Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 5 з 19 [ 185 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2009, 12:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
Дядя Міша пише:
Ви Віталій Вандич забули згадати або і не знаєте:Як сотні-тисячі невинних людей постраждали від продажництва,зради і наклепів?


Знаю, чому ж не знаю. Тато - історик за фахом, я багато читаю і готувався поступити на істфак колись (не склалося, пішов у економіку), але й донині не лінуюся вивчати історію, скупою літературу, хоча "чесної" не так вже й багато за 18 років надрукували в Україні. Знаю про невинних і про те як страждали........ Власне, до цього і стараюся привернути увагу...

Цитата:
Дядя Міша пише:
Ви тут з Гомо Українус взялися за жидів,З якої дзвільниці ви пишете?Ви що не знаєте які відносини між людьми?Дай Бог щоб ми так одне до одного відносились!


Прошу уважніше вчитатися в тему формуму та переписку (питання-відповіді) і розрізнити позиції, а тим більше прошу дочитатися, що с ГомосУкраїнус дійшли спільної думки і ні в якому разі не підкреслюємо якоїсь расової відмінності чи зверхності одного народу від іншого. Якщо Ви це мали наувазі.
Я все пишу з двінниці (якщо двільниця - то дзвінниця) - правди і логіки мислення, на яку здатен. Якщо у чомусь помиляюся, завжди готовий у мирі і спокої знайти істину і погодитися (при наведенні аргументів, які доведуть помилковість моїх суджень, думок). Так що прошу уважніше дивитися ті позиції, на яких я особисто стою у данії темі, переписуючись з іншими форумчанами. Прошу - трошки більше уваги...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2009, 12:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
Дядя Міша пише:
Очима іноземця,в Україні прцвітає злоба і ненависть одне до одного а не любов і повага.Проплакали 19років і далі плачете-і що з того?Віками виборювали незалежність щоб тепер в Італії підтирати сраки!


Цілком і повністю поділяю Ваше ставлення до нинішньої ситуації в Україні і про підтирання срак українськими вчительками та представницями інших інтелігентних професій, випускницями ВУЗів срак і не лише...
І не лише в Італії, але й Іспанії, Португалії, Туреччині, США, Канаді, Нічеччині, Англії, Ірландії і т.д. Нині - вже й Польша "чекає" наших українців/українок, Росія... Знаю це все - і душа болить.

Цитата:
Дядя Міша пише:
А кому і що були винні 2тисячі євреїв які прживали в с.м.т.Обертин,половину з яких розстріляли в Шепарівському лісі а другу потопили в Дністрі де учасниками цього геноциду були "українці"


Нічому і нічого не винні були ті люди - в першу чергу. А євреї вони чи не євреї - це все другорядне. Для мене немає різниці у віросповіданні людей, у расовій приналежності, у національності - ми всі людин ОДшНАКОВІ. Створені одним Творцем!
Доречі, якщо говорити про Коломию, то коли розстрілювали фашисти євреїв у Шепарівському лісі, то мої знайомі-очевідці розказували, що голова колони була вже в лісі, а хвіст колони - ще під ратушою... То, знаю, що набагато більше, ніж 2 тис. з ОБертина розстріляно було ЛЮДЕЙ! У т.ч. евреїв, українців (які переховували євреїв). А Бабин Яр у Києві - забули?
Тому, не можна дивитися на дану біду однобоко - як з оного боку були українціВ, та і з іншого.
Прошу звернути увагу на тему вітки "Історія наша рідна: не кремлівське радіо і не писана кегебістами". Ото і спільно обговоюємо, ділимося думками чи враженнями, але не робимо ні над ким судилище. Я, прнинаймні так бачу всі переписки, відповіді та питання наданій вітці форуму. Чи не так?



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2009, 12:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
Дядя Міша пише:
Може ви не знаєте як у с.Ковалівка кинули у шурф шахти молоду дівчину і хлопця які любили одне одного,бо вона була бідна,як теперішні доморощені газди на кістках людей збивають свої капітали,довели державу до прірви а людей до зобужіння.


Трохи, не багато знаю подібних випадків - цього, не знаю.
Не можна взнати всього, що було і не може одна людина знати всього. Але краплина по краплині, беручи свідчення очевидців - ми разом можемо відродити свою історію. І, зауважте, свідків та очевидців тих подій з кожним роком - меншає і меншає... Так що нам і часу дано дуже мало, аби зібрати правду. А ще що найгірше - мало людей, які за "збиванням" власних капіталів і створенням власного добробуту - не хочуть долучатися до громадської роботи, до пошуку правди свого народу ,своєї території.
Скільки в Італії людей погинуло, бо все одгі лізли "на голови" іншим - будували і будували... і от - землетрус... от Вам і капітали. Так що... Сподіваюся розумієте мою думку і мої відчуття щодо Вашої цитати "доморощені газди на кістках людей збивають свої капітали,довели державу до прірви а людей до зобужіння". Цілком з Вами...

Цитата:
Дядя Міша пише:
Ви тут себе розхвалюете,а краще подумайте:Хто буде наступним пастухом?І не чіпайте Бога бо це все що залишилося у людей!Мушу писати короткими постами.Видко, на більше, ще немаю права.


Не заводьтеся, будь-даска - хто і де себе розхвалював? Наведіть цитати, якщо Ви про дану вітку форуму.
На все воля Божа - тому нам не треба думати "хто буде Пастухом", а треба діяти. Думають ото в Києві - так думаю, що й надуматися не можуть. Нам же, пересічним, чи то пак "маленьким" українцям - треба діяти, і діяти спільно... Але, так чи йнакше - то нині пусті балачки і то лише на сторінках форуму. Хто може пожертвувати нині хоча би 20-30% свого часу на благе діло - безкоштовно, волонтерством. МАЛО! А раніше Січі Кирила Трильовського памятаєте, а самовідданість УПА, а початки "Просвіти"? А нині що? Працює суто "моя хата скраю"...

А щодо Бога - то власне нині і про Бога саме час говорити, а не зхатикати рота і мовчати. Бо нині якраз антихристиянські рухи, завододівши телеканалами та пресою та випускаючи фільми на кшталт "Дух времени" чи "Ігри Богів" - добивають останнє що є у людей - ВІРУ У БОГА. Я не буду сидіти мвочки, коли мої друзі на моє "запрошення" піти у неділю до Собору кажуть, цуитую: "На ну в баню, я такий фільм дивився, що вже у ніщо не вірю..." Так що тут Ви мене не заткнете!
Тому мовчати я особисто не буду, те що вважаю за потрібне - буду говорити, писати, робити і надалі - для зисту християньскої віри, для навернення до Віри у Бога якомога більшої кількості людей. Якщо цікаво - почитайте місцеві газети, почитайте даний Веб Портал і Ви побачите мої думки та побажання і позицію стосовно християнства.

Цитата:
Дядя Міша пише:
Від цього хлопця і дівчини залишилася дочка, яка зараз проживає у с Мишин.Може хтось є тут на форумі з Ковалівки або Мишина?


Можу поцікавитися у місцевих істориків, зокрема Миколи Савчука (він не лише гуморист, але й класний івсторик -сам з Ключева - то неподілак), можу перетелефонувати до Івана Мололатія.
Є добрі знайомі з Ковалівки - але якщо можете - самі ж розкажіть, якщо люди просять.

Цитата:
Дядя Міша пише:
Я недавно на форумі і встиг замітити як ви тут принизливо не всівідноситесь одне до одного.Видко це ваше кредо,забити тему і автора різним сміттям.


Мушу Вас підтримати на 100% - моя знайома з Франківська (римо-католичка), зайшла на формум, бо їй було цікаво. але сказала, що більше ходити не буе, бо десь знайшла як принижували римо-католиків, називаючи українців ополченими чи що - щось таке було. тобто, згоден з Вами, що є частка людей - які один одного покликані обливати...
Все ж сопідваюся, що її після свят попрошу аби завела свою тему щодо римо-католицизму, аби розяснити окремим"навіженим" форумчанам що, по-перше, римо-католики - то не ополячені українці (віра ж бо з Ватикану, з Риму), а по-друге, аби вона довела, що і для неї, як і для мене (греко-католика) - немає різниці у віросповіданні. Ми - християни - і це основа основ. А то якщо вище духовенство не може дійти єдиної згоди - до чого тут народ? Куомусь більше до душів обряди одні, комусь - інші.

Адміністратори - не будуте заперечувати, якщо буде вітка по римо-католицизму (якщо п. оксана з Франківськ погодиться)?

Цитата:
Дядя Міша пише:
А за таку неповагу, я подякую вам всім, можу вийти із форума і знайти собі інший, де мені буде комфортно в свої 60.


Я не адміністратор і не модератор, але не потрібно виходити з форуму. Власне форум і є для того, аби обмінюватися думками і доходити спільної правди та єдиної істини. Без Вашого досвіду - буде вкрай важко.
А неповага - то від елементарного: незнання та безкультурщина.




Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2009, 12:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
а ди, який Ви спритний!Дядьо Мішо! Не лишєй нас! Ми молоді та нерозважливі. Лишайтесі з нами... ще не таке почуєте!


Не ввічливо! Не культурно! Не гарно! Зважив хоча б на вік людини! "Фе" - справжнє "Фе"! Думав - нормальна людина (з спілкування так івиглядало), дійсно якийсь Гомос...А то, нажаль :(
Таки "Фе" тобі.



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2009, 13:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Віталій Вандич пише:
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
а ди, який Ви спритний!Дядьо Мішо! Не лишєй нас! Ми молоді та нерозважливі. Лишайтесі з нами... ще не таке почуєте!

Не ввічливо! Не культурно! Не гарно! Зважив хоча б на вік людини! "Фе" - справжнє "Фе"! Думав - нормальна людина (з спілкування так івиглядало), дійсно якийсь Гомос...А то, нажаль Таки "Фе" тобі.[/QUOTE]не думаю, що ГомоУкраїнус хотів образити Дядю Мішу ... :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2009, 18:47 
Офлайн

З нами з: 29 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 1160
Звідки: Йа в Колпiно!
Цитата:
Віталій Вандич пише:
Обіцяв тут викласти ще дещо із колекції електронних листівок, повязаних з історією нашого народу, краю. по різному мое бути сприйнято, але... То все історія, якої ми не знаємо достеменно.


Ваша фашистская муйня имеет мало общего с историей нашего края, кроме разве того, что фашиствующие ... долго наводили террор на этих землях.
ш тут уж не возникает никаких вопросов, о том, почему аФтар делит еудеев на жидов и евреев. Всё это от его (Виталия) веры учения "великого" гитлера(несомненно освободителя Украины), даже не понятно сначала зачем он это делает. А потом выплывает, что фашня и нё идеи за время с момента войны, получила цевилизационный оклад, чтобы не отпугивать своим радикализмом новых последователей. Мол и дивизия SS "Галичина" была лиш "освободительной", а не карательной, и евреев(циган, славян, кавказцев) фашики сжигали в печах не всех подряд, а избранных, тех кто им показался жидом, а остальных отпускали на землю обитованную.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2009, 22:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
Yo)!( пише:
Ваша фашистская муйня имеет мало общего с историей нашего края, кроме разве того, что фашиствующие ... долго наводили террор на этих землях. ш тут уж не возникает никаких вопросов, о том, почему аФтар делит еудеев на жидов и евреев. Всё это от его (Виталия) веры учения "великого" гитлера(несомненно освободителя Украины), даже не понятно сначала зачем он это делает. А потом выплывает, что фашня и нё идеи за время с момента войны, получила цевилизационный оклад, чтобы не отпугивать своим радикализмом новых последователей. Мол и дивизия SS "Галичина" была лиш "освободительной", а не карательной, и евреев(циган, славян, кавказцев) фашики сжигали в печах не всех подряд, а избранных, тех кто им показался жидом, а остальных отпускали на землю обитованную.


Цікаво, і як "долго наводили террор на этих землях"?
На рахунок того що наша історія має мало спільного з вашою "историей нашего края" - то чиста правда! Те ж саме скажуть і поляки, і словаки...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2009, 23:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
yanychar, - зверни увагу
Цитата:
Yo)!( пише:
с историей нашего края

пам`ятаєш анекдот про берізку на полонині. :)

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2009, 23:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
БорМан пише:
пам`ятаєш анекдот про берізку на полонині.


Йо! "Все кругом колхозное - все кругом мое"!
Принаймні, так собі думають...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2009, 23:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Цитата:
Yo)!( пише:
долго наводили террор на этих землях.
Мадяри, чехи і словаки до сих пір згадують (і довго ще будуть) не злим тихим словом "російські танки" (власне не совєцькі, а російські: це я цитую їх), відповідно в 56-му і 68-му роках.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 5 з 19 [ 185 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB