Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 2 з 6 [ 51 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 квітня 2010, 23:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
"ПО-ПЕРШЕ, право нагороджувати державними нагородами дає Президенту Конституція України (ч. 25 ст. 106). Зазначені вище "закорючки", і, більше того, ніякі інші Закони України не містять прямої заборони нагороджувати званням Героя України осіб, які не є громадянами України. Тому Віктор Ющенко не порушив ніяких встановлених законом обмежень.

ПО-ДРУГЕ, закони передбачають можливість нагородження званням "Герой України" у два окремих способи: або нагородження громадян України, або нагородження посмертно. Перший спосіб закріплений у ст. 6 Закону України "Про державні нагороди України" та п. 1 "Статуту звання Герой України". Другий спосіб закріплений у третьому абзаці ст. 5 Закону України "Про державні нагороди України" та п. 6 "Статуту звання Герой України". Мертвий не може бути громадянином. Тому вимоги щодо українського громадянства не стосуються посмертного нагородження.

І останнє. Відповідно до ч. 8 ст. 3 Кодексу адміністративного судочинства України (КАСУ) , позивач має захищати у своєму позові свої власні права, свободи та інтереси. Я поки не чув жодного розумного пояснення, які саме права, свободи та інтереси відстоює пан Оленцевич."
Юридичний вертеп, або Руки геть від Бандери!
До Донецького окружного адміністративного суду

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 квітня 2010, 01:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
По трете - судова влада в Україні відсутня як така що в черговий раз продемонструвала Зульфія Гамідріловна - суддя неповажаного донецького суду.
По четверте - не їхнє собаче діло врішувати хто герой а хто ні ...

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 квітня 2010, 02:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
yanychar пише: Мертвий не може бути громадянином. Тому вимоги щодо українського громадянства не стосуються посмертного нагородження.
геніально...

Уявляю як би тут реготали, якби Героя Росії дали "мертвому" Кутузову або Суворову.
Нє, ще краще Сусаніну! Герой? Герой! Але якось ще не додумалися в пику ляхам дати йому Героя РФ.
ппц.

Цитата:
БорМан пише:
суддя неповажаного донецького суду. По четверте - не їхнє собаче діло врішувати хто герой а хто ні ...
на тій території він не герой. Заведіть собі звання "Герой незалежної Західної України" і нагороджуйте хоч по-одному, хоч "списком", я думаю ніхто проти не буде.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 квітня 2010, 02:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
на тій території він не герой


ви підтримуєте рішення донецького суду?

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 квітня 2010, 02:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Уявляю як би тут реготали, якби Героя Росії дали "мертвому" Кутузову або Суворову.
Нє, ще краще Сусаніну! Герой? Герой! Але якось ще не додумалися в пику ляхам дати йому Героя РФ.


Більше того! Ордени Кутузова і Суворова вже давно роздають. Що ж тут реготати?..
Тутечки, на Рассєях, ще й не до того додумались! Як "святі" сметану їли...
Дійсно, "ппц"... Зображення

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
на тій території він не герой. Заведіть собі звання "Герой незалежної Західної України" і нагороджуйте хоч по-одному, хоч "списком", я думаю ніхто проти не буде.


А що то за "та територія"?! Певно, "исконно московская"?..
Взагалі-то, на "цій території" і без Ваших цінних порад розберуться які "собі звання" заводити.
"я думаю ніхто проти не буде"... Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 квітня 2010, 13:02 
 
для любого Українця Бандера був, є, і завжди буде героєм, незважаючи на недолугі рішення якихось незрозумілих судів і суддів( яка судячи з фамілії навіть не москалька). Але діло в тому, що в нас живуть ще дуже багато таких як гомоукраїнус, які ніби вже не москалі але ще далеко і не Українці, і які не можут відірватись від москви, як дитина від цицьки. Це таке шось середнє, ні риба ні м'ясо, і в них є свої герої, такі як путін. янукович, табачник і т.д.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 квітня 2010, 16:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
emerald пише:
для любого Українця Бандера був, є, і завжди буде героєм, незважаючи ... і т.д.


Якось так сталося, що я вже "не уміщаюся" в тому, щоб хтось (громада, натовп, авторитети, друзі, Президент і т.п.) за мене вирішував, хто для мене герой, а хто падлюка.

Я думаю, що з цього має бути зрозуміло добродію Борманові, що рішення донецького суду може серйозно сприймати тільки той, хто серйозно сприйняв Указ Президента. Я до таких не відношуся.

Що стосується мого особистого ставлення до С.А.Бандери, то я знаю, що в тій обстановці, яку створили "сили що діють в суспільстві" його оприлюднювати навіть не варто намагатися.

Лиш можу сказати таке: чоловік народився в свій час в своєму місці і не був байдужим та інертним. Керувався тими поняттями, які були йому доступні. Можливо, знаючи як будуть спекулювати на його життю він діяв би якось інакше. А може і ні.

Якби моя особа колись стала таким яблуком розбрату, я би волів, щоб мене не винагороджували, а як найскорше забули.

Тільки б не сіяли більше ненависті. Під будь яким приводом.

yanychar, нічим не можу зарадити. Мені просто Вас шкода.
Проте, якщо тепер в кожній ковбасі є соя, то певне і на кожному форумі мали бути свої яничари.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 квітня 2010, 18:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
...
yanychar, нічим не можу зарадити. Мені просто Вас шкода.
Проте, якщо тепер в кожній ковбасі є соя, то певне і на кожному форумі мали бути свої яничари.


Я розчулений до глибини душі... Зображення

Не тільки свої "яничари", але й свої "гомоукраїнуси"!..

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 квітня 2010, 19:34 
 
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Якось так сталося, що я вже "не уміщаюся" в тому, щоб хтось (громада, натовп, авторитети, друзі, Президент і т.п.) за мене вирішував, хто для мене герой, а хто падлюка.




Кожен Українець сам для себе взе давно вирішив, хто герой а хто падлюка, і без всяких указів і рішень, а за таких українусів думає москва, постійно думає. і це погано, бо в таких людей думалка атрофовується.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 квітня 2010, 21:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:

Проте, якщо тепер в кожній ковбасі є соя, то певне і на кожному форумі мали бути свої яничари.

:idea: я знаю про таку ковбасу, де немає сої, у мене, навіть вдома з Великодня ще залишилось... :D , от правда, з форумами гірше - таких не знаю :D . Але ви шановні, з особистості Бандери плавно перейшли на свої "любімиє", а втім, це теж типово для інтернет-форумів. :bu


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 6 [ 51 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB