Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 1 з 9 [ 81 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 вересня 2007, 23:09 
Офлайн

З нами з: 24 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 70
Шановні панство Коломиї
в мене виникає гостре бажання ще раз звернути увагу на проблему, яка особисто мене вже дістала по саме горло, про це просто хочеться кричати, і щось робити, як уже було сказано "Коломия не помия" але саме таке враження в мене інколи виникає коли я пройдусь центром попри натовп, що торгує на землі... справа навіть не в якихось санітарних нормах які звісно відсутні і купляти там щось це реальний ризик для здоров'я і життя, найжахливіше то, що ті люди з навколишніх сіл просто перетворюють місто в смітних, це як ложка дьогтю вкинута у красу нашого красивого міста...
Мені цікава ваша думка, і можливі варіанти рішення цієї проблеми, якісь протести, флешмоби, і всяке таке...
Реально хочеться щоб нам було що показати далеким і близьким туристам, бо це іноді гуляю із знайомими що приїхали подивитись на Коломию і в мене лице лупається, соромно за місто, за владу що не в силі рішити цю проблему.... а особливо за людей що байдужі до цієї проблеми!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 вересня 2007, 23:39 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
Мене теж хвилює ця тема! Цілком згідний з Ovidом!!!
Думаю, що і влада теж про це думає і говорить, але це все розрулювати має міліція, адже дозволу на трогівлю ті люди не мають. Тому це справа міліції... Підходять питають про дозвіл, і якщо його нема просять перейти торгувати на базар. Там постійно має знаходитися працівник міліції і працівник ДАЇ! Може я і не правий?..


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 вересня 2007, 01:08 
Офлайн

З нами з: 29 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 49
борМан написав:
написав:Ці люди мали би торгувати в спеціально призначеному для цього місці - на базарі. Але базар давно уже окупували перекупщики. Чому, до прикладу, на базарі торгують промисловими товарами? Чи у нас мало інших базарів для промислових товарів? Цілих два поряд. Думаю, що міська влада повинна втрутитись і розставити все на місця. Нехай на продуктовому ринку торгують продуктами , а на промисловому - промтоварами. Це питання потребує виваженого рішення , бо тим, які продають власноруч вирощеними продуктами, можливо завеликою є ціна за місце на базарі. У будь якім випадку той смітник, який можна побачити вечером перед універмагом, наше місто не прикрашає.
я конечно извиняюсь но рыночным бизнесом управляет другая "влада" если ты не в курсе...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 вересня 2007, 03:12 
Офлайн

З нами з: 24 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 70
До поки існує той жах, наше місто і близько не може називатись Європейським...
Є бажання якось привернути думку громадькості до цієї проблеми, наприклад якісь оригінальний Флешмоб... ( наприклад щоб прийшли чоловік тридцяць в центр в противогазах)))) і з плакатами на кшталт Коломия не помия....)
чи щось на то подібне головне щоб про той протест заговорили... в новинах показали ту акцію,
такі подібні флешмоби робили вже в інших містах....


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 вересня 2007, 07:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
борМан написав:
написав:Ці люди мали би торгувати в спеціально призначеному для цього місці - на базарі. Але базар давно уже окупували перекупщики. Чому, до прикладу, на базарі торгують промисловими товарами? Чи у нас мало інших базарів для промислових товарів? Цілих два поряд. Думаю, що міська влада повинна втрутитись і розставити все на місця. Нехай на продуктовому ринку торгують продуктами , а на промисловому - промтоварами. Це питання потребує виваженого рішення , бо тим, які продають власноруч вирощеними продуктами, можливо завеликою є ціна за місце на базарі. У будь якім випадку той смітник, який можна побачити вечером перед універмагом, наше місто не прикрашає.


:( Цілком згоден з Вами, пане борМан! До речі, це тільки передня частина ринку, котру видно щодня (і видять всі). А є ще задня частина (не знаю, як та вулиця нині називається, але моя мама колись казала, що то - "на галіх" (може я не дуже правильно називаю)). І там - таке ж саме.
Очевидно, що ці місця, в центрі міста, завжди були торговими. Не одну сотню років. І за небіжки Австрії, і за небіжки Польщі. Гляньте старі фото - так і підписано "Rynek - Ringplatz".
Торгові площі, котрі є в розпорядженні на сьогодні, ніяк не можуть задовольнити попит ні продавців, ні покупців.
Розуміється, мало приємного, коли ідеш по місту, в суботу, увечір, і по цілому центру міста вітер розвіює шматки поліетиленових пакетів, папірці і... розчавлені помідори...
Але люди з навколишніх (і не дуже) сіл ішли сюди 100, 200, 300 років тому назад... І будуть іти.
Будуть!
(А може їх міліцієв нагнати? А шо тоди будете жерти? В магазині купим? А почім тоди будут огірки, помідори, яйця, молоко і кукуруза?)
Напевно, все таки, питання треба би підкоректувати: "Стихійна... влада в центрі". Торгівля не є стихійна - їй уже кілька віків, підряд!
А владі?...

І що робити? Рухатись, панове, рухатись!

Як виявилось, "зліпити" європейське місто - значно легше, як "зліпити" до нього європейське населення і європейску... владу.

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 вересня 2007, 10:36 
Офлайн

З нами з: 29 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 160
Звідки: Arlington, США
yanychar


Цитата:
Очевидно, що ці місця, в центрі міста, завжди були торговими. Не одну сотню років. І за небіжки Австрії, і за небіжки Польщі. Гляньте старі фото - так і підписано "Rynek - Ringplatz".


ти що насміхаєшься? типу тут стояв при Польщі стовб і він має стояти , незважаючи на те що він мішае розширити дорогу. Вся Коломия має бути на місці коли ти приїдеш . Ти є звичайний егоїст по відношенню до людей, які проживают вдома. Була площа і загула , залишилась назва і фотографії. 21 вік на вулиці. Місто мусить модернізуватися так чи інакше.100 років назад , чого так мало взяв? А скільки було населення тоді? Чи були авто? Добре говорять , провести акцію , це має помогти на порах перших . Взагалі місто задихається в буденний день в центрі - накладується все і дорога замала , і велика кількість транспорту .
Взагалі базар є і він огорожений, і туда всіх , можна навіть перенести повністю (що нереально).

прочитай і подумай про з що пишеш . Ніби доросла людина , а розказує тут легенди.

Коломия стає замаленьким місцем і якщо за цю проблему візьмуться добряче - її вирішать . Торгувати навколо на тротуарах заборонено , ходять спеціальні люди які ганяють бабуль . Раніше я без всіляких міг купити у них зелень чи ще щось (це стосовно санітарії), зараз не буду, не ті часи стали щоби я їм довіряв , раніше і люди були добріші , життя спокійніше . Це в силах зробити владі , скоріше всего питання стоїть в тупику і також через небажання платити бабусями ринковий збір . І повір мені , якщо вона заплатить 5 грн. (здається стільки, якщо помиляюся поправте) , вона не розділить цю сумму на весь товар , а добавить в 2 або 3 рази ціну і буду приговорювати :"Ади здирають гроші , бандити і т.д." . Саме питання для українців заплатити гроші державі визиває миттєву алергію .

Але це ж не все , біля центру є такі території , де можливе місце для таких торгів , але ж іде боротьба за нерухомість :(

Коротше яничаре не конає тут історичне місце ринку , зовсім.

P.S. трошки сумбурно , звиняйте , яничар достав своїми історично-археологічними розкопками.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 вересня 2007, 12:44 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Наразі я єдиний, хто проголосував по першому пункту.

1. А шо ви жерете, га?

2. Ринок окупували "певні" підприємці і вони його приватизують і аж тоді все зроблять для того, аби бабцю, яка привезла молока і 20 яєц було оштрафовано за торгівлю в невстановленому місці так, аби їй мало не показалося, все для того, аби ці "певні" мали з цієї бабці своїх 10 гривень в день.

3. Наразі працівники ринку невідомо на якій підставі збирають гроші з людей, які торгують біля універмагу, на тротуарах. При цьому - не роблять більше нічого. Міліція завжди присутня, ганяють тільки тих бабусь, які не заплатили базарникам. Висновки? :D

4. Випливає з другого пункту. Проблема створюється штучно, аби змусити владу дозволити приватизацію базару в центрі. Мовляв, "в існуючих умовах не можемо забезпечити..." А от що вони надалі там зроблять - то вже буде їхня особиста справа...

5. Сміття, кажете? А де комунальники, яким виділяються немалі кошти?


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 9 [ 81 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB