Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 2 з 9 [ 81 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 вересня 2007, 19:38 
Офлайн

З нами з: 24 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 70
[QUOTE]pent@gon написав:Наразі я єдиний, хто проголосував по першому пункту.

1. А шо ви жерете, га?

2. Ринок окупували "певні" підприємці і вони його приватизують і аж тоді все зроблять для того, аби бабцю, яка привезла молока і 20 яєц було оштрафовано за торгівлю в невстановленому місці так, аби їй мало не показалося, все для того, аби ці "певні" мали з цієї бабці своїх 10 гривень в день.

3. Наразі працівники ринку невідомо на якій підставі збирають гроші з людей, які торгують біля універмагу, на тротуарах. При цьому - не роблять більше нічого. Міліція завжди присутня, ганяють тільки тих бабусь, які не заплатили базарникам. Висновки? :D

4. Випливає з другого пункту. Проблема створюється штучно, аби змусити владу дозволити приватизацію базару в центрі. Мовляв, "в існуючих умовах не можемо забезпечити..." А от що вони надалі там зроблять - то вже буде їхня особиста справа...

5. Сміття, кажете? А де комунальники, яким виділяються немалі кошти?[/QUOTE]


Як вже сказав La piovra надворі 21 вік, і це значить що пора переходити з підножного корму на щось більш зивілізованіше, в ідеалі повинно бути: зайшов в маркет накидав у корзину хавчику, і всюди чисто й гарно... особисто я не купляю із землі принциво із естетичних міркувань, як не крутіть це пережиток минулого, це треба забрати з очей моїх, з очей туристів, кому треба той найде, а згодом взагалі ліквідувати як явище!!!!!!!!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 вересня 2007, 23:10 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Ха, радімий мой, ось тобі ще один погляд на це.

Небагато ще залишилося таких щасливчиків як ми - ми їмо натуральне. І недовго вже лишилося. Ти правий, надворі 21 століття, технології швидкого вирощування та генетичного модифікування шаленими темпами валять до нас і через 20 років ти будеш ой як банувати за тим "підножним кормом" :D

А те що в Коломиї є 4 (чи кіко?) супермаркети і там ти маєш "чисто і гарно" - факт. Купляй.
До речі, я якось спостерігав, як ти біля універмагу щось там брав у вуйків, так що про принципи - не треба. Свіжа городина, дари лісу та інша смакота - що буває естетичніше?

А La piovra, бідолашний, там суцільну хімію жере, хіба часом якесь сало шешорське трапиться. Нє? :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 вересня 2007, 23:49 
Офлайн

З нами з: 24 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 70
[QUOTE]pent@gon написав:До речі, я якось спостерігав, як ти біля універмагу щось там брав у вуйків, так що про принципи - не треба. Свіжа городина, дари лісу та інша смакота - що буває естетичніше? [/QUOTE]

Тільки не треба придумувати не було такого щоб я купляв щось біля універмагу у вуйків!!!

І крім того я бачу ти не зрозумів суті проблеми, я не протів щоб бабки продавали свіжу городину,
я за те щоб цього не було в центрі архітектурного ансамблю нашого міста, а десь трішки осторонь кому треба той знайде, а кому ні то нехай йому не мішають ходити...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 вересня 2007, 00:02 
Офлайн

З нами з: 29 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 49
[QUOTE]pent@gon написав:Ха, радімий мой, ось тобі ще один погляд на це.

Небагато ще залишилося таких щасливчиків як ми - ми їмо натуральне. І недовго вже лишилося. Ти правий, надворі 21 століття, технології швидкого вирощування та генетичного модифікування шаленими темпами валять до нас і через 20 років ти будеш ой як банувати за тим "підножним кормом" :D

А те що в Коломиї є 4 (чи кіко?) супермаркети і там ти маєш "чисто і гарно" - факт. Купляй.
До речі, я якось спостерігав, як ти біля універмагу щось там брав у вуйків, так що про принципи - не треба. Свіжа городина, дари лісу та інша смакота - що буває естетичніше?

А La piovra, бідолашний, там суцільну хімію жере, хіба часом якесь сало шешорське трапиться. Нє? :)[/QUOTE]

я живу в германии уже достаточно долго(около 7 лет) и работаю в сфере гастрономии(повар) скажу одно то что украина пока ест натуральное (подчеркиваю) ето очень хорошо !! вся европа уже жрёт свои полуфабрикаты с глютаматом-натрия и заменителями жыров/сахара/соли и всего чего угодно пример :
привозят к нам в ресторан коробку 20 кило помидор все одинаковые абсолютно... я решил проверить взвесил каждый отдельно помидор и что вы думаете, я удивился... каждый из взвешеных а ето гдето пол коробки, разница в 1,5 грама между ними(ну ето не реально просто даже с чисто логической точки зрения...), дальше огурцы,паприка,порей,сельдерей,укроп,петрушка,короче все базовые так сказать продукты питания тоесть овощи они уже биологические, и ето не только немецкие продукты ето испания/италия/голландия и третие европейские страны откуда ето все прoисходит/изготавливается, а вот зайдите в маркет и посмотрите(почитайте упаковки) да вы ахиреете после прочтения состава...половину того что продает магазин даже есть не то что не рекомендуется а было бы просто опасным по отношение к самому сибе.

Конечно я понимаю есть продукты что можно там покупать но не все! часть нужно покупать натуральную!
Вот еще пример 2 ресторана одинаковых(дальше про европу)в одном салат овощной стоит 3,5? а в другом 8,50? (реальные цены на сегодняшний день) а внизу под описание того салата что за 3 евро написано биологически-вырощенные овощи такого-то региона в германии или импортированы от ту-дато... чувствуете разницу и смысл етой всей хрени? не надо сибе навязывать и манеру еды и европейское видение жизни.

личный мой пример :
сварил борщ наш украинский настоящий =) и что вы думаете ? можно есть но лажа полная...вкус/цвет гармоничность, вкусовая гамма вообщем если немец бы ел он бы не отличил разницы но после того как он бы поел борщ у нас на украине он бы прозрел...

У меня складывается впечатление что на украине народ както не очень правильное представление имеет о европейском среднем государстве(ну там германия,франция,голландия,бельгия,австрия и тд.)
ребята у нас на украине еще все афигенно !!! и нахрен ета европа не нужна !

п.с.
я думаю бабкам делать нечего на улице должно быть место для етого да согласен но опять же сних же денги драть будет "другая власть" и реформами и законами ето не исчезнет почему? потомучто ето в ментальности украинского народа, "тот кто берет, давать не может" вот и потому так, вы думаете базары не закрышованы? и так далее по всем известной схеме? да давно уже... кароче ето безконечная тема я высказал свое мнение.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 вересня 2007, 00:08 
Офлайн

З нами з: 29 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 49
[QUOTE]борМан написав:[QUOTE]bundes написав:я конечно извиняюсь но рыночным бизнесом управляет другая "влада" если ты не в курсе...[/QUOTE]

Не в курсі. Може розкажете ?[/QUOTE]а ты подумай немного сам догадаешься... =)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 вересня 2007, 02:53 
Офлайн

З нами з: 29 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 49
[QUOTE]борМан написав:[QUOTE]bundes написав:а ты подумай немного сам догадаешься... =)[/QUOTE]
:) Догадуватись то я догадуюсь. Хотілось би поточніше.[/QUOTE]а че ето тебя так точность напрягает? какая разница кто не будет их будут другие все просто...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 вересня 2007, 06:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Як-то вас усіх "торкнуло"! Видно шо тема - пече!
Панове, таже вгомоніться! Я в Коломиї буваю раз у рік.
Таже я не казав, шо треба вернути всьо назад: на площі - поставити пам"ятник Карпінському (і вернути тоті брички, шо тоді їздили), у Ратуш - запхати австрійського бурмистра...

[QUOTE]La piovra написав:Взагалі місто задихається в буденний день в центрі - накладується все і дорога замала , і велика кількість транспорту .
Взагалі базар є і він огорожений, і туда всіх , можна навіть перенести повністю (що нереально). [/QUOTE]
Так і є! Але на всіх, шо їз села приїздять - того мало!!! А, може, - най не приїздять?! Хоча би тиждень! Отоді увидите - кіко кошує яйце, а кіко огирок на "базарі огородженому"!
(Слухайте, панове, та якого дідька я маю розпинатись?! Я далеко звідти, тай шо мені до того? Я іду на риночок (5 хв. ходу), - вздовж тротуру, буквально на газонах, навпроти такого ж довгого-довгого магазину люди. Перед кожним - ящик (догори дном), а на ньому - то саме, шо у нас коло універмагу. І це щороку - з квітня, по жовтень. Таких риночків по місту близько 140).
Розуміється, щось треба з цим робити. Якби я знав - то написав би рецепт. А нащо тоді міський магістрат?

[QUOTE]борМан написав:Бачив ці фото.
Але часи міняються. Може люди раніше були культурніші і не залишали по собі купи сміття.[/QUOTE]
Так і є! Ну, не німці ми, і, навіть, не бельгійці. (коли робили європейське місто, то треба було - зразу сюди завезти європейців, а тутешніх..., - куди-небудь..., в Австралію, на Сибір...).
Пам"ятаєте старий анекдот: "При комунізмі будемо жити щасливо і в достатку. Але по дорозі до комунізму ніхто годувати не обіцяв". Так от, поки ми ше "по дрозі до...", треба всі сили (пропагандистські, адміністративні, доблесно-міліцейські) вжити на збереження порядку. Для цього зовсім не треба нікого фізично... Найбільше болит - коли по кишені...! Отоді - дійсно болит! (по собі знаю :D )

[QUOTE]борМан написав:Чисто не там де прибирають, а там де не смітять [/QUOTE]
Давайте напишемо це на щиті величиною - як універмаг, і там же й поставим. Всі будуть читати і всіх - заїсть совість...

[QUOTE]Ovid написав:Як вже сказав La piovra надворі 21 вік, і це значить що пора переходити з підножного корму на щось більш зивілізованіше, в ідеалі повинно бути: зайшов в маркет накидав у корзину хавчику, і всюди чисто й гарно... особисто я не купляю із землі принциво із естетичних міркувань, як не крутіть це пережиток минулого, це треба забрати з очей моїх, з очей туристів, кому треба той найде, а згодом взагалі ліквідувати як явище!!!!!!!![/QUOTE]
Дійсно, "надворі 21 вік"!!! А їсти... все рівно хочеться. Можна і не купляти із землі. Але, пане Ovid, той хавчик росте з такої "каки", перш ніж потрапить разом з вуйком під універмаг, чи в маркет, що "принциво із естетичних міркувань" варто би взагалі ніц не їсти!
Це дійсно пережиток минулого, справа за малим - пережити його, поки воно не щезне як явище.
Зважте, панове, на те, що такий спосіб реалізаці присадибної і т.п. сільгосп продукції - це найкоротший і найдешевший шлях: земля - рот. Поставте на цьому шляху пару-троє посередників і увидите - почім пучок кропу, а по чім редиски... І що воно коштуватиме в маркеті!

[QUOTE]борМан написав:Догадуватись то я догадуюсь. Хотілось би поточніше.[/QUOTE]
Пане борМан, треба дати Вам свинячу лабу, аби Ви спробували (тільки спробували!) продати її в м"ясному павільйоні.
Друга половина 90-х, субота, 7 год. ранку. Іду на ринок попри ЗАГС, шкільну церкву. На вулиці повно людей, машини роз"їхатись не можуть. Тут же на вулиці підходить якась жінка питає: "Шо ви маєте?" і хоче заглянути мені в пакет. Я відскакую від неї і думаю: "Агій, до холєри! Шо, у мене на чолі написано, шо я з Росії у відпуск приїхав? Може тут уже москалів б"ют?!". Вже потім мені сказали, що зранку, на підході до ринку перепиняють людей і скупають задешево всьо - що мож скупити. Як це назвати і як повинна реагувати влада офіційна - я не знаю. Пан bundes правий, тут ніц не зробиш...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 9 [ 81 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB