Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 10 з 11 [ 110 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 15 травня 2012, 20:12 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
За кілька метрів від мого дому тече Чорний потік. Вселились ми сюди два роки тому. Всі ці 2 роки я деколи чистив потік сам, деколи- наймав людей. Потік сильно замулений- намулу є не менше як на пів-метра (намул не чіпав,звичайно,- лише пляшки). Сусіди дивилися на мене, як на дивака- мовляв, нічого то не дасть! І ось перша серйозна гроза довела правоту сусідів- лавина води знову нанесла купу мотлоху. Математика така- втрачено кілька моїх днів на прибирання, купив резинові чоботи- 300грн, оплачувалась робота робочим- в межах 500 грн, вивезти зібране сміття- в межах 200-300 грн. І вся ця "математика" пішла псу під хвіст! Отак моє бажання жити "по-европейськи" було витравлено на протязі пів-години (допоки йшла гроза і вода нанесла той мотлох). Схоже, тепер доведеться відгородитись від потоку кущами і жити за принципом "Моя хата скраю"?


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 травня 2012, 21:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
умілець написав:
За кілька метрів від мого дому тече Чорний потік. Вселились ми сюди два роки тому. Всі ці 2 роки я деколи чистив потік сам, деколи- наймав людей. Потік сильно замулений- намулу є не менше як на пів-метра (намул не чіпав,звичайно,- лише пляшки). Сусіди дивилися на мене, як на дивака- мовляв, нічого то не дасть! І ось перша серйозна гроза довела правоту сусідів- лавина води знову нанесла купу мотлоху. Математика така- втрачено кілька моїх днів на прибирання, купив резинові чоботи- 300грн, оплачувалась робота робочим- в межах 500 грн, вивезти зібране сміття- в межах 200-300 грн. І вся ця "математика" пішла псу під хвіст! Отак моє бажання жити "по-европейськи" було витравлено на протязі пів-години (допоки йшла гроза і вода нанесла той мотлох). Схоже, тепер доведеться відгородитись від потоку кущами і жити за принципом "Моя хата скраю"?


та все ти робив правильно , є просто два моменти , перший - сам у полі не косар , і другий - перестати срати де попало ....ну як на перший , ще можна якось сподвигнутися , загітувати сусідів , зробити якусь толоку , то другий момент безнадійний ... тут без бука не доходить... просто сам жив коло потічка , він мені подвір'я ділив на двоє , то ситуація більше ніж знайома... :yes3:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 16 травня 2012, 11:50 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
умілець написав:
Схоже, тепер доведеться відгородитись від потоку кущами і жити за принципом "Моя хата скраю"?


Капітан написав:
просто сам жив коло потічка , він мені подвір'я ділив на двоє , то ситуація більше ніж знайома... :yes3:

Колись, на якомусь форумі, читав від українця із центральної України про таку ситуацію - викрутився він так: домовитися із сусідами - не вийшло, аналогічно дивились як незрозуміло на кого. Розчистив потічок, а вгорі по течії зробив такий собі фільтр-ящик - сміття затримується в ньому і по течії не пускає. Той ящик час від часу вичищає, то він, то сусіди і навіть комунальники під час толок по місті :? Потім вже і сусіди по-інакшому подивились, виклали через свої подвір'я плити на дно і так підкорили стихію. Ось такий хеппі-енд :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Фото: - = ПРИРОДА = -2
 Повідомлення Додано: 08 червня 2012, 18:18 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Зображення

Зображення

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Фото: - = ПРИРОДА = -
 Повідомлення Додано: 09 червня 2012, 14:37 
Офлайн

З нами з: 27 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 170
Звідки: Коломия
На фото то що таке будують????

_________________
http://rus-kolomiya.livejournal.com/


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Фото: - = ПРИРОДА = -
 Повідомлення Додано: 09 червня 2012, 14:46 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
rus_kolomiya написав:
На фото то що таке будують????

Якщо не помиляюсь - опори для кладки, але певно гроші в бюджеті "закінчились" - недобудували, одна опора вже впала, міст функціонує тільки на половині дороги :(

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Фото: - = ПРИРОДА = -
 Повідомлення Додано: 09 червня 2012, 14:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
SPY написав:
одна опора вже впала


ше одна теж впаде з часом.

SPY написав:
міст функціонує тільки на половині дороги


причім стоїть на рештках опор від кладки, знесеної повінню 2008 року. нові опори не задіяні. видко є на то причини.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Фото: - = ПРИРОДА = -
 Повідомлення Додано: 09 червня 2012, 15:08 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
VohaBit написав:
причім стоїть на рештках опор від кладки, знесеної повінню 2008 року. нові опори не задіяні. видко є на то причини.

А інформації хто саме був причетний до тих "причин" і по чиїй вині міст недоробили часом немає?

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Фото: - = ПРИРОДА = -
 Повідомлення Додано: 09 червня 2012, 15:40 
Офлайн

З нами з: 27 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 170
Звідки: Коломия
Дякую!!!
Жахлива звісно ситуація!!!
Напевно начальник (директор) фірми підрядника за повеневі гроші собі ремонт в хаті зробив (автомобіль купив, гроші на депозит поклав і т.д.), а ви люди ходіть в брід!!!!

_________________
http://rus-kolomiya.livejournal.com/


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Фото: - = ПРИРОДА = -
 Повідомлення Додано: 09 червня 2012, 18:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 грудня 2009, 03:00
Повідомлення: 285
rus_kolomiya написав:
Напевно начальник (директор) фірми підрядника...

А друга сторона, яка гроші давала і має наглядати за ними? Тут великий простір для перевірок... Сформуємо запит від громади?


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 10 з 11 [ 110 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB