Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 9 з 11 [ 110 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 жовтня 2009, 20:13 
Офлайн

З нами з: 28 жовтня 2009, 03:00
Повідомлення: 3
якщо є відеоматеріали вашого чудового краю, пропоную занести його на цю сторінку. Думаю всім користувачам буде цікаво


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 жовтня 2009, 21:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
valery pjatetsky пише:
якщо є відеоматеріали вашого чудового краю
:shock: шо нас вже продають...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 жовтня 2009, 21:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
exp пише:
шо нас вже продають...

уже всьо продано :D шеф

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 жовтня 2009, 22:09 
Офлайн

З нами з: 28 жовтня 2009, 03:00
Повідомлення: 3
Продай Родину, заплати налоги и спи спокойно :P


Догори 
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2011, 23:50 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
Час спливає. Кінотеатр, який уже давно перетворився на обгоріле страховище, став аварійно-небезпечним. Дерев’яні балки угорі розійшлись, у будь-який момент споруда могла обвалитись. Рішенням виконкому міськради від 16 жовтня 2008 року було затверджено акт технічного стану будівлі колишнього кінотеатру “Комсомолець”, згідно з яким виконком наступним рішенням вирішив дозволити КП “Полігон екологія” розібрати дерев’яну частину кінотеатру. Після цього придатні для використання матеріали мали бути оприбутковані й задіяні для виробництва.


Зображення

Зображення

Зображення

2011-12-04 Ніколи не був прихильником ворогів теперішньої влади, та я й взагалі не прихильник будь-якої влади. Але зараз буду говорити, так що в когось, хто мене погано знає чи не знає взагалі може виникнути маніакальне враження, що це повідомлення заказне. Ну-ну, ви думаєте в правильному напрямку, мені теж цікаво, хто заказав мене :-D Попередня влада виявила повну неспроможність щось зробити, але зараз нема кому притензії виставляти - вона шанована, теперішня влада теж видно має певну імпотенцію, з 2008 року в центрі міста знаходиться руїна історичної будівлі. Один клаптик парку попередні влади добросовістно с+3.14+3дили. Тепер маємо в парку ресторан, другий клаптик теж добросовісно взяли в користування, маємо розкішний особняк з високим парканом. Вже три роки не можуть навести лад з руїнами в парку Трильовського. Це так, шановні мої, ви закликаєте брати участь в толоках, це так ви покращуєте благоустрій.

Фото зроблені одразу після того як Комсомолець "упав" тут датовані 2008-10-23
Що каже мер Коломиї про розвалений кінотеатр “Комсомолець” (відео) Коломия ВЕБ Портал датоване теж 2008-10-23
Стаття на Коломия ВЕБ Порталі датована 2009-04-09


Цитата:
...з метою благоустрою парку імені К.Трильовського й, зокрема, кінотеатру “Комсомолець”, це улюблене місце відпочинку коломиян 1995 року було здано у довгострокову оренду АПФ “Галичина”. Спочатку орендар ніби й намагався вкладати якісь кошти в орендований об’єкт, але очікуваних результатів це не принесло: ні йому, ні місту. Тож кілька наступних років парк, а найбільше кінотеатр, перебував у коматозному стані: ні жити, ні вмерти.
...
- Влітку 2006 року сесія міської ради вирішила звернутись до орендаря з питанням про розірвання договору оренди парку. Але здійснити це не вдалось, бо орендар не дав своєї згоди. Ми почали шукати шляхи до взаєморозуміння, і згодом акт передачі цілісно-майнового комплексу таки відбувся – але кінотеатр “Комсомолець” орендар залишив собі. Умови договору передбачали, що протягом трьох років він звільняється від орендної плати, але при цьому міськрада зобов’язана надати йому дозвіл на будівництво на місці “Комсомольця” розважального центру. Ось якраз ці пункти стали каменем спотикання у подальшій долі кінотеатру.
...
Справа у тому, що 2008 року “Комсомолець” увійшов до переліку об’єктів міського майна, які підлягають приватизації.
...
Але 2008 рік минув. Процес не відбувся, бо не були представлені орендарем необхідні документи. Щоб зробити це цього року, необхідно всю процедуру пройти спочатку. Але. Цього року кінотеатр не входить у перелік об’єктів, які підлягають приватизації.


А ось знайдена інформація:

Цитата:
АПФ "ГАЛИЧИНА"
ИПН: 205411509179
ЕДРПОУ: 20541152
Название: АПФ "ГАЛИЧИНА"
Свидетельство плательщика НДС: 13128601
Дата выдачи свидетельства: 30.09.1997
Дата регистрации: 30.09.1997
Статус: зареєстровано
Адрес: 78200, Івано-Франківська обл., місто Коломия, ВУЛИЦЯ МОЦАРТА, будинок 85
Джерело


Цитата:
Рішенням зборів засновників прийняте рішення про ліквідацію ТОВ АПФ "Галичина", с. Матіївці Коломийського району Івано-Франківської області, р/р 26002431500002 в АКБ "Україна", МФО 336365, код 03752143.
"Урядовий кур'єр", N 155, 30 серпня 2001 року
Джерело


Так що насправді відбувається із цією доволі непоганою ділянкою? Чекають поки народ заспокоїться, вроді вже всім пофігу, один я шось тільки кіпішую. Збирають гроші на хабарі чи на саме будівництво? Чим нас здивує влада, дозволять ще одне будівництво, як дозволили ресторан Трембіта в парку? як дозволили будівництво навпроти Народного дому? Як подарували ділянку де був кінотеатр Ірчана і навіть не знають кому?

Невже так важко прибрати ділянку і поставити наприклад гойдалки для дітей і лавочки для батьків? Чи місту це не потрібно? Начебто це парк, а в парку для дітей нічого не обладнано :(

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 23 січня 2012, 22:32 
Офлайн

З нами з: 20 січня 2012, 17:49
Повідомлення: 28
Звідки: Київ
Прізвище, Ім’я: Кирилл Козаченко
Краса)))


Догори 
 Повідомлення Додано: 11 квітня 2012, 13:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2010, 18:58
Повідомлення: 323
Прізвище, Ім’я: Чарівна Фефочка
Потік протікає через місто і впадає в Прут.
Це місце біля якого щодня ходжу до праці, знаходиться на вул. Федьковича (в самому центрі міста). Люди, які втратили совість, зливають весь бруд в потік. І це не тільки одне таке місце, в Коломиї їх таки трохи є.

Зображення

_________________
Компанія Google дала мені більше, ніж школа та університет.


Догори 
 Повідомлення Додано: 11 квітня 2012, 14:00 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Romcia написав:
Люди, які втратили совість, зливають весь бруд в потік. І це не тільки одне таке місце, в Коломиї їх таки трохи є.

Може зібрати адреси таких "людей" по адресах встановити хто там живе і оприлюднити результати? :)
А то замість облаштування свинарство - ніпапанятіям)))

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 11 квітня 2012, 14:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
SPY написав:
Romcia написав:
Люди, які втратили совість, зливають весь бруд в потік. І це не тільки одне таке місце, в Коломиї їх таки трохи є.

Може зібрати адреси таких "людей" по адресах встановити хто там живе і оприлюднити результати? :)
А то замість облаштування свинарство - ніпапанятіям)))
це тут від нас не далеко :coffe:


Догори 
 Повідомлення Додано: 11 квітня 2012, 14:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2010, 18:58
Повідомлення: 323
Прізвище, Ім’я: Чарівна Фефочка
Я того тижня звернула увагу, що там на вулиці взагалі немає каналізаційних люків, думаю там ціла вулиця в цей потік зливається.

Це ще таке, біля мєнтовької багатоповерхівки (по вул. Довбуша), це й же потік, теж так відкрито все видно, навіть чуть гірше, оскільки там ще й видно мильні бульбашки. Десь сфотографую.

_________________
Компанія Google дала мені більше, ніж школа та університет.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 9 з 11 [ 110 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB