Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 1 з 1 [ 9 повідомлень ] 




Чи варто закривати вул.Валову для руху авто?
варто
не варто
мені все одно
не знаю, що це за вулиця
Ви можете обрати 1 варіант відповіді

Переглянути результати
 
Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2012, 12:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 15 грудня 2012, 12:04
Повідомлення: 3
Прізвище, Ім’я: kostyk
З наступного року Коломийська міська рада планує реконструкцію проспекту Відродження (Чорновола). У зв'язку з цим, виникла необхідність повністю перекрити єдину вулицю яка перетинає проспект Відродження і якою рухається автотранспорт - вулицю Валову.

На даний час вулиця Валова, від вулиці Театральної до вулиці Шухевича, перекрита повністю і нею відповідно не здійснюється рух транспорту, оскільки біля магазину SELA вона перекрита бетонними плитами у зв’язку з заміною водопроводу.

Хочу спитати коломиян, які щодня їхали даною вулицею на роботу чи по особистих справах, підприємців які здійснюють свою підприємницьку діяльність на даній вулиці, перехожих та мешканців будинків які розташовані по вулиці Валовій та суміжних, як Ви ставитесь до такої ініціативи Коломийської міської ради?


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2012, 13:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
kostyk написав:
З наступного року Коломийська міська рада планує реконструкцію проспекту Відродження (Чорновола). У зв'язку з цим, виникла необхідність повністю перекрити єдину вулицю яка перетинає проспект Відродження і якою рухається автотранспорт - вулицю Валову.

На даний час вулиця Валова, від вулиці Театральної до вулиці Шухевича, перекрита повністю і нею відповідно не здійснюється рух транспорту, оскільки біля магазину SELA вона перекрита бетонними плитами у зв’язку з заміною водопроводу.

Хочу спитати коломиян, які щодня їхали даною вулицею на роботу чи по особистих справах, підприємців які здійснюють свою підприємницьку діяльність на даній вулиці, перехожих та мешканців будинків які розташовані по вулиці Валовій та суміжних, як Ви ставитесь до такої ініціативи Коломийської міської ради?


а до чого тут ініціатива , якщо там мають проводити роботи , то вулиця однозначно буде закрита , не будуть же по межи колесами копати .... а особисто моя думка зробити там обмежений рух ... але у Коломиї , як і в цілому на Україні це мабуть відноситься до області фантастики.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2012, 13:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
з одної сторони добре аби там не їздили - воно ж бо перетинає пішохідну сотку, а з іншої сторони - а куда той транспорт пустити?

так шо не все є однозначно.


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2012, 14:27 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
Дуже незручно,бо мусиш їхати по Театральній далі,а щоб повернути на ліво до церкви на в.Шевченка в час пік можна довший час чекати.


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2012, 15:05 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Ну якщо проводяться ремонтні роботи - то тут нічого не вдієш, треба закрити, хоч це і створює незручності. Проте, для розгрузки вулиці Шевченка можна в експериментальному випадку відкрити односторонній переїзд між Театральною та площею Відродження (правий бік від Шевченка, попри Антошку, Сніжинку) з виїздом та правим поворотом на площу Т.Шевченка-М.Грушевського до ратуші (якщо розгородити припарковані машини - то правий поворот не мав би становити перешкод, а дорога відносно довга, щоб перестроїтись в крайню ліву смугу для повороту наліво). Може б воно і не дуже було зручно, але це єдиний спосіб зменшити тиск на вулицю Шевченка (попри міліцію) із стоянням на світлофорі, відповідно корками в тому боці.

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2012, 17:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 15 грудня 2012, 12:04
Повідомлення: 3
Прізвище, Ім’я: kostyk
Капітан написав:
kostyk написав:
З наступного року Коломийська міська рада планує реконструкцію проспекту Відродження (Чорновола). У зв'язку з цим, виникла необхідність повністю перекрити єдину вулицю яка перетинає проспект Відродження і якою рухається автотранспорт - вулицю Валову.

На даний час вулиця Валова, від вулиці Театральної до вулиці Шухевича, перекрита повністю і нею відповідно не здійснюється рух транспорту, оскільки біля магазину SELA вона перекрита бетонними плитами у зв’язку з заміною водопроводу.

Хочу спитати коломиян, які щодня їхали даною вулицею на роботу чи по особистих справах, підприємців які здійснюють свою підприємницьку діяльність на даній вулиці, перехожих та мешканців будинків які розташовані по вулиці Валовій та суміжних, як Ви ставитесь до такої ініціативи Коломийської міської ради?


а до чого тут ініціатива , якщо там мають проводити роботи , то вулиця однозначно буде закрита , не будуть же по межи колесами копати .... а особисто моя думка зробити там обмежений рух ... але у Коломиї , як і в цілому на Україні це мабуть відноситься до області фантастики.


Привіт друже,ви би знали які проводять роботи,тиждень ніхто нічого не робить.І які роботи.....
Просто перекривають,тобто роблять пішохідну зону(експеремент),чи хтось щось скаже.
Підприємці які роблять працю,втрачають гроші............
Через видумку двох чуваків які навіть не запитали чи це можна робити,,,!


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2012, 19:27 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
kostyk написав:
Привіт друже,ви би знали які проводять роботи,тиждень ніхто нічого не робить.І які роботи.....
Просто перекривають,тобто роблять пішохідну зону(експеремент),чи хтось щось скаже.
Підприємці які роблять працю,втрачають гроші............
Через видумку двох чуваків які навіть не запитали чи це можна робити,,,!

Гм... Як на мене дуже поспішне рішення... Перехрестя Театральної та Івана Франка завжди було інтенсивним, проте частина потоку їхала на Валову, частина на Шевченка. Якщо тепер об'їжджати Валову - то всі офіси які в центрі - змушені робити великий крюк, що тільки нагрузить і так нагружене перехрестя Шевченка-Грушевсього-Криничної. А іншого методу переїхати на Гетьмана Мазепи нема :(

Заборонити паркуватись - куди б ще не йшло, а взагалі відміняти рух - як на мене, перебір

Зображення

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2012, 19:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 15 грудня 2012, 12:04
Повідомлення: 3
Прізвище, Ім’я: kostyk
SPY написав:
kostyk написав:
Привіт друже,ви би знали які проводять роботи,тиждень ніхто нічого не робить.І які роботи.....
Просто перекривають,тобто роблять пішохідну зону(експеремент),чи хтось щось скаже.
Підприємці які роблять працю,втрачають гроші............
Через видумку двох чуваків які навіть не запитали чи це можна робити,,,!

Гм... Як на мене дуже поспішне рішення... Перехрестя Театральної та Івана Франка завжди було інтенсивним, проте частина потоку їхала на Валову, частина на Шевченка. Якщо тепер об'їжджати Валову - то всі офіси які в центрі - змушені робити великий крюк, що тільки нагрузить і так нагружене перехрестя Шевченка-Грушевсього-Криничної. А іншого методу переїхати на Гетьмана Мазепи нема :(

Заборонити паркуватись - куди б ще не йшло, а взагалі відміняти рух - як на мене, перебір


Підтримую думку,люди які затіяли це не взмозі зрозуміти що хибне їх рішення.
вул.Валова тільки почала набирати розвиток,а її скидають на нівець.
Подивіться на привабливість стін на Валовій,все занедбане,чи також зроблять всі фасади і так далі....Чи знову скинемо все на ПП.


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 грудня 2012, 12:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Формат відео : youtube.com


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 1 [ 9 повідомлень ] 




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB