Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 4 з 19 [ 188 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 березня 2009, 16:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
SPY пише:
але хто буде відповідати за те щоб люди не смітили?


ніхто не буде. SPY, - почни з себе - не сміти. :)
ще раз повторюсь ідеться про свідомість кожного. от коли кожен усвідомить що смітити є погано - буде чисто. Справа не тільки у сміттю. це та дрібничка яка вказує на загальний рівень культури.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 березня 2009, 17:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Ви кажете, що влади нема, я згідний, але і громади в місті немає, так тільки полялякати на форумі, не більше. Зробити комусь зауваження слабо, або старшно, що якийсь молодчик дасть по вухах, або просто пофігу. Хто згідний?

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 березня 2009, 17:49 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
БорМан пише:
ніхто не буде. SPY, - почни з себе - не сміти

якщо я скажу, що не смічу - і так ніхто не повірить :D

Цитата:
БорМан пише:
от коли кожен усвідомить що смітити є погано - буде чисто

Буде Утопія... Пригадайте Томаса Мора :D

Цитата:
HAMBA пише:
Ви кажете, що влади нема

Влада є...

Цитата:
HAMBA пише:
громади в місті немає

теж є... Згадати хоча б старих бабусів та дідусів старої закалки, які читають мораль і шо? То шось помагає? Як каже БорМан, тре щоб люди самі второпали... А цього досягнути дуже і дуже складно і навіть в деякій міріц неможливо :(

Цитата:
HAMBA пише:
так тільки полялякати на форумі

добре, що завтра виходим на вулиці і доводим до вух чи інших частин тіла людей, що смітити не треба? :D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 березня 2009, 18:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
SPY, Ти не зрозумів взагалі нічого, подумай, а потім кажи. Хочеш виходити на вулиці, давай, організуй, слабо?

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 березня 2009, 18:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
SPY пише:
кщо я скажу, що не смічу - і так ніхто не повірить

ти справді нічого не зрозумів. ти роби це не для когось, а для себе. нащо аби тобі хтось вірив чи нє?
Цитата:
SPY пише:
Буде Утопія...

буде срач. :D
Цитата:
SPY пише:
Влада є...

кожен народ має ту владу на яку заслуговує. це теж показник нашого рівня. і не треба тикати паальцем і казати що влада погана. хто її вибрав (тут уже згадували - демократично) ш?
Цитата:
SPY пише:
А цього досягнути дуже і дуже складно і навіть в деякій міріц неможливо

то що - маленькими кроками просуватися до цвинтаря. SPY, - ти мене дивуєш. у твої роки такий песимізм, що варто задуматись про самогубство. Бабусі і дідусі роблять те що вважають за потрібне. якщо воно не приносить результату значить не то роблять або не так роблять. А ми значить маємо скласти лапки і спостерігати як ото все тут накривається мідним тазом? І розказувати тут на форумі чи в розмові як у нас усе погано, а як колись усе було гарно нє?

Цитата:
SPY пише:
що завтра виходим на вулиці і доводим до вух чи інших частин тіла людей

завтра, а краще нині виходими на вулиці і перестаємо смітити. робим це демонстративно викидаючи сміття виключно у смітники, аби вудеркінди для яких існує дві градації - круто і отстой - задумались над тим що викидати сміття в смітник - це круто, а кидати під ноги - отстой.

Цитата:
HAMBA пише:
Хто згідний?

мабуть погоджуся :)

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 березня 2009, 18:21 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
HAMBA пише:
SPY, Ти не зрозумів взагалі нічого, подумай, а потім кажи. Хочеш виходити на вулиці, давай, організуй, слабо?


Нє, мені особисто гратись у Рембо немає бажання - виходити на вулиці та доказувати комусь шось силою. Є вислів - з дурним розуму накладати. Я ж навів приклад про старше покоління - вони пробують щось пояснити, а їх слухають?

Цитата:
HAMBA пише:
Зробити комусь зауваження слабо, або старшно, що якийсь молодчик дасть по вухах


Ти взагалі уявляєш ситуацію, коли хтось на когось наїхав із-за того, що той викинув не там сміття... Я згоден - людям пофігу.

Цитата:
HAMBA пише:
Хочеш виходити на вулиці

і це я не зрозумів?
особисто я - не хочу вирішувати дане питання - насильницьким способом і це писав вище.

Цитата:
SPY пише:
тре щоб люди самі второпали


Ще раз повторю свою думку, яку вже файно перекрутили. Люди мають зрозуміти, що не добре смітити там де живем. Зрозуміти не того що їх хтось попросить, скаже що це негарно, чи натовче вуха,а просто зрозуміти. Той хто зрозуміє - честь йому і слава, той хто ні - ну що ж придурків повно - хай записується в їх ряди, чи приймає той факт, що він один із них. Ось за такими вже і мають прибирати комунальники, чи аве чи що там ще... Як-не-як без них нам не обійтись ІМНО

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 березня 2009, 18:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Цитата:
БорМан пише:
то що - маленькими кроками просуватися до цвинтаря. SPY, - ти мене дивуєш. у твої роки такий песимізм, що варто задуматись про самогубство. Бабусі і дідусі роблять те що вважають за потрібне. якщо воно не приносить результату значить не то роблять або не так роблять. А ми значить маємо скласти лапки і спостерігати як ото все тут накривається мідним тазом? І розказувати тут на форумі чи в розмові як у нас усе погано, а як колись усе було гарно нє?

Просто золоті слова!!!

В нас у Львові скільки були якісь акції протесту чи то загальноміська толока, чи ще що, я завжди беру участь у таких міроприємствах, бо вважаю себе частиною громади міста, в якому живу, а казати, що от все так є як є і складати лапки, то не вихід. SPY, треба відстоювати своє, а не "гнати" тут вумні фрази з реготливими смайлами!

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 березня 2009, 18:34 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
БорМан пише:
ти справді нічого не зрозумів. ти роби це не для когось, а для себе. нащо аби тобі хтось вірив чи нє?


того я і не написав відповіді на то - для себе я вже давно зробив висновок, хай мене вважають диваком чи як - я вже казав, нікому нічого не хочу доказувати
якщо я скажу, що не смічу - і так ніхто не повірить :D, а смайлик, що причепив просто так? :D :D :D Якщо є смайлик - не сприймайте то занадто серйозно ІМНО :D

Цитата:
БорМан пише:
кожен народ має ту владу на яку заслуговує

з цим повністю згоден і так воно є...

Цитата:
БорМан пише:
то що - маленькими кроками просуватися до цвинтаря. SPY, - ти мене дивуєш. у твої роки такий песимізм, що варто задуматись про самогубство

маю надію, що це мине, і буде краще, а це вже не песимізм :D :D :D

Цитата:
БорМан пише:
робим це демонстративно викидаючи сміття виключно у смітники

я більше згоден з тою вашою фразою. що це я роблю для себе і комусь шось доказувати, показувати...

Цитата:
БорМан пише:
мабуть погоджуся

так, я теж не заперечую, тільки сказав. що влада є і громада є, а над 3 частиною просто пожартував... :D :D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 березня 2009, 18:35 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
ок, все я мовчу...

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 березня 2009, 18:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
SPY пише:
Ще раз повторю свою думку, яку вже файно перекрутили.

SPY, - висловлюй свої думки чіткіше, а то чогось тебе постійно неправильно розуміють.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 19 [ 188 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB