Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 28 з 30 [ 292 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Міська Рада
 Повідомлення Додано: 14 липня 2012, 20:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
exp написав:


курва мама , а я дививсі ТСН ... про той балькон , там пише Прикарпаття , але їдріт , вижу , шо Коломия.... а депутатови жерти меньше тра ... і балкони не будуть ломитися... ні під ким не проломився , а під тимво джмелем проломився... ясно що проломисі... щоки зі спини видно... :-D

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Міська Рада
 Повідомлення Додано: 15 липня 2012, 20:33 
Офлайн

З нами з: 27 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 170
Звідки: Коломия
Капітан написав:
exp написав:


курва мама , а я дививсі ТСН ... про той балькон , там пише Прикарпаття , але їдріт , вижу , шо Коломия.... а депутатови жерти меньше тра ... і балкони не будуть ломитися... ні під ким не проломився , а під тимво джмелем проломився... ясно що проломисі... щоки зі спини видно... :-D



:good: :good: :good:

_________________
http://rus-kolomiya.livejournal.com/


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Міська Рада
 Повідомлення Додано: 24 серпня 2012, 23:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 62
Ну ви тут і розвели дискусію нівроку!)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Міська Рада
 Повідомлення Додано: 29 грудня 2012, 20:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Сьогодні, 29 грудня, на cесії Коломийської міської ради депутати таємним голосуванням, 28-ма голосами з 50-ти, зняли з посади секретаря міської ради Ярослава Гошія (Батьківщина).


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Міська Рада
 Повідомлення Додано: 29 грудня 2012, 20:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
exp написав:
Цитата:
Сьогодні, 29 грудня, на cесії Коломийської міської ради депутати таємним голосуванням, 28-ма голосами з 50-ти, зняли з посади секретаря міської ради Ярослава Гошія (Батьківщина).


і кого призначили ? регоанала ?! :)

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Міська Рада
 Повідомлення Додано: 04 січня 2013, 15:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Капітан написав:
exp написав:
Цитата:
Сьогодні, 29 грудня, на cесії Коломийської міської ради депутати таємним голосуванням, 28-ма голосами з 50-ти, зняли з посади секретаря міської ради Ярослава Гошія (Батьківщина).


і кого призначили ? регоанала ?! :)
ше нікого :coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Міська Рада
 Повідомлення Додано: 04 січня 2013, 16:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
exp написав:
ше нікого


та фігнею вони там страдають. а тротуари покриті ледом і зверху ше водою. і ні одна сволоч не думає з тим шось робити. ніби воно так і має бути. такого жахливого стану тротуарів я не видів уже давно, а може і ніколи. але де ж тим панам є справи до тротуарів. вони ж свої дупи на машинах возят.

чо ні оден добродій тіпа боді чи глушкова не робит ніякого добра? та тому шо добро є строго дозоване і тіко перед виборами.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Міська Рада
 Повідомлення Додано: 04 січня 2013, 16:26 
Офлайн

З нами з: 15 жовтня 2010, 16:54
Повідомлення: 513
Звідки: Коломия/USA
Прізвище, Ім’я: Олеся О.
VohaBit написав:
exp написав:
ше нікого


та фігнею вони там страдають. а тротуари покриті ледом і зверху ше водою. і ні одна сволоч не думає з тим шось робити. ніби воно так і має бути. такого жахливого стану тротуарів я не видів уже давно, а може і ніколи. але де ж тим панам є справи до тротуарів. вони ж свої дупи на машинах возят.

чо ні оден добродій тіпа боді чи глушкова не робит ніякого добра? та тому шо добро є строго дозоване і тіко перед виборами.


капєц! :shock:

і про дозоване добро - вражає стаття на коломийському сайті, що більше 70% українців вважають себе щасливими :? , може не в тротуарах щастя, а от в тому дозованому добрі :secret:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Міська Рада
 Повідомлення Додано: 19 березня 2013, 05:01 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
Должностные лица Коломыйского городского совета и одного из частных предприятий разворовали 115 тысяч гривен бюджетных средств. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Ивано-Франковской области.
«С мая по октябрь прошлого года в центре Коломыи, по заказу городского совета, частная фирма начала работы по возведению постамента памятника Ивана Франко. За работу горсовет перечислил предприятию 659 тысяч гривен. Должностные лица завысили стоимость выполненных работ на 115 тысяч гривен», – говорится в сообщении.

По информации источника, во время проверки соблюдения требований Закона Украины «Об осуществлении государственных закупок» правоохранители выяснили, что коломыйские чиновники не только внесли заведомо ложные сведения в акты приемки выполненных работ, но и завысили их стоимость. В частности, в документах они написали об установлении вокруг памятника кованой ограды, которая, как выяснилось, отсутствует. Количество отраженных в актах ленточных фундаментов и гранитных плит также не соответствует действительности.

По факту хищения бюджетных средств Коломыйской межрайонной прокуратурой начато уголовное производство по ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 УК Украины. Продолжается досудебное расследование.


джерело:http://nbnews.com.ua/news/81536/


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Міська Рада
 Повідомлення Додано: 19 березня 2013, 08:54 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
vmateychyk написав:
Должностные лица Коломыйского городского совета и одного из частных предприятий разворовали 115 тысяч гривен бюджетных средств. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Ивано-Франковской области.

Тю, куме! :roll:
Аж тепер додивились? Комусь хтось сильно мішає? Якщо б прокуратура виконувала роботу то б знаходила розкрадання бюджету практично в кожному підписі міської ради, незалежно чи там теперішній мер чи можливий альтернативний. Чи це перший і єдиний раз хтось взяв, те що йому не належить?

Цитата:
А зачем вообще памятники нужны? Бабло сопшездить - это главное.

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 28 з 30 [ 292 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB