Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 6 з 25 [ 245 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Скільки коштує депутат?
 Повідомлення Додано: 27 червня 2012, 12:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
користувач емоційно відповів на запитання про те, скільки коштує депутат :-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Скільки коштує депутат?
 Повідомлення Додано: 27 червня 2012, 12:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
exp написав:
користувач емоційно відповів на запитання про те, скільки коштує депутат :-D
Та особисто я не маю ніц проти, коли користувач коммунікує лиш одними смайликами, може, як ти кажеш, у нього стиль такий, та й, з рештою, це його особиста річ, з другого боку повністю підтримую SPY-а: однокласницький стиль на зразок - "ага", "я бы вдул", "ништяк", "вау" до цього форуму не дуже пасує (imho) . :hi:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Скільки коштує депутат?
 Повідомлення Додано: 27 червня 2012, 13:12 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
myrko написав:
однокласницький стиль на зразок - "ага", "я бы вдул", "ништяк", "вау" до цього форуму не дуже пасує (imho) . :hi:

первийнах... тьху ти, ось і я про то :)
є загальні неписані правила про:
- троллінг-флейм (провокація до конфлікту, в особливо жорстоких випадках дозволяється тільки в спеціально відведених темах з дозволу адміністрації-модерації, колись такою темою була "Про політику")
- флуд (повідомлення, що не містять смислового сенсу, або містять тільки для того, хто написав, куча смайликів, ябивдул, первийнах... створюються спеціальні флудильні теми типу ігор в слова)
- офтоп (перехід розмови в інше русло, переноситься в підходящу тему)
- оверквотінг (багаторазове цитування - на різних форумах різне відношення, в мене особисто ніяких притензій немає)
- дублювання (одне і те саме повідомлення публікується в багатьох темах, зазвичай метод рекламодавців)
- спам (втюрювання чогось, зазвичай на обманній основі, в залежності від випадку, але затираються посилання)

може щось забув :) Ці правила неписані і всюди доречні :) Оскільки в нас як таких правил нема, бо нема кого по тих правилах судити - то перше це попередження, якщо неадекват - то уж ізвольтє :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Скільки коштує депутат?
 Повідомлення Додано: 05 липня 2012, 11:37 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Яценюк: Якщо я це зроблю, мені можна до вас в партію

У середу на "мовній" акції під Українським домом лідер партії "Фронт змін" Арсений Яценюк відмовився вступати в якусь іншу партію.

Його нервову розмову з невідомим співбесідником вдалося зняти журналістам Телекритики.

"Я не можу це зробити особисто, тому що якщо я зроблю це особисто, то я мушу до вас в партію вступити. Мені можна бамбук курить. Це по суті неправильно! Мене не зрозуміє ніхто!", - кричав в телефон політик.

Розмова Яценюка - на 1 хв. 20 сек. (Youtube)

Відео Богдана Кутєпова, ВідеоТека

Джерело: Українська Правда

З ким так можна говорити? З начальником? З підлеглим? Звідки у Яценюка начальник... оппа)) ще один доказ - тє жє яйца, только в профіль.

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Скільки коштує депутат?
 Повідомлення Додано: 05 липня 2012, 20:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
всі чекали-чекали , а тойво , штопаний не приїхав.. страшно стало від покращеннь ,мабуть.. скотобаза макієвська.. :twisted:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Скільки коштує депутат?
 Повідомлення Додано: 24 липня 2012, 20:44 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Буйного племінника Герман відпустили під заставу - 76,5 тис. грн.

Сьогодні рішенням Сихівського районного суду Львова племінника радника Президента України Ганни Герман львів'янина Олега Бокала звільнено під грошову заставу у розмірі 76,5 тис. грн.

Цю інформацію підтвердила начальник відділу зв'язків із громадськістю ГУ МВС України у Львівській області Світлана Добровольська.

Вона зазначила, що, згідно з рішенням суду, двох хуліганів, які перебували в ізоляторі тимчасового утримання Львова, було звільнено з-під варти.

Нагадаємо, у п'ятницю, 20 липня, на одній з дискотек у Львові, на Сихові, племінник радника Президента України, керівника Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента України Ганни Герман – Олег Бокало побив на дискотеці свою дружину і двох дівчат.

У закладі зав'язалася бійка, охорона закладу самотужки не могла справитися з хуліганами, оскільки у них була зброя, тому викликали міліцію. Однак юнак не вгамувався і після приїзду наряду міліції, він накинувся на слідчу – жінку. Порвав їй форму, розмахував кулаками, тягав за волосся та плював в обличчя.

Зображення

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Скільки коштує депутат?
 Повідомлення Додано: 24 липня 2012, 22:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
SPY написав:
Буйного племінника Герман відпустили ...


І що далі?..
Усі ще пам'ятають дурнуватого шляндика. Оцим і скінчилось:
Роман Ландік - "Гроза блондинок" Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Скільки коштує депутат?
 Повідомлення Додано: 03 грудня 2012, 12:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Цитата:
Проживание депутата в отеле обходится госбюджету в 15 тысяч гривен ежемесячно

Жилья в столице нет у 238 народных депутатов. Именно столько номеров потребуется, чтобы обеспечить слуг народа. В отеле «Киев» есть только 85. По всей видимости, остальных нуждающихся поселят в гостиницу «Украина», которую тоже финансируют из госбюджета.

Как рассказал глава регламентного комитета Владимир Макеенко, в первую очередь в «Киев» заселят женщин-депутатов. «Остальным — по жребию, — уточнил Макеенко. — Берется шапка, бумажки — и кто что вытянет, то и получит, — Владимир Владимирович показывает черную кепку, поясняя, как депутаты будут тянуть фанты».

За каждого проживающего депутата Верховная рада перечисляет отелю 500 гривен в сутки. Платят и за сессионные недели, когда депутат находится в столице, и даже за время, пока он уезжает домой. Соответственно, месяц депутатского проживания обходится бюджету в 15 тысяч гривен. Еще одна месячная зарплата депутата.

«Даже если бы мне выдали треть денег, которые тратятся на отель, и сказали, живи, как хочешь, то бюджет бы мы сэкономили, — считает Андрей Парубий. — Я мог бы снять квартиру. Семье было бы куда приезжать, кухня была бы».

Но тут есть препятствие, на которое обратил внимание «КП» Владимир Макеенко: «Сейчас деньги из госбюджета никуда не деваются — просто переходят с одних государственных счетов на другие. Министерство финансов выделило деньги Верховной раде, Верховная рада заплатила за номера депутатов в государственном отеле, отель заплатил налоги государству и вернул прибыль Верховной раде. Если бы мы арендовали номера в частных отелях, тогда можно было бы что-то менять».



Джерело: podrobnosti.ua


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Скільки коштує депутат?
 Повідомлення Додано: 15 квітня 2014, 00:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
А може коштувати й багато дешевше!
Всього лиш торбинка муки і баночка зеленки... Зображення

Формат відео : youtube.com

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Скільки коштує депутат?
 Повідомлення Додано: 15 квітня 2014, 10:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Вчора, опівночі, дісталось також сміхозвісному депутату Царьову.
/без цензури! Зображення/

"В автомобілі кандидата у президенти Олега Царьова, припаркованого біля офісу каналу ICTV, активісти знайшли чотири ріжка від автомату Калашникова з набоями.
Також в салоні авто знайшли холодну та вогнепальну зброю, нашивки, одяг (в тому числі й військову уніформу) та документи (зокрема, дозвільні документи на гладкоствольну зброю).
... після тривалих вмовлянь Царьов таки вийшов з будівлі ICTV. Він пройшов коридором ганьби, який йому влаштували мітингувальники. Люди кричали "Ганьба!", проклинали, кидались яйцями та співали нецензурну пісню "Путін *уйло"."

Формат відео : youtube.com

Врешті-решт "Царьова вивезли в білому бусику в невідомому напрямку". Нині Царьов "дякує "Правому сектору" за те, що цієї ночі врятували його життя".
В авто Царьова мітингувальники знайшли набої до автомату і всю ніч його ловили

А це нинішня поява Царьова "із оголеним торсом із Генпрокуратури, куди його привіз "Правий сектор" після побиття під ICTV".
Формат відео : youtube.com

"Політик сказав, що замість того, щоб почути голос людей, які повстали на сході України, як колись на заході країни, його побили, зрізали одежу з нього".
Царьов і після нового побиття не збирається зніматися з виборів

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 6 з 25 [ 245 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB