Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 3 з 5 [ 43 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Коломийські газетки
 Повідомлення Додано: 02 січня 2011, 11:11 
Офлайн

З нами з: 19 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 142
Прізвище, Ім’я: Геник
З Новим роком Вас!

Окрім політики в газеті можно і таке прочитати, про яке не пишуть інші коломийські видання і навіть інші українські:
1. БУДОВА СТОЛІТТЯ В ШВАЙЦАРІЇ, автор Любомир Винник. Наш земляк, який вже десятки років живе в Швайцарії але вболіває за рідне - http://visty.in.ua/?module=fn&a=414&h=b ... hvajjcarii. Доречі, це не одна його стаття і він є постійним дописувачем в нашій газеті.
2. БК «ТИРЛИЧ» ЗНОВУ ЛІДИРУЄ - http://visty.in.ua/?module=fn&a=723&h=b ... vu_lidirue. І це не тому що команда Бортейчука. Хтось в Коломиї ще спроможній за свої кошти утримувати баскетбольну команду, яка не одного матчу не програла. Виграла також і у словетної "Говерли", яку приподносять до небес.
3. НОВІ КОЛОМИЙСЬКІ ВИДАННЯ, автор Микола Савчук. - http://visty.in.ua/?module=fn&a=731&h=n ... i_vidannja. Знову ж, це автор взагалі позаполітикою і його статті про Коломию та коломийців чи коломиян, як кому до душі. В кожній газеті є його статті.
4. SOLOMIA: «В МЕНЕ ВСІ П’ЯТЬ ПОКОЛІНЬ ПО МАТЕРИНСЬКІЙ ЛІНІЇ СПІВОЧІ». Стаття про Олену Карпенко. Хтось з Вас взагалі знає що це за дівчина, чим займається? Чи була вона в Коломиї чи ні? Чи слухали Ви її пісні? Ні? Послухайте. - http://visty.in.ua/?module=fn&a=755&h=s ... i_spivochi
5. ІГОР БЕЖУК НАМАЛЮВАВ ЯСЯ ТА ІВАСЯ ДО ЄВРО-2012 - http://visty.in.ua/?module=fn&a=628&h=i ... o_evro2012. Ви про це знали? А ми перші про це взнали і надрукували на шпальтах "газетьонки". Хтось ще це зробив?
6. ОЛЕСЯ СТЕФАНКО: «КРАСА ПОВИННА ЙТИ ЗСЕРЕДИНИ!», автор Наталія Сандецька. Інтерв"ю брали по телефону і це не передрук з інших видань - http://visty.in.ua/?module=fn&a=750&h=o ... _zseredini

Це лише маленька частина унікального контенту підготовленого нашою редакцією.
Так, безумовно, на шпальтах нашої газети переважає критика міського голови та міської влади.
Але перегорніть, не полінуйтеся, сторінки газети і Ви побачите, що окрім цього є цікаві матеріали.

Кожного тижня ми купуємо всі видання, які друкуються в Коломиї. Перечитуємо, аналізуємо і можу Вас завірити не "фекаємо" на ті "газетьонки".

to митя грихльов. Якщо у Вас є матеріал, який би Ви хотіли розмістити на шпальтах нашої "газетьонки", то будь ласка звертайтеся до нас в редакцію. Або можливо Ви хотіли би про щось прочитати, щось поліпшити то також чекаємо. Зрозумійте нас правильно, ми просто не знаємо Ваш кругозор інтересів, вподобань.

П.С. Я люблю конструктивну критику, бо лише через конструктив позитивні зміни. :)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломийські газетки
 Повідомлення Додано: 02 січня 2011, 11:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
можливо, через якийсь час, забудеться (а може не забудеться) те, що ви писали в передвиборчий час і люди почнуть читати... моя точка зору...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломийські газетки
 Повідомлення Додано: 02 січня 2011, 13:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Necrosus написав:
З Новим роком Вас!
..........
П.С. Я люблю конструктивну критику, бо лише через конструктив позитивні зміни. :)

Ти тіко оправдався ,кіко міг ! А тисне в грудях інше,коли ти це робив ,то знав шо воно таке буде !!!
А позитивні зміни відбуваються не через конструктив ,конструктив - спосіб подачі інфо,а зміни вимагають готовності,та здатності ,чуттєвої та емоційної позиції на котру сторони опираються в процесі ...
Ти обіжений і тобі самотньо, я тебе розумію...!!!
Все в твоїх "руках",тільки перестань оправдовуватись, "твори" і люд сам розцінить !


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломийські газетки
 Повідомлення Додано: 02 січня 2011, 17:06 
Офлайн

З нами з: 19 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 142
Прізвище, Ім’я: Геник
митя грихльов написав:
Necrosus написав:
З Новим роком Вас!
..........
П.С. Я люблю конструктивну критику, бо лише через конструктив позитивні зміни. :)

Ти тіко оправдався ,кіко міг ! А тисне в грудях інше,коли ти це робив ,то знав шо воно таке буде !!!
А позитивні зміни відбуваються не через конструктив ,конструктив - спосіб подачі інфо,а зміни вимагають готовності,та здатності ,чуттєвої та емоційної позиції на котру сторони опираються в процесі ...
Ти обіжений і тобі самотньо, я тебе розумію...!!!
Все в твоїх "руках",тільки перестань оправдовуватись, "твори" і люд сам розцінить !


Слухай, Митя, іди вчи дітей і то своїх. Можеш жінці мораль прочитати, татові - якщо дозволить і не пошле подальше.
Мені твої "поучєнія" до одного місця.
Я в опозиції і буду в ній до нинішньої влади. І буду до того моменту поки це треба буде. Теперішня міська влада досить вдало почала і так само продовжує.
Ти знову в своєму репертуарі, наговорив купу, а конструктиву нуль.

Конструктивне спілкування — обмін повідомленнями з ціллю з'ясувати простір проблем, цілей та словник співрозмовника, співнести зі своїм та об'єктивно доступними відчуттями (зір, слух та інших відчуття).

Бесіда закрита, співрозмовник в ігнорі. Крім блєяння я нічого не почув.

Як казав Арсеній Яценюк: "Все тільки починається". Я йому вірю.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломийські газетки
 Повідомлення Додано: 02 січня 2011, 17:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Necrosus написав:
Як казав Арсеній Яценюк: "Все тільки починається". Я йому вірю.

Вірити можна в бога. Політикам - ніколи. IMHO

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломийські газетки
 Повідомлення Додано: 02 січня 2011, 18:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Ти правий,починається !
Нинішня влада зробила багато для цього ,а твої кумири лише вміют шо пуджіти бабайками,і шо помогло це се їм?
Єк видкоси ,се ні ,а ти "братчику " берисі до розуму та ставай до роботи !!! 8-)
:D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломийські газетки
 Повідомлення Додано: 22 січня 2011, 14:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
а шо там за рухи у "Коломийській правді"? :?:
хто чув


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломийські газетки
 Повідомлення Додано: 22 січня 2011, 15:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
нічого не чув. розкажи.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломийські газетки
 Повідомлення Додано: 22 січня 2011, 15:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
сам толком не знаю, лиш чув, що деяких журналістів пішли... :)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломийські газетки
 Повідомлення Додано: 22 січня 2011, 15:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
ну так вибори скінчилися, а про нові наразі ніц не чутно. нащо ото задурно кормити журналістів.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 5 [ 43 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB