Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ] 



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Коломийські таксисти
 Повідомлення Додано: 29 червня 2010, 12:48 
Офлайн

З нами з: 29 червня 2010, 12:18
Повідомлення: 3
Прізвище, Ім’я: Коломиянин
ПРивіт всім,я далеко не любитель форумів,але от вирішив створити тему і виговоритися,бо про це треба говорити,а не замовчувати...От тепер по ящику і в інтернеті можна почути про міліцейський "бєзпрєдєл",так він присутній і з цим необхідно боротися,але от вчора я попав в нестандартну ситуацію і був побитий.....таксистами.Докладніше:дивився я футбол у свого друга,він живе в районі Гомону,подивився я футбол,ще трохи випили,не без цього, :drink: і от я вертаюся додому,а живу недалеко від центру.ну і звичайно викликаю своє ще недавно улюблене Престиж таксі 8-) .викликав вийшовши з дому з мобільного,а так треба час,щоб машина доїхала,то викликав до 14 училища,а сам пішки туди пішов,прийшовши туди ще почекав хвили 5,І ВИРІШИВ ЙТИ ДАЛІ ПІШКИ,десь вже відійшовши десь кілометр до мене під'їзжає таксі,я культурно пояснив,що мені вже не потрібне воно,і я піду пішки.Водій пробує мені доказати,що він дуже швидко приїхав,по перше водій був одягнений в майку,таку,що люди в них сплять і не дуже обдарований манерами,тож логічно ,що у нас получилася словесна перепалка...І ще він був на дууууууууже ПРЕСТИЖНІЙ марці авто-жигулі 10 моделі...Тож ми "поспілкувалися"і я пішов далі,таксист поїхав...Біля чемпіона,біля цілодобового він стояв і ще мені щось викрикував,я не особливо вникав,що саме,але він точно не цитував класиків... :? Тож я йому на прощання показав середній палець... :idea: Тож йду я собі ,вже про нього і забув,аж тут за поворотом (як з головної повертати до парку) стоять чотири машини з шашечками і далі я вже мало що пам'ятаю,інстинктивно закрив обличчя руками,про опір і мови не могло бути...Як результат,розбитий ніс,весь в крові дойшов додому...Отакі то пироги... :oops:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Таксисти...
 Повідомлення Додано: 30 червня 2010, 09:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
і що , так тяжко вирахувати того таксиста , і переламати йому ребра ? З такими я поступаю тільки так...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Таксисти...
 Повідомлення Додано: 30 червня 2010, 22:32 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
Питання спірне,хамити один одному теж не треба.Побили- підіть зніміть побої і напишіть заяву в міліцію.Або хід у відповідь.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Таксисти...
 Повідомлення Додано: 01 липня 2010, 07:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
vmateychyk написав:
Питання спірне,хамити один одному теж не треба.Побили- підіть зніміть побої і напишіть заяву в міліцію.Або хід у відповідь.


Згоден.
Крім того є ще спірний момент: "до мене під'їзжає таксі,я культурно пояснив,що мені вже не потрібне воно,і я піду пішки". Хто оплатить викилик?! :?:
Як би там не було, - таксист спалив бензин на виклику...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Таксисти...
 Повідомлення Додано: 01 липня 2010, 09:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
ну ... спалив бензину і бійка , тим більше четверо на одного , мяко кажучи, то дві великі різниці... за таке однозначно у писок і ніякої політінформації

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ] 




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: google [bot] і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB