Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 18 з 23 [ 227 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 травня 2009, 18:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
БорМан пише:
А може то у того кінотеатру нема власника


Нє, не так...
Получається - власник є, але міська влада не знає хто :) Тому не може сказати хто і як купив і, відповідно, нині не може вплинути, аби рятувати споруду в центрі міста, бо.. банально, але "не знає" хто є власником, так як документація (наскільки я поняв з усної відповіді) - відсутня. ... Тому і "інформація відсутня" :)
Нехай дадуть відповідь. Якщо таки "інформація відсутня" - може найдуться сміливі коломияни, які піднімуть питання, аби повернути кінотеатр місту? Га?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 травня 2009, 18:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
Віталій Вандич пише:
може найдуться сміливі коломияни, які піднімуть питання, аби повернути кінотеатр місту? Га?

я якраз про це і думав :b_: якщо ніхто не захоче признатися як власник - може варто місту заявити свої права. Ну якщо у міста нема інформації коли і кому то продано - тоди чоому би і ні? Інакше той кінотеатр повторить долю "Комсомольця" - ну трохи пізніше бо дещо міцніший. А власник, який раптово з`явиться на руїнах скаже - ну не палучілась ... І виростуть там нові багатоповерхівки ...

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 травня 2009, 19:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
БорМан пише:
може варто місту заявити свої права.


Аби влада вчула коломиян - треба зібрати 500 підписів.
Може влада (виконавча) вчути і депутатів (тоді підписи збирати не конче) - але ж бо не чує...

Цитата:
БорМан пише:
І виростуть там нові багатоповерхівки ...


Або бари, кафе, ресторани... Най би може й було, але з кінотеатром. Як на мене - кінотеатр продавався без дозволу зміни цільового призначення обєкту нерухомості (принаймні - я би саме так продава майно коломиян, якби не було змоги створити муніципальний кінотеатр - доречі, то не є збитковою справою, якщо чесно...). Те, що "Джерело" довели до такого стану - то окреме питання: комусь же то треба. Скільки було інвесторів чи просто зацікавлених - так ні, не віддамо нікому - "місто мусить мати свій кінотеатр!" і крапка. А хто з форумчан (чи скільки коломиян) останнім часом був або відвідав впродовж років зо 5 "Джерело"? А чо?
Лиш то всьо на слухах - документів я не бачив.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 травня 2009, 19:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
Віталій Вандич пише:
Як на мене - кінотеатр продавався без дозволу зміни цільового призначення обєкту нерухомості

:) я тому і згадував про руїни у свому попередньому пості

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 травня 2009, 19:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
БорМан пише:
я тому і згадував про руїни у свому попередньому пості


Не знаю, направду...
Виглядає так, що власники і гроші мають, і вкладати готові, але не вкладають. Чи є механізм аби повернути містові? Думаю, тут мало який суд допоможе, хоча пробувати можна (шанси є завжди - навіть якщо він один із мільйона - то все одно - то шанс).
Але нема політичної волі у влади. Ніхто не хоче зв'язуватися із власниками, бо хтось боїться, хтось взяті зобов'язання відробляє, а комусь просто впадло, а хтось просто пофігіст, а інші - навіть не думали про таку справу...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 травня 2009, 23:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
Віталій Вандич пише:
Думаю, тут мало який суд допоможе,

ну якщо не мож встановити власника , то далі і питань нема. Бо на кого в суд подаш? а нема на кого ...

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 травня 2009, 23:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Віталій Вандич пише:
Скільки було інвесторів чи просто зацікавлених
шо дісно... не чув... :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 травня 2009, 11:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
БорМан пише:
Бо на кого в суд подаш? а нема на кого ...


І так, і ні - громада (чи будь-яка громадська організація на підставі підписів від громади) - на владу: чому продала, кому продала, на яких умовах, чому не поверне і т.д. Тобто зачіпитися є за що.

Цитата:
exp пише:
шо дісно... не чув...


Було-було. Ми ж недавно це обговрювали
Крім Пентагона, якому навіть нічо не сказаили толком - були інші люди і з Коломиї, і з Франківська, і зі Львова. Але - справа не зрушилався.
У нас якось так заведено, що який би інвестор не з'явився, завжди хтось має запхати свої два грейцари, тобто "ми тобі це се дамо, але ти всьо робиш за свої гроші і даєш нас частку у розмірі ХУ%"... Тому і німці втекли і відкрили завод на Закарпаттю, тому і інші івестори тікають... і ще чи вже не скоро появляться більш-менш серйозні. Бо про Коломию такий шлейф... шок. Я маю знайомих у Американській торгові палаті в Україні - їхня думка про Коломию наміцно сформована. Озвучувати не буду, аби потім не звинуватили у розголошенні інформації (тож лиш шось скажи - почнуть хто сказав, коли сказав, чого сказав і т.д.), але просто собі уявіть, чому досі нема жодних серйозних закордонних інвесторів у нашому місті. Та навіть дрібних - не таких вже й серйозних, але нема...
Лише подумати - мати під містом цілий аеродром... Та чого не зробити логічтичний центр між Європою та Азією, між Європою та Києвом. Подивіться по карті де ми розташовані і подумайте про можливості військового аеродрому. шТак питання - у чиїв він власності на нині, і чиїв власності споруди, приміщення? Чому місту і району не обєднати зусилля наж залученням інвестора і створенням логічтичних центрів - просто перевалочних баз.
За нашими підрахунками - це як мінімум 2-2,5 тис.робочих місць. Але треба їхати, шукати, домовлятися... Всі все похфігу. Місто і район сперечаються за межі - район придумав, що завод КРП - то на території району... Хіба можна спільно залучати якихось інвесторів при таких дибільних суперечках?



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 травня 2009, 15:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
повідомлення про аеродром переніс у відповідну тему :)

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 травня 2009, 17:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
БорМан пише:
повідомлення про аеродром переніс у відповідну тему


лінк тему не відкриває, а відкриває загальну (головну) сторінку форуму.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 18 з 23 [ 227 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB