Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 2 з 2 [ 20 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: 9 травня, хто що скаже?
 Повідомлення Додано: 09 травня 2012, 16:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 січня 2010, 03:00
Повідомлення: 15
Будуть кричати, будуть всілякі там розслідування показові вести, когось, можливо, навіть посадять, так для галочки. Але печально не це.
Просто, мені думається, що зовсім немічних людей (хай всі мені вибачать, але багато то з них уже в глибоких маразмах), які й так доживають останні миті свого життя, принижувати, зривати медалі здобуті власною кров"ю, і кровю однополчан (нехай вони й воювали під червоним стягом комунізму), все ж не достойне діло.
Адже далеко не факт, що з часом і наші теперішні ідеали не стануть такими ж примарними, а подекуди й ворожими, що з наших постарілих вже на той час радикальних патріотів, так само молоді забіяки не будуть зривати чорно червоні стрічки та забирати знамена.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: 9 травня, хто що скаже?
 Повідомлення Додано: 09 травня 2012, 16:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 січня 2010, 03:00
Повідомлення: 15
Десь серед натовпу тих НКВдистів, цілком могли бути й учасники дойових дій. Але тут я нічого на 100% підтвердити не можу. :?:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: 9 травня, хто що скаже?
 Повідомлення Додано: 09 травня 2012, 16:39 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
VohaBit написав:
SPY написав:
караул на западенщині ветеранів б'ють...


а вони ще є?

ходять усякі нкведисти , які по віку аж ніяк на вертеранів 2-ї світової не тягнуть, і косять під ветеранів. а ті, хто реально воював - навряд. їм уже років по 85 як мінімум.


Повністю згоден!

Переглянув фото НТК... Афганці, штабні офіцери, а де діди-ветерани? Зате знайшов статтю, мабуть що заказну, в якій написано в городе Коломыя, который находится в Ивано-Франковской области, западная Украина, [мабуть стаття орієнтована на росіян, чи не так?] группа молодых, прости Господи, людей, совершила нападение на ветеранов В.О.В., которые стояли под красными знаменами на местной Площади Героев.. Прапор був тільки один, а не прапори [для пафосності і масштабності вжито прапори]. Гм... известно, стариков били палками по головах, а милиция стояла в сторонке, не в состоянии (или просто без желания) как либо реагировать на происходящее. ай-ай-ай... по голові палками? а міліція стояла... Знову пафос? Куча фотографів, які були присутні (чого би це?) і не зазняли ці моменти?

Зображення

Скоріше за все просто провокація одні несли червоне знамя, інші про це ж від ниь дізнались і відповіли... А це все заправили соусом що побили ветеранів, щоб було смачніше і жирніше...
В будь-якому випадку стаття пропитана ненавистю до коломиян, такою, з якою минулого року описували як ветеранів били у Львові... Пам'ятаю я одного, який вже називав западенщину зоопарком... правда той маразматик із дипломом... почекаємо, думаю з часом з'явиться більше інформації.


P.S. Ні в якому випадку не оправдовую зривання червоного прапора, але це роздування із мухи слона... А ветеранів треба однозначно поважати. І не тупими пафосними парадами з яких л'ються гарні слова і на які витрачаються величезні гроші... А ці ж гроші напрямляти на підтримку ветеранів, яких і так вже мало залишилось... НКВД-истів, які кидають гарні слова і ходять між ветеранами ветеранами називати не буду

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: 9 травня, хто що скаже?
 Повідомлення Додано: 09 травня 2012, 17:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 січня 2010, 03:00
Повідомлення: 15
мабудь що заказну?Ні, це-моє ЖЖ. Чесно, не пишаюсь тоном яким написано. Але дуже розізлив факт. Тоді я не мала достатньої інформації про подію, лише розповідь дідка сусіда, який дійсно ще воював ( тобто не нквдист ). Якщо є потреба я вибачусь і зніму статтю з ЖЖ, але поки що ніхто конкретнішої, і відмінної, інформації ніж той дід не надав. Чому написано, російською? я повністю двомовна особистість також можу й на англ. мові продублювати. Але за звичай пишу на російській бо її розуміє більшість людей, що читають мої записи. Запис здійснювався не для загального огляду, мабуть щось не догляділа в настойках самого профілю, зараз максимально зменшу к-кісьть читачів, а коли, буду знати те як воно було на справді напишу публічне вибачення, і ту детальну інформацію яка дасть спростування даній статті.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: 9 травня, хто що скаже?
 Повідомлення Додано: 09 травня 2012, 17:27 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Історія річної давнини теж почалась із таких слів :) Дежавю? Теж був незалежний журналіст, теж був очевидець і теж були свідки... Потім на це джерело посилались усі російські змі, хоча ті, хто були там насправді казали, що все було в точності до навпаки. Але не в цьому суть. Варто подати інфу, а її підхоплять.
Факти, які є на на даний час (використана інфа із відео НТК і слів очевидців, які там були).
1. Червоний прапор був один. Підтвердження відео НТК. Як його зірвали: Молодик на 8 секунді із червоною шматою вибігає із натовпу Невідповідність которые стояли под красными знаменами
2. На фотографіях всі ветерани дуже гарно збереглись. Не забуваємо, що війна була 1941-1945 на території СРСР. 2012-1945=67+15=82 роки... мінімум... Чи можна назвати ветеранами В.О.В... тьху, Другої Світової молодших 82 років? ага... Можливо били не ветеранів, проте міліція на місті не стояла...
3. В статті написано з точністю, що подію відбуваються в городе Коломыя, который находится в Ивано-Франковской области, западная Украина, отже не так мова, а географічний акцент на Западная вказую цільову аудиторію, яка слабо знає географію. Знову ж таки московські ЗМІ.
4. В моем родном городе нету ни милиции, ни обычных, нормальних людей. Кардинальна неповага до всіх жителів Коломиї. Ще раз доказ заказності. Гучний заголовок, непідкріплений фактами...

Минулорічна київська провокація:
Цитата:
Увага! На 9 травня у Києві готуються провокації?
Posted on 2011.05.08 at 19:29
Tags: тризуб
Телефонував мені щойно один з лідерів "Тризубу", Андрій Тарасенко (Пилипась). З неофіційних джерел у правоохоронних органах хлопцям стало відомо, що на завтра, 9 травня, у Києві готуються провокації: "спортсмени" з нашивками "Тризубу" і УНА-УНСО можуть нападати на ветеранів. Начебто вони збиратимуться зранку десь в районі Прорізної.

ВО "Тризуб" ім.Степана Бандери офіційно заявляє, що організація та її члени непричетні до цих можливих провокацій і засуджують їх. "Хоча ми закликаємо до боротьби з радянською символікою і червоними прапорами, але нападати на бабусь-дідусів - це взагалі казна що", - каже Пилипась.


І того що ми маємо? Прочервона організація вирішує дати учасникам походу червноий прапор, ті нічого не мають проти, бо все життя провели з цим прапором. Інформуються, ніби ненароком, націоналістичні сили. Націоналістичні сили в плакатами протестують вздовж дороги, нікого не трогають. З'являється молодик який зриває червоний прапор. Тікає. Це документує людина, яка знала, що таке буде і завчасно була на балконі, щоб зловити вдалий ракурс. Інформація з'являється в неті. Неперевірена інформація зразу подається в світлі: "радикально налаштовані фашисти на западенщині б'ють ветеранів". Московські ЗМІ роблять це новиною номер раз. Завіса. Овації :)

Повторюю не захищаю тих, хто зривав прапор. Просто обговорюю світло в якому подана новина + спланованість акції :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: 9 травня, хто що скаже?
 Повідомлення Додано: 09 травня 2012, 18:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 січня 2010, 03:00
Повідомлення: 15
заказу не було, хоч довести це на жаль не можу, так заголовок за надто вже пафосний, і це правда, а вказувалось місце положення моє детально, для тог щоб мої читачі ЖЖ які не знають звідки пишуть пост, детально орієнтувались де відбулась дана подія. Писалось зі слів очевидця, особу якого навмисне не вказую, щоб чого бува йому не заподіяли(люди різні є). За публічний доступ дійсно дуже і дуже соромно, насправді не думала що не вказала статус приватності. В найближчі 20-30 хв. викладаю таку ж публічну статтю, з вибаченням і наданням тих фактів які вже є, і з якими я завдяки вам ознайомлена, також спростовую інформацію про побиття саме ветеранів і взагалі про побиття як таке, тому що про нього іде не вказано. Думаю так буде правильно.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: 9 травня, хто що скаже?
 Повідомлення Додано: 09 травня 2012, 19:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 січня 2010, 03:00
Повідомлення: 15
http://karasivna.livejournal.com/friends думаю, так буде краще. Сподіваюсь попередня публікація не встигла потрапити в не ті руки.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: 9 травня, хто що скаже?
 Повідомлення Додано: 09 травня 2012, 20:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
А може вже доста танців на костях?
Що святкуємо? Перемогу одного тирана над іншим. заміну німецької окупації радянською?

Чим менше ветеранів в живих залишається тим більше святкуємо. Для мене це не свято а день памяті за мільйонами безвинно загублених життів в угоду амбіціям тиранів. Це в першу чергу день пам'яті. Я ніколи не бачив свого діда...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: 9 травня, хто що скаже?
 Повідомлення Додано: 09 травня 2012, 23:17 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
VohaBit написав:
А може вже доста танців на костях?
Що святкуємо? Перемогу одного тирана над іншим. заміну німецької окупації радянською?

Чим менше ветеранів в живих залишається тим більше святкуємо. Для мене це не свято а день памяті за мільйонами безвинно загублених життів в угоду амбіціям тиранів. Це в першу чергу день пам'яті. Я ніколи не бачив свого діда...

Повністю згоден... Пов-ніс-тю! Мене сьогодні 50 разів привітали із Дньом Пабєди... Що я до того маю? В результаті цього дибільного розподілу Сталіним-Гітлером загинули десятки мільйонів людей... Мені цей факт святкувати? Ура! Загинули десятки мільйонів людей... Круто! Решті добре поламало життя... А ті, хто воювали були запідозрені в зрадах, решта викунуті на малі пенсії і в бідах померли... З чим мене вітаєте? Не вітати треба, не паради проводити, а шанувати живих ще, пам'ятати про загиблих, а не бити в груди себе: гаржусь і помню... А в нас замість вшанування - мітинги типу пам'ятаємо і вітання-бухання...

Отже інформація, що сьогодні сталось. Частково з одного табору-джерела, частково з іншого... Вранці біля 9 години зібрались комуністичні сили біля військомату. Там і опинились націоналістично-патріотичні сили. Напротивагу і патріоти вирішили провести мітинг, про що начебто попередили владу. Похід планувався приблизно такий: Військомат -> Штольня -> Народний Дім -> Ратуша -> Сотня -> Площа Скорботи. Червоний стяг несли 50-60 літні ветеринари... Справжнім ветеранам не давали, щоб у випадку інцидентів (до них були готові і про них червоні знали) важче було забрати прапор. Незважаючи на це прапор був блискавично зірваний. Сталась сутичка між сторонами. Обидва вигукували гасла. Міліція розборонила. Оскільки патріотичні сили перекрили напрямок до штольні, вирішили піти в напрямку Площі Скорботи і потім повернули до Пошти, попри 9 школу. Дорогою йшли з обірваним червоним прапором. Вкотре націоналісти помішали їхньому руху. Тому попри пошту червоні повернули ліворуч до площі Скорботи. Патріотичні сили вигукували свої лозунги і мали плакати. В пориві гніву комуністи вирішили вказати місце молодикам-патріотам і спробували у відповідь порвати їх плакати, зокрема на якому соціалізм прирівнювався до нацизму. Сталась сутичка, міліціонери втрутились. Вирішили все-таки на площу зайти із червоним стягом, але його знову ж таки патріоти зірвали, про що можна побачити на відео. (прапорів було два: один блискавично зірваний біля військомату. Другий на площі, тільки його розвернули) Щодо ветеранів - то їх було дуже мало, в основному жінки (оцінювання по віку). В червоному мітингу було натомість велика кількість молодих КГБістів, звідки в них військові ордени незрозуміло... Зокрема вони і брали участь в сутичці. Що одні, що інші підтверджують відсутність "палок по голові" були копняки по сраках, розтягання... Стандартно...

Це спроба відновити події по розповідях очевидців та учасників з різних таборів. Начебто ніхто не пострадав (гематоми рахувати не будемо), ветерани аж точно ні. Зокрема націоналісти поширюють інформацію, що ветеранів радянської армії і не трогали, так як такі тоді були часи і вони виконували наказ, тому їх не виноватять, але не розуміють, чому на цьому спекулюють 40-60 літні комуністи і звідки в них бойові ордени (не афганці!). За короткий проміжок встановив таку історію. Якщо дізнаюсь про якусь неточність - виправлю. Поправки вітаються з будь-яких таборів.

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: 9 травня, хто що скаже?
 Повідомлення Додано: 12 травня 2012, 00:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 травня 2012, 09:58
Повідомлення: 86
Прізвище, Ім’я: Ірина Муцак
SPY написав:
гм... Минулорічна львівська провокація і в Коломиї? Думаю, що яблуком роздору стало якраз червоне полотнище... Одна сторона вирішила що це святой прапор пабєди в конче мусить бути, інша що в Коломиї їй не місце... В будь-якому випадку одні готували провкацію, а інші її виконали... В результаті тепер на расєйських каналах знову будуть кричати, караул на западенщині ветеранів б'ють...


Ага, скажуть, що бандерівці геть здуріли...


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 2 [ 20 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB