Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 1 з 4 [ 39 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 22 лютого 2010, 15:16 
Офлайн

З нами з: 22 лютого 2010, 03:00
Повідомлення: 9
Темної ночі, 05.02.2010 року приблизно о 21.15год., сталася дорожньо транспортна подія з участю авто під моїм керуванням
(Lanos АА5081ВМ), в с. Корнич, Коломийського району,
Івано- Франківської обл..
(Не прибрана, вузька, сільська, вулична дорога з однією колією- де уникаючи зіткнення з Мерседесом, я скерував своє авто вбік - та на жаль, на слизькому льоду автомобіль зісковзнув, в результаті отримали пошкодження передніх бамперів і протитуманних фар обидва автомобілі.)Причому за кермом був один чоловік, але назвався водієм інший.
Машина застрахована, повідомивши страхову компанію і виконуючи її інструкції викликав представників Коломийського ДАІ.
Через півгодини приїхав наряд ДАІ : двоє: одна особа жіночої статі, яка навіть не представилася і була без номерного значка і другий ДАІшник чоловічої статі в цивільному :k|: , але з жезлом?!! :bi: Жінка відразу виставила вимогу надати документи і страхові поліси. Документи отримала , але ксерокопія мого полісу її не влаштовувала, за що грозилася оштрафувати мене на 855 грн. !?.
Обмірявши місце події вона сказала.. «.. а тепер поїхали в Коломию на штрафну площадку, де її треба подивитися пошкодження обох автомобілів згідно закону»!? :shock: .Я категорично відмовився покидати місце події, зауваживши, що мені потрібна попередня довідка про подію, і що протокол і довідка оформляються на місці події.
Вона почала кричати, грубіянити і навіть пхати мене руками в груди, бризкаючи слюною в обличчя :evil: , що ..» .. то у вас в Києві так, а в нас в Коломиї свої Коломийські закони і процедури..». Пофотографувала всі пошкодження на мобільний телефон. Почала викликати евакуатора, бігати, погрожувати, що за свої слова я ще відповім. І що в неї немає з собою ні протоколів, ні довідок - все це зберігається в відділі і ніколи не оформляється поза відділом. І, що взагалі я маю пройти медогляд, на що моя дружина зауважила, що потерпілих фізично немає і водії не мають претензій відносно стану тверезості, - тут ДАІшниця знов почала верещати диким голосом, що «…кияни законів не знають, нічого не розуміють – і в нас на Україні (тобто Коломиї) свої закони.» Шантажувала, що документи я не отримаю на машину, якщо не поїду з нею на службовій машині в лікарню.
Залишивши машину на узбіччі перелякану дружину серед ночі в неосвітленому місці ( бо з службової машини її ДАІшниця грубо вигнала) я змушений був проти своєї волі їхати в лікарню. По дорозі, Вона - ДАІшниця вимагала заправити машину, мотивуючи … чого це я маю на шару з нею кататися і вимагала разом з цивільним , але озброєним жезлом чоловіком по ремонтувати службову машину ( в неї не відкривається одні двері і поламана попільничка – в поломці якої мене і звинуватили).
В лікарні 0 22.45 підтвердили, що я не вживав алкоголь. Далі вона повезла нас обох в відділ ДАІ.. Там на протязі півтори години писала два протоколи, позбавила мене посвідчення водія, видала талон тимчасовий. Тут я її нагадав про довідку, вона не знала де вони лежать телефонувала керівництву – питалася – шукала , на кінець десь знайшла, ще 15 хв. заповняла, десь о 00.35 06.02.20100 я був вільний, викликав таксі і поїхав рятувати машину і дружину.
Вже з довідки та талону я дізнався, що то була :

Ст.. дер автоінспектор, ст.л–нт миліції ТАБУЛІНСЬКА НЕОЛІНА МИХАЙЛІВНА, а з довіки з лікарні її номер : УКР13133.

Що ж то в Вас шановні Коломияни за диктатура ДАІшш? :shock:
Що всі ДТП так оформляють - з любовю до грошейш?
Я ті дії оскардлжив в Департаменті ДАІ Україна, про відповідь повідомлю.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 лютого 2010, 18:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Viktor Lakhnyuk написав:
Що ж то в Вас шановні Коломияни за диктатура ДАІшш?
Що всі ДТП так оформляють - з любовю до грошейш?


А між тим, як не крути, це життєві і цілком актуальні питання...

Нема смислу ідеалізувати водіїв (так само як і працівників ДАІ!), однак, хотілося б все ж увидіти, бодай, якусь відповідь.
Розуміється, начальство не має часу займатись такими дурницями як публікації на якихось там форумах!.. Але ж начальник має замісників, має секретаріат - то їх хліб насущний.
Здається начальником міськрайонного відділу ДАІ являється Зінченко Валерій Михайлович (я можу помилитись).
А отут номер тел. 2-15-01.

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 лютого 2010, 19:11 
Офлайн

З нами з: 03 листопада 2009, 03:00
Повідомлення: 245
Це неподобство не вийняток а скоріше правило і саме цікаве чим менше містечко в якому пригода тим нагліші працівники служб!!!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 лютого 2010, 10:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Знаю я тих козлів , у мене обидва двоюрідні брати у ДАЙ працювали...йой не кажіть , то стрілєти треба , ґумовими кулями у солі вимоченими, або в акумуляторній кислоті... :evil:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 лютого 2010, 13:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Viktor Lakhnyuk написав:
Що ж то в Вас шановні Коломияни за диктатура ДАІшш? Що всі ДТП так оформляють - з любовю до грошейш?

Можна подумати, що десь набагато краще! А що ви хочете? Вигнали з ПТУ- воно пішло в армію, повернулося і купило собі місце в ДАЙ, тепер відробляє ті затрати, плюс данина керівництву.А жінка в міліції самі розумієте... :cry:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 лютого 2010, 13:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Оксана Сонечко написав:
чим менше містечко в якому пригода тим нагліші працівники служб!!

І значно тупіші. Ви б прочитали іхні протоколи!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 лютого 2010, 16:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Старший_брат написав:
тепер відробляє ті затрати, плюс данина керівництву.
я чув, що в них там "просто план". Хош не хош - треба виконувати.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 лютого 2010, 17:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Старший_брат написав:
Ви б прочитали іхні протоколи!

а ше краще як то прочитає грамотний юрист :D
90% випадків мож перевернтути з ніг на голову, або довести що з вказаного протоколу неможливо встановити винуватця дтп.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 лютого 2010, 19:38 
Офлайн

З нами з: 22 лютого 2010, 03:00
Повідомлення: 9
Можна подумати, що десь набагато краще!
В м.Київ то робиться дуже швидко, і за півгодини виписують і протоколи і довідки. Принаймі без хамства і чітко по справі.
Щодо хабарів, то тут всеукраїнська тенденція. ://:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 лютого 2010, 19:44 
Офлайн

З нами з: 22 лютого 2010, 03:00
Повідомлення: 9
При свавіллі інспекторів Коломийської ДАІ спочатку дзвонити за ном.№ 221, вони зєднають з гарячою лінією - а там скажуть куди послати охренівших від безкарності інспекторів Коломийської ДАІ, типу інспектора Табулінської Нельки.

Начальнику Департаменту
ДАІ МВС УКРАЇНш
м.Київ вул..Лукянівська 62.
Коломійцю С.Г.

Начальнику УДІ УМВС УКРАЇНш
Івано-Франківській області,
вул.. Юності, 23
м. Івано-Франківськ, 76000

Начальнику ВДАІ з обслуговування
Коломийського району
м.Коломия, вул.. Довбуша 19-б.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 4 [ 39 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB