Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 2 з 4 [ 35 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 22 серпня 2010, 11:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Табачник считает, что села на 100% обеспечены интернетом


Министр образования и науки Дмитрий Табачник считает, что использование электронных версий учебников вместо печатных не несет угрозы качеству школьного образования в сельской местности.

Об этом он сказал на пресс-конференции.

«Анализ вступительной кампании этого года показал, что 100% обеспечение молодежи, даже в сельской местности, интернетом существует», — сказал министр.

Табачник отметил, что уровень компьютеризации школ в сельской местности составляет 86%, при этом добавив, что даже если в школе нет Интернета, ученики 10 классов смогут получить к нему доступ самостоятельно.

Министр не видит проблемы в том, чтобы ученики распечатали несколько страниц учебников, которые к ним еще не доставлены в печатном виде.

Как известно, в пятницу Министерство образования и науки начало доставку учебников в школы.

Ведомство прогнозирует завершение печати учебников по госзаказу на 2010-2011 учебный год до ноября.

Для решения проблемы министерство разместило на своем сайте электронные версии первых разделов учебников для 10 класса.

Украинская народная партия считает, что использование электронных версий учебников вместо печатных угрожает снижением качества образования в сельской местности.



Источник: korrespondent.net

P.S. Цікаво, коли пан міністр останній раз був у глухому українському селі? :?:


Догори 
 Повідомлення Додано: 22 серпня 2010, 17:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
у глухому українському селі?
це ти про яке :?: :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 22 серпня 2010, 21:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
exp написав:
це ти про яке :?: :D

Та про любе (глухе). :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 23 серпня 2010, 09:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Та про любе (глухе).
ну-ну... я так само подумав, що про ... :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 серпня 2010, 09:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
О , то значить мої Ослави (Білі), не глухе село , бо у школі тирнет вже рорки як є.. через тарілку правда... а от чи у кожного школяра , то питання , і певно хтось буде мати заробіток роздруковуючи підручники на принтері...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 серпня 2010, 13:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
exp написав:
ну-ну... я так само подумав, що про ... :D

Капітан написав:
О , то значить мої Ослави (Білі), не глухе село

От дочепилися до слова, йдеться ж не "про глухі села", а про "мєтади рукаводства" освітою; обломно ж друкувати якісь там учєбнікі - включайтє собі тирнет: там усьо можна найті, шо вам нада, а чьо напрягаться...


Догори 
 Повідомлення Додано: 20 грудня 2010, 01:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Колись-то, ще в 90-ті, десь вичитав у Д.Корчинського (УНА-УНСО) про неймовірну кількість збоченців у владних кабінетах. Зокрема йшлось, найперше, про народних депутатів ВР.
Не надав тому особливого значення, бо що ж іще засновник УНСО може сказати про нардепуків і чиновників усіх гатунків?..
Однак, ця тема систематично "вилазить" то в одному, то в іншому місці... :?:
Та шо за дідьча мама?!! :?

"Казалось бы, причем здесь украинское министерство образования образца 2010 года? Кадровая колода, которую в министерстве образования тасовал Дмитрий Табачник, легла так, что у руля нашей системы образования оказалось сразу два чиновника, трепетно относящихся к вопросам однополой любви. Это лучшие друзья Табачника – Максим Луцкий и Евгений Сулима. Первый – «теневой кошелек» схем министра, второй – его зам по высшему образованию. Режим донецко-енакиевского блатного разлива отдает на откуп «голубой троице» все образовательные потоки.
...
Женя-Оконщик…
...
Нетрадиционные наклонности не помешали (или наоборот – помогли?) Сулиме сделать карьеру в родном регионе, а затем перебраться в столицу
...
… и Люся-Фармазонщик
...
...называют то ли протекцию отца, занимавшего высокий пост в учебном заведении, то ли заступничество других людей, курирующих молодого симпатичного парня как бизнесмена и не только… Именно с тех времен в среде выпускников «политеха» Луцкого принято называть «Люсей-Фармазонщиком». Во-первых, за любовь к скупке краденного, во-вторых за любовь сами понимаете к чему".

Братство очка


Досить примітно почитати коментарі! Як правило такі статті коментують по всякому: хтось підтверджує, хтось сумнівається, хтось завзято опротестовує...
А тут, практично, одностайна підтримка! Зображення

А якщо, до всього, згадати ще порушення проти Ялинковича у червні 1970 р. кримінальної справи по ст.118 КК УРСР (зґвалтування), котра була прекваліфікована на ст. 102 КК УРСР (заподіяння тілесних ушкоджень середньої тяжкості) завдяки "співробітництву" з правоохороними органами, то любий коломийський оперативник тільки зашкіриться...
Зображення

Не хочу бути аж надто нав`язливим, однак, не радив би українським громадянам взагалі і коломиянам зокрема надміру близько спілкуватись з цим "калхозом", як то: здоровкатись за руку, сідати разом за стіл, приймати якісь державні нагороди, тощо.
Цій опущеній "братві" одне місце - "в углу, за тумбочкой"...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 20 грудня 2010, 02:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
ми в курсі. влансе тут їх всі так прямо і називають

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Повідомлення Додано: 20 грудня 2010, 19:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
А я думаю,що це просто клоун на роботі,а як глибше копнути,-то за ним видно ті руки шо не крали! чому? тому,що якщо не буде Табацюрника ,то не потрібно захищати українську "мову",ментальна основа котрої,дещо "атрофувалась".Є вороги,є війна,є війна-значить буде перемога!(наша-западенська) 8-)


Догори 
 Повідомлення Додано: 26 травня 2011, 15:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
"Фальшива "підтримка" Табачника і його законопроекту "Про вищу освіту" 25.05.11 була купленою.
За пікет "на підтримку" Табачника студентам, котрі мали демонструвати біля адміністрації Януковича та біля КМУ нібито своє захоплення від табачної законотворчости, платили гроші.
Зображення
...ті, хто прийшов "підтримати реформи Табачника" розійшлись відразу, як закінчився протестний мітинг проти законопроекту "Про вищу освіту". Фабрично виготовлений реквізит проплаченої акції вони занесли до офісу Партії регіонів на вул. Липській. А розрахунок відбувався у кафе "Швидко" в підземному переході на "Майдані Незалежності".

Пропонуємо також насолодитись світлиною "бабусь-студенток", які вийшли на підтримку Табачника, бо дуже прагнуть стажуватися за кордоном.
Зображення
Дешева підтримка дешевого клоуна

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 4 [ 35 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB