний обранець, не був занесений у телефону книжку і був позначений лише номером мобільного телефону.

Зображення

Зображення

- Привет, мой хороший! Выспалась с кошкой, но соскучилась за котиком :)) – ужас!! Сегодня тоже до упора планируете??? – стурбовано й з ніжністю цікавилась невідома.

- Да я смоюсь ;) До вечера. Цем, – пообіцяв депутат.

І дійсно – того дня Кунченко не досидів до кінця вечірнього засідання парламенту.

Остаточно нова редакція КПК була ухвалена о 4 годині ранку 271 голосами більшості.

Зображення

Повна версія статті та більше фото: Українська Правда

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 25 [ 245 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB