Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 4 з 19 [ 185 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2009, 00:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Цитата:
Капітан пише:
Може ви не знаєте як у с.Ковалівка кинули у шурф шахти молоду дівчину і хлопця які любили одне одного,бо вона була бідна,як теперішні доморощені газди на кістках людей збивають свої капітали,довели державу до прірви а людей до зобужіння.

Перепрошую, ви того не бачили, і не треба бажане видавати за дійсне!
До речі, дівчина була єврейка, а хлопець араб.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2009, 01:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Старший_брат пише:
До речі, дівчина була єврейка, а хлопець араб.
а чого то так сталося?.. :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2009, 02:38 
Офлайн

З нами з: 20 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 50
Цитата:
exp пише:
а чого то так сталося?..
Знву зриваетьсяшшВ ті роки я прживав в Ковалівці.Батько і мати працювали на шахті № 7.Мені було тоді десь 13-14років.Я вже писав причину за що рідний батько хлопця чи дівчиниможу уточнити кинув їх у шурф.шахти № 7 коло с. Мишин недалеко від р. Лючка.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2009, 02:43 
Офлайн

З нами з: 20 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 50
Цитата:
Дядя Міша пише:



Quote

exp пише:
а чого то так сталося?.. Знву зриваетьсяшшВ ті роки1961-1962 я прживав в Ковалівці.Батько і мати працювали на шахті № 7.Мені було тоді десь 13-14років.Я вже писав причину за що рідний батько хлопця чи дівчиниможу уточнити кинув їх у шурф.шахти № 7 коло с. Мишин недалеко від р. Лючка.
Від цього хлопця і дівчини залишилася дочка, яка зараз проживає у с Мишин.Може хтось є тут на форумі з Ковалівки або Мишина?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2009, 02:51 
Офлайн

З нами з: 20 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 50
Цитата:
Дядя Міша пише:



Quote

Дядя Міша пише:



Quote

exp пише:
а чого то так сталося?.. Знву зриваетьсяшшВ ті роки1961-1962 я прживав в Ковалівці.Батько і мати працювали на шахті № 7.Мені було тоді десь 13-14років.Я вже писав причину за що рідний батько хлопця чи дівчиниможу уточнити кинув їх у шурф.шахти № 7 коло с. Мишин недалеко від р. Лючка. Від цього хлопця і дівчини залишилася дочка, яка зараз проживає у с Мишин.Може хтось є тут на форумі з Ковалівки або Мишина?
Я недавно на форумі і встиг замітити як ви тут принизливо не всівідноситесь одне до одного.Видко це ваше кредо,забити тему і автора різним сміттям.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2009, 03:00 
Офлайн

З нами з: 20 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 50
Цитата:
Дядя Міша пише:



Quote

Дядя Міша пише:



Quote

Дядя Міша пише:



Quote

exp пише:
а чого то так сталося?.. Знву зриваетьсяшшВ ті роки1961-1962 я прживав в Ковалівці.Батько і мати працювали на шахті № 7.Мені було тоді десь 13-14років.Я вже писав причину за що рідний батько хлопця чи дівчиниможу уточнити кинув їх у шурф.шахти № 7 коло с. Мишин недалеко від р. Лючка. Від цього хлопця і дівчини залишилася дочка, яка зараз проживає у с Мишин.Може хтось є тут на форумі з Ковалівки або Мишина? Я недавно на форумі і встиг замітити як ви тут принизливо не всівідноситесь одне до одного.Видко це ваше кредо,забити тему і автора різним сміттям.
Приклад нині і в темі"Людина-звучить гордо"Так що "Старший брат" не перевелися ще на гуцулах євреї і араби.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2009, 03:13 
Офлайн

З нами з: 20 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 50
Цитата:
Дядя Міша пише:



Quote

Дядя Міша пише:



Quote

Дядя Міша пише:



Quote

Дядя Міша пише:



Quote

exp пише:
а чого то так сталося?.. Знву зриваетьсяшшВ ті роки1961-1962 я прживав в Ковалівці.Батько і мати працювали на шахті № 7.Мені було тоді десь 13-14років.Я вже писав причину за що рідний батько хлопця чи дівчиниможу уточнити кинув їх у шурф.шахти № 7 коло с. Мишин недалеко від р. Лючка. Від цього хлопця і дівчини залишилася дочка, яка зараз проживає у с Мишин.Може хтось є тут на форумі з Ковалівки або Мишина? Я недавно на форумі і встиг замітити як ви тут принизливо не всівідноситесь одне до одного.Видко це ваше кредо,забити тему і автора різним сміттям. Приклад нині і в темі"Людина-звучить гордо"Так що "Старший брат" не перевелися ще на гуцулах євреї і араби.
А за таку неповагу, я подякую вам всім, можу вийти із форума і знайти собі інший, де мені буде комфортно в свої 60.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2009, 03:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Дядя Міша пише:
можу вийти із форума і знайти собі інший, де мені буде комфортно в свої 60.
а ди, який Ви спритний!
Дядьо Мішо! Не лишєй нас! Ми молоді та нерозважливі. Лишайтесі з нами... ще не таке почуєте! :az: :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2009, 04:05 
Офлайн

З нами з: 20 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 50
Я, як офіцер запаса, за період своєї служби мав відношення до молодих хлопців які на той час проходили службу 3 а потім 2роки, де були росіяни,українці,армяни,грузини і інші, котрі були для мене однакові діти, за яких я ніс відповідальність,з повагою відносився до своїх земляків,в усьому їх підтримував,вони мені відповідали тим же.Таке було виховання.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2009, 04:41 
Офлайн

З нами з: 20 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 50
Я не ваші мама і тато щоб ви плакали по мині.Порозміркуйте над моїми постами,може щось приймете для себе?До кого я?, мають догадуватися!Шкода!!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 19 [ 185 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB