Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 9 з 24 [ 233 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 24  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 24 січня 2011, 13:39 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Ага,база-гараж біля ратуші - центральний штаб (місце для сервака,відти ідут заклики ,типу - не дамо родіну купити западенцям ,краще москалям за гаражі поміняємо ) :D
Шютка :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 січня 2011, 18:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Що ви за люди? Що за така натура? мало того, що порозбазарювали своє, але ще й обливаєте брудом, нагло плутачи все і вся... Про який 2000 рік мова? Міноброни продало все, коли була Помаранчева революція. А в 2000 році і нардепа не було, бо він ним став лиш у 2002. Про який піар зараз йдеться? Про які бали? Що ви за люди такі??? Нардепу пішли назустріч, бо обіцяв для міста Гуцульський університет, тим самим збереження будівлі. Навіть якщо би й не було ніякого університету, то по проекту цю будову зносити не мали, вона мала бути реконструйована. При яких я був чи міг бути ділах, будучи помічником і як сприяти міг у процесі купівлі між Міноборони і покупцем??? Навіщо говорити нісенітниці?
Щодо гаража. Гараж мій стоїть за ратушею 5 років, у подвірї де я проживаю більше 13 років, на праві договору оренди на землю, яку я сплачую у міський бюджет справно. На відміну, доречі, від інших встановлених по всій Коломиї.
Якщо ви думате, що ці ваші "звинувачення" і "підмашки" (аби не сказати гірше) - відібють охоту займатися, чим я займався до форуму, чим я займаюся зараз, і, незалежно від свого стану і статусу буду займатися, то помиляєтеся.
Руки опускаються, і це - правда. У людях зневірюєшся, і це - правда. Є люди, яких і людьми важко назвати, і це теж - правда. Чому обгадженим повинен бути не той, що руйнує і розбирає історичну будівлю, не той, що знищив Благовіщенську церкву, не той, що краде гроші на харчуванні дітей, не той, хто перемальовує, обгаджує, наводить наклепи... а той, хто хоч якось старається цьому запобігти? Хіба я кажу неправду? За ви за люди такі? Про яку гру мова?
П.С. Митя, чи як там тебе, ти собі шифруйся скільки хочеш. Знай, то все до пори до часу. "Шось", але обовязково вспливає...


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 січня 2011, 19:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
тут не всі в темі. давайте уточнимо хто що кому і коли продав. хто є зараз власником . хто кому що і коли обіцяв , а тоді вже мож визначатися до кого апелювати аби припинити руйнування будівлі, якщо там взагалі є до кого апелювати.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 січня 2011, 19:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
тут не всі в темі
в тому і біда... :(


Догори 
 Повідомлення Додано: 25 січня 2011, 12:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
1. Про дитяче харчування тему тобі не варто починати ,бо сам знаєш хто не сплатив мито за жовту хату,біля твого фут.поля.
2.Ти кажеш що я шифруюсь.Тут ,у соціальній інтернет мережі,це називається бути собою,і діяти вільно (говорити про те ,що в реальному,матеріальному світі важко,бо такі співбесідники,як ти ,завше погрожують і .....).Ти сам кажеш,щось завше вспливає .
3.Аналізуючи все,мною сказане на форумі,видно таке,шо я критично,та упереджено відношусь до діючої міської влади,зокрема - опозиції.Так,бо видно на сесіях,і чути після них,який ви- депутати, подаєте приклад,і хто ви є .
Всі ви мабуть "застряли" в підлітковому віці,де амбіції,та не усвідомлені емоції формують потребу- комусь,щось доказати!
Я переглядаю ваші передвиборчі обітцянки,і твої Віталику,---бо маю час на таке,а інші люди,уже давно забули,таку пафосно-демонстративну обіцянку.Чому так,бо Ви, ПАЦАНВА ЗЕЛЕНА,сваритеся,мішаєте один одному,бо неумієте справлятися з своїми обідами,та образами.
Казарма ця,як повід дошкулити Меру,-це лірика,булька,котра трісне до "суду". А от басейн,майданчик,перші "кавалки" дороги,перші робочі місця (обітцяні ним- С.І.Б.)і ше багато чого.....
Кажете шо грошей немає ------------БРЕХНЯ 100% ! Гроші є! А от хто візме їх,почне проект, і основне ЗАВЕРШИТЬ ,то це Вам усім СЛАБО (відкати,кумові,а є й такі хабарники в яких "10 000" це стандарт,і собі кусок) ! Чому ? А все просто ---систему таку підтримуєте,в котрій жаба ваша велика, і душить ініціатора ,а зарубати проект,це те, чим Ви панове займаєтесь у "РАДІ".
Мер своїм дітям басейн зробив ;) :D ,а дорогу собі до хати ні,а ти Віталій мовчиш про це,а у своїй газетці пишиш про світлини вуйка панаса.Газетку піарити тобі не під силу,бо руки опустив, "а зря" (можу тобі помочи, мастєр кляс платний,бо 50% від послуги даю,без піара,як робін гуд бідним).
Працюйте у РАДІ,а сваріться "на ничку",ми вас обирали для прогресу !!!


Догори 
 Повідомлення Додано: 25 січня 2011, 14:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Давай так: якщо говоримо, то конкретно і фактами. Якщо ти далі продовжуєш зводити наклеми і обгаджувати - я більше не буду реагувати на твої "викиди". Якщо домовлялися про конкретику і толерантність - то дотримуйся її. Нє, то й нє...
митя грихльов написав:
1. Про дитяче харчування тему тобі не варто починати ,бо сам знаєш хто не сплатив мито за жовту хату,біля твого фут.поля.

Про що мова? Я не живу біля фут.поля. Я живу біля ратуші. У мене й немає свого фут.поля приватного і спортом я не займаюся. Конкретніше...
митя грихльов написав:
2.Ти кажеш що я шифруюсь.Тут ,у соціальній інтернет мережі,це називається бути собою,і діяти вільно (говорити про те ,що в реальному,матеріальному світі важко,бо такі співбесідники,як ти ,завше погрожують і .....).Ти сам кажеш,щось завше вспливає .

Діяти вільно, але в рамках людської гідності. Хіба ти не шифруєшся? Скажи мені в очі, все що думаєш - від свого імені, щоб я міг бачити - ти достойна людина, чи ти невіглас, покидьок? Принаймні, я маю право знати, хто конкренто і в чому мене ... звинувачує. Інакше як це можна назвати? Ти закриваєшся за штампованими тезами про соціальну мережу і вважаєш, що ти - великий дотепник, гострослів. Можливо,але не факт. Ти кажеш "бути собою", "таким як є". Якщо ти насправді такий, шо день можеш по одному спілкуватися, інший - по іншому... сам закликаєш до порозуміння і тут же стараєшся усіма домовленостями знівелювати, то обкакуєш та обливаєш бдрудом, то закликаєш до порозуміння... То хіба ти поступаєш правильно?
Тут два варіанти: або тобі перемикає (і це не в образу, а так видається), або ж пишуть дві різні людини.
митя грихльов написав:
3.Аналізуючи все,мною сказане на форумі,видно таке,шо я критично,та упереджено відношусь до діючої міської влади,зокрема - опозиції.Так,бо видно на сесіях,і чути після них,який ви- депутати, подаєте приклад,і хто ви є .

Опозиції - немає, поки що. Можливо, не виключено, вона буде. Якщо й не офіційно, але може бути створена, хоча й не факт. Нинішня влада (більшість на чолі з головою) страшно "боїться" офіційного статусу опозиції і всіляко намагається зняти питання то з регламенту, то "зарубати" положення. А що у опозицї поганого? Опозиція у переважній більшості людської свідомості асоціюється із критикою влади. Я розглядаю іншу роль опозиції - пропонування альтернативи, як один із варіантів. Інший варіант необхідності опозиції: у мене може бути інше бачення розвитку тих чи інших подій, тому я не хочу нести відповідальність за те, що голосує більшість на чолі із головою. Навіть не голосуючи я змушений нести відповідальність, оскільки я не в опозиції, тобто мене (грубо кажучи) більшість туди не пускає. Але я чітко маю своє бачення, наприклад. Тобто, не за своє бачення, не за своє рішення я повинен нести відповідальність. Хоча, відверто скажу, я особисто поки що не збираюся переходити у опозицію і заявляти свою опозиційність до діючої влади. Але час покаже.
митя грихльов написав:
Всі ви мабуть "застряли" в підлітковому віці,де амбіції,та не усвідомлені емоції формують потребу- комусь,щось доказати!
Я переглядаю ваші передвиборчі обітцянки,і твої Віталику,---бо маю час на таке,а інші люди,уже давно забули,таку пафосно-демонстративну обіцянку.Чому так,бо Ви, ПАЦАНВА ЗЕЛЕНА,сваритеся,мішаєте один одному,бо неумієте справлятися з своїми обідами,та образами.

А ти де застряг?
Ну й не така вже й велика я цаца, аби переглядати мої обіцянки. А яку ти, мабуть СТАРШИЙ, МУДРИЙ І КОРИЧНЕВО-ЖОВТИЙ, маєш наувазі мою пафосно-демонтративну обіцянку?
митя грихльов написав:
Казарма ця,як повід дошкулити Меру,-це лірика,булька,котра трісне до "суду". А от басейн,майданчик,перші "кавалки" дороги,перші робочі місця (обітцяні ним- С.І.Б.)і ше багато чого.....

Не виключено, що і "суду" не буде - і тебе, і мене, і інших коломиян просто тупо пошлють. Казарма - це не повід дошкулити меру, це повід - зберегти будівлю, яка реально може дати містові дивіденди з часом. Хоча, хто як грає, той так і загарає... Кожному своє.
І ше багато чого шо... ? Зроблено? Чи буде робитися?
митя грихльов написав:
Кажете шо грошей немає ------------БРЕХНЯ 100% ! Гроші є! А от хто візме їх,почне проект, і основне ЗАВЕРШИТЬ ,то це Вам усім СЛАБО (відкати,кумові,а є й такі хабарники в яких "10 000" це стандарт,і собі кусок) ! Чому ? А все просто ---систему таку підтримуєте,в котрій жаба ваша велика, і душить ініціатора ,а зарубати проект,це те, чим Ви панове займаєтесь у "РАДІ".

Це - конкретні адресні звинувачення?
митя грихльов написав:
Мер своїм дітям басейн зробив ;) :D ,а дорогу собі до хати ні,а ти Віталій мовчиш про це,а у своїй газетці пишиш про світлини вуйка панаса.

А чого мовчиш ти??? Чого про це не говориш від себе? Боїшся, аби рило мер або від мера за такі виступи не намилили?
Я що бачу - то і говорю, говорив і буду говорити. маєш тему - давай, опублікую, навіть під твоїм "рідним" превдо митя грихньов. Які питання?
митя грихльов написав:
Газетку піарити тобі не під силу,бо руки опустив, "а зря" (можу тобі помочи, мастєр кляс платний,бо 50% від послуги даю,без піара,як робін гуд бідним).

Мені під силу, за це не бійся. Маєш пропозиції - готовий розглянути.


Востаннє редагувалось VVVitaliy в 25 січня 2011, 16:26, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Повідомлення Додано: 25 січня 2011, 15:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Ти трохи "підріс" це позитивно !
:give_rose:
Коли текста забагато (як у твому випадку),раціоналізація стає нудною і похожа на оправдання.
Нуууууууу чооого тобі за всіх і за всьо оправдовуватись ,ти ж не такий !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Догори 
 Повідомлення Додано: 25 січня 2011, 16:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Такий, який є. У своїх вищенаведених словах, словосполученнях і реченнях - оправдання не бачу, а навпаки - спростування того, що ти говориш


Догори 
 Повідомлення Додано: 25 січня 2011, 17:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
От і файно !
А казарми все одно не буде (субєктівчік),і тема не варта "паперу, та чорнил" !
Краще би взнав ,чи в бютжет попали гроші за будову,Бо чув (слух)шо за ту,Жовту біля 8 школи не дійшли.


Догори 
 Повідомлення Додано: 25 січня 2011, 17:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Взнаю, переконаний. А от щодо казарми, то точно знаю, шо з того "майданчика" не дійшло більше 1 млн.грн. - це факт.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 9 з 24 [ 233 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 24  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB