Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 3 з 31 [ 301 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 липня 2007, 21:20 
Офлайн

З нами з: 14 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 93
Звідки: Коломия
[QUOTE]борМан написав:... Я думаю , що подібний крок викличе протест у людей (цілком законний доречі). І декому варто би було задуматись над цим.[/QUOTE]

Сумніваюся, чесно. Скільки "чудес" в коломиї навитворяли урядники і шо, де протести мешканців, хтось бачив, бо я - ні, побурчимо собі тихенько в колі знайомих, тай весь вам протест, а влада це знає, бачить і вміло користується ситуацією. Забудова зон громадського використання, згідно до законодавства, є предметом громадського ж обговорення. Хтось чув в нашому місті про подібні заходи? Так.В кращому випадку в міськраді, в залі засідань в дуже обмеженому і дуже зацікавленому складі. Для галочки. Але шановні, обговорення вартувало б проводити публічно і як-мінімум перед початком будівельних робіт, При такому стані речей який маємо зараз не дивуйтеся, якщо одного ранку побачите стоянку таксистів навпроти ратуші обгородженою парканом і довідаєтеся, що там група депутатів чергового скликання споруджує черговий "елітний" житловий комплекс (до більшого фатазії ж забракне). Чекаємо з нетерпінням нових архітектурних експериментів.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 липня 2007, 00:53 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 1
[QUOTE]Hugo написав:Я би краще ту стоянку розширив бо всі говоримо про збільшення кількості туристів місті а про те де би мали паркуватись туристичні автобуси шось ніхто не думає.[/QUOTE]

І не лише туристичні автобуси але і наші власні автомобілі дівати вже нема куди. І взагі чомусь міська влада завжди відгороджується від проблеми парковки знаком в'їзд заборонено або чимось більш вагомим, клумбою наприклад. Я б ще запропонував заборонити в Коломиї продаж туалетнорго паперу, ну з метою викорінення шлунково-кишкових розладів. Підхід до справи аналогічний.

А якщо серйозно, то навіщо в малолюдних вулицях тротуар з обох сторін. От вам і додаткове місце для стоянки. Та і в центрі від універмагу до ратуші можна безболісно врізати метрів два-три тротуару і додаткову стоянку стоянку зробити, а не ганяти руками автоінспекторів тих, хто не має де припаркуватися.

До речі про автоінспекторів. Чомусь я ніколи не бачив, щоб автоінспектор комусь зробив зауваження за неакуратну парковку. Та і на платних стоянках цим не займаються. Де став там і добре. А що попри тебе могло б припаркуватися ще дві машини то байдуже.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 липня 2007, 12:19 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Поважно! Цінні і цікаві пропозиції. Перша ластівка таких нововведень - тротуар біля Чвертки, який зірвали і, кажуть, збираються за рахунок розширення дорожнього полотна зробити там автостоянку для музею міста.
Для музею чи для Чвертки - але ідея чудова :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 липня 2007, 12:52 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 43
Через два роки треба буде годину часу, аби проїхати з одного краю міста у другий. Бо банки працують, кредити дають, люди машини купують, пропки як в Київі! :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 липня 2007, 16:57 
Офлайн

З нами з: 14 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 93
Звідки: Коломия
[QUOTE]zenyk написав:...А якщо серйозно, то навіщо в малолюдних вулицях тротуар з обох сторін. От вам і додаткове місце для стоянки. Та і в центрі від універмагу до ратуші можна безболісно врізати метрів два-три тротуару і додаткову стоянку стоянку зробити, а не ганяти руками автоінспекторів тих, хто не має де припаркуватися. [/QUOTE]

Правда-правда: а навіщо нам тротуари? А заодно і всю зелень під сокиру, а шо має дармо земелька пустувати, га? Отак в нас завжди: один йолоп
дурницю бовкне, ана другий день, глядь, аж на якійсь вулиці дерева вирізали, бо вони комусь заваджали "паркуватись"...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 липня 2007, 03:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
:roll:
Коло Ратуша, там ззаду, є велике, нібито футбольне поле. Кому воно належить - напевно, ніхто не вгадає (відей - медучилищу). Колись там був єврейський цвинтар, потім пустир, порослий будяками. Потім - стадіон, тепер - знову пустир порослий будяками. Там чудово почуваються алкаші і вся місцева "хронь". І все це добро!!! - за 30-40м від Ратуша, в самому центрі Коломиї!!!
Кілька разів (в 90-ті і в 2000-і роки) приїздили з Ізраїлю родичі тих, хто колись, ще за небіжки-Австрії і за-Польщі там був похований (правда на той час цвинтару уже не було) Вони ходили там довкола, довго зітхали (я чув, що навіть зверталися у міську раду, - аби відновити той цвинтар) і на цім усе скінчилося.
Не знаю скільки мала би коштувати та земля (в самому центрі міста!!!) але за весь цей час так нікого і не знайшлося, аби прибрав то до газдівських рук.
Може би здалося зробити там, бодай, якусь смердячу бензозаправку?...
(До речі, перед тим "стадіоном" є ще добрий кусок площі (Ратуш - вже просто за кілька метрів). Там була автостоянка і купа прекрасних баків для сміття).
Не знаю, як тепер називається та вулиця, але при "совєтах" то була "Лєрмонтова".

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 липня 2007, 16:28 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
[QUOTE]борМан написав:бо там є щось древніше від цвинтаря.[/QUOTE]Це правда. Кажуть, що саме там був замок, а ше раніше - римський пост...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 липня 2007, 23:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Та тою землею вже не один цікавився :D
Лиш не дають. Чув що археологи не позволяють, бо там є щось древніше від цвинтаря.

:( Може й по сей день цікавиться.

Ми, ще малі, бавилися там не один рік.
Находили польські і австрійські монети та всяку біду, що й понині не відчистиш.

Може там і був колись 5-й легіон, але ми знаходили лише кістки (може людські, може нє), та ви й тепер можете їх знайти, навіть копатися не треба.

Не знаю, - чого треба було євреям робити цвинтар посеред міста (може їм так подобалось), та й то було давно.
Але нині треба було-би зробити лад, бодай, у центрі міста, бо стидно.
Досить перейти по другу сторону будинків - лицем до Ратуша - і місто, - гейби, якесь "європейське", - але виходиш на оту "Лєрмонтова" - то чисто гвалт!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 липня 2007, 23:59 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]yanychar написав:Але нині треба було-би зробити лад, бодай, у центрі міста, бо стидно.
Досить перейти по другу сторону будинків - лицем до Ратуша - і місто, - гейби, якесь "європейське", - але виходиш на оту "Лєрмонтова" - то чисто гвалт![/QUOTE]
таких вуличок довкола центру багато :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 31 [ 301 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB