Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 2 з 25 [ 250 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 вересня 2007, 22:47 
Офлайн

З нами з: 29 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 49
[QUOTE]pent@gon написав:Коломиї бракує, аби всі місцеві заробітчани разом із своїми заробітками повернулися в Коломию і знайшли тим заробіткам мудре і вигідне примінення тут.

Що ще... ну, хіба субтропічного клімату :D[/QUOTE]выдаю секретную информацию =) из коломыи выехало около 20-22 тысяч на заработки данные реальные и оффициальные но не оглашенные


откуда взял?
источник в миськ-раде


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 вересня 2007, 00:36 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]bundes написав:из коломыи выехало около 20-22 тысяч на заработки[/QUOTE]а я думаю, чого такі порожні вулиці стали :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 вересня 2007, 00:48 
Офлайн

З нами з: 29 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 160
Звідки: Arlington, США
jar4uk

не смішно зовсім


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 вересня 2007, 01:00 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]La piovra написав:не смішно зовсім[/QUOTE]якщо сприймати це за правду, то не смішно. :D
Але я собі уявляю якби приїхали ті 22 тис, то як ми б всі тут помістилися! :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 вересня 2007, 02:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 16 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 44
[QUOTE]pent@gon написав:Коломиї бракує, аби всі місцеві заробітчани разом із своїми заробітками повернулися в Коломию і знайшли тим заробіткам мудре і вигідне примінення тут.[/QUOTE]
Навіть якщо приїдуть, то що будуть робити? Хіба наша влада спроможна обезпечити їх пристойними роботами щоб прогодувати сім'ю. Думаю що якби наша влада більше піклувалася про звичайних людей, то ніхто нікуди би не їхав.

В Коломиї було б весело якби зробили боулінг клуб. Гарна штука ті шари покидати. Дорого але весело. :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 вересня 2007, 05:29 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 30
заробітчани!!!!!складаєм гроші у шкарпетку і гайда в коломиі басейни боулінг клуби каруселі мутити....цікаво хто тікі там буде гроші тринькати... :? треба ше з 20 тисяч у світ спровадити....а мені здається що більше люду ніж 22 тисячі чкурнуло у світ.... 8)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 вересня 2007, 05:35 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 30
а якщо чесно то коломиі культури невистачає катастрофічно(я про коломиян та мешканців околиць які щодня бувають в місті)дикі невиховані люди....як не прикро мені це казати але так воно є.не всі звичайно..але дуже багато.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 вересня 2007, 12:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 16 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 44
[QUOTE]FEDOT написав:дикі невиховані люди....як не прикро мені це казати але так воно є.не всі звичайно..але дуже багато.[/QUOTE]
Що правдо то правда :arrow:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 вересня 2007, 15:35 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Та так... З врахуванням того, що в Коломию щороку валять валом юні студенти та молоді сім'ї з округи (за заробітчанські гроші купують чи винаймають квартири), але населення міста фактично не збільшується - то так, тисяч може й не 20, але з 10 точно десь світами вештається...

І не було би цих неважливо скільки тисяч, не було би їхніх грошей в економіці міста - сиділа би наша Коломия разом із своєю владою, культурою і історією у глибокій ср. , панове.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 25 [ 250 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB