Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 4 з 9 [ 81 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 вересня 2007, 23:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
борМан написав:
Не треба зупиняти. Просто якось цю стихійну торгівлю організувати.

Пане борМан, хіба я не про те ж? Подивіться на голосування вгорі "Моє ставлення до стихійної торгівлі в центрі Коломиї". Хіба в трьох питаннях можливо це вирішити? 88% - згодні з тим, що це сором і "і з цим треба щось робити". Ви кажете "якось цю стихійну торгівлю орґанізувати". Таже всі знають - треба ЩОСЬ і ЯКОСЬ робити... Треба!!!
Може добавити до голосування ще одне питаннячко: Шьо, тай Єк тра робитиш?
(до речі, з відповідей можна було би сформулювати якісь конкретні пропозиції - добрі, не дуже добрі, але - якісь...)
У мене вже є пропозиція. Тре зорганізувати пінгвінів в Антарктиці (можна й білих ведмедів в Арктиці), аби написали петицію в Коломийський магістрат: "Винести рішення цієї проблеми на асамблею Об'єднаних Націй"! Гарантую - колесо зі скрипом зачне потроху крутитись! (аби в цілім світі за нас не кричєли, тай не верищєли). :)

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 вересня 2007, 00:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
Ovid написав:
Є бажання якось привернути думку громадськості до цієї проблеми, наприклад якісь оригінальний Флешмоб... (наприклад щоб прийшли чоловік тридцять в центр в противогазах)))) і з плакатами на кшталт Коломия не помия....) чи щось на то подібне головне щоб про той протест заговорили... в новинах показали ту акцію,
такі подібні флешмоби робили вже в інших містах....

Я думаю, що це визове неоднозначну реакцію сільських людей (а вони - основні поставники сільгосппродуктів до міста - іди їм розкажи про свій флешмоб...). Міри потрібні, але вони повинні бути обдумані і зважені. Можливо, що й акції потрібні, і масові акції (в протигазах і ОЗК!). Лиш треба 10-110 разів продумати - як то зробити по-людськи.
Любий вуйко, чи вуйна прекрасно знають, що любе нововведення - то б"є їх по кишені.
(Я якось-то брав яйця на ринку, в Коломиї. Яйця в 1,5-2 рази дорожчі як у Вологді. Я питаю: "Тай чо так дорого"? А вона каже: "А ви знаєте, паночку, скілько труду тре докласти, аби це яйце тут було?!" Та де би я знав! А я гадав, шо яйця ростут на деревах (і ше десь)!
Селянин мусит той продукт виростити, привезти в Коломию (ви виділи - як о 6-ій ранку виглядають автобуси, що приходять з навколишніх сіл? а як виглядають вулиці довкола центру?)
Аби заставити магістрат рухатись треба шось і якось робити!
Але робити треба так, аби воно ніяк не зачепило ні вуйка, ні вуйну, ні стрийка, ні стрийну!!!
:D (Нє-е-е, панове! Я родився і виріс в Коломиї, у місті. А жерти хочу так само як і ви... А то й ліпше! А шо?!)

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 вересня 2007, 00:45 
Офлайн

З нами з: 24 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 70
Взагаліто ця проблема вже піднімалась, був конфлікт між підприємцями що торгують на базарі, власниками універмагу, і тими що займаються стихійною торгівлею, і навіть здається стихійну торгілю заборонили, незнаю точно...

показували навіть по нтк людей які казали щось на кшталт " ми тут такі бідні, нещасні, нас душать підприємці з базару, а в спеціально відведеному місті в нас буде попит менший ніж перед універмагом...

Метою створення теми було доказати, що є люди які не через якусь конкуренцію чи інші грошові питання хочуть очистити центр від цього явища, а просто тому що це не красиво!!! і ганьбить місто!!!

Під лежачий камінь вода не тече, тому чекаю від вас пропозицій, один варіант я написав, чекаю від вас ще........
може якісь підписи збирати, може ще щось?...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 вересня 2007, 01:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
Ovid написав:
Взагалі то ця проблема вже піднімалась, був конфлікт між підприємцями що торгують на базарі, власниками універмагу, і тими що займаються стихійною торгівлею, і навіть здається стихійну торгівлю заборонили, не знаю точно...
:!: Цікаво би знати як звати тих, і других, і третіх?!
Пане борМан, то, часом, не тоті, шо Ви хотіли знати?
А загалом, дійсно, поки не піднімеш шум і крик - ніхто з місця не рушиться!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 вересня 2007, 03:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
З каки росте, вуйко смердєчий везе... Ой блін, ну Ви даєте. Та повиздихуєте скоро від тих "супер"маркетів, а тут Вам натуральне продають. Питання в іншому, як вже казав pent@gon, а де комунальні служби? А де міліція? Взятку легше взяти ніж ганяти. Особисто я теж голосую за перший пункт. Треба не розганяти той базар, а взяти те все під контроль. А протести тільки здоров"ю Вашому зашкодять і потім будете вазонки жерти. Комунальникам під хвіст дати добре і штрафи накласти на тих, що смітять, а за цим хай мєнти слідкують. Всьо просто ніби, але ж то треба дупу підняти і робити шось, а покричати з протигазами і під кайфом завжди легше вийти, тупо з плакатами і без конструктивних ідей вирішення проблеми.

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 вересня 2007, 08:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
HAMBA написав:
З каки росте, вуйко смердєчий везе... Ой блін, ну Ви даєте. Та повиздихуєте скоро від тих "супер" маркетів

Пане HAMBA, а я хіба не про те ж кажу? Вони собі гадають, що в супермаркет - редиска з неба падає, або все з Аргентини привезуть :D
Зразу спитаю: хто буде давати під хвіст мєнтам і комунальникам? Навіть якщо дати їм під хвіст і по хвості 122 рази навряд чи то шось змінить. І коло кожної вуйни не поставиш мента з комунальником. Крім того - є ще якась ринкова адміністрація, може здалося би і їх припрягти.
От хто конкретно в міській управі займається цими питаннями? До бре було би знати що він (чи вони) собі думає. Є ще багато таких "підводних каменів", про котрі ніхто тут і не знає.

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 вересня 2007, 20:58 
Офлайн

З нами з: 24 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 70
Цитата:
HAMBA написав:
З каки росте, вуйко смердєчий везе... Ой блін, ну Ви даєте. Та повиздихуєте скоро від тих "супер" маркетів, а тут Вам натуральне продають.

Та хай і продають собі на здоровя питання в іншому де саме це вони повинні робити, невже нема інших місць крім самісінького центрашш

В кожному місті як і в поважаючого себе в Ґазди в хаті, повинна бути і вітальня і кухня, у вітальню запрошуєм гостей у кухні їсти готуєм, а в нас ото все якось навпаки виходить, як не в людей... де їмо там і *****.

а на комунальників нема що аж так гнати вони як по за як працюють, хто під ранок ходив то бачив, кожен день вивозять скільки сміття,
що тих двірників би стало прибрати 2-3 мікрорайончкика в місті...
от не було би в центрі скільки сміття можливо інші райони були б трішки чистіші....


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 вересня 2007, 22:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
Ovid написав:
Та хай і продають собі на здоров'я питання в іншому де саме це вони повинні робити, невже нема інших місць крім самісінького центра?
:roll: Дійсно, кухня має бути на кухні, гості у вітальні, а унітаз - там де йому належиться бути!
(Ніхто не каже, що зможемо обійтися без унітазу, навпаки - можна обійтися без газової плити, чи шафи. І - місць, і - рік! Попробуйте без клозету в центрі міста - бодай кілька днів... то-то побігаєте по корчах. Це не так смішно, як здається. :( )

Може треба ставити питання не про перенесення ринку десь на "зарінки". Я думаю що варто би допустити розгляд такої реконструкції, котра збільшила би торгові площі без всякого перенесення. Як не мож посунутись ні вперед, ні назад - то треба рости догори! Рано, чи пізно Коломия змушена буде за це узятись. Прийдеться будувати ринок на пару пльонтрів і на тому самому місці, де він зараз є.
До вирішення цього питання треба припрягяти і міську архітектуру, разом з паном міським будівничим, і міську громадськість, і спонсорів, і всіх хто міг би хоч чимось помогти, або від кого щось залежить.

Знаю, знаю... А гроші?!!!
А коли вони були? Та грошей ніколи нема, не є і не буде! Так можна без кінця повторювати.
А звідки діди взяли гроші на Ратуш, на шкільну церкву, на гімназію, районну лікарню?...
А-а-а-а, - та то поляки дали, чи австріяки. То мо й нині дадуть, так само як тоді?!!!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 вересня 2007, 22:22 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
Цитата:
yanychar написав:
То мо й нині дадуть, так само як тоді?
ти оптиміст... :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 9 [ 81 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB