Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 1 з 19 [ 185 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 19:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Обіцяв тут викласти ще дещо із колекції електронних листівок, повязаних з історією нашого народу, краю. по різному мое бути сприйнято, але... То все історія, якої ми не знаємо достеменно.

Зображення Зображення

Зображення

Зображення Зображення

Зображення

Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Комент: є жиди, а є - євреї, прошу зауважити

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 20:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Трохи ще казочки

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Згодом поставлю ще тематику "Різдво в УПА". Трохи пізніше.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 20:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Різдво в УПА

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 21:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Віталій Вандич пише:
є жиди, а є - євреї, прошу зауважити
прошу пана роз'яснити, і бажано, на прикладах різницю між євреями та іудеями (жидами).


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 21:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
прошу пана роз'яснити, і бажано, на прикладах різницю між євреями та іудеями (жидами).


Це так конче необхідно робити?
Так як є різними українці, так є різними росіяни (росіяни і москалі), так є різними й інші народи, в т.ч. євреї. Невже так конче необхідно ставити всіх під одну стінку? Люди - різні, але вони - люди.
Вам відомо що митрополит Андрей Шептицький переховував єврейських дітей по церквах та монастирях УГКЦ? Чому? Тому що вони - люди.
А Вам відомо, що Троцький говорив про Росію?
Прошу цитату:

Зображення

А ось його іструкція агітаторам щодо України:

ш Н С Т Р У К Ц ш Я

Агитаторам-коммунистам на Украине

(РЕЧЬ НАРОДНОГО КОМшССАРА тов. ТРОЦКОГО)

Товарищи!

То, о чем мы здесь — в России — говорим совершенно открыто, в Украине можно шептать лишь на ухо, а то лучше и совсем не говорить. Умение молчать есть тоже одна из фигур красноречия. Вы, товарищи, отправляетесь на Украину. Помните же, что нет труднее работы агитаторской, как на Украине. В третий раз мы посылаем сильные кадры туда и каждый раз все с новой тактикой и новыми приемами.

Первым кадрам в 1917 году было очень легко, от них требовалось подорвать доверие украинских крестьян к Центральной Раде и Генеральному Секретариату. В то время украинский народ не мог себе представить политической жизни своей отдельно от России, а поэтому одно указание агитатора на то, что украинцы отрывают Украину от русских, с которыми рядом в окопах лежали, из одного котла ели, решало вопрос в нашу сторону, а намек на то, что Центральная Рада буржуазная, а Генеральный Секретариат состоит только лишь из генералов, окончательно отшибала у украинского крестьянства всякую охоту поддерживать свое правительство.

Намного труднее дело обстояло при втором походе на Украину, потому что мы готовились воевать з гетманом, а пришлось иметь дело с Петлюрой. В связи с этим и задача агитаторов сильно усложнилась. Нужно было руководителя противогерманским народным восстанием Петлюру уронить в глазах самих повстанцев. Это была очень трудная задача, в особенности, когда Петлюра покрыт был славой свержения гетмана, отдачи трудовому крестьянству Украины всех земель без выкупа и немедленного созыва трудового конгресса. Предвиделась затяжная война. Но нам помог случай с полковником Балабаганом, который изменил повстанческому правительству и перешел на сторону Деникина. Указывание агитаторов на этот случай, связывание его с тем, что Петлюра был членом Генерального Секретариата, утверждение мысли, что Петлюра сверг гетмана для того, чтобы самому стать гетманом, что «самостийна» Украина это значит Гетманщина, это значит Павло Скоропадский или Петлюра, охраняемый немецкими штыками, — все это искусно соткано нашими агитаторами в густую сеть, сделало крестьянскую среду столь надежной, что она не выдержала в юго-западной части Киевской, а также Полтавской губерниях вспыхнули народные восстания против Петлюры и его армия была почти уничтожена без всякого труда со стороны Красной Армии. Вот что значит хорошие агитаторы. Совет Народных Комиссаров крепко надеется, что и вы не посрамите земли Русской.

Ни для кого не секрет, что не Деникин принудил нас оставить пределы Украины, а грандиозное восстание, которое подняло против нас украинское сытое крестьянство. Коммуну, чрезвычайку, продовольственные отряды, комиссаро-евреев возненавидел украинский крестьянин до глубины души. В нем проснулся спавший сотни лет вольный дух запорожского казачества и гайдамаков. Это страшный дух, который кипит и бурлит, как сам грозный Днепр на своих порогах и заставляет украинцев творить чудеса храбрости. Это тот самый дух вольности, который давал украинцам нечеловеческую силу в течение сотни лет воевать против своих угнетателей: поляков, русских, татар и турок и одерживать над ними блестящие победы. Только безграничная доверчивость и уступчивость, а также отсутствие сознания необходимости постоянной крепкой спайки всех членов государства не только во время войны — каждый раз губили все завоевания украинцев. Потому они рано потеряли свою «самостийность» и живут то под Литвой, то под Польшей, то под Австрией, то под Россией, составляя собой очень ценную часть этих держав. Эти бытовые особенности характера украинцев необходимо помнить каждому агитатору и его успех будет обеспечен. Помните также, что так или иначе, а нам необходимо возвратить Украину России. Без украинского угля, железа, руды, хлеба, соли, Черного моря Россия существовать не может, она задохнется, а с ней и советская власть и мы с вами. шдите же на работу, трудную, ответственную работу. Конкретно ваша задача сводится к следующему:

1. Не навязывать украинскому крестьянству коммуны до тех пор, пока наша власть там не окрепнет.

2. Осторожно заводить ее в бывших имениях под названием артелей или товариществ.

3. Утверждать, что в России нет коммуны.

4. В противовес «самостийнику» Петлюре и другим говорить — что Россия тоже признает самостийность Украины, но с советской властью, а Петлюра продает Украину буржуазным государствам.

5. Так как нам необходимо обезоружить всех повстанцев, чтобы они снова не обратились, против нас, а это обезоруживание вызовет недовольство среди крестьянских масс — необходимо внушать, что среди повстанцев большинство деникинцев, буржуев и кулаков.

6. Труднее дело состоит с Петлюрой, так как украинское крестьянство на него и надеется. Нужно быть осторожными. Только дурак или провокатор без разбора и везде будет твердить, что мы воюем с Петлюрой. шногда, покуда не разбит Деникин, выгодно распускать слухи, что советская власть в союзе с Петлюрой.

7. Если будут случаи грабежей в Красной Армии, то их необходимо сваливать на повстанцев и петлюровцев, которые влились в Красную Армию. Советская власть постепенно расстреляет всех петлюровцев и махновцев и повстанцев потому, что они вредный элемент, и это будет явным доказательством не только строгой революционной дисциплины, но и суровой карой за грабеж.

8. Так как правительство России вынуждено вывозить хлеб из Украины, то на вашей обязанности, товарищи, объяснить крестьянам, что хлеб возьмут только с кулаков и не для России, а для бедных украинских крестьян, для рабочих и Красной Армии, которая изгнала Деникина из Украины.

9. Старайтесь, чтобы в Советы и шсполкомы вошло большинство коммунистов и сочувствующих.

10. Принять все меры к тому, чтобы на Всеукраинский съезд Советов не попали такие от волостей, которые могут примкнуть на съезде к нашим врагам, и таким образом избрать правительство Украины не из коммунистов-большевиков. Отправляясь ныне на работу в Украину, помните, что вам здесь передавалось, не забудьте этих моих десяти заповедей: они во многом вам помогут, кроме того знайте, что для достижения цели все средства одинаково хороши. Ни на одну минуту не забывайте, что Украина должна быть нашей, и нашей она будет только тогда, когда будет советской, а Петлюра вышиблен из памяти народа навсегда. Желаю вам полного успеха и счастливого пути.

(Праці Українського Наукового інституту. Варшава.1932 рік, с. 149-151).


Тому Троцький - жид.

Ось "радість" нинішнього жида, чи то пак директора міжнародної єврейської організації «Центр імені Симона Візенталя», яка домагається розшуку й переслідування нацистських злочинців, Ефраїм Зурофф стосовно «великого задоволення» тим, що американська влада «пішла на цей крок», щоб полегшити екстрадицію Івана Дем’янюка (88 років українцю) до Німеччини до суду і «належного покарання за його жахливі злочини»……... Ось моя стаття з цього приводу: http://kolomyya.org/se/sites/pb/?nid=13680&page=2

Ну, а те що у Верховній Раді ми з вами обрали більше половини євреїв, які щодня те і роблять, що дбають про "свою" неньку-Україну - то вже дякуймо один другому...

От Вам і різниця. Ще потрібні коменти?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 22:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
По правильному, виходячи із запитання ГомоУкраїнус і на хлопський розум, але цитуючи: "Історичні екскурси займуть занадто багато місця. «Іудей» — це прибічник релігії, а «єврей» — національність.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 22:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Віталій Вандич пише:
Ще потрібні коменти?
нічого іншого я і не сподівався.
Якщо "добрі" і "погані" є серед всіх народів, то навіщо взагалі робити наголос на національній приналежності: "москалі", "жиди"? Чи не абсурд? А може це спрямоване розпалювання ворожнечі?
Тоді як ви своє рідне "отрод'є" звете? Чи тут вже всі "наші" і погані, і добрі?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 22:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Іудей (Jude) - це і є жид. А негативне забарвлення надаєте йому ви і такі як ви. Причому, робите це не "по не знанню", а - свідомо, прикриваючись ніби "загальноприйнятим вживанням терміну".
Давай, давай.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 22:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Чи не абсурд?


Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
А може це спрямоване розпалювання ворожнечі?


Повний абсурд - згідний з Вами на 100%. Але, прошу зауважити, плаката малював не я, і не мій дід чи прадід.. плакат намальований купу років назад і був дуже популярним за часів і серед вояків та прихильників УПА. А чому Ваш не цікавляь плакати із більшовиками, а лише з євреєм? Зі Сталіним чому не цікавить нічого?
Для того, аби мене не звинувачували "гарячі" голови, які є на форумі у антисемітизмі - я й зробив свій комент, що свідомо розрізняю між людьми поганих і хороших "дядь" і "тьоть", і не акцентую. Тобто, своїм коментом я показав, що я не підтримую того плаката у повній мірі. Але він є в історії, такий факт має місце.

Про яке розпалювання ворожнечі Ви говорите, коли я спеціально "застережив", що слід розуміти різницю між євреями і жидами. У чому Ви бачите ворожнечу? У тому, що я навів плакат, який мав місце в історії нашої країни, зокрема нашої області?

Доречі, якщо особисто Вам він так коробить око - то можу його забрати. Але то - історія. А те, що Ви пишете про ворожнечу - власне і є "кремлівським радіо" і "кегебістскьими штучками", бо саме вони і розпалювали ворожнечу між різними народдами, у т.ч. поляками, українцями, євреями, росіянами і т.д.

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Тоді як ви своє рідне "отрод'є" звете? Чи тут вже всі "наші" і погані, і добрі?


Щиро відповідаю - не зрозумів нічого про отрод'є. А щодо "наших" поганих і добрих - то то є окрема тема для розмови і спілкування. Юди є і серед українців. Є, були і будуть. По прізвищах? Ой, затягнемо дискусію. Приватно можу.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 22:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Іудей (Jude) - це і є жид.


Ви - помиляєтеся.
А хто тоді єврей?

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
А негативне забарвлення надаєте йому ви і такі як ви.


Я не надавав ніякого негативного забарвлення, згадавши про допомогу українського Мирополита дітям євреїв, аби врятувати душі, тому що всі ми люди, і навів цитати Троцького, спрямованіф проти всього українського. Де є негативне забарвлення? У допомозі Митрополита УГКЦ під час війни чи у цитатах Троцького? До чого тут я?

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Причому, робите це не "по не знанню", а - свідомо, прикриваючись ніби "загальноприйнятим вживанням терміну".


Не судіть - та не судимі будете...
Ось цитата: "Слово же “єврей” походить від “юдей”, тобто людина, що сповідує юдейську віру, таким чином воно має чіткий релігійний відтінок."
Як на мене - єврей, іудей, жид - те ж саме, що:
- росіянин, кацап, москаль
- українець,хохол
- білорус, бульбаш і т.д.
В чому Ви бачите привину розпалювання мною чогось? Наведенням плакату, мальованого не мною?

Доречі, а чи відомо вам по Гоголю "Тарас Бульба" - хто допоміг пробратися Тарасу до Варшави, коли страчували поляки його сина?
Давайте, давайте - зараз давайте ще почнемо говорити про розпалювання мною конфлікту між поляками та українцями.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 19 [ 185 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB