Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 15 з 23 [ 227 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 квітня 2009, 22:42 
 
Цитата:
Віталій Вандич пише:
Що Ви хотіли своїхм коментарем сказати, шановний? Поясніть...


А те, що в нас закони створені так, шоб була "законна" можливість нікому нічого не пояснювати. І ви хоч на ратушу вилізіть, а більше знати не будете( це я для прикладу. Дуже сподіваюсь, що якусь внятну відповідь отримаєм)


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 квітня 2009, 23:14 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Може вартує трохи зменшити документ?
ось наприклад:

Зображення

БорМан написав:
відповідь дадуть вчасно, лиш не впевнений що вона нас тут задовільнить.


Що досить можливо, а подавання ще одного запиту з уточненням деяких позицій наврядче висвітлить нові факти, принаймні я так думаю, можливо помиляюсь

Що стосується мого аватару - про це писалось ось отут ще давно, мій попередній аватар http://forum.kolomyya.org/forums/forum22/topic465/message42282/#message42282 - маєте бажання - прочитаєте

поки що бажання міняти в мене немає - по пріколу :D
В ньому нічого не бачу образливого ні для кого - адже повинно бути почуття юмору, а не сприймати так серйозно, це всього навсього аватар

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 квітня 2009, 23:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
emerald пише:
А те, що в нас закони створені так, шоб була "законна" можливість нікому нічого не пояснювати


Ні, не згоден. Закони хороші у нас. У нас відсутня система відповідальності, немає наказанності за недотримання законодавства, а по=хлопськи - процвітає кругова порука, тому і діє один закон - НЕПшСАНшЙ.

Цитата:
emerald пише:
І ви хоч на ратушу вилізіть, а більше знати не будет


Вилазити не будемо - будемо знати все... :) Головне аби то була не одна людина, аби була група лдей. Група людей - то вже певна група впливу, певна група дії. А один у полі - не воїн...

Цитата:
emerald пише:
Дуже сподіваюсь, що якусь внятну відповідь отримаєм


Контра спем сперо :) (сорі, на латині не вмію)...

Цитата:
SPY пише:
Може вартує трохи зменшити документ?


Дякую за допомогу - хтось вміє зменшувати, хтось збільшувати. не хочу сказати проїжджене і тупе "хто на що вчився", але я не вмію зменшувати - тому дякую за допомогу. Щодо аватарки - таки не вспокоюся - якщо це й правилами порталу/форуму дозволяється і цензурно, то як мінімум неетично, не культурно, не ввічливо і мені, чомусь, не приємно коли до мене спиною стоять і розмовляють. аджу тут з Вами ми - розмовляємо. Чи не так?

Цитата:
SPY пише:
поки що бажання міняти в мене немає - по пріколу


Комусь "по пріколу" - а мені - образливо, коли таки задницею до мене стоять і розмовляють...
Лінк у мене не відкрився... Хотів, справді хотів почитати.

Цитата:
SPY пише:
юмору


То у "старшого брата" юмор - у нас - гумор, жарт...

Цитата:
SPY пише:
це всього навсього аватар


Але це ще й спілкування з живими людьми, а не з клавішами на клавіатурі і монітором....


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 квітня 2009, 23:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
Цитата:
emerald пише:
І ви хоч на ратушу вилізіть, а більше знати не будете

тут ще багато від ставлення залежить, як так рахувати то так воно і виходить

_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 квітня 2009, 00:27 
 
Цитата:
Богдана пише:
тут ще багато від ставлення залежить, як так рахувати то так воно і виходить


"так" вже 19 років виходить у всієї країни. То не ставлення треба міняти, то треба міняти владу.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 квітня 2009, 00:36 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
Віталій Вандич пише:
Дякую за допомогу - хтось вміє зменшувати, хтось збільшувати. не хочу сказати проїжджене і тупе "хто на що вчився", але я не вмію зменшувати - тому дякую за допомогу.


нема за що, радий допомогти :co:

Цитата:
Віталій Вандич пише:
Щодо аватарки - таки не вспокоюся - якщо це й правилами порталу/форуму дозволяється і цензурно, то як мінімум неетично, не культурно, не ввічливо і мені, чомусь, не приємно коли до мене спиною стоять і розмовляють.


лінк є робочий - це точно - просто клацніть тут

Щодо аватари - я там написав (пропозиція не моя, але особисто мені подобається) і особисто там - я перепросив за даний факт спиною. Люди підтримали, сприйняли це як жарт. Я не претендую на серйозну фотографію, як у вас чи ехра, Капітана та багатьох інших у яких власне фото на аватарі. Для мене це просто жарт (слово жарт не сприймати,як насміх над іншими :bt: ), так само як і попередній, хто памятає - правда попередній - був більш жорсткішим (але то було давно і не правда :D ). Коли я запропонував цей - люди це нормально сприйняли, дехто підтримав, але ніби не ображались - принаймні до мене таких думок не доходило. А форум це не ділова розмова, в деякій мірі просто спілкування із притаманними йому жартами, іронією та багато чим іншим, так що на мою думку ця вся офіційність - не грає великої ролі ІМНО. В кінці кінців головне не зовнішність (в даному випадку аватар), а те що в середині, чи не так?

А стосовно того - не звертайте увагу - сприймайте як просту картинку.
На форумі чітко розгалужені два поняття як фото і аватар - є такі пункти у профілі, так що, на мою думку не вартує аж так сильно перейматись і обурюватись :wink:

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 квітня 2009, 00:39 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
emerald пише:
"так" вже 19 років виходить у всієї країни. То не ставлення треба міняти, то треба міняти владу.


А ми її регулярно міняєм! І що з того? Людей (не всіх Слава Богу), які дориваються до влади ловить відчуття жадоби до тої ж влади... Хто б не прийшов :(

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 квітня 2009, 01:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
Віталій Вандич пише:
Тарновецький пише "веб-сайт міської ради"...

Не знаю який саме сайт мав на увазі пан Тарновецький. Це мож уточнити лише у нього. Спрва в тім що офіційний сайт коломийської міської ради був і далі існує і навіть обновляється |bv .
Був він зроблений централізовано на сервері ОДА, де мали бути всі сайти місцевих органів влади.
ww2.gov.if.ua
Коломия - http://ww2.gov.if.ua/kolomiyskiy
Наповнення велося силами міської ради. Кожен відділ скидав усе що вважав за потрібне. наскільки воно вписується в загальну концепцію я говорити не стану. Те що про него ніхто нічо не знає - теж показник. Було розпорядження з ОДА зробити. Ну і зробили. Мож глянути на решту сайтів. там ситуація взагалі плачевна. Сказано - зроблено. Ну це дещо в сторону від нашої теми, мож розглядати як ілюстрацію до того що відповідь буде бо вона мусить бути. Ось наскільки вона буде вичерпна? :?:
Анкдот.
Летять Холмс з Ватсоном на повітряній кулі. Заблудились. Не знають де вони знаходяться. Дивляться внизу сидить дядько. От вони і питають - ми де? Той задумався на хвилинку і каже - на повітряній кулі.
Холмс: Ватсон - цей дядько - математик.
:shock: Холмс, відки ви знаєте?
По перше він дав абсолютно точну відповідь, а по друге його відповідь нафіг нікому не потрібна.
Цитата:
Віталій Вандич пише:
Але! Борітеся - поборете! Чи не так?

а більше варіантів нема ( у рамках існуючого законодавства) тому прийдеться довбати. :)

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 квітня 2009, 01:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
emerald пише:
А те, що в нас закони створені так, шоб була "законна" можливість нікому нічого не пояснювати.

ну яраз пояснювати зобов`язані. На офіційний запит МУСшТЬ бути офіційна відповідь. за цим слідкують досить строго, аж до прокуратури. Я можу сумніватися лише у якості тої відповіді.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 квітня 2009, 02:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
Цитата:
emerald пише:
То не ставлення треба міняти, то треба міняти владу.

Та намінялись вже..

_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 15 з 23 [ 227 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB