Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 21 з 24 [ 233 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 21 лютого 2011, 12:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
+!!!+ написав:
Митя - ти дибіл! Мало того що ти дибіл, ти ще й дибіл не коломийський, а верховинський-парнокопитний
Це мій тобі діагноз. Лікуся, чоловіче!

я прошу шановного дописувача заспокоїтися :acute:


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 лютого 2011, 12:19 
Офлайн

З нами з: 19 лютого 2011, 17:05
Повідомлення: 136
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Як можна ображати і звинувачувати у продажництві заслужених людей? Хто то такий, що дозволяє собі такі вибрикеньки?


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 лютого 2011, 12:32 
Офлайн

З нами з: 19 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 142
Прізвище, Ім’я: Геник
митя грихльов написав:
Марна справа - це псевдо рятування ....
Поки відбувається ця тяганина ,інші люди ,в неменш кращих руїнах -мерзнут і немают шо їсти ....
Дана тема ,мене обурює !Хіба дійсно ви всі такі правильні - за збереження ,за бла-бла ?
Купили Інтілігєнцію за самопіарщину ,тай шо їх голос - важливий може ?
Конкретне таке- ініціатор цего гнусняка (зокрема цеї теми) ,не розрахував ні свої можливості,ні свій потенціал ,тим паче -ця гнила тема почала вилізати "дивним" боком цим смільчакам ! І ,як казав один пан - ВСЕ ТІКО СІ ПОЧИНАЄ
Ото ж,ті хто пасе задніх,в результаті самі стануть задніми !


Юра, можешь поставити мені попередження, можешь забанити але я скажу прямо.

Митя, ти БИДЛО.
Із-за таких як ти просрали Україну. Із-за таких як ти Україна не має майбутнього. Із-за таких як ти мої діти мають спілкуватися з дітьми-дегенератами.
Піди втопися. Ніхто навіть і не помітить що ти зник з цього світу.


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 лютого 2011, 12:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
перед тим, як сказати комусь - ти бидло - варто задуматись наскільки кращим будеш після цього сам.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 лютого 2011, 12:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Necrosus написав:
Юра, можешь поставити мені попередження, можешь забанити але я скажу прямо.
ти мені цим нагадав один анекдот... :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 лютого 2011, 13:19 
Офлайн

З нами з: 19 лютого 2011, 17:05
Повідомлення: 136
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
До підписантів додалися:
Прохасько Тарас – письменник
Прохасько Юрій – перекладач
Цибулько Володимир – письменник
Тищук Олег – художник-дизайнер
Сахро Петро – художник
Рось Роман – скрипаль, президент фонду "Витоки"
Стефанів Василь - в. о. директора Центру досліджень визвольного руху


Востаннє редагувалось +!!!+ в 21 лютого 2011, 13:34, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Повідомлення Додано: 21 лютого 2011, 13:26 
Офлайн

З нами з: 19 лютого 2011, 17:05
Повідомлення: 136
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
БорМан написав:
перед тим, як сказати комусь - ти бидло - варто задуматись наскільки кращим будеш після цього сам.

Ти думаєш, якщо перед тим як БИДЛУ сказати хто він задумаєшся про те, наскільки кращим будеш після цього сам, то той хто БИДЛО перестане таким бути?
Хіба треба читати і мовчки з усім погоджуватися чи так же мовчки не погоджуватися? Чи може краще тихо, собі, мовчки, під ковдрою, так аби ніхто не почув, думати: "ой, який же хтось неправий. А от я не такий. Я - думаю не так. Я, промовчу, але я буду правий. А той, хто не правий, нехай собі говорить уголос що хоче. Я ж мудріший, бо я мовчу, не обзиваю нікого. Я - це я! Не такий як він, я не БИДЛО, бо йому про це ніц нічо не скажу..."


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 лютого 2011, 14:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Ту : ушльопку з + ;
:D :D :D :D :D смішно !
Ти шос таке наплів гіби тобі пороблено !
А тепер послухай мене уважно !!!
Твоє обурення ,ще раз доказує,що я знову попав у "точку" .Такі "ушльопки ", як ви,не те ,що гальмують процес розвитку,а продовжують та розвивають тенденцію регресу !!!Ясно шо жаба душить ,за те що не попали "до корита" ,отож і спасаєте те ,що абстрактно нагадує вас самих !
Наступне, такі випади ,типу "аля бидло " ,чи підписи таких самих людей, але "інтелігентів" ніц не змінять ,окрім того, що ваш маятник качає негативну енергію ,котра невдовзі отілесниться у ваших і до того хворих тілах .(з мечем прийдеш,від того ж .... "мудрішим не станеш").
І відколи "інтілігенти" непідкупні ? - ціна нині піар .(і особисто моє---- немає нині жодного інтелігента,їх давно ше по....,).
І ти ,і ше ваші писакі - попросту порожняки,котрі невміють оперувати словами ,котрі нібито боряться за справедливість .
.Доста вже порожнятини ,блогів дефлексійних ,і всяких тем,котрі не стосуються розвитка міста ..
:give_rose:


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 лютого 2011, 15:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
VVVitaliy написав:
Казарму у парку Трильовського розбирають.
Їй біля 150 років, там були цісарські війська, під час ЗУНРу розміщувалося 2 полки січових стрільців.... Це так, пригадалося зараз... Пережила, старенька, німців, поляків, австріяків, москалів і ще би з 150 років простояла...
Пізніше викладу фото, я з одної секції вже зняли верх і почали розбирати цеглу, а також історичну довідку про казарму.
А "хтось" обіцяв створити там вищий освітній навчальний заклад. Невже необразливо коломиянам, що їх вкотре обманули, а добротну будівлю, яка має чудову історію, відіграла певну роль у місті, є однією із прикрас міста - розбирають "дяді" на цеглу?
Мовчимо?

Я тобі тепер скажу ,ти не мовчи перед жінкою та мамою ,- герой !
Цей "дядя"- власник цієї руїни,між іншим врятував "цукровий завод" і багато ще такого,котре варто було врятувати ......(і це його власність ,що захоче ,те й з тим і зробить.) !!!
Такі спасителі як ти ,найсмішніший приклад абсурду ,котрий існував в м.Коломия .
На прощання,----- колективне несвідоме словами не нагодуєш,бо всі люди неусвідомлено опираютьсяя на відчуття !!!
Моя тобі порада : навіть будучи рабом системи ,можна не втрачати СЕБЕ !!!
:give_rose:


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 лютого 2011, 16:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Дивна річ ,цей ваш "націоналістичний інтузіазм" ?
Таке враження ,що "спасають" не казарму ,а "Ісуса" !( )
Де ви були всі раніше такі, спасителі -визволителі ? Ночами не спите й думаєте про "казарму" !(мабуть вам файно платять,та хоча - сумніваюсь !)
От до прикладу ,таке :
-"...був шум щодо міського озера,люди всі "поголовно били на сполох",ходили в "ратушу",і таки шось з того получилось.Бо дійсно поважна причина !А тут якась казарма,котра не є міською власністю,- має (на вашу думку) стати першочерговою проблемою жителів ?! не смішіть !!! :D "
І ше тут Нєкрозові діти ,саме через якогось там Митю ,(уявіть собі тільки наступне) мають гратись з "дітьми-дегенератами". :D
Жах просто ! :D
Хлопці ,ви запутались ,і стали подібні на "донкі-хотів",вас навіть в серйоз важко сприйняти , ВИ В ПСИХОЗІ,а значить варто спинитись (ось і мій діагноз з рецептом.).


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 21 з 24 [ 233 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB