Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 1 з 2 [ 16 повідомлень ] На сторінку 1, 2  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 07 травня 2012, 09:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 07 травня 2012, 09:03
Повідомлення: 1
Прізвище, Ім’я: Гоянюк Вікторія
Чи задоволені ви своєю роботою в нашому місті?
Чи задоволені ви своєю зарплатою?
Який графік вашої роботи?


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 травня 2012, 15:32 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
Робоче місце створив собі сам (а заодно- і дружина має можливість заробити). Є проблеми- мені, як художнику, важко відволікатись на заповнення звітів для Податкової і Пенсійного, та і сплата зборів для цих структур стала надто обтяжливою,- особливо, якщо взяти до уваги, що я все ще пробую зіп"яти на ноги свій, так би мовити, бізнес (наразі проблемою є облаштування художньої майстерні- приїзджають гості з Канади, США, Японії- а прийняти їх нема де, оскільки майстерня ще не закінчена).
Якщо глянути на коломийські реалії у плані зарплати- то моя є досить пристойною, проте в реальності її ледве вистачає на прожиття (я вже не кажу про те, що бракує грошей для підтримання господарства).
Робочий день- ненормований, і він триває не менше 12 годин (неділю теж віддаю виробничим потребам- вивчаю іноземну).
Попри все- роботою задоволений.


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 травня 2012, 17:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
умілець написав:
приїзджають гості з Канади, США, Японії- а прийняти їх нема де, оскільки майстерня ще не закінчена
можете у нас в офісі їх приймати, ми не проти :-D


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 червня 2012, 01:25 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
Хе-хе :) Нє, то мус бути саме художня майстерня. Моя майже готова- сюди би ще вкласти з тисячу-дві грн- і все було би надчудово! (Щось заробітки упали- тому ніяк не закінчу в ній ремонт). До речі, на Великдень фото моєї оновленої майстерні уже встигло побувати у одному американському журналі (про писанки)- тобто, я ще вчасно встиг навести тут "косметику".
Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 11 червня 2012, 18:15 
Офлайн

З нами з: 27 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 170
Звідки: Коломия
умілець написав:
Хе-хе :) Нє, то мус бути саме художня майстерня. Моя майже готова- сюди би ще вкласти з тисячу-дві грн- і все було би надчудово! (Щось заробітки упали- тому ніяк не закінчу в ній ремонт). До речі, на Великдень фото моєї оновленої майстерні уже встигло побувати у одному американському журналі (про писанки)- тобто, я ще вчасно встиг навести тут "косметику".


А де ваша майстерня знаходиться???

_________________
http://rus-kolomiya.livejournal.com/


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 червня 2012, 02:25 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
Ну... в моїй хаті :oops: Вдень- майстерня, а ввечір- спальня,- наша проФФесійна влада робить все так, аби не те щоб дати художнику солідне приміщення для майстерні, але ця влада ще й оббере так, що про те, аби спальню перенести у іншу кімнату не було і мови- у мене хата-"півторачка", де ще "кінь не валявся" на другому поверсі- спальня могла б бути лише там. Шкода, але зробити другий поверх ближчими роками я не зможу- маю десь 8000 грн боргу перед одним лиш Пенсійним (не встиг вчасно зреагувати на зміни до Податкового кодексу, тому зараз лише знаходжусь на стадії закриття). До речі, до нас час від часу навідуються поважні гості,- був, скажімо, один екс-депутат Верховної Ради із трьома американцями (ночували у нас, поговорили про писанки); була пані із США батько якої першим у світі придумав електрописачок для писанок; була японка Ізумі Фуджита, за сприяння якої кілька моїх писанок експонувались на виставці у Японії... був гість з Канади... священик з Англії... І всі ці люди були вражені куцою скромністю нашого будинку. Але і це- дурниці! Тоді я міг ще накрити бодай пристойний стіл, але в цьому році заробітки впали "на ніц" (останні копійки вишкрябуємо,- добре, хоч дружина підтримує- не "пилить", та ще й сама заробляє потрохи), а тепер як приїде хто з поважних гостей- то хіба будемо картоплю с саламахою подавати на стіл :)
...Холєра! Я вже подумовую- чи не піти з протягнутою рукою до наших можновладців? :ireful: А як не дадуть грошей- буду псячити владу перед кожним гостем!
А тим часом (поміж написанням писанок) ремонтую курник, готую грядки до наступного року, потрохи вчуся виживати (подумати тільки!- ще рік тому мав зарплатню вп"ятеро більшу від звичайної коломийської!).


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 червня 2012, 10:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
сумно таке читати. стає очевидно , що тут ЗАРОБИТИ на пристойне життя НЕРЕАЛЬНО. мабуть треба красти. :ireful:


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 червня 2012, 11:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
VohaBit написав:
сумно таке читати. стає очевидно , що тут ЗАРОБИТИ на пристойне життя НЕРЕАЛЬНО. мабуть треба красти. :ireful:


красти тра мати талант , вчитися і вміти ... а нє.. курва дадут як тотій дівчині ,за іржєвий ровер...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 14 липня 2012, 21:57 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Як молодь "шукає" роботу

Зображення

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 02 грудня 2012, 01:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 02 грудня 2012, 01:27
Повідомлення: 3
Прізвище, Ім’я: Лілія Лі
В нашому мальовничому місті потрапити ув школу коштує від 1000у.о.Тому змушена їздити в село на пів ставки.Такі от реалії. :girl_cray2:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 2 [ 16 повідомлень ] На сторінку 1, 2  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB