Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 2 з 19 [ 185 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 22:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Віталій Вандич пише:
Наведенням плакату, мальованого не мною?
саме так. І особливо Вами доданим коментарем:
Цитата:
Віталій Вандич пише:
Комент: є жиди, а є - євреї, прошу зауважити

Після цього ваші філологічно-історичні екскурси і викрутаси нідочого.

Факт.
Націоналізм - це пряма дорога до загальної могили, для будь-якої нації.

На рахунок того, чому зачепив мене той плакат.
Христос - іудей. Після завтра буде відзначатися свято Його воскресіння.
Хтось вважає себе "дуже сильно" християнином? То нехай подумає спершу звідки вийшов Христос і вченням якого народу ви "користуєтется" перед тим як вішати такі "історичні цінності".

Щодо мене особисто, то я більш ніж на 100% впевнений, що в мені тече кров і польська, і українська, і татарська, і російська, і єврейська.
Порахуй, скльіки разів ти спробував мене образити тими "картинками".


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 квітня 2009, 00:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:

Христос - іудей.
Чоловіче, ти задумувався (якщо взагалі здатен на цей процес), що таке християнство і про що воно? (Правда, ця ідея зовсім не твоя, так кажуть усі ортодоксальні жиди, називаючи Ісуса раббі-невдахою, мессією-самозванцем і т.д.)
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Щодо мене особисто, то я більш ніж на 100% впевнений, що в мені тече кров і польська, і українська, і татарська, і російська, і єврейська.
Ех, бідося...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 квітня 2009, 01:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
саме так. І особливо Вами доданим коментарем:


Тоді прийдеься ховати історію нашого народу, особливо під час визвольних змагань у 40-50-их роках минуло століття.

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Після цього ваші філологічно-історичні екскурси і викрутаси нідочого.


Якщо я помилився у незрозумілості коменту - щиро перепошую. Пояснюю: своїм коментом хотів показати, що розрізняю людей за ознакою людяності, честі, гідності та культури - це першочергові риси, які для мене мають першочергове значення. Саме тому, аби не звинуватили мене у антисемітизмі, тобто ненависті до всіх євреїв - я зазначив, що є різні євреї за вищевказаними мною ознаками.
Якщо б плакат стосувався поляків, які садили на кіл козака, чи живцем запікали у казані, чи підвішували за гак, чи жживцем четвертували Довбуша - і я написав що є поляки і є ляхи - у Вас би такі самі були бурні емоції?


Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Націоналізм - це пряма дорога до загальної могили, для будь-якої нації.


Я - не націоналіст і ніколи ним не був. Я - патріот (сподіваюся, погодитися, що то різні речі). Саме тому категорично не підтримую радикальних ідей та висловлювань Тягнибока і не є членом жлдної із націоналістичних організацій. Я відношу себе до демократично-центристського спрямування. Був членом партій більш поміркованих, ніж "Свобода" чи "КУН". Хоча - право вибору у державі гарантоване Конституцією. Але, згоден з Вами на 1000%, що "Націоналізм - це пряма дорога до загальної могили". Хоч тут ми зійшлися в спільній думці, слава Богу :) Тим більше - у мене дружина наполовину росіянка, він чого я Україну менше не люблю. З повагою ставлюся до її родини, нещодавно їздили на весілля до Москви. То я все таки сподіваюся, Ви розумієте, що я не мав наувазі образити когось, бо тоді би образив і себе, свою дружину, сина...

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Хтось вважає себе "дуже сильно" християнином? То нехай подумає спершу звідки вийшов Христос і вченням якого народу ви "користуєтется" перед тим як вішати такі "історичні цінності".


То не є ніякою "цінністю". Якщо ж говоритпро правду, мене "підбадьорило" виставити на оглядини форумчан свою підбірку саме Ваше запитання на цій вітці, і я чітко в обговоренні вказав, що, цитую: "Зараз тут (саме на цій вітці) тоді викладу ще дещо. Може бути сприйнято двояко людьми, але - то таки наша історія. В окремій темі, аби не повязувати із Воскресінням Христовим." То до чого Ви згущуте, якщо я спеціально дані плакати і листівки вивів з тієї теми Воскресіння, створивши окрему вітку.
Я взагалі жалкую, що виставив те, що маю. То така наша біда - маєш, сховай під подушку, нікому не показуй - тішся...

Той плакат - не є цінністю. Повірте - має ще гостріші плакати, алене витсавив їх на форум і, напевно - правильно зробив. То - не цінність, то - правда наших з Вами славних пращурів. Щодо того, що Бог наш - Ісус Христос - іудей, дозволю собі відповісти, цитуючи когось: "...Голгофа дволика. На ній було розіп’ято й тих, що розпинають. І про це слід пам’ятати".
Щиро радію з того, що незабаром святкуватимемо Воскресіння Ісуса Христа - Сина Божого і нашого Бога у Троєці святій єдиній.
І тут ми зійшлися, чи не так?

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Щодо мене особисто, то я більш ніж на 100% впевнений, що в мені тече кров і польська, і українська, і татарська, і російська, і єврейська.


І тут ми зійшлися :) Лиш твердо не знаю - якої більше :) Маю сертифікат з Дослідницького центру "Історія Прізвища" - то навіть вказано, що може походити мій прапрапрапрапрародич або з Скандинавії, або з венеції чи навіть Сицилії. Що прізвище складається з двох слів Van (приставка Ван Бастен, Ван Гог, Ван Дамм) +Dych (в перекладі - помешкання рибака). Так що - са неп знаю :) Пробував шукати й сам, виявляється художник ван Дейк - підписувався як Вандич, малюючи Фердинанда Габсбурга. Хочете - лінк даю подивитися? От і тут ми зійшлися :)

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Порахуй, скльіки разів ти спробував мене образити тими "картинками".


Напевно - таки образилися, бо з Ви - перейшли на Ти. А скільки разів образили родичів тих, кого вивозили совіти по Сибірах, прикопували у колодязях, забивали цвяхи під нігті (у приміщенні адмінкорпусу гардинки), гвалтували гуцульских дівчат на очах батьків та наречених. Скільки людей закатували, закатрупили - то нікого не образили. Скільки повідбирали маєтків, добра, нажитого і заробленого горбом. Скільк знищено переселеннями, геноцидами голодом? Почитайте ще раз уважніше звернення до агітаорів товаріща Троцького - і може тоді провидниться! Боятися своєї історіїш? Ні! Тут ми з Вами не зійдемося ніколи.
Я - не запхаю свій язик у одне непристойне місце і не буду мовчати. Вчіть, шановний історію, а не розмахуйте руками, ляпаючи різною кровю різних народів (хоча й глибоко шаную Вас, як кломиянина і Ваші коріння).
Я зазначив, що я - українець, патріот своєї держави. Зважаючи на те, звідки мій дідо - то я - гуцул і цим горжуся. Але мовчати про правду і відхрещуватися від правди свого народу не буду - скільки би каплей крові і якої кількості різного народу у мені не текло.
Тут ми з Вами - не союзники, нажаль. Бачте - цацу образили чесними і правдивими плакатами (підкреслюю - плакатами та листівками, а не "картинками" - як Ви зазначаєте), які зкликали до повалення режиму совітів, кегебістів, сексотів.... То може для Вас Шухевич, Бандера, вояки УПА, дивізії СС "Галичина" - теж картинки?

Я - українець і цим горжуся, навдіміну від Вас і, напевно, в цьому моя біда.




Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 квітня 2009, 01:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
[QUOTE]myrko до ГомоУкраїнус пише:
Чоловіче, ти задумувався (якщо взагалі здатен на цей процес), що таке християнство і про що воно? [/QUOTE]

Нажаль - нам про це мало пояснювали. Я, чесно кажучи, думаю, що і п. ГомоУкраїнус не дуже знає правди. В школі цьому не вчили, українські священники з підпілля вийшли на початку 90-их, батьки в голос про це не говорили. Так що тут ні мене, ні його - звинувачувати не можна. Ми - народ ненавчений.
Хоча - хто хоче, той завжди взнає більше, ніж знає на даний момент, на дану секунду. Нині для цього є всі можливості - достатньо лише погуглити.... Раніше було важче.
Але саме краще - не полінуватися, взяти і почитати Святе Письмо - там є все.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 квітня 2009, 01:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Віталій Вандич пише:
достатньо лише погуглити

мій друг каже: "дивися шо на паркані пише, а як помацаєш, то виявляється - дерево"...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 квітня 2009, 02:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
а мій друг каже таке (гуцул, доречі):

А я глип, а то гриб!
А я ближче - а то два
А я мац - а то ...

Тому й написав, цитую: Але саме краще - не полінуватися, взяти і почитати Святе Письмо - там є все.
Ну хоча би Катехизм християнської віри, де пише, що Йосиф та Марія походили з Вифлиєму, з Давидового роду... Ісус народився за містом у печері (вертепі) бо Вифлиєм був переповнений людьми, так як цісар Авгус наказав здійснити перепис населення - це із Катехизму християнської віри, 1990 року видання, виданому у Вільному (Литва) для грецького або візантійського обряду, стор. 73 у главі Різдво Ісуса Христа.
Давид же (стор.63) - Цар ізраїльського народу, який був родом з Вифлеєму і був помазаним на трон ще за живого Царя Савла, якого Бог відкинув (за Старим завітом) і наказав Самуїлові помазати Давида. Після смерті Савла Давид став царем і обрав своєю столицею місто Єрусалим. Давид уклав багато пcальмів і пророкував прихід Ісуса Христа. От з роду Давида, робом із Вифлеєму і вийшов - Ісус Христос. Після Давида царем був Соломон і т.д., поки ізраїльська держава не розпалася на дві частини: юдейське царство з столицею Єрусалим і ізраїльське царство зі столицею Самарія.

Довідково:
Самарія — географічна територія, згадується у Біблії як частина давнього Царства Ізраїль зі столицею у Шомроні (Себастія). Часто вживається разом з Юдеєю (Юдея та Самарія). Після 80 років об'єднаної монархії під керівництвом Давида та Соломона Об'єднане Царство Ізраїль розділилося у давні часи на дві частини (Царство Ізраїль та Царство Юдея), котрі навіть почали війну між собою. Зараз територія, де були розташовані Юдея та Самарія, частково відома як Західний Берег. «Юдея та Самарія» є також офіційною назвою одного з 7-и районів сучасної держави Ізраїль.

Єрусалим (у перекладі «священний») — древнє близькосхідне місто, що розташоване на вододілі між Середземним та Мертвим морями, на висоті 650—840 м. Одне з найдавніших міст світу, центр трьох релігій — юдаїзму, християнства й ісламу, столиця древнього Юдейського царства. Місто було засноване більше 3500 років тому і являє собою фантастичне змішання пам'ятників історії, культур і народів з великою кількістю визначних пам'яток. Єрусалим — офіційна столиця держави Ізраїль, у ньому перебувають всі урядові заклади, хоча ізраїльський суверенітет над східною частиною міста не визнаний значною частиною міжнародного співтовариства.

Вифлеєм (араб. بيت لحم Бейт-лагем «будинок м'яса»; іврит בית לחם Бет-лехем «будинок хліба») — місто у Палестині.
Розташоване на Західному березі річки Йордан, 8 км на південь від Єрусалиму, на висоті 765 м над рівнем моря. Агломерація Вифлеєм також включає міста Бейт-Яла та Бейт-Сахур. Населення становить близько 22 тисяч, переважно палестинці християнської та мусулманської вір. Християни становлять 1/3 населення, проте багато їх емігрувало у 2000—2003 роках через нестабільну ситуацію до Європи та Америки. У 1967—1995 роках місто перебувало під окупацією Ізраїлю, а з 1996 року, на підставі мирних переговорів, є частиною Палестинської автономії.
Вифлеєм є релігійним центром християн та місцем паломництва, позаяк вважається Біблією місцем народження царя Давида та Ісуса Христа. У Вифлеємі знаходиться Храм Різдва Господнього, що збудований над гротом (чи печерою) — місці народження Ісуса Христа. Храм було збудовано 326 року римським імператором Костянтином Великим, у 529 році, після повстання самаритян, відбудований Юстиніаном І, а у ХІІ столітті відновлений хрестоносцями.
У місті знаходяться також храм св. Катерини та створений 1973 року університет. Господарство складається з ремісництва, торгівлі та дрібного промислу, у тому числі виготовлення сувенірів, гуралень, вирощування фіг та оливок. Велике значення для міста має туризм.
З 2006 року місто повністю оточене восьмиметровим бетонним муром.

Назарет (іврит: נָצְרַת — Нацрат; арабською: الناصرة an-Nāṣira) — місто в Галілеї, в якому, за євангелею, провів дитинство Христос. Назарет —найбільше арабо-ізраїльське місто, яке є центром арабськго життя на півночі Ізраїля. Його населення скаладає 70 000 чоловік.
Місто Назарет дуже шанують як місто, де зростав Ісус; у ньому дуже багато церков, включаючи Храм Благовіщення, найбільший храм на Близькому Сході, який височить у центрі міста. Храм стоїть у тому місці, де, як вважають християни, ангел Гавриїл з'явився перед Марією та розповів про народження Христа. Невеличке тоді місто лежало на жвавій торговельній дорозі з Дамаску в Єгипет, що й не могло не накласти гіркого відбитку на вдачу його мешканців. В усякому разі, згодом рідне місто Спасителя, Назарет, виявилося найбільш ворожим Його проповіді: у назаретській синагозі Ісуса мало не каменують.
Нині Назарет — колись християнське, а зараз переважно мусульманське місто — дивує прибульців червоними прапорами з серпом і молотом. Уже кілька років мером міста обирається комуніст.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 квітня 2009, 02:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Віталій Вандич пише:
Напевно - таки образилися
ні, не образився. Тому і написав: "спробував".
Цитата:
Віталій Вандич пише:
Скільки людей закатували, закатрупили - то нікого не образили.
- образитись, можна на того, кого любиш, або поважаеш. В тих випадках - зовсім інші почуття.
Я сподіваюся, що правильно роблю, коли не рівняю колекціонера історичних листівок та прибічників ідей, що на них зображені. Але вважаю, що з викладанням матеріалів, а ще більше з власними коментарями до нього треба бути дуже уважним. Хоча, навіть ця подія - може бути ніщо в порівнянні з тим до чого вдаються сучасні уряди.
Щиро радий, що Вам стало терпіння мені докладно відписати.

Про Бандеру, Шухевича міг би сказати. Але думка моя про них прозвучить для вас так само несподівано та різко, як і моя думка про Леніна та Сталіна для прихильників того режиму. Шкода і тих, і тих. З пояснень можу навести зараз одну цитату: "Сліпі поводирі сліпих!", які зіштовхують цілі народи та цівілізації в смертельній бійці.

Цитата:
Віталій Вандич пише:
Святе Письмо - там є все.
там є істина.

Цитата:
myrko пише:
Чоловіче, ти задумувався (якщо взагалі здатен на цей процес), що таке християнство і про що воно? (Правда, ця ідея зовсім не твоя, так кажуть усі ортодоксальні жиди, називаючи Ісуса раббі-невдахою, мессією-самозванцем і т.д.)
не знаю, що ти називаєш словом "задумуватися".
А що? Від цього Іісус перестане бути іудеєм?
Чи може ти вважаеш, що християнство та вчення Христа - це одне і те ж? (Взагалі, для цього тут є окремий розділ форуму).
Цитата:
myrko пише:
Ех, бідося...
а, що, пан - істинний арієць? Характєр нордічєскій? :D
Нічого страшного. В мене рідна сестра - чистокровна німкиня :arrow:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 квітня 2009, 02:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Я сподіваюся, що правильно роблю, коли не рівняю колекціонера історичних листівок та прибічників ідей, що на них зображені.


Абсолютно правильно. Тим більше, зазначу, я - не колекціонер старих листівок - я збираю все, що мені цікаве. Можу, наприклад, викласти дуже гарні пейзажі Карпат, що не повязано зі старими листівками аж ніяк. Я колись колекціонував монети (нумізматика), нині - нічого не колекціоную. "Підбираю" - все що цікаве.

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
коментарями до нього треба бути дуже уважним


Погоджуюся. Але щиро кажу - що комент поставив виключно задля того, аби не звинуватили у 100% антисемітизмі. Та й самі посудіть, вивчивши праці Троцького та інших - без коментів та запобіжних заходів - таки важкувато...

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Хоча, навіть ця подія - може бути ніщо в порівнянні з тим до чого вдаються сучасні уряди.


Не заперечуєте, якщо поправлю? не уряди, а можновладці. Причому всі, бо в урядах - урядовці, а в радах - депутати, в секретаріатах - президенти і секретарі, в адміністраціях - голови і т.д.
тож - можновладці правильніше як на мене.

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Щиро радий, що Вам стало терпіння мені докладно відписати.


Зауважте - без агресії :) За що вдячний і Вам! :)

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Про Бандеру, Шухевича міг би сказати. Але думка моя про них прозвучить для вас так само несподівано та різко, як і моя думка про Леніна та Сталіна для прихильників того режиму. Шкода і тих, і тих. З пояснень можу навести зараз одну цитату: "Сліпі поводирі сліпих!", які зіштовхують цілі народи та цівілізації в смертельній бійці.


Відверто сказу - не можу не погодитися, але не на всі 100%. Тому пропоную теж не вдаватися у дускусію на дану тему. Світом правлять кілька осіб, а не місцеві лідери, вожді і т.д. Колись ця купка людей, які правлять світом акцентувалися на США, нині "перейшли" до Росії.
Ось цікаві 4-ри статті одного з аналітиків. Дуже рекомендую почитати
Правда за правдою - його прогнози з минулого року - справдилися...

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
там є істина.


Саме це і маю наувазі

Радий, що знайшлася спільна мова :)




Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 квітня 2009, 14:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
а, що, пан - істинний арієць? Характєр нордічєскій?
Нічого страшного. В мене рідна сестра - чистокровна німкиня
На рахунок "бідося", мав на увазі твою "дику" 100%-ну впевненість, (в цьому світі 100% впевнений можеш бути лиш в одному, що рано, чи пізно помреш), а про "коктейл кровозмішання", в результаті якого ти появився на світ, повір, нікому з нормальних людей, крім тебе самого, це не цікаво, інша справа: як ти ведеш себе в цьому світі, тобто "по ділах...", тоді почнуться всілякі епітети.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 квітня 2009, 15:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
А що? Від цього Іісус перестане бути іудеєм?


Якби могли - ми б Його спитали...

Однак,судили Христа юдеї.
"Розпни! Розпни!" - кричали найортодоксальніші!..

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 19 [ 185 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB