Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 6 з 24 [ 233 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 травня 2010, 21:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Эксперты развеивают миф о самом дешевом газе в Европе для Украины.

Благодаря скидкам Президент Украины Виктор Януковичи и премьер Николай Азаров обещают поднимать экономику, однако такая дешевизна, говорят эксперты, является лишь мифом, передает Deutsche Welle.

Сейчас, отмечает издание, с учетом отмененной РФ пошлины, тысяча кубометров импортированного газа стоят около $230, чем гордятся украинские чиновники, ведь меньше платит только Беларусь и Молдова.

Однако харьковская победа может уже скоро лопнуть, как мыльный пузырь, пишет DW. Так, президент Международного энергетического клуба Александр Тодийчук опроверг то, что благодаря новым соглашениям Украина получила самый дешевый газ в Европе.

Ведь контрактные условия остаются кабальными, Россия лишь отказывается от пошлин на газ, констатирует эксперт.

«Базовая цена при определении формулы цены для Украины составляет $450. Тогда как для других европейских стран она составляет $360, $380 и даже $280. Только начнет быстро расти цена на нефть, в Украине она будет расти значительно быстрее, чем в странах Европейского союза», — предупреждает Тодийчук.

При этом эксперт говорит, что уже через несколько лет предоставленной скидки в $100 может оказаться мало и цена снова будет самой высокой в Европе. Более того, отмечает Тодийчук, ничто не мешает России в любой момент вернуть газовые пошлины.

Тогда украинская промышленность окончательно утратит конкурентоспособность, если не будет существенной модернизации производства, передает DW и напоминает, что цены на газ рассчитываются по условиям десятилетнего контракта, подписанного в прошлом году премьерами Тимошенко и Путиным.

В то же время, эксперт киевского центра Номос Михаил Гончар предполагает, что этот контракт может быть расторгнут в любой момент одной из сторон, ведь таких прецедентов в российско-украинских газовых отношениях предостаточно.

Гончар приводит пример предыдущего контракта, по которому Украина получала среднеазиатский газ через посредника RosUkrEnergo.

«Этот контракт был заключен на 25 лет, но просуществовал менее четырех. Именно это дает основания для оптимизма, что эти контракты также протянут недолго», — говорит эксперт.

Издание отмечает, что сколько бы не просуществовали нынешние соглашения, эксперты убеждены: без масштабной программы энергосбережения Украина будет оставаться на «газовом крючке» у северного соседа.

Тодийчук также убежден, что при наличии политической воли Украина могла бы за 5-7 лет полностью отказаться от использования российского газа, используя собственные ресурсы.



Джерело: Korrespondent.net


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Я
 Повідомлення Додано: 03 травня 2010, 22:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
exp написав:
Цитата:
1 куб.м. газу
приблизно 0.314...


Таке враження, що я на форумі десь в Хайфі чи Кессарії... Зображення
Може до вас московською писати?.. Коли я не вмію... :roll:

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Я
 Повідомлення Додано: 04 травня 2010, 09:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Яничар , ти так не переймайся, там з самого початку було ясно , що населення не відчує цієї знизки на газ , про це навіть не йшлося , і то шо Яник дасть москалям дозвіл на приватизацію труби , то таки ясно як божий день , просто то заширмують під назвою - україно-російський консорціум, ну і для обивателя розтрублять , шо 80% акцій в України .Якшо далі так буде , то десь за півтора , два роки , ти зможеш по своєму паспорті спокійно прописуватися у Коломиї , без зміни громадянства , у Севастополі , можеш вже.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Я
 Повідомлення Додано: 04 травня 2010, 09:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
yanychar написав:
exp написав:
Цитата:
1 куб.м. газу
приблизно 0.314...


Таке враження, що я на форумі десь в Хайфі чи Кессарії... Зображення
Може до вас московською писати?.. Коли я не вмію... :roll:
ти запитав я відповів, що не так не розумію... :?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Я
 Повідомлення Додано: 04 травня 2010, 09:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
То я так розумію , що 1 куб газу на україні дорівнює числу Пі.... Ти диви який праффесар розумний , а кажуть дтбіль макєєвський ... а нє .. умний чувак , аж страшно.... страшно , би не почало коштували як третя космічна швидкість..

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Я
 Повідомлення Додано: 04 травня 2010, 10:27 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
не =, читаєте не уважно, написано "приблизно 0.314...", а якшо точно то хто споживає найменше то і платить за найнижчим тарифом для населення 483.6 грн за 1000 кубів.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Я
 Повідомлення Додано: 04 травня 2010, 13:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
exp написав:
ти запитав я відповів, що не так не розумію... :?


Чи я не українською балакаю... чи дідько його знає?..

Я питаю: скільки за конкретний 1 куб.м. газу (чи конкретний місяць - я не знаю які там у вас рахунки!) заплатив конкретний ехр, конкретний Бодя, конкретний Borman...
Не треба викладати тарифи, не треба розписувати нормативи. не треба описувати, що там набрехав про ціни на газ московський Міллєр, чи київський Янукович!
Достатньо взяти квитанції (принаймні зробити спробу їх знайти! 100% впевнений, що ніхто з вас навіть не здогадується де тоті папюрчики валяються) і, неймовірно напружившись, спробувати знайти відповідні цифірки...
Слабо?! Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Я
 Повідомлення Додано: 04 травня 2010, 14:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Слабо?
а для чого тобі то треба? :acute:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Я
 Повідомлення Додано: 04 травня 2010, 14:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
exp написав:
Цитата:
Слабо?
а для чого тобі то треба? :acute:


Я хочу передати ці "закриті дані" в ФСБ РФ і службу безпеки "Газпрому".

А якщо серйозно, панове, ви й самі переконались, що з нафтою і газом в "рідній неньці" не все так просто. То й не дивно! І далі так буде!
І так буде до тих пір, поки не здеруть вам з ср... Нє! Не штани! А шкіру до крови! Аби яйкали і дзяйкали як побиті псята!..
Ви ше зажирно жиєте!..
Аж задуже жирно... Зображення



(відтак уже не будете питати: "для чого тобі то треба? "...
на кпи!
не найшлось квитанції?.. та я й не сумнівався!.. )

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Я
 Повідомлення Додано: 04 травня 2010, 16:30 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Я питаю: скільки за конкретний 1 куб.м. газу (чи конкретний місяць - я не знаю які там у вас рахунки!) заплатив конкретний ехр, конкретний Бодя, конкретний Borman...
Не треба викладати тарифи, не треба розписувати нормативи. не треба описувати, що там набрехав про ціни на газ московський Міллєр, чи київський Янукович!
Достатньо взяти квитанції


кождий конкретно плате рівно стільки скільки накрутив лічильник помноживши на тариф. Ріжні цифіри на лічильнику і ріжні суми готівки несуться в банк чи ощадкасу. А різні вони тому шо різні котли, різна площа, котру тре загріти і різну темперутуру кождий сам собі вибирає. Якщо це питання мучит дуже люто то береш середньостатистичний розхід газу середньостатистичного котла при середнвй зовнішній температурі, маєш середню температуру в хаті і середню площу кватирі. Включавєш калькулятор і множиш, ділиш, додаєш і віднімаєш до отримання результату який тебе задовольнить


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 6 з 24 [ 233 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB