Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 5 з 8 [ 71 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 14:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
БорМан пише:
ти сам хоч зрозмів що написав.


Я переконаний, що то просто пише людина, аби посвітитися, хоча своєю тупою недалекоглядністю сам себе так загнав, що... Але то його право

Пропоную emerald назватися, якщо не страшно... якщо не боягуз. Або зустрітися, щоб в очі міг сказати причини свого упередженого ставлення.


Цитата:
pent@gon пише:
Та ні, це я шось не так зрозумів. Але ж саме у вироку слово безпричинно зустрічається рівно три рази.


Привіт! Було три спроби встановлення гаража. Перший раз - сусіди відігнали самі, хоча о 6-ій ранку було підготовлено площадку під гараж, завізжи машину щебню. Вдруге - ті всі качелі, але вже з битами, матами і камінням... пізніше міліцією і свідченнями сусідів. Втретє - через годину після другого разу, тоді Фільварок і получив важкі травми, бо міліція після другого епізоду вилучила биту, пістолет не знайшла, тому в хід пішло каміння, яким Фільварок получив у скроню і було побито його бус Фольксваген.
Був і четвертий епізод, коли везли встановлювати гараж. Колона: попереду машина з гаражем-вагоном (а не збірно-розбірним - щоб швидше встановити), за нею - кран, після них - Яворський на іншій машині. Саме я був у повідрї і те все бачив. Але, від "добрих людей" попередньо надійшла звістка, що Яворський арендує транспорт для перевезення і встановлення гаражу. Тому у повірї вже була "засідка" з міліції, оскільки Яворський ігнорував те, що його викликали для дачі свідчень, а попросту кажучи - переховувався. Тому його міліція і чекала. Коли машини підїздили - хтось попередив і Яворського. Треба було бачити як та автоколона від Ратуші (стоянки ззаді ратуші) їхала задом майже до супермаркету "555". Отакі епізоди. Тобто, це все відбулося не одразу і не в один момент, а скандал тривав впродовж первного періоду часу. Я - не вмішувався до тих пір, поки в рух не пішли біти, пістолети, каміння і все решта. Поки не пішла кров... Отаке то.
А щодо того, що у вироку слово "безпричинно" зустрічається 3 рази - не дивуйтеся. Там у вироку і інші словосполучення зустрічаються не менше 3-ох разів, наприклад "явної неповаги до суспільства". Натомість - не згадано, як каміння літало у сторону мешканців будинків, які погрози звучали жильцям, як малі діти тікали з страхом. Цього - нема. Знаєте чому? Аби помякшити вирок.
п. Романе - відповів?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 14:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
pent@gon пише:
Може то такий тепер спецтермін ввели, аби вироки пом'якшувати?


Так + щиросердечне...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 14:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Як обіцяв п. Богдані - кладу фото, які не долучено до справи ЧОМУСЬ.
Ці фото ще до того, як даний пан (Вались Фільварок) - отримав удар каменем у скроню, а інший камінь, якицй "влетів" у лобове скло його буса - поріза руки, лице.... розбитим склом.

Зображення Зображення

Це по тілу сліди від дула пістолета.
Також, зверніть увагу на "синці" по тілу і ліву сторону обличчя на фото 1. Це був лише початок...
Потім не було коли фоткати. Але у сусідів є зйомка на мобільний всієї "трапацирки"... яку не долучено до справи. Чому? Треба було помякшуючих.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 17:37 
 
Цитата:
Віталій Вандич пише:
Ну, тепер зрозуміло агресивне ставлення Мабуть - мій колишній студент, мяко кажучи не зовсім успішний



та ні, м"яко кажучи ви не попали, та й це вам не світить. Я з вами до цього часу ніразу не пересікався.А Ваша "слава" містом швидко поширилилася, і як вас "пішли" звідти також.

Цитата:
Я переконаний, що то просто пише людина, аби посвітитися,


Ха, та по-моєму, крім вас тут цим більше ніхто і не займається .Хоча ви вже і так добре засвічені.
Та, бачу, вам слави все мало.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 18:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
emerald пише:
та ні, м"яко кажучи ви не попали, та й це вам не світить. Я з вами до цього часу ніразу не пересікався.А Ваша "слава" містом швидко поширилилася, і як вас "пішли" звідти також.


Від Вас першого чую про "славу" і про те як мене "пішли". Може детальніше розкажете? Самому цікаво стало... Ви хоча би про який коледж маєте наувазі? Я в двох працював... Це так - для інформації.
А коли це відбулося - не уточните?
А назватися - таки боїтеся напевно... От я все таки думаю: Ви - пліткар чи ...?

Може таки назветеся? Не будете ховатися за монітором і зводити наклепи?
Чи - страшно?
Бачу - Вам і сон не допоміг...нажаль... :bu

Цитата:
emerald пише:
Ха, та по-моєму, крім вас тут цим більше ніхто і не займається .Хоча ви вже і так добре засвічені.Та, бачу, вам слави все мало.


Кожному своє. Хтось не боїться називатися своїм іменем і називати правду своїми речами, а комусь - страшно, прикрившись тризубом і підписавшись emerald - дорогоцінний Ви наш Смарагде... - зводить наклепи, не розбираючись в елементарному. Доречі, по власності чинне законодавство почитали? Може Вам який ще Кодекс етичної поведінки "підкинути"?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 18:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
Віталій Вандич пише:
"слава" містом швидко поширилилася, і як вас "пішли" звідти також.


От сиджу і думаю... Вже ж таки - мене студенти висунули кандидатом у депутати до міської ради. Трудовий колекстив - підтримав. Я виграв вибори на окрузі, за яким балотувався. Став депутатом. Відстоював інтереси коледжу. Який і кому понт було мене "пішли"? :) Доречі - єдиного з викладачів, хто пройшов до міської ради від висуванців з коледжу.
Та і взагалі цікава епопея: вітка форуму про коломиського гінеколога, а судилище робить зі мною товаріщ Смарагд, який запевняє, що мене не знає, бо не "пересікався" (чесно кажучи - і слава Богу, бо з такими людьми у мене немає бажання "пересікатися" - хоча якщо принципово треба і захоче - нема питань). Однак товаріщу Смарагду доволі чітко відоме про мене багато чого, а також законодавство і причини конфлікту жильців будинків пр. Грушевського 3,5,7 із Яворським.
Тепер щодо слави - товаріщ Смарагда (швидше за все) Яворський роздавав депутатам "агітки" за мене, що я маю бізнес-проект з Фільварком, і на схилі за ратушою хочу будувати двохповерховий готельний комплекс....
По-перше, я не маю бізнес-проектів,
По-друге, як на мене там немає можливості нічо будувати, бо насипна земля,
По-третє, в перспективі там має бути заїзд від Кляштора до Ратуші, так що всі гаражі "попросять",
По-четверте, я не маю стільки грошей. За Фільварка, як "бізнес-партнера" зі слів Яворського - не знаю, але вроді теж немає грошей... Хоча - не знаю...

Ви цю "славу" маєте наувазі?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 18:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
Віталій Вандич пише:
Бачу - Вам і сон не допоміг...нажаль..

марно сподіватись. для повноти картини мож іще прочитати тут і наступну сторінку. після цего мож просто ігнорувати дописи цего товариша, як такі що не вартують уваги, бо ми і так уже відхилилися від теми.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 19:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
БорМан пише:
для повноти картини мож іще прочитати тут і наступну сторінку


Почитав, дякую... СмарагдЄЦ, який називає себе emeraldom - слабий вроді... Може би то полікувати якось людину?

Цитата:
БорМан пише:
після цего мож просто ігнорувати дописи цего товариша, як такі що не вартують уваги, бо ми і так уже відхилилися від теми.


Певно, шо так і буде, бо воно навіть не годно пояснити шо і відки чуло.... Дякую за підказку :arrow:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 22:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
Цитата:
БорМан пише:
після цего мож просто ігнорувати дописи

І це правильно. В цьому світі занадто багато дурниць щоб на них реагувати.

Цитата:
Може би то полікувати якось людину?

Досить самовпевнено. Вам не здається?

Віталій, ви можете висловити своє ставлення до цієї теми? Тобто ви як депутат міської ради маєте якісь думки з цього приводу? Чи просто вирішили обговорити такий випадок




_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 22:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
Богдана пише:
І це правильно. В цьому світі занадто багато дурниць щоб на них реагувати.


Дякую. Дослухаюся вашої поради. Щиро!

Цитата:
Богдана пише:
Досить самовпевнено. Вам не здається?


Ну... можливо... Ну а може людині дійсно бракує допомога психолога. Просто таке якесь враження, що людина свідомо йде на конфлікти і старається створити конфлікти. Це, як на мене, не зовсім здорово.

Цитата:
Богдана пише:
Віталій, ви можете висловити своє ставлення до цієї теми? Тобто ви як депутат міської ради маєте якісь думки з цього приводу? Чи просто вирішили обговорити такий випадок


Шановна п. Богдано. Я вище детально описав яке маю відношення до даної теми. Вважаю - що повтою мірою описав і відповів на поставлені Вами запитання. якщо Вам не лінки - перечитайте, будь-ласка. Я жилець буденку №3, моя дитина грається у цьому подвірї, де літали каміння, біти і пістолети. Розумієте?
Прошу - почитайте - всього навчього 3 сторінки даної вітки і Ви все зрозумієте.
Тим більше - отримав погрози я у свою сторону та у сторону своєї дружини. Тут уже ні мандатами, ні депутатами прикриватися не станеш, коли тобі шизофренічно-хвора лдина починає погрожувати через годину після того, як у потерпілого Фільварка виявили струс мозку. Чи якою би була Ваша реакція, Вашого чоловіка?
Так, я офіційно заявляю, що маю відношення до цієї теми. Так як ні мої свідчення, ні мої заяви і звернення, ні фото - не взято до уваги судом. Я НЕ ПРОСТО вирішив обгорорити такий випадок, а опублікував вирок суду з метою привернути увагу принаймні форумчан до "справедливої" Коломийської Феміди.
З радістю відповім на Ваші інші запитанння, але прошу, аби я не переливав з "пустого у порожнє" - перечитайте всі мої повідомлення на даній вітці.




Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 5 з 8 [ 71 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB