Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 4 з 24 [ 233 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 11 січня 2011, 10:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
ГомоУкраїнус написав:
Ні не був.
Манеж, ще за тих часів, коли там проходили всесоюзні (а потім міжнародні) змагання цвів і розсипався. У всього є свій час.

А в Кракові був? а у Празі, Оломоуці, Будапешті, Бухаресті? Чи ти думаєш, там все збудовано нині? Аби не цвило і не розсипалося - ремонтувати і берегти, а не валити треба.
Ратуша тоже лопається зараз. І фундаменти просідають. Валимо?
Та й Києво-Печерська лавра, кажуть, не в дуже хорошому стані. Я не говорю вже про Золоті ворота...
Є такий вислів - "ламать, не строить". Перед тим як щось валити, треба, як на мене, щось побудувати.
ГомоУкраїнус написав:
Якби я мав до того відношення, підприємці, які відкрили той супермаркет не отдєлалісь би дитячим майданчиком. Як мінімум треба було зобов’язати їх збудувати якийсь спорт-майданчик з турниками, стінкою, вуличними тренажерами або щось таке. Ніфіга такого, як я розумію, навіть не планувалося. І це при тому, що в нас і при владі, і серед підприємців достатньо спортсменів. Виходить так, що вони за державний кошт спортом займалися, а тепер все?

Майже. Там мова йшла не лише про дитячий майданчик. Наприклад, як і щодо Гостинного дому, власники якого мали навколо нього зробити капремонт дорожнього полотна, тобто навколо 3 і 4 підїздів будинку по вул. Мазепи 183.

Правильно, не буде нічого, якщо усьо будемо валити.
ГомоУкраїнус написав:
Ті казарми, що по вул. Лєніна, теж якогось 18-лохматого року, чого це їх не рівняти до Вашого пальця?

Не той проект і не та архітектура. От кавалок про казарму на Чайковського (ту, що розбирають):
"у касарнях на теперішній вулиці Андрія Чайковського містився ц. к. 66-й батальйон «Коломия», піхотного полку ландверу (краєвої оборони), згодом казарма 3-го батальйону 36 піхотного полку, утвореного ще у 1889-1901 роках. Полковий штаб передислокували до Коломиї зі Станіславова. Згодом, за часів ЗУНР на основі цього формування було утворено 36-й полк ім. Гетьмана Івана Мазепи, вояки якого уславилися в боях з польськими загарбниками і большевиками в 1918-20 роках. Саме величне, казарменне приміщення зведено за проектом німецьких зодчих в стилі міліарного, європейського «палаццо», який запропонував сам архикнязь. Українські вояки, які відбували тут службу захопили владу в місті 1 листопада 1918 року. На довший побут у цих стінах зупинявся полковник легіону УСС Вільгельм-Франц Льотрінген Габсбург (Василь Вишиваний) – онук австрійського імператора Франца Йосифа, австрійський архікнязь, ерцгерцог."

ГомоУкраїнус написав:
Гуцульский університет? Нє смєшітє моі подкови!

Це не я придумав. Така була обіцянка дана депутатам під час проведення однієї із сесій. Я вважаю, раз дав слово - виконуй його, а не вичікуй, доводь приміщення до аварійності і знось. Повторююсь, така буда дана обіцянка.


Догори 
 Повідомлення Додано: 11 січня 2011, 10:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
ГомоУкраїнус написав:
Хочу почути ту історію.
От треба було її (якщо вона справді така унікальна) розповісти громаді ДО того як.

А ти питався? Чи мовчав, поки кугут не клюне?
Щодо історії, то вона відома загалу. Тому й були сумніви: грубо кажучи - сприяти чи не сприяти, збережуть чи знищать? Після обіцянки про те, що тут буде заклад освіти (я можу помилитися, але вроді мова таки йшла про державний заклад) - сумніви у когось пропали, у когось зменшились. Якраз і говорили про історію і значення будови, лиш ті, кому це не цікаво - не слухав, але тепер якісь докори висловлює.
ГомоУкраїнус написав:
Ті будови, які були на місці казліно і 555 — також архитектурними витівками не відрізнялися, звичайні типові радянські об’єкти.
Те, що казліно покинуте, навіть не знаю добре чи погано. :o

Я шось пропустив - яке казліно?


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 січня 2011, 11:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
То все жидомасони...


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 січня 2011, 11:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Старший_брат написав:
То все жидомасони...

угу... і дотепники-гострослови.


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 січня 2011, 15:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Не я почав (див. газетку),а якийсь Вандич...


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 січня 2011, 10:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Старший_брат написав:
Не я почав (див. газетку),а якийсь Вандич...

шо саме почав якийсь Вандич?


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 січня 2011, 16:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
VVVitaliy написав:
ГомоУкраїнус написав:
Хочу почути ту історію.
От треба було її (якщо вона справді така унікальна) розповісти громаді ДО того як.

А ти питався? Чи мовчав, поки кугут не клюне?
Щодо історії, то вона відома загалу.

кому це не цікаво - не слухав, але тепер якісь докори висловлює.


Ото так вона відома загалу, що тепер це не заважає розбирати будови.
Це питання комплексне, якби НТК було цікаве, я б його дивився час від часу. Якби вони зробили передачу про ці будови, можливо б я її побачив. Три раз в рік я прохожу повз цю колишню В/Ч, якби там стояв інформаційний щит, з короткою історією, з фотами, з цитатами, з ОБІЦЯНКАМИ щодо майбутнього цього місця, то я би точно зупинився і прочитав.

Але, може, просто та ситуація, що склалася навколо цього усім вигідна, кожному з свого боку: одні бізнес роблять, інші заробляють політичний капітал, тому нічого такого і не було?
А ми тута списи ломаємо. Ну, не ломаємо — гнемо :D

VVVitaliy написав:
ГомоУкраїнус написав:
Ті будови, які були на місці казліно і 555 — також архитектурними витівками не відрізнялися, звичайні типові радянські об’єкти.
Те, що казліно покинуте, навіть не знаю добре чи погано. :o

Я шось пропустив - яке казліно?

Я був написав:
Цитата:
Подібні будови по вул. Лєніна (навпроти Укрсоцбанку) перетворили на офіси. І що? Сумні казарми, вони і є сумні казарми.
Якби там замість них збудували, щось бетонно-дзеркальне з вогнями і світлом, я б сумував не довго.

Мені були відповіли (загробним голосом):
Цитата:
Вже один бетонно-дзеркальний стоїть в центрі міста, бувший кінотеатр Ірчина. :D
Супермаркет "555" в центрі бетонно-дзеркальний. Убожище архітектурної думки.

От я і сказав, що ті які були не набагато цікавіші були.


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 січня 2011, 17:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
ГомоУкраїнус написав:
Але, може, просто та ситуація, що склалася навколо цього усім вигідна, кожному з свого боку: одні бізнес роблять, інші заробляють політичний капітал, тому нічого такого і не було?


якщо це так - будова буде розібрана.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 січня 2011, 20:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
ГомоУкраїнус написав:
Ото так вона відома загалу, що тепер це не заважає розбирати будови.
Це питання комплексне, якби НТК було цікаве, я б його дивився час від часу. Якби вони зробили передачу про ці будови, можливо б я її побачив. Три раз в рік я прохожу повз цю колишню В/Ч, якби там стояв інформаційний щит, з короткою історією, з фотами, з цитатами, з ОБІЦЯНКАМИ щодо майбутнього цього місця, то я би точно зупинився і прочитав.

тут мушу погодитися.
ГомоУкраїнус написав:
Але, може, просто та ситуація, що склалася навколо цього усім вигідна, кожному з свого боку: одні бізнес роблять, інші заробляють політичний капітал, тому нічого такого і не було?

а тут - не згідний. У питаннях, які стосуються громади уцілому, не можна ділити на "одні і другі-інші". От ти до яких належиш? виходить - якихось третіх. І ці, треті, не хочуть вплинути на ситуацію, а - треба. Якби треті не були такі байдужі, то перші і другі не могли би нічого зробити.


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 січня 2011, 22:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
VVVitaliy написав:
ГомоУкраїнус написав:
Але, може, просто та ситуація, що склалася навколо цього усім вигідна, кожному з свого боку: одні бізнес роблять, інші заробляють політичний капітал, тому нічого такого і не було?

а тут - не згідний. У питаннях, які стосуються громади уцілому, не можна ділити на "одні і другі-інші". От ти до яких належиш? виходить - якихось третіх. І ці, треті, не хочуть вплинути на ситуацію, а - треба. Якби треті не були такі байдужі, то перші і другі не могли би нічого зробити.

Рівень моєї тупості не дозволяє мені просто взяти, вийти на майдан і галасувати: «У-ні-вер! У-ні-вер! У-ні-вер!»
Якби я ідейно, чи партійно належав то тої чи іншої мафії, то заочно мусив би підтримувати усі прийняті нею рішення (бо основне рішення, про належність вже було би прийняте, це ж зрозуміло).

Якби я був професійно відповідальний за такі рішення, то мусив би знати усю «подноготную» цієї справи, щоб скласти про це власну думку в межах інтересах громади.

Я не є ні тим, ні тим.

Але, як мешканець одного з довколишніх районів, маю такі конкретні особисті інтереси:

1. Якісні тротуари.
2. Якісна проїжджа частина.
3. Якісне освітлення.
4. Озеленення.
5. Інфраструктура.
6. Безпека.
7. Належний санітарний рівень.
8. Доступність.
9. Реальні терміни втілення переліченого.

Хто зможе це забезпечити найкращим чином, проти того я нічого не маю.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 24 [ 233 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB